41716
  • koschwarz
    #28954
    én pár napja fejeztem be, nekem nagyon bejött. asszem végigtolom assasin módban is
  • Dracad
    #28953
    oke koszi, magyarul akkor kisergetni kell oket hogy bejojjon a trainer ablak. A skill egyebkent journeyman-on van es ezek journeyman trainerek ugyhogy kell tudniuk trainelni engem:D Amugy azert kell ennyire mert szintlepes elott vagyok es nem szeretek ugy szintet lepni hogy nincs meg a +5 legalabb ket attribrute-omra :D
  • gta04
    #28952
    Nemsokára érkezik, a fő sztoriszál kb. olyan hosszú lesz mint az alapjátékban.
  • Bagoly81
    #28951
    minap felraktam a Dark Messiah of Might and Magic játékot nemrossz game de furcsavolt ujra zártabb világban játszani. oblihoz mikor lesz kiegészitő lemez?
  • gta04
    #28950
    Valaki tudna adni egy linket a The Elder Scrolls IV: Oblivion - Oldblivion Tool-hoz, azért kérem mert a FAQ-ban levő linken levő fájlt nem tudom letölteni.
  • steweee
    #28949
    thx
  • haxoror
    #28948
    Telekinézis spellel kisütheted a csapdát messziről.
  • steweee
    #28947
    bocs hogy ide írok, de a tes3 topicot már nem látogatja senki. a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet egy erős csapdával védett ládát kinyitni úgy, hogy ne aktivizáljam a csapdát vagy csak messziről, mert nem tolvaj a karakterem, és csak az egyszerűbb feladatokkal birkózik meg a probe-al.a kinyitás már könnyebb ongushi scrollal vagy már van nyitókás amulettem is
  • koschwarz
    #28946
    elárulom, hogy bárhol bármikor menthetsz...


    a börtön azért lineáris, hogy ott az alap dolgokat megtanuld a kezelésről. utána meg azért szebadon bejárható a világ, mert ez a játék lényege.
  • Raptor 2
    #28945
    Khhhm. Hát nemtudok rá vélaszolni igazán. Sok sok újdonságot akarunk bele, ezért még késünk kicsit. Pl: A Fő küldetések leírásai, összes "kattintás nélküli szöveg" ezt úgy étsd, amkor bemész egy boltba, és valaki párbeszédet indít veled akaratod nélkül...
  • Elmör
    #28944
    THX! Látom te már belejöttél. Fegyverzetem már hál égnek nem minimális, de azért nem is tankpáncél.
  • SaGa Jr
    #28943
    Nem fog elévülni. :) Az őrség nem felejt (már ha bűntettet követtél el). Vagy fizetsz (akár nekik, akár ha tolvaj vagy akkor a megfelelő embernek) vagy leülöd a büntetést. Ellenállni nincs értelme, mert csak a fizetendő összeget növeled vagy a sitten töltendő időt.
    Simán csak polgárba belekötve, bűncselekményt nem elkövetve van esély arra hogy elfelejti a dolgot, de arra is hogy követ mindaddig míg le nem rendezi veled a dolgot.

    Harcolni meg idővel megtanul az ember és rájön kibe lehet és kibe nem belekötni. Futni is lehet, távolról harcolni is, meg közelharcban kitéregetni a csapások elől vagy hárítani azokat. Hidd el túlélhető alacsony szinten is a játék minimális fegyverzettel.
  • TomDantes
    #28942
    Most jöttem rá mire jó azao a kövek amiket a Oblivion kapu bezárása után kapok!!! Hurrá!
  • AC2
    #28941
    Azért mert azt mondja h következő nap kapod meg, de akkor sem személyesen adja oda, hanem benne lesz a szekrényben.
  • Elmör
    #28940
    Ezt javaslom én is. Régi géppel (azért az sem volt gagyi) közepes beállításokkal is néha beszaggatott, aztán meglett a mostani, na ezzel szinte majdnem teljesen maxon megy, nem szaggat, 20fps alá ritkán megy, általában 50-en van, ritkán 70-en.

    Na, hogy ne legyen annyira off: tetszik a game, de amíg a börtönben megyek ugye eléggé lineáris a játékmenet, utána meg mehetnék mindenfelé, de ez mégsem teljesen így van, mert ha éppen olyan emberkével találkozok akkor kétszer rámüt aztán csumi, újratöltés. Na ez ami szerintem idegesítő. Az még hagyján, hogy sok az angol, legalább tanulok is kicsit, de a területbejárás így nagyon sokáig tart (főleg gyalog) ha mindig vissza kell töltenem. Ja és feladatoknál van olyan amit csak sok-sok beszélgetéssel lehet megoldani, ha ezt hanyagolják akkor már nem is lehetne jobb.

    Ha az egyik városban valakibe belekötöttem, viszont gyorsan elhúztam a csíkot akkor az egy idő után ugye elévül?
  • Madmano
    #28939
    Kérdésem a következő!Mikor lesz letölthető a frissített magyarítás????????????Nem vagyok egy angol-guru.Jó lenne mielőbb...
  • midian
    #28938
    Hi
    A Mágus Egyetemi küldetéseknél:A varázsbotot kell odaadni az egyik mágusnak hogy ő feltölti.Vszamegyek hozzá másnap de nem adja oda a botot,csak a küldetés fejeződik be,ez miért lehet?
    Help
  • SaGa Jr
    #28937
    Csak bizonyos időben és bizonyos helyen fognak trainelni. Nem mindegy melyik napszakban mész oda hozzájuk és az sem mindegy hol vannak éppen. Próbálkozni kell különféle időpontokban, kísérgetni a delikvenst.

    Ha meg abszolúte nem jelenik meg majd a trainelési lehetőség, akkor ők már nem tudnak téged trainelni. Keressed meg a közepes szintű trainereket, akik expertig fel tudnak fejleszteni.

    Az egyik ilyen fickó jobbára a Chorrolban lévő mágus céh előtt ácsingózik (magas, szőke manus/elf). Na ő elég jól tud fejleszteni.

    De nem kell pénzt sem sokat áldozni ha mindenhová futva mész és sokat úszkálsz akkor jobban fejlődik az atlétika.
  • Dracad
    #28936
    Hello, a kovetkezo lenne a problemam, az Athletic Skillem 51-52 korul van tehat journeyman es szeretnem fejleszteni. A ket journeyman trainer egyes leirasok szerint Honditar Chorrol mellett a kis hazaban es Hauls-Ropes-Faster Anvil dokkjainal. Na most a kovetkezo a problema, mind a kettot megtalaltam de ha beszelek veluk akkor csak a disposition novelo ikon jon ki alul meg az x amivel a beszelgetest ki lehet loni, sehol nem latok trainer ikont. Masnal is elofordult ez? A jatek fel van patchelve es probaltam ugyis hogy bribe-al maxra nyomtam a disposition-t de akkor se jelenik meg a trainer ikon. Valaki esetleg tud valamit errol? Thx
  • Madmano
    #28935
    Raptor-ék magyarítás-frissítését győzöm kivárni....
  • AC2
    #28934
    Thx Master
  • watto
    #28933
    toom!csak mondtam az olyan akadást már észre se veszek :P
  • SaGa Jr
    #28932
    Olyan konfigon mint a tied, egy elfogadhatónak mondható minőség mellett már nem századmásodpercekben mérnéd az akadást. :)

    Ha meg nagyon képek kellenek, laozgass vissza pár tucat oldalt úgy tavaly Márciusig. Akkor jelent meg a program és jópár kép felkerült konfigurációval egyetemben. Ott tuti találsz olyat ami a tiedhez hasonló.
  • watto
    #28931
    Én má hozzá vok szólva az akadáshoz XD
    mondjuk ha 5másodperc beakad 2század másodpercre azt én má nem is látom :P
    XD XD XD
    de egy kép akkor is jóljönne :P
    megnézni milyen...
  • SaGa Jr
    #28930
    A kép önmagában még semmit nem mond elhiheted. A játék során kell nézni a dolgot, nem egy állóképen kell lemérni a gép erejét. Mert lehet hogy szépnek tűnik a kép, de ha az kemény 4-5-10 FPS-el döcörög akkor ott bajok vannak a folyamatossággal.
  • SaGa Jr
    #28929
    Mit értesz szinthez igazítás alatt? Ha arra gondolsz, hogy már az elejétől lehetne szerezni fejlett cuccokat (ebony, daedra, glass cuccok) akkor nem. Sőt mi több, sokkal nagyobb intervallumban szórja szét. Míg alapjátékban 20-as szintnél már mindenhez hozzáférésed volt, itt 20-as szintnél még nagyon messze vagy sok fejlettebb dologtól.

    Ha netán arra gondolnál, hogy vannak szintedhez igazított bonuszt adó tárgyak, nos azok is megmaradtak szinthez igazítottaknak, azaz a bonuszuk attól függ, mekkora volt a szinted mikor megkaptad a tárgyat. Ez nem fog változni.

    A direkt életsebzés annyiból jobb, hogy nincs ellene annyi féle védelem. A tűz ellen véd az elnyelés, a tűzellenállás, meg még pár hatás. A csak Hp-t sebző varázslatok ellen nincsen direkt csak ezek ellen védő varázslat és hatás.

    Úgy tudom újra vissza kell majd menni a banyához a létyó kapcsán. Hogy újra gyűjtögetni kell vagy sem azt nem tudom.
  • TomDantes
    #28928
    morowind? Jut eszembe, vagy úgy másfél éve ki akartam próbálni, de már az első 1-2 percben ki lépett, még menteni sem tudtam olyan gyorsan ki lépett...na mindegy, de hasolnló lehet az ok mint amit az Oblivion FAQ-ban olvastam? Mert ha van megoldás a problémára, ismét vissza vissza szerezném és ki próbálnám.
  • watto
    #28927
    raknál be nekem 1 képet?
  • AC2
    #28926
    Lenne néhány kérdésem:

    ooo-val megszünik a tárgyak szinthez igazítása is?

    Nem jobb a ("direkt" életsebzés) damage health mint pl a tűz sebzés?
    pl 100 damage health vs. 100 fire damage?

    Ha megcsináltam a vámpírságból a kigyógyuló questet és elhasználtam a lötyit akkor utánna hogy tudok kigyógyulni belőle? (ezt még nem csináltam csak azért)
  • TomDantes
    #28925
    Harmatos? De örülnék 1 giga ramnak!
  • Nuxa
    #28924
    Nekem:
    1,8GHz proc
    9550 ati 128mb
    1Gb RAM
    Tom elég harmatos, de max grafon is 11fps-t nyom.
  • watto
    #28923
    ez az alaplap PCI-e-s????
    http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=656
  • watto
    #28922
    egyébként jó sokat gyűjthetek me 14éves vok XD
  • watto
    #28921
    jah XD
  • koschwarz
    #28920
    ha manapság találsz memóriát olyan alaplapba, ami 4x agp-s, akkor virtuálisan csókolok neked kezet

    látatlanba megmondom neked hogy nem fogsz találni.

    és szerintem egy másik videókártyával sem fogsz jelentős teljesítménynövekedést elérni, de komolyan, inkább ne pocsékold a pénzed, gyűjts egy pci-expresses konfigra
  • watto
    #28919
    hát ezt én is tom sajna...de most nemvalószínű hogy gépetcserélek...
    1 elviselhető 4x AGP-s vidkarit biztos meg még 1gb ram-ot...
  • koschwarz
    #28918
    akkor alaplapcsere is szükséges, viszont így valszeg memóriát is kell cserélned, akkor viszont már tápot is...

    ez egy ilyen dolog, ilyen szintű gépről egy jobb gépre szinte már nem is érdemes darabonként fejleszteni. másrészt - bár nem lehetetlen - de manapság már egy jó agp-s rendszert is nehéz összerakni, mivel minden erről a kecseg pci-expressről szól, amit én a számítástechnika egyik nagy átverésének tartok, de ez már más tészta...
  • watto
    #28917
    az én alaplapomhoz sztem ez a legjobb kártya....:P
  • watto
    #28916
    tudnál képet berakni?
    megköszönném ;)
  • watto
    #28915
    csak az a gáz hogy hogy rakjak be a gépembe olyan karit ha 4x AGP-t
    támogat az alaplapom XD