41716
  • Hoz_Hun
    #28674
    Igen. De tedd ládába, vagy szekrénybe.
  • SD456
    #28673
    Hy all!

    Ha veszek egy házat és kidobálom benne a cuccaimat akkor azok otmaradnak örökre?

    Előre is köszönöm!
  • Hoz_Hun
    #28672
    Na majd az Oblivion karakterek topikba pattints róla egy képet. :)
  • Randelz
    #28671
    Akkor biztos nincs annyi zsém hogy kifizessem ezért van csak 2 lehetőség
  • do2
    #28670
    hoz_hun na az arcformázás faszán összejött... már csak a saját arcomat kee benyomázni
  • sevendoor
    #28669
    Hát most fejből nem tudom amit te irsz az a börtön lehet. Asszem 3 közül lehet választani, a börtön a pénz és a harc között.
  • do2
    #28668
    Hoz_hun okés megcisnálom otthon:)
    Bár a facegen szerint teljesen bekéne importálnia az arcomat a játékba úgy ahogy megcsináltam a progival.. nem tom miért nem szabja úgy át
  • Randelz
    #28667
    A kifizeted a pénz a go to jail válsztásra gondolsz? Mert igaz meglehet az őrrel küzdeni megölöm de az csak ront a helyzeten.
  • Hoz_Hun
    #28666
    Megvan. PiszkosFred hsz-e a másik topikban, csak a plagizáció végett említem meg:
    "1. konzol
    2. showracemenu
    3. allitsd be a dolgokat, de fajt illetve nemet ne valts
    4. esc, majd save game
    5. reload

    a konzolt ne zard be a folyamat alatt, es semmikepp' se kattints a DONE-ra. ha kesz vagy, akkor mentsd el savegamenek, majd load. Igy nem lesz gond, az esetek 99%ban. Ha viszont FaceGEN-bol importaltal arcokat, akkor a showracemenu sajnos bekavarhat, illetve ahogy megjelenik az karakterallitas, osszeugrohat az arc.

    Mentesekrol csinalj masolatot, es akkor nem lehet gond. Aztan mar csak probalkozni kell, es menni fog."

    Tehát a "showracemenu" kell használnod, de mint a fenti írásból kiderül a Facegen előtt! Másvégről tartsd be amit ír.
  • do2
    #28665
    Hoz_Hun jusson már eszedbe az a parancs valahogy:):):)
  • Hoz_Hun
    #28664
    Elméletileg a fejét is meg kéne formálnia. De ha nagyon nem megy akkor lőd be a fejformát a játékban magad. Van rá egy parancs... most nem jut eszemebe, de azzal a meglévő karaktered fejét lehet átalakítani.
  • sevendoor
    #28663
    Odamész egy őrhöz és elfogatod magad vele, kifizeted a pizt oszt kész. :)
  • Hoz_Hun
    #28662
    Jaja abból egy nagyon tetszetős kis házikó lesz (bár nem írják a nevedre, de a tiéd lesz). Ha megvetted bagóért akkor menj és aludj benne egyett... jó móka lesz. Aztán keresd fel újra a faszit ha még élsz, aki már lelépett, de a fővárosban utoléred. Közli veled, hogy árut vissza nem vesz, de üsse kő segít (muszáj neki). Nagytakarítás és nem csak a berendezésre gondolok és már érezheted is a kényelmes otthoni hangulatot.
  • Randelz
    #28661
    Cheydinhal. Csak nálam az a probléma hogy csak akkor lehet belépni ha nincs bounty-d. Nekem már van egy kevés hogyan lehetne lenullázni?
  • sevendoor
    #28660
    A FigterGuild Mester szobája melyik városban van?
  • do2
    #28659
    Hoz_hun na rájöttem mi itt a baj!! beviszi az arcomat,csak az a baj ha 1x csinálsz 1 arcot magadnak a játékba akkor nem teljesen olyanra rendezi át amilyenre szerkesztetted a facegennel, hanem összekeveri az eredeti arcal a képedet... Szóval ha van 1 kövér arcod eredetileg a gémszbe, akkor a facegennel kreált arcodat ráteszi de sajna kövér leszel benne:( van olyan progi amivel lehet már meglévő oblivionos karid arcát ? Mert akkor faszán emgcisnálnám vékonyra ahogy kinézek, és arra ráhúznám a facegennel készitett képet...
  • do2
    #28658
    Hoz_Hun: ember karakterrel vok amit alapból ad a játék... arra is álitottam a convertert imperial vagy micsoda.. és mégsem viszi be az arcomat.. pedig megcsinálja úgy ahogy kell, de a régi búrám marad:(
  • sevendoor
    #28657
    Kivétel az Anvili kisértetház, az egy küldi része ami azzal kezdődik, hogy megveszed. Ha végigcsinálod a küldetést (lásd HQ)akkor egy szép házikó lesz belőle.
  • Raptor 2
    #28656
    A berendezéssel kapcsolatban az ügyintézővel kell beszélned (lehet hogy ez az ottani uralkodó) mer ő mondja hogy melyik kereskeő biztosítja a baerendezést...
  • adammmmmmm
    #28655
    Segítség kéne! Vámpírá váltam és most nem tok vele mit csinálni. Olvastam a FAQ-ot és még így is kéne pár infó pl.(1) 5 Grand soulgemet holtalálok egyszerre.(2) nem tom mi az Argonian és hol találom.
  • Ioles
    #28654
    Lenne még1 kérdésem! Amikor Anvilben megvesszük azt a nagyobb házat(fejből most nemtom mi a neve, vmilyen Major), elég rossz állapotban van. hogy lehet feljavítani és berendezkedni?
  • SaGa Jr
    #28653
    Amikor veszel magadnak. Vannak boltok ahol lehet varázslatokat venni és minden mages guildban vannak varázslók akiktől lehet vásárolni varázslatokat.
  • Ioles
    #28652
    Értem! Köszi! Sztem én még nem fogom feltenni csak ha végigvittem a játékot, még bele sem kezdtem a főküldibe most jól el vagyok az Arénában meg a Fighters Guildban :), meg csinálgatom a mellékküldiket. Egyszer már úgyis végigvittem a főszálat. Az ráér még :)
  • Randelz
    #28651
    Új varázslatokat mikor fogok kapni a játékba? mert azokkal amik most vannak nemleszek valami nagy mágus
  • Raptor 2
    #28650
    Bocsi,e z az én hibám, ugyanis én irtam ki ezt a verzsönt, mert késő volt már, és nem volt kedvem "tessource-zni" szal az Oblivionhq.ról gyűjtöttem és ott csak az 1.2-ről van szó!
  • SaGa Jr
    #28649
    Ugyanonnan, ahonnan harcban is látod az infót. Közel mész hozzá és ráviszed a kurzort. Ekkor a kurzor felett megjelenik egy kis félköríves sáv (ugyanolyan színű mint a célkereszted). Ha teljes a félkörív, akkor sértetlen. Minél inkább kisebbedik (megy össze a középpont felé), annál gyengébb már a ló/ellenfél/NPC. Ha eltűnik a csík, kampec a célpontnak.
  • SaGa Jr
    #28648
    Vannak benne új feladatok, új frakciók. És nem csak akkor érdemes feltenni ha még nem vitted végig. Úgyis új játékot kell indítani ha minden extrát szeretnél kihasználni amit a mod magában rejt. Ja és le kell tölteni hozzá még az 1.31-es javítást is és akkor tényleg nem lesz vele probléma.

    De minden infó megtalálható a mod leírásában.
  • steweee
    #28647
    honann lehet tudni hogy a ló mennyire van lesebezve? mert szépen kiütik alólam hogy nem tudom mennyi van még hátra neki
  • Ioles
    #28646
    Valaki tudna segíteni?
  • Hoz_Hun
    #28645
    Benn van a kastélyában és ül a trónon a valagán(hehe). Kivéve este, akkor alszik.
  • Hoz_Hun
    #28644
    Nem. Annak a konverternek meg kéne csinálnia. Milyen faju vagy? Csak azzal lehet valami.
  • Ioles
    #28643
    Aha értem. Ezt az Oscuro Oblivion Overhaul v1.3-at akkor is érdemes feltenni ha még nem játszottuk végig a játékot? Tehát nincsenek benne új questek csak új fegyverek, armor, állatok, szörnyek?
  • erikn
    #28642
    NEM TUDJÁTOK HOL TALÁLOM Chorrolban Arriana Valgát hogy megvegyem a házat tőle?????

  • sevendoor
    #28641
    új ellenfelek, megváltoztatott játékmenet, új fegyverek, modosított fejlődési ütem, realisztikusabb viselkedés, stb.
  • sevendoor
    #28640
    Ha szerencséd van akkor nem, a mod managerrel le tudod ellenörizni.
  • Ioles
    #28639
    Sziasztok!
    Egyszerre több modot is fel rehet rakni, mármint úgy értem hogy egyiknek nem kavar be a másik?
  • TomDantes
    #28638
    Csak egy két dolgot mondjaok, hogy mégis, miket változtat.
  • do2
    #28637
    Hoz_hun nem kell hozzá vmilyen mod hogy átszerkessze a képet benne ? esetleg nem kell felpeccselni a játékot ? én az alappal nyomulok
  • Hoz_Hun
    #28636
    v1.2?!?
    Már v1.3-nál járunk és rengeteget változtat.
  • Hoz_Hun
    #28635
    Nincs túl nagy kevdem most ezzel tökölni. Mire melóból hazamegyek és végre géphez jutok Guild War.