41716
  • do2
    #28754
    segitsetek pls találni egy Welkynd Stone cuccost... ahol eredetileg volt a küldetés szerint azokat már rég eladtam:( tudtok 1 helyet ahol biztosan találok ilyet?
    thx
  • haxoror
    #28753
    Amit a megvett házad ládáiba raksz illetve amit csak úgy ledobsz a földre az örökre ott marad.
  • haxoror
    #28752
    Ayleid romokban amik olyan fehér márványszerűségből épültek mint amilyen pl rögtön a játék kezdetén ami a csatornával szemben van a túlparton, NEM spawnolnak újra a kövek szal keress egy olyan romot amiben még nem jártál, ha a kő magasan van akkor íjjal vagy varázslattal le tudod lőni.
  • TomDantes
    #28751
    Érdekes, és simén le dobtam néhány dolgot az Anvil Harcos céh padlójára és nem tűnnek el.
  • Raptor 2
    #28750
    A magyarosítás oldal új címre költözött, és a lap is változott!!!

    www.oblihun.extra.hu

    (az uw-vel mostanság sok a gond)
  • do2
    #28749
    hol lehet ilyet szerezni ? weiykond stone ahol volt a küédi azokat sajna eladtam bazzeg faxom se gondolta hogy kelkleni fog 1 küldetéshez... vki segitsen hogy hol lehet könnyedén szerezni 1-t!
  • X Revenge
    #28748
    Csak bizonoys ládában tűnek el a cuccok, van olyan amiben megmaradnak. Ha veszel egy házat abban a legtöbb láda olyan, amilyenben a cuccok megmaradnak. A közterületeken lévő ládák, azok bizony olyanok amikből eltűnnek.
  • WOLF3x6
    #28747
    Van valami javítás arra, hogy ha lepakolok fegyverek vagy egyéb tárgyakat egy ládába, vagy bármilyen tárolóba, az egy idő után eltűnik? Esetleg ez a kiegészítőkben lesz/van kijavítva? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • X Revenge
    #28746
    Nem mert ez mind hivatalos plugin ( mégha a a másik három hivatalost is fölrakod, akkor se lesz gond).
  • X Revenge
    #28745
    Az a rész a Chorrol recommendation. Amint odaadtad a könyvedt Eranának, várnod kell 24 órát hogy fel tudja dolgozni. Ezután odaadja a naplóját ás azt mondja hogy menj vissza a finger of mountain nevű ponthoz, de előtte szerezz egy weiykond stone-t(vagy nem tom hogy írják, a lényeg h eze egy kék kristály6kő amiben magicka van tárolva, vmi mages guildben ki van állítva egy vagy pedig ayleid ruinokból szerezhető be)és egy villámvarázslatot (asszem mindegy hogy mien), majd a varázslatot süsd el a kőre. Ilyenkor elvileg lemegy az életed és megkapod a Finger of Mountain nevű varázslatot, ami nem túl jó teljesítmény/magicka költség arányában.
  • Randelz
    #28744
    Ha feltelepítem a:
    The Thieves Den
    Wizard's Tower
    Orrery
    Horse Armor Pack plug-in-t akkor ezek nem ütik egymást?
  • do2
    #28743
    van 1 rész amikor 1 könyvet kell elvinni earanának.. az meb vmi notesztbe ir dologkat.. mit kell utánna csinálni ? visszakell oda menni ahonnan elhoztam a könyvet.. de hogy tovább ??
  • SaGa Jr
    #28742
    Milyen unikornisok? Összesen 1 van az egész játékban. Az is mindig ugyanott van, a maga kis szent helyén nem messze a vadászat Daedra Lordjának szoborkájától.
  • SaGa Jr
    #28741
    Azért Level 15 fölött 1-2-3 Minotaur Lord az ellenfél és sokkalta nagyobb mennyiségű lóvé is jár velük. Plusz a cuccaik is elszedhetőek amik megintcsak plusz pénz.
  • Hoz_Hun
    #28740
    Most nem találtad meg, vagy elfutott? Fegyvertelenül közelíts hozzá.
  • Madmano
    #28739
    Imperial City-töl délre.
  • Raptor 2
    #28738
    Azokat meg hollehet találni???
  • Madmano
    #28737
    Megőrülök!!!Tegnao este mit hajkurásztam rohadék unikornisokat,de nem jött össze.Van vmi technikája a fogásuknak?
  • Randelz
    #28736
    Ha te leszel a bajnok akkor hetente 1 harc állatokkal amit 450gold-al jutalmaznak meg. pl.2goblin és 1troll meg hasonló.
  • SaGa Jr
    #28735
    Van, de csak hetente 1 alkalommal tudsz viadorkodni. Az ellenfelek meg attól függenek, mekkora a karaktered szintje. Persze a pénz is ettől fog függeni.

    OOO kapcsán meg vagy menj fel az Oblivion HQ-ra (ott tuti volt link) vagy keress vissza itt a fórumban. De elmehetsz a nagyobb ES modder oldalakra is, ott is megleled.
  • do2
    #28734
    Randelz és ha végigviszed akkor nincs több gladiátor harc ?
  • Randelz
    #28733
    Végigvittema az arena-t 7000gold pénzem lett
  • do2
    #28732
    vki adjonk linket az OOO módról pls
  • koschwarz
    #28731
    szerintem nincs
  • grebber
    #28730
    Van valami oldal persze magyar nyelven ami összefoglalja nagggyából miben nyújt többet ez a OSCURO'S OBLIVION OVERHAUL mod??
  • koschwarz
    #28729
    hát az ooo előtt egymás után gyaktam őket. most a warrior szinten azon az eszméletlen tűzsebzéses ezüstkardos nőcin nem tudom keresztülverekednem magam.

    bár most megszereztem lord rugdumph kardját, talán az 5 mp-es silence-szel elintézem.
  • Hoz_Hun
    #28728
    OSCURO'S OBLIVION OVERHAUL
    A V1.31 nél jár, a legösszetetteb, legkiterjedtebb és legjobb mod, ami létezik. Kb 1 giga, szóval gondolhatod, hogy van benne "anyag".
  • tobias88
    #28727
    miez az OOO mód?
  • tobias88
    #28726
    ezért nem vettem én se
  • Hoz_Hun
    #28725
    Ha vége a föszálnak ugyanúgy folytatod mint elötte. A főszál tulajdonképeen egy jó hosszú quest.

    Az arénában meg gyakjál csak, lesznek még keményebb ellenfelek is. Bár ha nincs fenn nálad az OOO akkor elméletileg le kéne tudnod simázni mindenkit.
  • Hoz_Hun
    #28724
    Szerintem ebbe ne menjünk bele mélyebben, elég topik forum fogalkozik ezzel a témával.
    Ő mondja a magáét, te meg az igazat, vagy másként, értjük amit ő mond, tudjuk amit te mondasz. :)
  • koschwarz
    #28723
  • haxoror
    #28722
    Inkább játszom butított grafikával ha ez az ára hogy ne csak a gyári pluginokat használhassam, Francesco vagy OOO modok hatalmasat dobnak a játékon és ezek az xbox-os verzióval elérhetetlenek.

    xboxon nincsenek stratégia játékok, crpg-k és normális fps játékból is maximum a Halo amivel megint nem megyek sokra mert az xbox törcsközönségéből adódóan 90%-ban csak 10 éves vérpistikékkel tudnék játszani, xbox-al nem tudok torrentezni, dolgozni stb stb
  • do2
    #28721
    valaki nyomázta a gladiátor harcokat folyamatosan ??
    mekkora lóvé a max amit kiosztanak a győzelemért ?
    Játszottam vagy 15 harcot amikor hárman jönnek ellenem ott már elbukok... de most az lesz hogy feltötöm azt a gomblin staffot és szétnyirbákolom mindhármat.. ja és 1 csomó potion italt is veszek....
    más... mivan akkor ha végigvitted a játékot ? lehet tovább játszani új kari csinálás nélkül ?
  • tobias88
    #28720
    a grafika meg sokkal jobb, és olcsóbb is ha egy ugyanilyen gépet veszel, és az xboxot kb 3 évre veszed
  • tobias88
    #28719
    xbox sztem sokkal jobb, fogod elmész és feltörik, utána nem kell ugyanúgy játékot venned, sőt mindegyikkel ingyen játszhatsz neten
  • Randelz
    #28718
    Azért nekem is elkéne egy X360-n Oblivionnal
  • haxoror
    #28717
    Az xbox-hoz nincsenek csak gyári pluginok szal ANNÁL minden megoldás csak jobb lehet
  • tobias88
    #28716
    sztem több probléma is van!
    1.: táp
    2.: 333 mhz-n megy a ramod
    3.: 2500+os csak a procid,
    erre annyit kéne költened, hogy szépen fusson, hogy ajánlok egy xbox 360ast ha van pénzed(nekem nincs rá)
  • Madmano
    #28715
    ja.leesett!vok.bocs!