41716
  • X Revenge
    #28434
    Jah jó, nem tudtam h abban van. Alapjátékkal nem fogott volna meg...
  • koschwarz
    #28433
    tényleg nem értem már mire gondolsz. enchantolásra? ahhoz nem kell skill, de ismerni kell néhány destruction varázslatot, mint tűz, fagy, villám, be kell jutnod az arcane egyetemre mint mágus céh tag (vagy a frostcrag spire kieget kell telepítened), kell hozzá lélekkő és pénz. így adhatsz pl. plusz tűzsebzést a fegyverednek
  • koschwarz
    #28432
    az oscuro's oblivion overhaulban moddal vannak ilyenek a játékban. baromi erős szellem-harcosok, én speciel utálok velük találkozni
  • Tensord18
    #28431
    Melyik skill ad sebzést a kardnak? Van olyan egyáltalán? Pl:+ 10 tűzsebzés 1 percig stb.Ha ilyen létezik ,akkor valaki mondja meg a skill nevét pls!
  • X Revenge
    #28430
    Mi az a szellemharcos? Ilyennel sztem még nem találkoztam
  • oneal1
    #28429
    köszi!!
  • koschwarz
    #28428
    #28253
  • oneal1
    #28427
    harcossal szeretnék játszani.

    kiváncsi arra lennék, hogy hogy érdemes játszani miket kell növelni hogy jól fejlődjek meg ilyenek.
  • koschwarz
    #28426
    peccset érdemes felrakni. de mire vagy egyébként kíváncsi? milyen típussal akarsz indulni, harcos, tolvaj, varázsló?
  • koschwarz
    #28425
    gondolom harcos-típus vagy: endurance (HP mennyisége), agility (ne szédülj meg, ha jól odavágnak neked), speed (nem lebecsülendő, szerintem az előző kettő után a legfontosabb)

    az ezekhez tartozó skilleket használd, és fejlődj: sneak, security, marksman (agility), heavy armor, block (endurance), athletics, acrobatics, light armor (speed).

    csak azt nem értem, ha a strenght-ed és az armorod is max, akkor tulképp mért kell ezeket magyarázni?
  • Tensord18
    #28424
    Az armorer tényleg dobott a sebzésemen,de már rég maxon van az is:D
    Tudnátok mondani konkrát skilleket amit érdemes használni ,hogy erősödjek?
  • oneal1
    #28423
    hali!

    Mikor megjelent a játék kiopróbáltam és most megint elkezdenék vele játszani.De már mindent elfelejtettem:)

    Az lenne a kérésem hogyha vlakinek van kis ideje írjon nekem pár jó ötletet meg tippet a játékkal kapcsolatban!!
    Patchet érdemes felrakni?

    köszi!
  • SaGa Jr
    #28422
    Vidd fel az armorer skill-t Expert szintig. Akkor 125%-osra tudod kovácsolni a cuccaidat minőségileg és ez megjelenik a védelemben és sebzésben is. Azaz a tényleges értéknél 25%-al jobban fog védeni a vértezet (ha összesen 40-es védelmet adott egy vért minden darabjával, akkor mindet 125-re kovácsolva már 50-et fog adni), illetve nagyobbat sebezni egy fegyver. De sebzés növelésre ott van az erőt növelő varázslatok bevetése, a skill növelő varázslatok bevetése is.
  • koschwarz
    #28421
    szellemharcosok fegyvere: tudtommal nem lehet felvenni, a fagyos dolog azt jelenti (tudni kéne egy picit angolul), hogy a "kezed megfagy, ahogy a szellemet megérinted" vagy valami ilyesmi, most nem emlékszem a pontos angol szövegre.

    tensord18: ha az erőd maxon van, és a kardskilled is, akkor ha armorerből expert szintre fejleszted magad, akkor a fegyvereket fel tudod kovácsolni 125%-osra, tehát még egy kicsit tudod növelni a fegyvered sebzését.
  • cadet
    #28420
    Nincs mit!
    De azt hiszem inkább maradok a sztereónál. Éppen most van veszélyben a másodállásom. :)

    Hivatalos catalyst, Omega Drive, Ati Optimized Drive...még alszok néhányat a választásra.
  • X Revenge
    #28419
    A szellem harcos gondolom ghost vagy vmilyen wraight. Ezek hogyha nem idézettek, fel lehet venni a fegyverét, ha idézettek akkor nem. Az a fagyos dolog, pedig szerintem az lehet h a fagyra (frost-ra) immunisak. Egyébként szellemeket nem sebez az alapfegyver csak a enchantolt (mágikus) valamint az ezüst és daedric anyagú.
  • X Revenge
    #28418
    Ha teljesen végigvitted, akkor már nem nyílnak, de a régieknek a romjai ott maradnak dísznek
  • X Revenge
    #28417
    Nemigazán lehet növelni ezek után....
  • Tensord18
    #28416
    te nem tudod a választ az alábbi kérdésre?
  • Tensord18
    #28415
    Ja és ha végigvittem a fő questeket, akkor még nyílnak a pályán randomba oblivion kapuk?
  • X Revenge
    #28414
    A lopott megy csak el. A többit meg ajánlatos istállóba rakni, bár ezt a gép automatikusan megcsinálja hogyha városba mész.
  • Tensord18
    #28413
    Hogy is kéne erősiteni a kardom sebzését ha már maxon van a blademasteri meg a strenght?Vagy nem is lehet?
  • Tensord18
    #28412
    Csak a lopott ló megy el.A tied automatikusan kiteszi a város elé ha bemész, és ott megvár.
  • Skynet
    #28411
    Bocsi aprókérdés...:)
    Lovat hogy vagy hovakell kikötni hogy nemejnen el ha bemegyek a városba?:)
    Vagy csak a lopott ló megy el?
    Thx!
  • sevendoor
    #28410
    Hali, néha találkoztam szellemharcosokkal főleg katakombákban, amiknek a fegyverét ha el akarom venni, vmit mond, ha jól értem fagyasztással kapcsolatos ami miatt nem tudom felvenni. Pedig jó cucc lehet, mert nem könnyü őket legyőzni. Hogy lehet hozzájutni ilyen cucchoz, varázslat, vagy vmilyen páncél kell hozzá?
    kösz
  • Tensord18
    #28409
    Üdv!Hogyan tudnám tovább növelni a kardom sebzését, ha már a blademaszterim és a strenghtem is maxon van?Magától nő ha szintet lépek?
  • X Revenge
    #28408
    Gondban vok... elveszett shadowmere Nem tudjátok h lehetne visszaszerezni? Nem bántottam, nem azért ment el. (És a visszatöltés kizárva)
  • haxoror
    #28407
    Aha...

    Ne zavarjon hogy a játékban nincs külön hit-box a fejekhez, te láttad szal akkor biztos úgy van...
  • zsilike
    #28406
    thx
  • X Revenge
    #28405
    Black soul gem-mel is lehet enchantolni (grand soulgem-nek felel meg), de a BSG csak NPC lélekkel lehet feltölteni (tehát mondjuk barna medve lelket nem lehet). Az NPC kategóriába beletartozik minden ember + még a dremora félék.
  • zsilike
    #28404
    mire való a black soul gem?
  • X Revenge
    #28403
    Sztem fejlesztd még a marksman skilled és gyúrj rá kicsit az agility-re is és akkor nem lesz gond.
  • adios
    #28402
    Ha leírod úgy is hogy megértsem lehet hogy tudok segíteni.
  • zsilike
    #28401
    28398?
  • adios
    #28400
    Oké értem de nekem a nyíl akkor is a fejéből állt ki, nem a bokájából, de azt értem hogy nincs alpból olyan hogy fejlövés.
  • tobias88
    #28399
    ez hülyeség!!!!! bizton állíthatom hogy van! ha pl testre lősz, akkor lehet kell 3 nyíl is nekem néha egy ellenséghez, de ha fejen lövöm, azonnal meghal kivétel nélkül
  • zsilike
    #28398
    lenne egy kérdésem,black soul gem eket is beletehetem tárgyakba,enchant?ja és simán soul trap belerakja a lelkeket bsg be?thx
  • haxoror
    #28397
    A játékban NINCS fejlövés (sajnos) szal ha bokára lősz vagy fejre az ugyanannyit sebez.
  • adios
    #28396
    szerintem meg halálos fejre pont azt írtam le
  • lámadémon
    #28395
    kössz... ezek szerint fejre nem halálos...