41716
  • TomDantes
    #28634
    ,,Oscuro Oblivion Overhaul v1.2"
    miket változtat, Olvastam a readme-t de nem értek angolul.
  • do2
    #28633
    Hoz_hun nincs kedved megpróbálkozni vele újra ?:D elküldeném a facegennel csinált modellezést csak 20 kilóbájt:) megnézhetnáéd hogy neked müxik-e
    hátha beugrik vmi
    na ?:)
  • Hoz_Hun
    #28632
    Nem emléxem már régen volt. Próbáld ki mindekettőt a középsőre állítod az Allowra.
  • do2
    #28631
    hoz_huz ott 1 kép te ott melyikekre állitottad ?
  • Hoz_Hun
    #28630
    Nem tudom miért nem látszik működnie kéne.
  • do2
    #28629
    má apritanám a szörnyeket a spéci új búrámmal a gémszbe.. pont az uccsó fázisba cummantok ezzel:(
  • do2
    #28628
    tuti hogy yó állást töltöttem be... csinál egy .bak fájlt is melyik az új amit cisnált ? itt a kép a savebe konvertálásról melyiket választottad itt ????
  • Hoz_Hun
    #28627
    Nem tudom, működnie kell. Ellenőrizd le jó állást töltöttél-e be.
  • do2
    #28626
    hoz_hun már minden megvan.. a játékba be is mentettem afacegen mentést de ahogy betöltöm a játékot a régi arcom van nem az új, a játékban is kell vmit álitani ? mert belekonvertáltam és nemtörtén táltozás
  • Hoz_Hun
    #28625
    Kopasz vagy kétféle haj asszem, de Oblivionban talán tudod majd állítani, vagy a mentésben szereplő hajat használja nem tudom.
    A konverter megvan nekem de valahonnan le is lehet tölteni.
  • do2
    #28624
    Hoz_hun na teljesen yó lett a móka!! a hajat nemlehet vhogy változtatni szionre ? mert az csak sima fekete van nálam
  • do2
    #28623
    Hoz_hun hát má csinálja a képet.. oldalról teljeesn jó lett, de szemből kicsit duci képet cisnált rólam.. ezt emélem lehet kicsit módositani.. h
    nekem is a 3.12-van fogalmam sincs hogy milyen hajak vannak hozzá, még nem is néztem semmit csak nyomtam a képeket:) FaceGen to Oblivion Converter.exe ez megvan neked ? vki vmi focon nevű progit is emlitettt...
  • steweee
    #28622
    én csak a felhasznált memória méretét szeretném megnövelni, 1,5 gigám van, mert alapbeállításnál folyamatosan töltöget. de nem találok olyan sort mint a morrowindben

    hogyan lehet feljebbrakni az értékét?
  • Hoz_Hun
    #28621
    Ez a sárga béka jön be???

    Hehe viccet félretéve, minden rendben van. Kábé ennyit ír bazi nagy betükkel: Dolgozok... ne ess kétségbe.
    Szóval csak várni kell míg befejezzi. Ha három képből dolgozol eltarthat egy ideig neki szóval csak türelmessen. Utánna kelleni fog ez: FaceGen to Oblivion Converter.exe Ezzel tudod a kész elmentett arcodat betenni egy kiválasztott (lehetőleg direkt erre a célra elmentett állásba) bekonvertálni.

    Amúgy nekem a v3.1.2 van meg, ami frankon működik de csak egy hajmodell van benne. A tiédbe hány van?
  • do2
    #28620
    bocs ha nagy lett a kép
  • do2
    #28619
    Hoz_hun szivesen megosztom bárkivel, szóval nem tom mennyire emléxel még a facegenre.. de má kezd idegesiteni.. pedig tök 1xrűnek tűnik.. szóval megvan a háromfényképem, úgy ahogy kéri, be is van nyomázva azok a pontok ahogy kéri meg minden.. de amikor elkezdi csinálni ez az üzenet jön ki és nem tom hogy tovább. itt a kép róla....

    van 5leted hogy hogyan tovább ebben az esetben ?
  • Hoz_Hun
    #28618
    Én szorakozgattam vele. Mit szeretnél tudni?
    Örülök, hogy megszerezted, így nekem nem kell rapidsharéznom.
  • do2
    #28617
    huhh bazzeg mit összeszenvedtem mire megszereztem a facegen full verziót... van olyan aki már vitte be a saját fényképét a játékba ? az irjon má nekem pls
  • do2
    #28616
    fred tévedtem, teljes van fent nálatok:) kevertem vmivel bocs:)
  • Lobsterman
    #28615
    Dánke.
    Ovehaul megvan az 1.3-as, a többit kipróbálom azonnali hatállyal :D
  • do2
    #28614
    fred van 1 részlet ami hiányzik belöle ami a hqn van... előbb azt töltöttem le ami nálatok van, aztán utánn néztem 1 másiknak ami tényleg ugyan ez, csak kivan bővitve.... szóva szerintem nézzétek át kicsit:)
  • Raptor 2
    #28613
    Szerintem ha látványra pályázol:

    Oblivion "Illumination Within" V1.0
    (bővebb info)
    Natural Environments Mod v1.1
    (bővebb info)

    Játékélményre:

    No Psychic Guards v1.2
    (bővebb info)
    Oscuro Oblivion Overhaul v1.2
    (bővebb info)

    AZ UTÓBBIT NAGYON AJÁNLOM!
  • Amadeus HU
    #28612
    Gondolom akkor még bennt van a templomban. csak akkor fog kijönni onnan ha a katonákkal bemész az oblivion kapun és bezárod azt. majd a templom elötti téren kinyírsz mindenkit. Kemény ütközet lesz. Tápolj rá elötte rendesen szintnövekedéssel és sok erőnlét tanulással mert elkell hogy végig tudd vinni a játékot, mert aztán a játék végén qva sokan lesznek
  • PiszkosFred
    #28611
    Marpedig igen csak jo es korrekt az a vegigjatszas, minden benne van ami kellhet, ha elakad valaki. Ez a valtozat van fenn nalunk is a HQn, Zoenn kivalo munkaja.
  • Lobsterman
    #28610
    valaki??
  • Raptor 2
    #28609
    Szia! Tudod a szemüveg nagyon jó barátunk. Meg is van a címe: www.google.com

    Attólfüggetlenül ne nézz gorombának, szívesen segítek neked, csak kicsit körül nézhetnél mielőtt tömöd a topikot...

    Tehát szerintem ezt szedd le, és nézz körül: Oblivion Interactive Map
  • TomDantes
    #28608
    Helló, ovastam vallami vallásos faluról, asszem a neve: Hackdirt
    merre található?
    Olvastam hogy talán Chorol felé, de ott merre?
  • do2
    #28607
    randelz: én lexoptam és egyből jött:) amúgy van komplett leirás hozzá... de sokminden nincs benne... sajna..itt van
  • Lobsterman
    #28606
    Milyen modokat érdemes felrakni mostanában? Gondolok olyanokra hogy megjelenítést megdobják, új lehetőségeket adnak mondjuk karakterkészítésre, vagy valami érdemlegeset adnak a játékélményhez.
  • Randelz
    #28605
    A 2. feladatban hogyan tudom meggyőzni Martin-t hogy velem jöjjön?
  • do2
    #28604
    na itt a kép amikor lefexem aludni.. ha yól értelmezem akkor álmomban megharap és erre riadok fel.. szóval itt kapom el ezt a szart, de ha rosszul értelmezem javitsatok ki pls itt a fénykép róla.. szóval ebben az esetben mi a tehendő ? mindenképp megkell csinálni azt a küldetést ? sajna akárhol is lefexem 1 ágyra ez történik.. hacsak nemtudtok 1 nagyon fasza fogadót ahova nem merészelnek belépni a vámpirok..itt a kép!!
  • SaGa Jr
    #28603
    Igen. Csak be kell lépni és ennyi. Teljesítgeted a küldetéseiket és szépen haladsz a ranglétrán fölfelé, egészen a főnöki szintig. Oda eljutva kapsz egy állandó bevételt (pénz vagy tárgyak formájában) és néha utasításokat kell kiadnod vagy szolgálatot tenned.
  • SaGa Jr
    #28602
    Ezért kell táplálkozni. Akkor utána 24 órán keresztül nem bán a fény. Plusz elég harmatos az a sebzés. Ha meg bemész árnyékba már nem zavar. Millió egy módja van a sérülés elkerülésének. :)
    Plusz ami előnyöket biztosít a vámpírlét, az bizony nagyon jelentős erőfölénybe viheti a karaktert.
  • Balthazar
    #28601
    Sziasztok!!! Nemrég kaptam kézhez a Dark Messiah of Might and Magic nevű játékot. A szlogen a hátoldalán a következő: A Half Life találkozott az Oblivionnal. Szerintem ez hatalmas hülyeség. Párhuzamba vonni az Oblivionnal? Szóval,aki talált benne valami oblivionosat, az szóljon! Csak ennyit akartam.
  • tobias88
    #28600
    Mindeggyik céh tagjai lehetünk?
  • tobias88
    #28599
    honnan szedted le?
  • Amadeus HU
    #28598
    Csak ha nappal mész és még közben rád is támadnak akkor kissé idegesítő hogy még a napis sebez elég komolyan
  • SaGa Jr
    #28597
    Előbb nézd meg hogy beteg vagy-e. Ha mindenhol előjön, akkor sokkal valószínűbb, hogy elkaptad a betegséget és nem alvás közben harapott meg. Menj szunya előtt egy templomba és imádkozz a központi oltárnál. Aztán menj el a saját házaid egyikébe aludni vagy egy komolyabb szállóba, netán valamelyik guild épületébe. Ha ekkor is előjön a dolog, akkor mindegy mit teszel, meg leszel harapva.

    Amadeus:
    Semmiben nem akadályoz hogy vámpír vagy. A küldetések teljesítésében abszolúte nem. Hátránnyal, legalábbis komoly hátránnyal nem jár a dolog és legalább hangulata van.
  • midian
    #28596
    Hi
    A régi mentéseimet szeretném használni,újratelepítettem a rendszert is.Valaki ajánlotta a Wrye Bash progit , kipróbáltam ,de csak az új mentéseim vannak benne a régiek sehol.
    Help
  • do2
    #28595
    nekem megvan a kimentett állásom harapás előtt... de ahogy lefeem az ágyba egyből megharap bárhol is fexek le az ágyban.. mondjon vki pls 1 olyan fogadót ahol biztosan nem haraphat meg!!!!!!
    Má elég idegesitőőőőő ez a rész... fix hely kéne ahol tutira nemharap meg az a tetves vámpir