41716
  • Nuxa
    #28994
    Bocs hogy így késve, csak eddig nem volt netem. Így néz ki nálam. az 19fps:
  • SaGa Jr
    #28993
    Ha bezártad az elsőt és leszállítod Martint a kért helyre, akkor bőven fogsz még működő kapukat találni. Első körben úgy nagyjából 25-30-at. :)
    Nem kell tehát ezen aggódni.
  • TomDantes
    #28992
    ésa ráadásul szagatt is.
  • do2
    #28991
    gothic3ba a harc irtó szar minden ütésnél magától megy előre a kari.. igy nagyon xar harcolni.. én sosem szoktam előrefelé menni harcba, inkább hátrálok:D
  • TomDantes
    #28990
    És a Gothic 3 jászhatatlanul szagatott nálam, míg az Oblivion jól fut.
  • watto
    #28989
    na csókolhatod a kezem XD
    mer találtam :D
    még nem vettem meg de a házunktól 30méterre van egy pc
    bolt és ott kapásból volt 256mb,512b,1gb ram-os memó az alaplapomba:D
    még nem vettem de tervben van :)
  • watto
    #28988
    HY!
    Ezt a mod-ot honnan tom leszeRen Beauty Pack ingyenesen?
    előre is thx!
  • do2
    #28987
    sokan asszondják jobb játék a gothic 3 mint az oblivion.. hát kipróbáltam a harc rész nagyon nemtetszett benne.... oblivionba meg pont olyan amilyet én szeretek.. és grafikába is szebb ez a játék....
  • PiszkosFred
    #28986
    Az meg hagyjan hogy gyenge a procid (mert sajnos 2ghz a minimum hivatalosan), de a videokartyad sem igazan fogja birni.
  • Fyrex
    #28985
    Jónapot!

    Az Oblivion.exe-re kattintva "Az oblivion hiábt észlelt, ezért leáll..." hibaüzenetet kapok! Lehetséges, hogy a nagyon gyenge proci miatt van ez? ha valaki tud valami megoldást hálás lennék!

    De el kéne indulnia, max diavetítés, nem? AMD Athlon 1,41Ghz / 1GB RAM / GeForce FX 5200

    Köszönöm!
  • sebtib
    #28984
    kössz a tanácsokat maradnak az alkimisták mivel pont most zártam ba az első Oblivion kaput.
  • SaGa Jr
    #28983
    Az alkimistánál a kereskedő negyedben. De a legegyszerűbb ha átmész oblivionba és ott gyűjtögetsz. Bár néha a kapuk innenső oldalán is találni a kapu mellett belőle.
  • PiszkosFred
    #28982
    Ha jol emlexem, az Oblivion letsikon is terem bosegesen, keress egy kaput es tegyel egy gyors latogatast a tuloldalon!
  • sebtib
    #28981
    sziasztok
    vámpír lettem és nem találom az egyik hozzávalót egész pontosan a bloodgarss nevüt. a FAQ-ban írja hogy lehet vanni Imperial Cityben is
    de hol???ez lenne a kérdésem
  • Merkaba
    #28980
    Ej pedig én ezt a fejetlen keresgélést akartam pont elkerülni. Valaki ennek megissza a levét, hallod vénasszony?:) [IMG][/IMG]
  • SaGa Jr
    #28979
    Dehogynincs. Tessék sokkalta több fame pontot begyűjteni mint infamy-t. Ja és persze semmi bounty ne legyen rajtad. Akkor nem lesz gond a templomokban.

    Ha meg az úti shrine-okra gondolsz, oda megadott szint kell. Ha nem elég magas a szinted és a fame pontjaid száma, nem fognak áldásban részesíteni.
  • gyonax
    #28978
    Nincs rá esély hogy valahogy "vezekeljünk" a bűneinkért? Mert egyik isten se akar megáldani:)
  • Chipii
    #28977
    be kell írni alulra a keresőbe, hogy "feltölteni", vagy bármi hasonló keresőszót, és találsz megoldást:)
  • watto
    #28976
    áááh!:D
    megvan a game végre :D
    közepes grafon elég jól fut :)
    Eddig tetszik! :) )
  • Elefánt0000
    #28975
    Bruma melett nyílik és annak a túloldalán kell megszerezni a Great Signil Stone-t ami az utolsó összetevő a portál nyitásához.
  • koschwarz
    #28974
    nagy kapu?
  • Elefánt0000
    #28973
    Hello
    Valaki leírná pontosan hogy amikor átmentem a ''nagy kapun'' merre kell menni, mert nem találom az utat.
    Ja és hogy lehet feltölteni a varázsfegyót?
  • koschwarz
    #28972
    köszi a spoilert
  • do2
    #28971
    végigvittem a főküldetést:) szép szobor lett martinból:D
    nem tom miért áldozta fel magát martin amikor én 1 pöckölésel elintéztem volna azt a monstrumot:)
  • TomDantes
    #28970
    Nem, ha csak a futkárzó manus nem sütöttel el önmagára,akkor ez bug volt, mindenestre, jót mosolyogtam rajta.
  • Randelz
    #28969
    Megnézem hogy mire ez a smile.
  • koschwarz
    #28968
  • SaGa Jr
    #28967
    Üres grand soulgemek kellenek neki. Nem olyanok amiben van is lélek. CSak az üreseket fogadja el. Keresgélj még ilyeneket, akad bőven belőlük, de nem egy helyen.
  • munyez
    #28966
    Amúgy köszi a segítséget!!
  • munyez
    #28965
    Végigvittem a főküldetéseket, akkor elbakkertam vmit, nah mind1, de megnéztem a karimat a Blades-ben tévedtem az megvan csak a másikat nem sikerült megszereznem :((
  • AC2
    #28964
    Nem tudom hogy csinálhatál meg majdnem mindent, hogyha a főküldetést nem vitted végig, ugyanis ezek a questek a főszálhoz kőtődnek. :D Az elsőt most nem részletezném, a másodiknál pedig azt kellett volna csinálni hogy amikor megkaptad az Allies for Bruma questet(ez a quest opcionális, nem kötelező a továbbhaladáshoz), be kellett volna zárni a Cheydinhal melletti oblivion kaput és meg kellett volna menteni a gróf fiát, azután lehet volna belépni.
  • munyez
    #28963
    Csátok! Egy kis help kellene, ezt a két Factons-t, hogyan lehet megszerezni vagyis hogyan lehetek tag: Blade - Knight Brother, Knights of the Thorn - Honorary Knights. Már szinte mindent megcsináltam de ezekről nem hallottam. Előre is köszi
  • PiszkosFred
    #28962
    Legtobbszor "Joke" neven ;]
  • Randelz
    #28961
    Angolul mijen néven fut ez a varázslat ?
  • koschwarz
    #28960
    megvetted az időmegállító varázslatot és véletlenül elsütötted?
  • TomDantes
    #28959
    Üdv, ma volt eg y érdekes hiba az Oblivionban. Épp Bravil felé gyalogoltam, és legyilkoltam egyszörnyet. Közben egy kék köpenes figura elrohant melettem. Ahogy megyek tovább látom ott áll megmerevedve futás közben! Oda lépek ,nem lehet megszólítani! Megütöm a fegyver átsiklik rajta! Továb bmenten mmajd öt perc múlva vissza.Még mindig ot volt. Ismét elmentem, mejd megint visza a fordultam ,és a kék köpenes alak eszeveszet sebeséggel fut velem szemben! Hát nem volt semmi! Gondoltam agyonverem, de elszaladt.
  • Merkaba
    #28958
    Helló!
    Lenne egy apró gondom. Vámpír lettem. Én nem szeretek vámpírnak lenni. El is indultam felkutatni mi ilyenkor a tennivaló és odáig jutottam hogy egy vénasszonynak kellenek valami Grand Soul Gemek. Számszerint 5. A Mage Guildeket kiforgattam a Gem raktárukból rendesen és találtam is 5-öt (többet nem!) csak két fajtát. A nőnek meg csak nem kell, míg le nem nyomom a torkán az összeset. Melyik fajtából kell és hol találok még olyat???
    Segítségetek köszönöm!!!
  • Madmano
    #28957
    THX!
  • Takimate
    #28956
    Sziasztok !
    Érdemes beszerezni a nemrég megjelent kiegészítőt ?
    Mit tartalmaz ?
  • SaGa Jr
    #28955
    Nem feltétlenül, sőt inkább nem. Ha te is journeyman szinten állsz és ők is (azonos a képzettségi fokotok), akkor téged már nem tudnak trainelni. Ebben az esetben elő sem fog jönni semmikor sem a train opció, mert ők már nem okíthatnak. Akkor tudod kihasználni egy trainer lehetőségeit, ha ő magasabb szinten áll nálad. Ekkor tuti tud okítani.

    Expert trainert keress, az aki képes téged journeyman szintről expertig felfejleszteni. Aztán ha elérted ezt a szintet, elárulja hol keressed a master trainert.