41716
  • kristo p
    #28594
    nekem nincs fent a OOO és ugyis 10percig kergette de ez igazábol nemvolt kergetés ,mert a manus egy szinten feljebb volt mindig az ork meg mindig eggyel alatta az ork hunter nem fogta fel ,hogy feljebbkéne menni mindig csak alatta rohangált :S
  • Amadeus HU
    #28593
    Hát nekem az a templomos dolog nem jött be akármelyikben is voltam a 3napban. Elég idegesítő az a vámpíros dolog benne ha az ember küldetéseket akar még csinálni. Így hát nem szórakoztam az ital kotyvasztásából, hanem szeépen letöltöttem azt a kis módfile-t ami a faq-ban és elmentem arra a helyre ahol megtalálható ez a szer és kész. Aztán minden a régi lett.
  • do2
    #28592
    azt olvastam bakker.. az nagyon nagy meló megszerezni az az elixirt.. asszem akkor inkább újra töltöm a kimentett állásom:D nem akarok még vámpir lenni:).. amúgy :) de bárhol lefexek kiirja hogy vámpirharapásom van.. gondolom akkor harcközben megharaphattak.. de nem emléxem hogy vámpirral harcoltam voplna... szóval ha nem fexek le és egyből a templomba megyek akkor +gyógyulok ?:D király
    melyik városban van templom amit még kiskariként eltok érni ?

  • Gibor
    #28591
    Nekem előfordult már.....
  • SaGa Jr
    #28590
    Ha alvás közben aharapott meg, akkor már a templom és a gyógyító varázslatok/lötyik nem segítenek. Akkor bizony vámpírrá fogsz válni.

    Ha harcban kapod meg a betegséget, de nem alszol utána, hanem azonnal templomba mész vagy gyógyítod a betegséget, akkor nem lesz probléma, simán elmúlik. Ha azonban alszol a betegség megkapása után vagy alvás közben jön a harapás, akkor 3 nap múlva már vámpír leszel.

    Kigyógyulni belőle ki lehet, ott a FAQ-ban a mikéntje.
  • do2
    #28589
    elég könnyúnek látszik ez a facegen.-... csak hát milyen formátumba kell elmenteni a képet és a Focon progival hogy kell használni ? van itt olyan aki már csinált ilyet ?
  • tobias88
    #28588
    a focon nevezetű addont hol találom meg légyszi!
    meg a facegenből is csak demo verziót találtam
  • tobias88
    #28587
    hamár elkezdtem a játékot, utána még át lehet tenni az arcot??
  • do2
    #28586
    hát akkor asszem vhogy megcsinálom hogy az én fejem legyen benne

    Másik téma... megharapott 1 vámpir alvás közben elég elmenni simán 1 templomba, vagy muszáj megcsinálni hozzá vmlyen küldetést ? remélem elég csak simán 1 templomba elmenni
  • PiszkosFred
    #28585
    Igen.

    FaceGen program + Focon nevezetu addon.

    FGvel foto alapjan letrehozod az arcot, nem bonyolult, csak a kep legyen megfelelo (szembol es profilbol fotozva az illeto). Ha ez kesz, a moddal atpakolod a jatekba, es a karaktere innentol az illetore fog hasonlitani. Aranylag egesz jol atviszi a fotorol az arcvonasokat a jatekba.

    Egy valami figyelni kell: ha a jatekban a kesobbiekben hasznalod a racemenu konzolparancsot, a karakter fizimiskaja azonnal osszeugrik. Vagyis celszeru nem hozzanyulni a szemekhez, hajakhoz, stb a konvertalan utan.

    Nemtudom peccsel muxik e, anno mukodott, mostansag en nem teszteltem. Emellett van meg egy masik megoldas is, egy magyar srac csinalt egy konverter programot szinten, de (szegyenemre) nem talalom annak az oldalnak a linkjet sehol sem. Pedig elraktam anno...
  • SaGa Jr
    #28584
    Nem kell aggódni. Nálam volt hogy majd egy negyed órát kergette az áldozatot az orkológus mire nagy nehezen levágta. Az OOO, illetve a hivatalos plugin-ok felrakása után tapasztaltam ezt én is. Előtte, csupasz játéknál elég hamar ment a fószer legyilkolása. Egy csapás volt és feküdt a manus.

    A bővítmények felrakása után már vissza is ütött, futkosott mint a mérgezett egér, míg be nem szorította a nagydarab gyilkosa egy helyre és ott szépen agyonverte.
  • do2
    #28583
    vajon saját arcfényképet belelehet tenni vhogy a játékban ?
  • kristo p
    #28582
    SaGa énis erre gondoltam ,hogy csak akkor kapom vissza az írányitást csakhogy itt vmi bug van mivel az orc nembirja elkapni a csávót :) meguntam elmentem 10percre kajálni még mindig futkorászták az orc lent a földszinten a csávó eggyel felette nem birt felmenni az ork :)
  • do2
    #28581
    itt vannak peccsek és no cd crack.. asszem otthon én is felteszem a pecst.. a mentések nem baxodnak el ha felpeccselem ??????
    itt a cim http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_the_elder_scrolls_4.shtml
  • Raptor 2
    #28580
    Áh, sajnos az eredeti Oblivionom a nővérem volt pasijánál van, és most vettem uj videokarit+ cuccokat, szal kipróbálom addig a másoltal: egy kérdés, hogy a másolt oblihoz nem jár crack, és ezt lehet e patchelni????
  • Csaba070
    #28579
    Sziasztok. Nemrég tettem fel ay obliviont, nagyon teccik, de csak auoszéjvel, a saját savejaimat nem jelzi ki. Segitség, plz!!!
  • do2
    #28578
    szerintem vmi nagyon spéci mágust csinálj
  • Ioles
    #28577
    Szerintetek milyen karit indítsak? Tolvaj, harcos vagy mágus? Mágussal már végigvittem a fő szálat, de most sokkal alaposabban fogok játszani, megcsinálok mindent a játékban. Ha harcossal vagy ha tolvajjal kezdek akkor melyik a legmegfelelőbb faj? És milyen spelleket fejlesszek?
  • Ioles
    #28576
    Na sikerült végre elindítani a telepítést. Csak ki kellett törölni a regeditben az Oblivionhoz tartozó fájlokat. Kösz még1x aki segített és köszönet Attila88b-nek az oblivionhq-n
  • SaGa Jr
    #28575
    A szint abszolúte nem mérvadó, főleg nem OOO esetében. Csak a skill ami számít, mert abból jön minden. Kezdve a fegyverek sebzésétől, a varázslatok árán át a védelemig mindenhol a skillek számítanak. Azok meg abszolúte nem függenek a szintedtől.
  • Looserke
    #28574
    8-ik szintű tolaj vagyok...nekem még nagy falat...de a többit 6-7 nyílvessző kifektette és az OOO mod is fent van, szal így nehezebb egy kicsit a játék...
  • SaGa Jr
    #28573
    Nem. Csak a kihelyezéssel tudod odaadni neki. A kajáldába szokott menni minden nap egy adott időben. Ha nincs előtte más kaja, akkor biza azt teszi el és eszi meg később, ami előtte van a tányéron.

    De őszintén szólva nem egy erős ellenfél (csak maximumra állított nehézség esetén). Megfelelő méreggel lazán leölhető. Egy kis paralízis is sokat tud tenni az elhalálozása érdekében, a sneak attack is beválik.
  • Looserke
    #28572
    pickpocket-el be lehet tenni a zsebébe?

    Hátha úgy hamarabb megkajálja...

    egyébként köszi...
  • SaGa Jr
    #28571
    Sehogy nem tudod átadni neki. Figyeld ki mikor szokott kajálni. Tegyél el minden kaját amit találsz, csak az almát tedd ki oda ahol kajolni szokott. El fogja tenni aztán majd valamikor megeszi. Ekkor azonnal ki fog feküdni. Neked csak várni kell.
  • SaGa Jr
    #28570
    Nem tudod megmenteni a manust. Ki fogja nyírni az ork és utána visszakapod az irányítást. Ekkor nekedesik, kinyírod, elveszed tőle a kulcsot, visszamész a romba és ott be az első rácsos ajtón ahol eddig nem tudtál bemenni. Elfordítod a kart és kinyílik a főkapu. Kimész a romból, megkeresed a kinyírt manus hulláját, elszeded a cuccait, visszamész a csónakhoz és vissza a városba. Megkeresed a feleségét és elbeszélgetsz vele a történtekről. Ennyi a feladat.
  • Looserke
    #28569
    Hali!

    Eljutottam a DB külikben oda, hogy mindenkit le kell ölni csapatból. Nos ez egy kivétellel sikerült is csak azt az okrot nem tudtam aki kétkezes csatabárddal harcol, ő mindig lecsap. Kaptam egy mérgezett almát is hozzá. A szellem varázslatot már elhasználtam. Hogyan tudom megmérgazni az almával? Hogyan tudom átadni neki az inventory-ból? Gondoltam így egyszerűbb eltenni láb alól...
  • Ioles
    #28568
    Egyszerűen nem találom ennek a bugnak a megoldását. Véletlenül nem emléxik rá valaki?
  • tyukol
    #28567
    Nem tudja valaki hogy a Sötét testvériségbe miért nem engednek vissza? Rákattintok az ajtóra és nem történik semmi miért van ez?
  • kristo p
    #28566
    nemvagyok tulterhelve , inkább ugy néz ki mintha egy intro lenne ,hogy az orc hunter elkapja a csávot de nembirja :) gondolom nekem kéne megmenteni. de már mind1 ujra kezdtem egy fincsi kis bérgyilkos karival;)
  • Ioles
    #28565
    Hát nem sikerül sem a Registry First Aid-el sem a Registry Cleanerrel. Az a 28mb-os fájl még mindig ott marad. Beszarok ha le kell formáznom a winyót egy játék miatt
  • Hoz_Hun
    #28564
    Hú ez ismert bug. Van rá valami megoldás. Szerintem a hivatalos lap forumában le van irva mit kell tenni.
    Talán ha a lenti keresővel rákeresal akkor is megtalálod, mert volt itt már erről szó, csak én nem emléxem a megoldásra.
  • erikn
    #28563
    Nem tudjátok van-e varázslat a Very Hard zárhoz azon kívül meg van a z összes(Zárban nem vagyok valami profi)
  • Gibor
    #28562
    Egyszerü kiválasztod mitakarsz aztán keresel, röviden ennyi aztán meg takarítasz...
  • do2
    #28561
    pentium.. ha cerkám lenne nem csodálkoznék:D:D
  • Ioles
    #28560
    Celeron vagy Pentium?
  • do2
    #28559
    intel 3 giga
  • Ioles
    #28558
    Hát az lehet, meg milyen az a 3Ghz-s proci?
  • Ioles
    #28557
    Na feltettem, de nemnaon tudom használni. Tudnál segíteni?
  • do2
    #28556
    a ramom viszont lassú csak 333-s lehet azé van lekéne cserélnem 400-sra
  • Ioles
    #28555
    Okés, megnézem. Köszi