41716
  • PiszkosFred
    #29194
    http://jorgeoscuro.googlepages.com/oscuro'soblivionoverloaddownloads

    Nekem valami 400-500mb-s valtozat van meg, a 20mb-s valami lite verzio lehet. Amikor aktivaltad, akkor uj jatekot kezdtel? Vagy a mar meglevo karakterrel folytattad? Mert esetleg ez is lehet a magyarazat a hibajelensegre (ooo aktivalasa utan erosen javasolt egy newgame, uj karakterrel es uj "vilaggal")
  • Pleomax365
    #29193
    Nah hát kiiktattam minden módot, csak a knight kieg maradt meg a Oblivion. master file és persze a ooo, de ugyan az:(
    Amúgy az összes őr sárga keretben van, és vannak új holmik szval nem az a gond szereztem valami sapkát de amint felveszem én is sárgává válok és nem lehet látni a karakterem,
    A legjobb az lenne ha valaki elmondaná honnan szedte le az ooo-t (mert ez nekem eleve csak 20 Mb:S) és hogy telepítette fel
    Plííz
  • AC2
    #29192
    Vagy sima bug vagy valami kompatibilitási hiba (gondolom valamelyik mód nem fér össze a másikkal)
  • Pleomax365
    #29191
    Sziasztok!
    Leszedtem az 1.31 es OOO. patch-et a sima oblivionhoz data filesben ki is pipáltam, csak amikor a városba járkálok néhány emberke ilyen sárga kocka keretbe vannak, szval valami hiba, mi lehet a probléma??
    plíííz hel!
    Előre is kösz
  • AC2
    #29190
    Neked müxik 5.1-en?
  • MerlinW
    #29189
    - Új AC3, OGG kodekek ill EAX4 HD driver, ill a friss NX driver-ek fent vannak?
    - Sorround mixer be van állítva rendesen (6csatornára, és a tesztnél is hallod az összes hangfalat mikor kell)?
    - DX hw gyorsítás maxon?

    Nekem is NX van és mindenhol van térhangzás ami támogatja.
  • AC2
    #29188
    A DX hanggyorsítást visszavetted?
  • Gyiik
    #29187
    hmmm, egyelőre nem igazán válaszoltak. Próbáltam rákeresni neten, hátha találok vmit, és igazából csak arra tudtam rájönni, hogy az a chipset, amit a kártya használ, az alkalmas a játékbeli surround hangzásra... de mégsem:( hardvergyorsítás fel van téve, mindenhol 15-ször, oda-vissza, és mégis baszik rám.
    Igazából eddig egy játékban érzékeltem, hogy körbemegy a hang, az is a Condemned logo-animációja, de a játékban lófacc...
  • MerlinW
    #29186
    Nem kerek valmi, de majd összejön... van még mit csinálnom:)
  • AC2
    #29185
    A Knights-os kieghez szükség van a patch-re. Ha ez megvan, akkor a játékban egy nap után már találkozhatsz a quest-tel vagy pletyka útján vagy személyesen elmész Anvil-be és ott faggatozol vagy megnézed a romokban álló templomot. :)

    A kalózoshoz meg annyit tudok mondani, hogy elvileg hozniuk kellene a pénzt, bár én még sohase próbáltam. Egyszer megvettem minden felszerelést aztán hagytam a módot a bánatba.
  • MerlinW
    #29184
    Attronach az akkor lenne jó ha lenne intelligens csapatkezelés a játékban, mert egedül valóban soványka.

    Tolvaj meg lopakodik vagy rohan, elvégre nem kell megölni senkit, és az athletic-e is magas:)

    Volt alább egy megválaszolatlan kérdésem, ill most van mégegy:
    - knights kiegészítő dolgait mikor tudom használni? Még nem találkoztam össze senkivel aki irányt mutatott volna a bejutáshoz. Szintfüggő lenne?

    - kalózos kiegben hetente elküldhetem a kalózaimat "vadászni", viszont nem látom eredményét. (Valszeg csak én nem látom:)) Mi az?
  • PiszkosFred
    #29183
    Picit regi mar ez, szinte minden online gamer magazin lehozta az osszefoglalot, meg mi is a HQn ;] Mondjuk arra kivancsi vagyok, hogy tartogatnak e meg valami nagy durranast a megjelenest megelozo par napra.
  • haxoror
    #29182
    Hmm..
    Most veszem észre hogy ez egy újabb remek alkalom volt felhoznom hogy az Attronach-mágus szart sem ér!
  • haxoror
    #29181
    Azért vicces hogy pont a tolvaj fog a legjobban szívni szökéskor.

    A harcosnak sok hp-je van és HtH kiverekszi magát, a mágust sehogyan sem gyengíti hogy nincs rajta a ruhája (mondjuk az Attronach-oknak szarabb lesz mert elveszik tőlük a mini-bárt )

    A tolvaj meg ha mázlija van kilopakodik, ha meg észreveszik...
  • MerlinW
    #29180
    Interjú a készítőkkel a kiegről.


    Ez komoly:)
    "Many things will be different here. Even going to jail. Criminals are thrown into the bottom of a dungeon. All of their equipment is confiscated. If you can make it out of the dungeon alive, without your stuff, you are free. All your crimes are forgiven. All of your confiscated goods are in a chest right next to the exit, so you do eventually get them back."

    Ennek meg örülünk:)
    "I wouldn’t expect TESV any time soon, I can tell you that. We’re very focused on Fallout 3 right now."
  • PiszkosFred
    #29179
    Hat nem tudom, nekem egy oskori SB Live!-m van (szentimentalis okokbol nem valtam meg tole;]), es azzal megy siman. Na most az audigy kapcsan mar tavaly a megjelenes utan is panaszkodtak sokan a hivatalos forumon, ez valami technikai bug lehet. Nem tudom hogy a peccs orvosolja e ezt, de egy probat meger. Nezd meg a www.elderscrolls.com forum reszleget, a technikai szekciot, es ott keress ra a hangkartyadra. Hatha lesz utmutatas a megoldashoz.
  • AC2
    #29178
    Az oblivion editorként gondolom a constructiob setre gondolsz. azt5 meg betelepítedf a játék gamájába és megy.
  • Gyiik
    #29177
    és hogy a bánatba tudom kicsiholni belőle? van egy usb-s audigy2 nx külső kártyám, ami optikai kábellal van rákötve a házimotyó erősítőre (automatikusan megtörténik a hangcsatorna felismerés DVD-film esetén). Akárhogy kerestem eddig, sehogy se sikerült rájönnöm, hol lehet beállítani...
  • zolokaa
    #29176
    Sziasztok! valaki meg tudná mondani hogy hogyan lehet elindítani az oblivion editort?
  • gyonax
    #29175
    Azokat már végignéztem:)
  • PiszkosFred
    #29174
    Van, persze.
  • Gyiik
    #29173
    ööö, háj... egy röpke kérdés, ami basztatja a csőröm, és sehol nem találok rá választ: van a játékban 5.1-es hangzás PC-n?????
  • MerlinW
    #29172
    Én is gondoltam rá, de egyik sem írja hogy nem kompatibilis a másikkal, észre meg nem vettem eddig semmi furcsaságot, kényelmetlenséget... először OOO-t tettem fel aztán rá a Francot.
  • haxoror
    #29171
    Az OOO és a francesco nem üti egymást véletlenül?

    Mind a kettő rengeteg mindenen változtat...
  • MerlinW
    #29170
    Vizualitást javító modok:
    Qarl Texture Pack 3.1.3,
    LOD Landscapes 4096,
    Illumination Within,
    Short Grass,
    High Trees
    Natural Environments 2.1.2
    Better gold
    Better horse eyes
    Natural Faces v95
    Qarl Harvest
    Qarl Webs
    Qarls Blood and Shadows

    Gameplay modok:
    OOO,
    Francescos leveled creatures items (living economy-t is tartalmazza),
    Francescos optional new items creatures,

    Engine modok:
    No More Annoying Messages 1.2
    Dark Ui
    ImmersiveInterface 1.03

    Item modok:
    Eternal Dragon Armor 1.1
    DB Shadow Set ELITE
    Nicos Daes Rakan sword for Dreadweave armor
    Nicos Dreadweave Armor v131

    Quest modok:
    Thievery 1.2
    Unique Landscapes 1-9
    Shadow Ranger v2.2 (ő a párduc(vagy akár farkas ill van még egy harmadik, de nem emlészem micsoda) társaságom - aki tapasztalti pontokkal tanítható (tetszhalál, védelem, örködés, marad, jön, fut, stb dolgokra ))

    Illetve a hivatalos modok.
  • AC2
    #29169
    Az elsőkép ahogy elnézem egy elég durva bug, a második pedig nagyon szép.:) Milyen módok vannak fenn?
  • MerlinW
    #29168
    Oblivion HQ
    http://planetelderscrolls.gamespy.com
    http://tessource.net
  • MerlinW
    #29167

    hehe:


    elmélkedem..:)

  • gyonax
    #29166
    Nem tud valaki egy jó quest mod-ot a gémhez? Már nem találok új questeket amiket meglehetne csinálni...:)
  • gyonax
    #29165
    HA találkozol egy őrrel akkor börtönbe mész vagy pénzt fizetsz, vagy beírod a konzolba: player.payfine
  • lboyongo
    #29164
    sziasztok, vki mondja meg pls hogyan tudom leszedni a bounty-t ami rajtam van
    thx
  • MerlinW
    #29163
    Tehát nincs, és nem is lesz:)
  • haxoror
    #29162
    Alapsebzés ügyileg (sneak attaknál az számít) az Umbra a legerősebb, annál jobbat csak te tudsz enchantolni.

    Ja meg a Goldbrand is elég fasza, nagy sebzés tűrhető enchanttal.
  • tobias88
    #29161
    az már egy másik játék inkább
  • xido
    #29160
    buta kérdés...vagy inkább lusta kérdés,mert átnézegetem majd a leírásokat..de nincs olyan mod véletlenül,amitől a tereptárgyak törhetőek lennének?:))...váza,kancsó,szék,ilyenek:)))
  • AC2
    #29159
    Mod nélkül alighanem nincs erősebb
  • Tensor2
    #29158
    Valaki megtudná mondani melyik a legerősebb egykezes kard a játékba,ha nincsenek modok hozzá?Eddig csak Umbra kardjáról tudok,de lehet hogy van erősebb is.
  • AC2
    #29157
    Bizos láttátok már azt a videot, amikor egy aragonian meglop egy embert, erre az őrők meg neki esnek, üldözik, majd megölik és kiderül hogy éhes volt, azért lopott egy darab kenyeret. Ezt az előbb én is átéltem, a szemem láttára történt meg a dolog.

    A másik, hogy hallottam két mágust beszélgetni, és az egyik azt mondta: "ha sűrgősen kellene pénz fordulj jeren-hez (nem 100% h ez volt a neve, de bizos hogy hasonlóan kezdődőtt)" Az lenne a kérdésem hogy találkoztatok-e már vele és ha igen lehet-e pénzt kunyerálni tőle? :)
  • AC2
    #29156
    Valóban elfelejtettem, de ha nagyon muszály tényleg tudok küldeni.
  • koschwarz
    #29155
    elfelejtetted kirakni a mosolygó szmájlit, mer ez biztos csak vicc