41716
  • do2
    #28834
    "Caught in the Hunt" küldetésre emléxik vki ??? a nyil csak arra a hülye orkra mutat és onnan passz hogy hova tovább
  • SaGa Jr
    #28833
    Naná. Sokszorosan. Főleg éjszakai utazásoknak van hangulata mondjuk a nagy erdőségen keresztül.
  • SaGa Jr
    #28832
    A fővárosban legalább kétféle erősebb lényt vehetsz meg varázslatban leidézhetőként. Ezek egyike a Scamp, ami nagyon sokáig hasznos lesz.
  • do2
    #28831
    eddig csontvázakat idézgettem, de má elég gyérek:)
  • do2
    #28830
    dehogynem még megy ig yis 1 nyirbák, csak vhogy jó móka ha van mellettem 1 segitő:)
  • Randelz
    #28829
    A fast travel helyett jobb normálisan utazni?
  • Sipocz
    #28828
    Animal companionról nem tudok, de ha jártas vagy a megidézésben akkor egy clanfear vagy egy deadroth is megteszi (asszem Choroll-ban vásárolhatók eféle medzsikek e céhnél egy breton mukinál), nálam mindig ez e két "jószág" volt a nyerő:).
  • SaGa Jr
    #28827
    Minek neked kísérő? Egyedül nem megy? Akkor használj idézés varázslatokat.

    Egyébként az alap játékban nincs ilyesmire lehetőség. Legfeljebb majd megszerzed magadnak Shadowmere-t és majd ő küzd melletted mikor nem lovagolsz rajta. De ekkor felejtsd el a fast travel lehetőségét, mert akkor nincs veled, hanem istállózik a drága.
  • Sipocz
    #28826
    Hali!
    Ha a kastélyt a mágustoronnyal összekötő földalatti labirintusban játsz, akkor annak valóban van egy zárt része ahova egy barlangi tavon keresztül lehet átuszkálni; sötét és nedves hely waterbreathing&nighteye erősen javalt (ha lehet vmi.enchantolt tárgy formájában, mert ráadásul éhes piranhak is mocorognak arrafelé:)).
  • do2
    #28825
    kéne vmi kisérő állat nekem ami nyirbákol nincs vmi küldi ahol szerezhetek ilyet ?
  • AC2
    #28824
    http://www.oblivionhq.hu/modules.php?name=Vegigjatszas&funkcio=megmutat&pid=248
  • gyonax
    #28823
    Az 1.-re valaki?
  • AC2
    #28822
    DB Sanctuary-ben
  • gyonax
    #28821
    Ja és megtudnátok mondani hogy Vicente Valtieri hol található? Valahol Caydinhalban azt tudom.
  • gyonax
    #28820
    Tudnátok segíteni? Ott lenne problémám amikor a Thieves Guildből Gray Fox adja nekem azt a küldetést hogy meg kell szereznem az Arrow of Extrication-t. Itt megtalálom a mágus rejtett alagútjait, de egyszer csak eljutok egy ajtóhoz, ahol azt írja ki hogy Needs a key. Csakhogy én sehol nem találom a kulcsot, de másik (rejtett) járatot se. Előre is kösz.
  • Madmano
    #28819
    Köszi.Előbb kérdeztem,aztán gondolkodtam...Nagyon dögös a macekom.
  • GrimReaper78
    #28818
    Jaja, kösz, azt ismerem, de "kissé" mellbevágó a többezer MOD, és azt hiszem, nem lenne egyszerű kiszemezgetni azt, ami nekem kell.
  • rage at work
    #28817
    A benne lévő leírásban olvasható, hogy az adott város mellett lehet megvásárolni őket egy farmon.
  • Madmano
    #28816
    Odáig ok,hogy Cheydinhal keresgéljek.de ott nem leltem semmi ilyen boltot.
  • Madmano
    #28815
    Letöltöttem azt a mod-ot,ami egy kisérő medvét,huskyt,stb ad mellém.Föl is tettem.Az 1.7es verziót.De állatka nuku.Hogy megy ez?A mod neve:Cheydinhal Petshop 1.7.Hol tok szerválni macit?Pls help.
  • munyez
    #28814
    Ok, köszi a segítséget!!
  • PiszkosFred
    #28813
    A hivatalos oldalrol letoltheted azt is, azt ingyen.
  • munyez
    #28812
    Ahha már veszem is, most olvastam utánna, úgyis lovag beállítottságú karakterem van, de azt írják kell egy patch hozzá :(
  • PiszkosFred
    #28811
    Erdemes, eleg jo kis kieg, nomeg vele megkapod esetleg a korabbi hivatalos addonokat is, ha azt a verziot veszed meg.
  • munyez
    #28810
    Csátok! Olvastam vhol, hogy van egy korábbi kiegészítője az alapjátéknak, a Knights of the Nine, ez megjelent pc re is, ha igen akkor érdemes felrakni? Vagy ne is próbálkozzak vele?
  • do2
    #28809
    :):):):)
  • koschwarz
    #28808
    nem
  • do2
    #28807
    koschwarz: profi vagy ?
  • koschwarz
    #28806
    én nem merem



  • do2
    #28805
    melyik profi oblivionos meri megadni nekem az msn cimét pár kérdésig ?:)
  • koschwarz
    #28804
    keresgélj itt!
  • koschwarz
    #28803
    a történet és minden ugyanaz, a te karaktereddel csak más játékstílust kell követned, mint pl. amit én a harcosommal követek (csatakiáltással durrbele).

    egyébként pont az a lényeg, hogy arra mész amerre akarsz.
  • SaGa Jr
    #28802
    Amerre akarsz. Onnantól szabad a pálya.
    Ha a sztorival akarsz foglalkozni, akkor kövessed a nyilat ami az iránytűn van (zöld vagy piros attól függően hogy egy légtérben tartózkodsz a céllal vagy sem).
  • GrimReaper78
    #28801
    Sziasztok!

    Megint elővettem az Oblivion-t, és mocskosul élvezem. :) Lenne viszont pár, MOD-okkal kapcsolatos kérdésem (a fenti link nem működik), ha tudtok segíteni, megköszönöm!

    1) Létezik-e olyan AI MOD, ami az eredetileg ígért "yield" rendszert hozza a játékba? Vagyis hogy egyes NPC-k megadnák magukat, ha kilátástalan a küzdelem. :P

    2) Tudtok-e ajánlani vmi jó GUI MOD-ot, amivel kisebbek lesznek az ikonok/nagyobb a térkép? Próbáltam a DarkUI-t, de egyrészt jó nekem a világos háttér, másrészt meg nem tetszik, hogy a varázslatoknál számláló van. Szóval ezek nélkül kéne vmi.

    3) Utsó. :) Láttam oylan screenshot-ot, ahol frankón kékes lángja volt egy kardnak. Van olyan MOD, ami a fegyvereken lévő varázslatot megjeleníti?
  • KOVU
    #28800
    hi
    amikor kijövök a börtön csatornájábol és ott leszek egy nagy bejárható területen merre kell menni?
    1 ébként ha ez számit valamit olyan tigris féle kinézetű assassin kasztos és specialitása a lopás karit csináltam. ha azzal más lenne a történet thx
  • Figliar
    #28799
    hello,lehet hogy ismeritek azt a kódot hogy Player.PlaceAtMe ha valaki ismeri akkor segitene mert ugye ezt be irom meg az ID mellé és akkor mekkéne jelennie anna az élőlénynek vagy tárgynak aminek az ID-jét meg adtam,csak nekem ez nem nagyon megy több ember adott meg nekem ID-t és ha be irom akkor nem jelenik meg semmi,ők azt mondták hogy jol irtam be még sem megy.

    mi lehet a Probléma??
  • haxoror
    #28798
    Ne fáradj mert Obliban nincs titkos merchant mint a rák vagy a scamp a Morroban.
    Tölts le egy plugint ami berak egy merchantot sok pénzzel.
  • Randelz
    #28797
    Meglehet. Bár azért még próbálkozok hogy nincs-e valamilyik guild-ba lehetőség.
  • steweee
    #28796
    na játszogatok megint a morrowinddel, mármint a harmadik, ezt megelőző részével. érdekes hogy grafikailag feltuningolva bár nagyon szép tud lenni, közel nem éri el az oblivion szépségét, ráadásul legalább annyira erőforrásigényes, és ez meglepő azért. a better bodyes + headsel + a táj grafikáját csiszoló pluginnal már éppenhogy csak eldöcög
  • haxoror
    #28795
    Miért nem?
    Nem sokmindenre lehet költeni amúgy sem a játékban szal ha kevésért tudod csak eladni még úgy is több pénzed lesz mint amit értelmes dolgokra el tudnál költeni...