41716
  • SaGa Jr
    #28914
    Kissé idejétmúlt kártya már az, hiába 256-os. Hidd el nem fog ártani sok ram és egy jó erős kártya. De minimum egy X800-as de még jobb lenne egy X1600-as szériájú ha ATi-ban gondolkodsz vagy egy minimum 7600-as GT GF kártya esetében. Nyílván itt is jobb az erősebb.:)

    Azzal a kártyával ne várj sem jó teljesítményt, sem pedig jó sebességet. Az elfogadhatót is nagyon nehezen közelítené meg (a grafika levételével nem fogsz sokat gyorsítani viszont nagyon sokat rontasz a játék képi minőségén), de ez szerintem egyénfüggő.
  • watto
    #28913
    radeon 9600XT 256mb -os vidkarim van
  • SaGa Jr
    #28912
    Ha tekercset adott akkor nem lehet, hogy egy másik, szintén tőle kapható feladatra kérdeztél rá? Beszélj még vele a szunyáló fickóról és majd kapsz egy amulettet. Ha ugyanis elvállaltad a feladatot és el is kísérted az alvó személyig, akkor meg kell kapjad a cuccost, különben nehéz lesz a fekvő elf álmaiba belépned ha nem viseled az amulettet és így nem is teljesíthető ez a feladat.
  • midian
    #28911
    Hát akkor gondolom az meglepi,hogy nem adott semmilyen amulettet,csak tekercset..
  • SaGa Jr
    #28910
    Hááát ott finoman szólva is másról van szó de mindegy. Nem tekercset kapsz, hanem amulettet de mindegy. Azt vedd fel és feküdj le az alvó elf melletti ágyra. Akkor átkerülsz az álomvilágba és majd ott ténykedve kimenekítheted őkelmét.
  • midian
    #28909
    Hi
    Valaki tudja mit kell csinálni a Bravil i Mágus céh küldinél,pontosabban a mikor a gyíknő elvezet egy Elf hez ,ad egy tekercset hogy használjam .De ő alszik,és nem tudom felébreszteni.Valamilyen álomvilágról beszél.
    Help
  • steweee
    #28908
    sztem ezt a játékot kár meggyalázni ilyen konfiggal. inkább ne is játssz vele, hogy ha majd elég izmos géped lesz hozzá, akkor legyen igazi élmény elsőre nekifutni. és jelenleg a morrowinddel játszom ilyen okok miatt, ezt meg meghagyom akkorra, amikor már maximumon fog akadásmentesen futni

    2800+ athlon
    7600 GS
    1,5 giga 333hz ddr

    és most produkál a tes3 kellő minőséget max látótáv mellett, pedig 2002-es
  • TomDantes
    #28907
    Nekem AMD1700+ 512 mb ram ATI 9600 128mb viedokártya
    és tűrhetően fut, és annyira nem is csúnya
  • SaGa Jr
    #28906
    Igen. Túl kevés a RAM és a kártya is elég harmatos. Több RAM és jobb kártya a megoldás. Minimum 1 Gb az előbbiből (de 2 még jobb) és egy erős, 256 MB-os videókártya az újabb szériákból (Gf7xxx, vagy Ati X800-x1600 széria vagy ettől is jobb).
    Megy persze gyengébb kártyákkal is, de nagyon vacak a grafika és lehet számítani sok belassulásra, szaggatásra.
  • watto
    #28905
    és minimumra rakva is?
    nagyon akad?
    XD XD XD
  • haxoror
    #28904
    de
  • watto
    #28903
    akkor most akadna vagy nem? XD
  • Nuxa
    #28902
    Hát nem kéne szaggatnia, essetleg egy picit :D
  • watto
    #28901
    és ilyen gépen hogy megy?:
    Celeron 2.6GHz
    Radeon 9600XT
    512mb ram
  • Ioles
    #28900
    Menni megy, mert dx9-es, csak az a kérdés hogy hogy.(nem fog valami jól)
  • AC2
    #28899
    shift + 0
  • AC2
    #28898
    Nincs fáklya árus, mert nem lenne semmi haszna, ugyanis a fáklya ingyenes :D. Éppen ezért csak találni lehet. (főként közterületek lévő ládákban, hordókban.)
  • watto
    #28897
    geforce FX5500-as videókártyával megy a játék?
  • midian
    #28896
    A konzolt hogyan lehet előhívni.
    Már nem bírom idegekkel
  • Dracad
    #28895
    Hello, eleg vicces kerdesem lenne, hol lehet faklyat venni, eleg nevetseges hogy mar benne van a jatekban 50 jatek oram de meg mindig nem lattam sehol faklya arust. Szal egyaltalan lehet faklyat venni? Vagy csak talalni? Thx
  • AC2
    #28894
    Biztos h nem adtad már át neki? mer ha igen, nem megy automatikusan tovább a quest, ugyanis az alagsorban kell találkozni 10 után azzal az ürgével akinek a könyvet kell adni. Ha ez se megoldás, akkor használd a dispelest. És hogyha ez se jönne be akkor végső megoldásként "complete quest" a konzolba [de nehogy rászokj, mer nem tudsz majd aludni tőle ;) ]
  • SaGa Jr
    #28893
    Nem az összeset kell elvinni, csupán egyet kell ellopni és csak azt kell odavinni és csak neki. Egyébként meg lehet hogy már régen elmondta neked hogy menj a szobájába csak nem figyeltél.

    Egyáltalán jó helyről csórtad el a könyvet? A főnökasszony szobájából és onnan az íróasztalából (zárt ajtó majd zárt íróasztal)? Csak mert másutt is ott van ám a kérdéses könyv és azokat értelemszerűen nem fogja elfogadni.

    Emellett elég jóban vagy az illetővel? Megnézted a feladat leírást volt-e frissülés?

    Ha meg megtaláltad a khajiitot és semlegesítetteda varázslatát akkor vége a feladatnak. Visszamész a csajhoz és jelented mi történt.
  • midian
    #28892
    Már mindenhogy próbáltam
    Egyszerűen semmi.Az összes könyvet elvittem neki de semmi,folyamat ugyanazt mondja mint amit először mondott.
    A Khajit tot meg megtaláltam de ugyanúgy semmi nem változik
    Hihetetlen hogy ilyen kis nyomorék küldetés miatt nem tudok továbbmenni.
  • haxoror
    #28891
    A bénítás már támadás.
    Egyszerűbb ha megvárod hogy este elmenjen szunyálni és amíg alszik kirámolhatod a kéglit.
  • SaGa Jr
    #28890
    A fiókban van, nem táskaszerűségben, de mindegy.

    Amúgy meg a paralízis nagyon rövid ideig tart mindössze, emellett valóban támadásnak veszi a program. Annyi alatt épp hogy leérsz, nem fogsz te ott bűntetlenül ellopni semmit anélkül hogy észre ne venné a tulaj. Törj be éjszaka észrevétlenül ha annyira lopni akarsz. És lehetőleg tedd úgy, hogy azelőtt kinn legyél, hogy egy őr az ajtóhoz érne (mindig észreveszik a megbuzerált zárakat és ekkor lebukás van).
  • do2
    #28889
    vagy a mozdulatlannátevést már támadásnak venné és köröznének ?
  • do2
    #28888
    mondjuk a kovácsot felcsalnám az emeletre, lebénitanám, lefutnék a mühelybe és elbugáznám azt a sok pénzt ami nála van:)
  • do2
    #28887
    az a könyv a szobában az asztalon van vmi táskaszerúségben...
    aztán elviszed hozzá és azt mondja hogy 10 órakkor menj vissza hozzá.. aludj 1-t aztán másnap 10 óra után menj oda és elővarázsolja.. vhogy igy volt nagyjábűl..
    1 másik kérdés melyik az a varázslat amivel mozullatlanná tudok tenni bárkit a játékban ?
    Mert elvileg ha vmelyik karakter lebénitom akkor a szobáját kirámolhatnám, annélkül hogy észrevenné, mert eddig csak akkor kaptak el lopással ha látták hogy bugázok...
    vagy ez nem jó megoldás ? próbálta már vki ?
  • SaGa Jr
    #28886
    Biztos hogy a jó könyvet hoztad el? Mert ha igen akkor a manus aki adta a feladatot, annál csak újra rá kell kérdezni a csínytevésre és már át is veszi tőled, majd mondja mikor keressed fel a szobájában. Ezzel meg is oldva a feladat amint az adott időpontban beszéltél vele az eltűnt személyről a szobájában.

    A másik megoldásban meg csak használod a detektáló varázslatot és ezzel megtalálod az "elveszett" khajiit-ot. Eztán használod a második spellt és vége.
  • midian
    #28885
    Igen,a könyv meg van de nem tudom senkinek odaadni,és semmi újat nem mondanak.
    Ezt a másik dolgot kifejtenéd bővebben,hogy hogyan is kellene csinálni.
  • SaGa Jr
    #28884
    Talán mert ugye egy konkrét személynek kéne átadni a könyvet. Aki kérte tőled.
    Aztán ha ez megtörtént elmondja mikor keressed fel a szobájában és ezzel megoldódik a rejtély.

    De gyorsabban is megoldható a dolog, csak kell egy életérzékelő spell és egy dispell amit másra tehetsz rá. Ezzel gyorsabban megoldható a feladat. kb 2 perc alatt és még lopni sem kell emiatt.
  • midian
    #28883
    Hi
    Akadt már el valaki,a mágus céh ajánlásoknál, konkrétan Bruma ban,ahol azt a Khajit ot kell előkeríteni.
    Már jó ideje csinálom ,de semmi,a könyv meg van de hiába megyek oda bárkihez, nem megy tovább az esemény.Mindenki ugyanazt a szöveget nyomja
    Help
  • Darth Razor
    #28882
    Valaki meg tudná mondani hogy honnan szerezhetem be Cs@ hordozható sátor modját? (az oblibook.try.hu-ról nem tudom leszedni mert nem jön be.)
  • SaGa Jr
    #28881
    Nem. Viszont amint leszálsz a lóról az elindul vissza arra a helyre ahonnan elloptad. :D
  • Madmano
    #28880
    Az érdekelne,ha felcsapok lótolvajnak,a a pacit el tudom adni valami tagnak?
  • SaGa Jr
    #28879
    Átmész sneak üzemmódba és úgy. De vigyázz, nem kunszt lebukni alacsony skillel.
  • SaGa Jr
    #28878
    Szépek a békáid. :)

    Amúgy simán be tudsz menni, ott a kapunyitó kar a kapu mellett közvetlenül cska zsét kéne nézni. Mármint a szigeten lévő erődnél.
  • Chipii
    #28877
    Hogy érted azt, hogy VÉGIGCSINÁLNI? Tudtommal itt nincs olyan, hogy game copleted:) Attól hogy a főquestet megcsináltad, nyugodtan lehet játszani tovább, kétlem, hogy 20 óra alatt az összes fellelhető küldetést megcsináltad:)
  • RMarvin
    #28876
    "Keresgél csak!"

    KÖSZ
  • Malac Úr
    #28875
    Üdv,

    Valaki tapasztalt már ilyet?

    Hibás alkalmazás: oblivion.exe, verzió: 1.1.0.511, hibás modul: oblivion.exe, verzió: 1.1.0.511, memóriacím: 0x00344b95.

    rendszeresen kivág vele, ha van valami ötlet, előre is köszönöm!