41716
  • Madmano
    #28714
    Inkább a vga miatt.Ez előtt egy sima 6600asom volt.Annál a közepes beállítást ajánlotta alapbol.800X600ban.Ennél a high-ot 1024X768ban.Ezután nyomtam próbára följebb...
  • Hoz_Hun
    #28713
    Vagy inkább a ram miatt.
  • Hoz_Hun
    #28712
    Dehogy nem tudod eldobni. Asszem SHIFT+ katt arra a cucra, amit el akarsz dobni. Játékban rögtön tudnám, mert már automatikussan csinálom, de asszem shift.
  • Madmano
    #28711
    Sziasztok.Nemtom,más hogy van vele,de ez a kari: http://www.ebolt.hu/category2484.html,pontosabban a GTváltozata1280X1024ben kissebb akadásokkal nyomja a gammát.Az akadások a vinyo töltése miatt vannak.A konfig:2500+-os AMD proci,1giga ram 333Mhz-en,és egy 300as Codegen táp.
  • Figliar
    #28710
    hello,van 1kis probléma a játékkal az hogy ha felveszek valamijen tárgyat akkor aztnem tudom eldobni muszáj hogy nálam maradjon,ésaz options ban sem találtam rá parancsgombot,nem tudna valaki segiteni?
  • Hoz_Hun
    #28709
    Sok örömöd nem lesz benne. Amint leszálsz róla elkezd visszaslatyogni a helyére. Ja és még véletlenül se ránts kardot a közelébe mert azt nem szeresse és megdöfköd. Ha harcra kerül sor miközben lovagolsz rajta akkor leszálsz és megvárod míg befejezi, vagy ha fegyvert rántasz téged is megtámad.
  • Hoz_Hun
    #28708
    Amint kinyitod kiírja, hogy tanult (a karaktered). De ez csak bizonyos könyveknél igaz.
  • Randelz
    #28707
    Kösz. Közülnézek akkarfelé
  • Randelz
    #28706
    Végiglapozom a könyvet és semmi. vagy van még valami ?
  • zoenn
    #28705
    Hogy elolvasod őket.
  • Randelz
    #28704
    Hogyan lehet könyvekből tanulni??
  • Hoz_Hun
    #28703
    Unikornis; Harcane tisztáson van IC-től kicsit délre.
  • Hoz_Hun
    #28702
    Asszem IC-ben tudsz venni valamelyik boltban. Valamelyik varázsturkálóban a csaj árul.
  • steweee
    #28701
    elkeserítelek, szarul fog menni. igazából akkor fog a szived fájni, ha látod hogy erősebb gépeken milyen a grafika. nekem.
    amd 2800+ athlon
    1,5 giga 333hz ddr2
    gef 7600GS
    egész szép a graf, de a sebességgel nem vagyok megelégedve. mondjuk simán játszható, de ha már nem 1024*768-ban hanem 1280*1024-be átteszem az lcd natív felbontása miatt ahol jobb a képminőség és bekapcsolom a HDR-t, akkor megőrülök a fasza látványtól, meg attól hogy hogy belassul.
  • koschwarz
    #28700
    futogathat...


    logikusan 53 lehet a max szint, amit egy könyv megszerzésével még ki lehet tolni 54-55-ig.
  • do2
    #28699
    bazzeg mekkorát nyirbákoltam:D végre bezártam a kapukat a nagyvárosokban, és most kinyirtam a csontvázakat és megmentettem a lelküket:))) csontvázas rész kuva yó volt:D meg amikor megkellett védeni az ostromlók elől a várost az is fasza volt:)
    lassan má 10 szintű leszek:D amúgy mekkora a max szint amit ellehet érni ?
  • Kindred Blades
    #28698
    Üdv!
    Olvastam a system req-et, ettől függetlenül olyasvalakitől szeretném hallani, aki játszik is a játékkal. Az alábbi konfigon előre láthatólag el fog futni élvezhetően a játék (nem a grafika miatt akarom megrendelni, inkább az érdekel, hogy folymatos játékot várhatok-e vagy inkább diavetítést)?
    -tömören-
    CPU: Celeron, 2800
    RAM: 1 GB, 400mhz
    Grafcard: ATI Radeon 9600 Pro
    OPrendszer: XP

    Az esetleges válaszokat előre is köszönöm.
  • Randelz
    #28697
    Ennél a küldinél még sztem nemvoltam mégcsak a story van kész meg az arena 100%ig
  • herczeg
    #28696
    de ez a küldi legeleje... még nem volt mit kifelejteni...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    beszéltem a szellemekkel... elmentem a cuccokért... márcsak a buzogány és a csizma hiányzik... a buzogánynál mindig leesek, kiírta hogy talán nézzek más felszerelés után, felteszem a csizmára utal... követem a nyilat, elérek a szoborhhoz, beszélnék a spinével de semmi...

    lehet bug? mert nálam a térképen nem is jelez a szentélyből vagy miből semmit. ha már ottvagyok akkorse...
  • Randelz
    #28695
    Ez akkor szokott lenni ha valamit kifelejtesz a küldiben. nem nagy dolgot csak valami apróságot.
    pl.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor az Arenaba küzdeni akarsz nemenged addig amíg nemveszed fel a ruhát amid adott
  • herczeg
    #28694
    kéne egy kis segítség. a knights of the nine küldetését és ott tartok hogy összekelszedni mindenfelől a felszerelést. ezen belűl a Nature's Fury küldiben a odamegyek Kynareth szobrához és ott beszélnék az Avita Vesnia nevű pappal hogy megmondja hol vannak a csizmák, de a bezélgetésnél egyetlen opció van, a Rumors...
    valaki tudja hogy miért? vagy hogy akkor ki mondja meg hol vannak a csizmák?
  • Randelz
    #28693
    #28688
  • adammmmmmm
    #28692
    Valaki mondja már meg hol lehet üres grand soul gemeket találni mert már mindenféle építményt körbe jártam és eddig sehol sem (csak a mágus céhnél de ott is csak 2-t)
  • steweee
    #28691
    van olyan mod vagy beállítási lehetőség, hogy a hdr csak a belső tereken menjen, kinnt nem?

    belső térben überfasza az effekt, de kinnt vhogy nem igazán bejövős nálam, ott szebb az antialiasing

    a bloom effect nem tudom mit csinál, de az mindig be van kapcsolva

    amúgy vki kérdezte hogy hdr és antialias megy e egyszerre. nem mindegy? hdr mellé minek antialiasing?

    bár nem igazán értem hgoy ha az a fényeffektekkel operál, akkor miért van olyan érzése az embernek hgoy élsimítást is végez?
  • Madmano
    #28690
    Na,én is váltottam egy Galaxy7600GT-re az öreg 6600rol.Öreg!Kibaszott jó!Az Oblinál lazán a high beállítást ajánlotta fel 1024X768ban.És egy 300as Codegen táppal csinálta ezt.(Mondjuk ezt tervezem lecserélni amint lehet).
  • do2
    #28689
    hova kell a modokat berakni és hogy lehet aktiválni őket ?
  • Randelz
    #28688
    Holtalálhatok unicornt?
  • koschwarz
    #28687
    nesze te vérgőzös!
  • do2
    #28686
    miért még olyat is lehet hogy a kardon legyen vér ? esetleg nincs 1 komoly vér mod ? én szeretem ha fröccsen a vér meg ilyesmi:D ha vki tud ilyet jelezze:)
  • Ioles
    #28685
    Azt olvastam, remélem jó lesz. Akkor még1 kérdés. Hol lehet beállítani hogy a kardon legyen vér?
  • do2
    #28684
    már csak játszani kéne megtanulni:)
  • do2
    #28683
    Ha felteszitek az oblivion hq-ra akkor szivesen összeirom az ami szükséges a saját arckép berakásban a játékban.. a progik is megvannak.. szóval ha érdekel akkor szóljatok.....
    Szerintem érdemes.. hisz 1 sima mobillal meglehet csinálni a három szükséges képet:) és mégiscsak jobb saját búrával játszani:)
    Én ahogy beraktam a búrámat a játékba, egyből űbermegakirályextra karim lett:d minden képességem a 10xeresére nőt:):)
  • grebber
    #28682
    Hm jön majd hozzá grafikai tuning.
    Fasza még a mostani übergépeken is épphogy fut maxon :(
  • Ioles
    #28681
    Olvastam hogy szebb grafikát lehet elérni azzal hogy vmelyik readme fájlban átállítunk vmit. Leírnátok hogy mit hol és hogy kell? Köszi!
  • adammmmmmm
    #28680
    Meg tudná mondani valaki hogy merre lehet grand soulgemeket találni! A mágus céheknél csak 2-t találtam. Hol lehet még találni?
  • do2
    #28679
    amúgy melyik modot érdemes leszedni, és amit érdemes az mivel javit ? énc sak olyan módot szeretnék feltenni amit mindenki ajánlani tud... mert mindenféle hülyeséget nemszeretnék... Mennyibe kerül 1 ház, és milyet érdemes venni ? Ja és persze a házam lenne a raktárom gondolom azért érdemes venni nem ?.. mondjuk méh lóra sincs pénzem se semmire:) van 1000 aranyam aztán kész.. 4-s karim van.. hogy lehet sok pénzt keresni gyorsan ?
  • koschwarz
    #28678
  • grebber
    #28677
    Elder Scrolls 4: Oblivion 3D Motor fejlesztés!!

    Sogun, 12:37 - PC X360 PS3 PSP - Játék: RPG

    (PC Games) A Bethesda Softworks nyilvánosságra hozta, hogy új shader technológiát épít a PS3 verzió 3D motorjába, melytől élesebben lesznek a textúrák. A sebességen is javítanak. Fantasztikus hír, hogy nem csak a Sony konzoltulajok örülhetnek majd az iszonyú durva újításnak, hanem a PC-s tábor is. A grafikai és sebesség turbó csomag megjelenéséről nincs még infó.

    info: Hardwired
  • SD456
    #28676
    Kössz! Akkor veszek egy házat és elrakom a cuccom.

    Bye All!
  • Raptor 2
    #28675
    Hát köszi a felvilágosítást, mostmár tudom, mi vár rám