41716
  • haxoror
    #28394
    Én elég mesziről lőttem le pont amikor már kezdett kimászni, nekem rögtön meghalt.
  • adios
    #28393
    Én annyira közel álltam hozzá amennyire csak lehet(azthiszem egy szikla mögé bújtam be), és onnan szedtem le egy pontos fejlövéssel, majd odausztam és levágtam az újját asszem a plusz pénzért.
  • lámadémon
    #28392
    van egy problémám, amit nemtok megoldani...
    dark brotherhood küldetés, egy volt katonát kell kilyukasztani egy nyilvesszővel (ami halálos), mikor nincs rajta páncél, ergó pancsizik... eddig oké is...
    de hiába a sneak attack, hiába a küldetést adótól kapott speckó nyilvessző, szinte nem is vesz le tőle semmi energiát... pedig ott uszkál egy szál semmibe... hihetetlen...
    ötlet?
  • X Revenge
    #28391
    Megvan má mind 2 kérdésemre a válasz.
  • X Revenge
    #28390
    Amikor CS-be megcsinálom valaminek a texturáját két helyre kell berakni:
    biped model és world model. Az alap NIF fájt melyikhez kell rakni és melyikhez a gnd-s NIF-et?
  • X Revenge
    #28389
    Ha CS-vel megcsinálok egy tárgyat, hogy tudom elhelyezni a világban? Megkell adni a coordinátákat vagy pedig a rendernél kell elhelyezni?
  • zsilike
    #28388
    9 van asszem,de én is szoptam vele kicsit mert a térkép csak kb!chorollnál alig találtam meg pl.
  • zsilike
    #28387
    mindet keresd fel amit tudsz,ugyis jelöli ha megvan mind,kész küldikhez irja ami megvolt!
  • tobias88
    #28386
    768mb???????????????????
  • Cloud86
    #28385
    Hello all! Van egy olyan küldetés amiben shrine okat kell megtalálnom a térképen. 9db ot összesen, és egy térképet is adtak hozzá. felkerestem mindet, de így is csak 8 jelent meg a küldetésnaplóba, és rájöttem hogy 2 shrine nak ugyanaz a neve, de nem tom miért. Másnál is jelentkezett ez a probléma vagy csak nálam ilyen? Esetleg vmi megoldást ha tudnátok mondani. Előre is THX!!!
  • strebacom
    #28384
    "MSI NX8800GTX " helló testvér, fasza vga-d van...........
  • Oxy29
    #28383
    te tudod mit kell csinálni ebbe a feladatba ahol én vagyok?
  • haxoror
    #28382
    RING OF ATMOSPHERANCY
  • Oxy29
    #28381
    Létszi, valaki segítsen nekem. elakedtam a deadra vér résznél.ott hogy megöltem azt a repülő valamit és elszedtem a port. utánna mit kell csinálni?
  • koschwarz
    #28380
    szon a szinten ahol vagy, ezüst fegyvert kéne találnod, az sebzi a szellemeket. ha egyet sikerül legyőznöd, akkor annak a kardjával is le tudod győzni a többit.
  • tobias88
    #28379
    a legeslegelején kapsz egy kardot(kis tőr inkább), azzal le lehet őket
  • Amadeus HU
    #28378
    Van a szellemhajó küldetés. Ott milyen fegyverrel lehet megölni a szellemeket? és honnan lehet olyan fegyvert szerválni?
  • Nuxa
    #28377
    :D
  • Amadeus HU
    #28376
    Van olyan mód az oblivionhoz hogy ne essen az eső? Mert már napok óta esik aztán semmit sem lehet látni és qva zavaró már!
  • koschwarz
    #28375
    mondjuk én ezt az egész problémát ne értettem, de ezek szerint megoldottad
  • Amadeus HU
    #28374
    Hú, nagy nehezen sikerült megoldani. Mielött lejárt volna a varászlat, akkor gyorsan minden cuccomat beleraktam egy szekrénybe. zsebre vágtam a kardot, hogy ne legyen semmilyen támadó pozicióba és lefeküdtem. Utána vissza vettem a holmimat és olyankor már nem fagyott ki amikor a menüben a tárgyaimra akartam kattintani és így minden a régibe állt vissza.
  • koschwarz
    #28373



    mondjuk én is "beosztom" a küldetéseket. számomra meg egyébként sem unalmas, mivel először játszok ilyen típusú játékot, és újdonság varázsával hat, még így több hónapnyi játék után sem. másrészt a napi átlag 1 óra (jó esetben) játékkal nem tudom megunni.
  • Amadeus HU
    #28372
    Van egy kis gondom ezzel a Bound fegyverzettel. Amikor lejár az ideje akkor egyszerűen kifagy a játék és kilép. A patch sem segít rajta, már mindent kipróbáltam. És korábbi mentésem nincsen amikor ne lenne ez a sz*r. Most itt mit lehet ez ellen tenni? Előlről elkezdeni már semmi türelmem mert elég rég óta nyomom és ez így egy kisit idegesítő!
    De az érdekes, hogy csak Anvil városban és körnéykén fagyoskodik ezzel a megidézett felszereléssel, mert más részen nem szórakozott így. Ha valaki tud ez ügyben valamit az írjon. Előre is köszi
  • Amadeus HU
    #28371
    Felraktam az eredeti exet a játéknak azoknak akiknek nagy szüksége lehet rá és nem akarják ezért az egy darab fájlért újra telepíteni a játékot

    http://rapidshare.com/files/14310759/Oblivion_original_exe.rar
  • X Revenge
    #28370
    Öhhhhhhhhhhh, nem, nem unalmas. Én mindennap csak egy kicsit csinálok a questetkből és így soha nem unom meg :D, mondjuk tartottam egyszer egy másfél hónapos szünetet. Egyébként 6 db 30 szint körüli karakateren vok túl, még így is.
  • Nuxa
    #28369
    Hát vagy nem... :D Ja és többiek! Nem unjátok még az oblit? Én csak 3 hónapig voltam belebetegedve, de már elmúlt, nem unalmas egy picit, mindig ugyanazt csinálni? De ha a magyarítás újabb verziója kijönne, visszaesnék még vagy 1 hónapig tartó oblizásra.
  • PiszkosFred
    #28368
    Koszonjuk, hogy ezt a roppant erdekes osszefuggest megosztottad velunk.
  • cadet
    #28367
    Nálam azért nincs 5.1-es hangja, mivel még meg sem vettem a játékot. :) De ha megveszem, biztos lesz. :)
  • cadet
    #28366
    És miért inkább a catalyst, mint az Omega? Végülis az Omega is Catalyst, csak a beállításai játékra vannak optimalizálva, nem? Korábban azt olvastam ezen a fórumon, hogy Omegával nagyobb frame-rateeket értek el az Oblivionban.
  • adios
    #28365
    Azt nem lehet megölni csak leütni,mivel az legtöbbször egy fontos karakter.
  • erikn
    #28364
    Hogy kell megölni azt az embert akinél ha rá visszem az egeret ott egy korona,
  • lámadémon
    #28363
    ok, megvan... rohadék csak damage magickára ment rá... hinnye...
  • lámadémon
    #28362
    ok... fighterrel végigcsináltam a fighetguild feladatokat... most elkezdtem a mage guildeseket... egy teremben vagyok, és egy oszlopra kellene szórni 4 varázslatot... megnéztem a leírást is, azt a sorrendet is kipróbáltam, de a 2. után nem szétnyilnak, hanem telejesen összecsukódnak az oszlop részei...
    1. flare-rel kezdtem
    2. aztán snowball
    3. majd damage varázslat kéne, de csak ilyen van nálam (damage spped és fatique)
    de tökmindegy melyiket nyomom el, összezáródik, ahelyett, hogy széjjelebbmenne...
    4. utolsóra fortify magickám van, de esélyem sincs vele mit kezdeni a 3. lépés miatt...

    please help...
  • Nuxa
    #28361
    Nem, nem vagyok én informatikus, csak tudom és kész! :D
  • lee56
    #28360
    És meg is tudnád magyarázni hogy miért kell ezt tenni 5.1-hez?
  • Nuxa
    #28359
    Van 5.1-es hangja :D, mert ha neked nincs, elmondom, hogy miért. Vagy inkább leírom hogy kell beállítani: Start menü->Futtatás->dxdiag (ezt kell beírni)->Hang fül-> A gyorsítást alapgyorsításra veszed-> ennyi :D Ha nem lenne jó, akkor nemtom mi van, de biztos jó lesz.
  • lee56
    #28358
    töltsd le a legujabb catalystot inkább
  • cadet
    #28357
    Ha a meglévő X850 XT kártyámat egy másik ATI-ra cserélem (val'szeg X1950Pro), akkor a meghajtót újra kell telepíteni, vagy egyszerűen csak kiveszem a régi kártyát és berakom az újat? Omega 3.8.291-es driver van fenn. Nem t'om ez támogatja-e a 1950Pro-t.

    A másik: 5.1-es hangja van az Oblivionnak?
  • el Boogie
    #28356
    Nekem is x850-em van, keblemre ATI-s testvérem! Én sem tervezem -egyenlőre- a váltást. Olvastam egy cikket az új dx10-es kártyákról. Először az Nvidia mutatta be az új cuccát, kicsit később az ATI. Zura mind2, de az ATI-é -a cikk szerint- jóval erősebbre sikerült. Persze ez még sokat nem jelent...
  • SaGa Jr
    #28355
    Mielőtt kinyírnál egy lényt, mondj rá egy soultrap varázslatot és csak ezután öld meg de gyorsan. Persze előbb kerülj a megadott hatótávba, mert lehet hogy varázslás során meg kell érintened a célpontot (azaz csak közvetlen közelről működik a varázslat). Ekkor a lelke a kőbe kerül. NPC-ket kinyírva nem kapsz lelket, csak szörnyetegek és élőholtak lelkei foghatóak be az állatok lelkei mellett a lélekkövekbe.

    Ahhoz hogy NPC-k lelkét elfogd (emberek, khajiit és egyéb fajok lelkeit) ahhoz black soulgem kell.