41716
  • Looserke
    #29034
    vagy csinál fortify fatigue 1pts varázslatot és azt lövögeti el magára...
  • TomDantes
    #29033
    Csá, kidobtak a a harcosok céhéből, mert véletlenül megöltem az egyik tagot... szóval asszem 20 medve bőrt kell gyűjtenem. A kérdésen, honann lehet szerezni 20 medve bőrt, hanem akarom azerdőt járni, és vadászgatni?
  • SaGa Jr
    #29032
    Vegyél jobbat. Majd minden templomban akad gyógyító varázslatot eladó pap/papnő. Tőlük lehet venni. Ha jól emlékszem olyan 100 Hp körüli a legjobbjuk, ami 4 mp ideig 25 Hp-t adogat vissza (4x25). Aztán ugyanott lehet venni olyan gyógyító varázslatokat, amik segítségével másokat gyógyíthatsz.

    Meglévő varázslatot meg nem fejleszthetsz. Veszel újat és kész.

    Ha a restoration skillt akarod fejleszteni, akkor meg használj gyakran gyógyító varázslatokat, illetve restoration varázslatokat. Lassan de biztosan fejlődni fog. Egyik kedvelt megoldás, a magas helyekről leugrálás. Fejleszti az akrobatikát és gyakorlatilag a restoration-t is, mert úgyis gyógyítanod kell a nagyob esések után magadon, mert sérülni fogsz. A harcban lehet alkalmazni restoration alapú támadó varázslatokat is (absorb health mondjuk) amiket gyakran használva szintén fejlődsz, igaz lassan. A fejlődés pedig szándékosan van visszafogva már az alap játékban is a restoration kapcsán, szóval lassan fog menni a dolog de nagyon.

    Emellett több trainer is van, de minden szintlépésnél maximum 5 pontot trainelhetsz összesen. Mindegy miből. Tehát jól gondold meg a dolgot. Ja és nincs visszamenőleges trainelési lehetőség. Mindig az akruális szinteden lehet összesen 5 pontot fejleszteni.
  • do2
    #29031
    40% hmm akkor még legalább 1 év kell ügye ?
    hol tudok olyan varázskönyvet venni amivel az életerő varászlatomat tudom nagyobbra növelni ? már megtanultam a trainertől a Restoration
    Már csak az a kérdés hol tudom fejleszteni az életvisszatöltő varázst.
    Mewrt ami msot van az kurva karcsú
  • LegionarR
    #29030
    Ha tényleg 40%, akkor szerintem nagyon gyorsan halad a fordítás! Így tovább!
  • watto
    #29029
    köszi már sikerült! :)
  • gyonax
    #29028
    Watto,ha a Charakter Generate Am.-ról beszélsz akkor mekgeresed az amulettet az Imperial Prison Sewersnél(nem nehéz megtalálni) aztán felveszed úgy mint egy normális amulettet, onnan pedig egyértelmű:)
  • watto
    #29027
    ha megvan a lópáncél mod akkora (ASSZEM) az imperial city lóboltjában az ork tól tudod megvenni.(de lehet kell még előtte csinálni vmt.emlékezetből írtam)
  • Raptor 2
    #29026
    Jól haladunk, bár most két fordítónk is ki van lőve kb. egy hétre.
    Amugy a Dialógusokból minden általános duma megvan, (ugy értem pl harc közbeni beszédek, kereskedés-beszédek stb) a Conversations kb 60%-lehet, amugy az az, amikor egy NPC magátol fordul oda hozzád, és mond valamit.--->pl Uriel Septi a játék elején: "You...I've seen you..."
    Ez conversations, a Topcis meg azok a mondatok, amikor választható témárol beszélsz valakivel...(és arra vonatkozó válaszok)..de ez még elég gyatra állapotban van.
    Szal a teljes fordításból az állást én úgy 40%-ra saccolom...
  • watto
    #29025
    mi a címe a mod-nak?
  • Nuxa
    #29024
    Le kék tölteni a Knights of the Nine-t, abba benne van a lópáncélozás :D
  • watto
    #29023
    áh ez pont jól jön :)
    hogy kell használni???
  • gyonax
    #29022
    Látom vannak itt néhányan akik váltogatni akarják a karakterüket játék közben: itt van hozzá egy igen hasznos mod(mindent válthatsz benne: race-t, class-t, birthsign-t, és megmaradnak vele a skillek és attribute-ok): Character Generate Amulet
  • Madmano
    #29021
  • zerosdfd
    #29020
    Nem, rosszabb lesz....
  • Madmano
    #29019
    Csövi.Ha egy 7600GT vga,2500+os cpu mellett megduplázom az 1gigányi ram-om,az dob a gammán,igaz?
  • Randelz
    #29018
    Már csak azt kéne tudni hogy honyan lehet belpáncézoni a lovakat
  • do2
    #29017
    annyira én se vágom ezeket:) gondolom nagyon nem:)
  • Randelz
    #29016
    Amúgy mind1 hogy milyen fajjal megyek? Mert ahogy átnéztem imperial néz ki még a legjobbnak.
  • Randelz
    #29015
    Kösz. Fajt még valami mellékprogrammal sem válthatok?
  • do2
    #29014
    Raptor hogy haladtok amúgy vele ? láttam a weblapot, de hátha többet tudsz mondani.. A párbeszédek megvannak ?:D
  • do2
    #29013
    Randez: megtaláltam hogy tudod módositani az arcodat a gémszbe
    "1. konzol
    2. showracemenu
    3. allitsd be a dolgokat, de fajt illetve nemet ne valts
    4. esc, majd save game
    5. reload

    a konzolt ne zard be a folyamat alatt, es semmikepp' se kattints a DONE-ra. ha kesz vagy, akkor mentsd el savegamenek, majd load. Igy nem lesz gond, az esetek 99%ban.

    Mentesekrol csinalj masolatot, es akkor nem lehet gond. Aztan mar csak probalkozni kell, es menni fog.

  • Raptor 2
    #29012
    Pedig ha jól haladunk, majd lesz magyarul
  • do2
    #29011
    Randelz: de tudod még a karid külsejét átalakitani... van 1 parancs amit beütsz és akkor szerkesztheted külsőleg.. sajna nemugrik msot be mit kell beütni..... vki majd beirja biztosan..
    viszont csak külsőt változtathatsz fajt nem.. Ami még fontos ha beálitottad az új arcot nemszabad done-re nyomni hanem csak simán kimentés és annyi.... Én Pl elöször beálitottam 1 olyan arcot amire nagyjából hasonlitok, aztán a saját fényképemet bevittem a játékbba:)
    Más téma: lovat hogy lehet felpáncélozni ?
  • do2
    #29010
    amikor börtönbe kerülök a kiuszabadulásom után levesz 1 csomó pontot, ezek minden visszafejleszthető ügye ?
    ennek a játéknak csak 1 nagy hibája van, hogy nincs magyarul:) ezt tutira megvenném pedig boltba.....
  • Randelz
    #29009
    Utólag nemtudom alakítani a karatkert mármint külsőleg. Mert amikor lehetett volna akkor még csak próbának kartam fel a gamet utána meg sajnáltam elkezdeni.
  • Nuxa
    #29008
    Watto: A haj azért olyan részletes, mert van hozzá egy hairfix-es modom, a tessoure.com-ról szedtem le.
    A magyaritást meg: itt találod meg valahol :D
  • feamatar
    #29007
    nálam antialiasing volt kikapcsolva, de egyébként sempron2800+ 512ddr2 és egy x1600pro 512ram os kártyával vígan szaladgált a játék, hdr is volt. a videokártya számít igazán, egyik ismerősnek athlon64 3000+ másiknak 3500+ de szaggat mint a disznó. nekem a látóvtávtól már leesik az állam. komolyan mondom, kicsinek érzem a világot olyan messzire el lehet látni...
  • Chipii
    #29006
    Az már kafa, megváltás lesz a régi után, bár én a helyedben megpróbálnék legalább 1 giga ramra upgradelni, sokat számit.
  • watto
    #29005
    magyarítást honnan lehet leszedni?
  • watto
    #29004
    neked mér ilyen jó a haj?
    mármint szinte látszanak benne a hajszálak.
    nekem is fennvan a ren mod de nekem egybeolvadnak a szálak
  • vodMarci
    #29003
    Most van egy Intel Celeron 2.6,768mb ram és ATI 9600 prom.
    Most így LOW grafban is szaggat.
    A héten lesz egy jobb gépem:
    AMD Athlon 64 3200+,marad a 768mb ram és egy Geforce 7600GT.
    GOndolom azért ezzel a géppel már LOWban nem fog szaggatni,meg talán kicsit mediumra is megpróbálom felhúzni..
  • Nuxa
    #29002
    Az is a beállításokban van. Ha nincs fenn magyarítás, akkor draw distance név alatt keresd !!
  • haxoror
    #29001
    hmmm... lehet hogy nekem is a látóhatárt kéne egy kicsivel visszább vennem
  • watto
    #29000
    a látóhatárt hol lehet állítani?
  • Nuxa
    #28999
    Inkább leírom:
    felbontás 800*600
    textúra minősége: nagy
    Interior árnyékok: kikapcsolva
    Exterior árnyékok: kikapcsolva
    Látóhatár: 70%
    A Distant buildings, landscape meg ezek: kipapcsolva
    Antialias: 4x
    A többi mind maxon. :D
  • Randelz
    #28998
    Akkor azért volt 1 a sebzése. Mert Azt egy guild-ba láttam.
  • SaGa Jr
    #28997
    A sebzés a blade skilledtől függ és az erődtől (ha kardról van szó).

    Bizonyos helyeken lehet találni kiállítva fegyvereket. Ezeket ha elveszi az ember, meglepetten konstatálhatja, hogy mindössze 1 a sebzésük. Nos ezek replikák. Ezt írja is a program mielőtt elvennénk. Ha rávisszük a kurzort a tárgyra akkor megmondja mi az.
    Na a replika egy olcsó utánzat, nem harcra való. Könnyen is törik. Ezért a mindössze 1-es sebzés.
  • Randelz
    #28996
    Láttam olyan glass kardotén is csak az a gond vele hogy csak 1 a sebzése. Én most olyan találtam hogy 11. szóval nemtudom hogy vane erősebb kard.
  • watto
    #28995
    egész jó ;)
    azt hol tom megnézni hány fps?
    jah meg annyi hogy tudnál adni képet a videóbeállításaidró?
    megköszönném:)

    én 4x-es élsimítással szoktam játszani és tök jó...
    meg rohadt messze ellátok :)