41716
  • Green Ghost #29514
    Nekem is volt ilyen hibám. Egyszerüen letöröltem az obliviont, a C meghajtón lévő fájlokat is, és jv16 powertools-al kitöröltem a registrybejegyzéseket is. Aztán ujra feltettem az Obliviont, a hivatalos (kis)kiegészitőket majd a knights of the nine-t (bár ez sztem opcionális), végül a shivering isles-t, amihez töltöttem a gamecopyworld-ről nodvd cracket. No patch, a modok mennek (szinte mindegyik)
    Meg persze még a kötelező directx és driverfrissitéseket tudom javasolni mellé...
  • koppim
    #29513
    OOO 1.3 -ban van új céh?
  • Lunki88
    #29512
    #29496
    Pls. valaki nyugtasson meg ez ügyben. :D
  • tep
    #29511
    passz , akkor marad ez : #29507
  • Toughtful
    #29510
    Gyakorlatilag akkor is csinálja, ha [NEM] rakok rá semmilyen modot, csak pucéran feltelepítem. Driver a legújabb...
  • tep
    #29509
    modokat raktál rá? ...esetleg driver frissítés
  • Toughtful
    #29508
    Hát akkor?
  • MrAndree
    #29507
    Az ilyesmi általában nem a játék hibája hanem a windows-al van gond.
  • tep
    #29506
    ne a játékot szapuld.......semmi gond nincs vele
  • Toughtful
    #29505
    Ja, ennyi? Lefagy, és kell neki a Windows reinstall? Hopp, micsoda minőség! És még a Gothic 3 a bugos, gyerekek...
  • MerlinW
    #29504
    Perpill még nincs az országban. warezold le én is azt tettem. Majd ha megjelenik megveszem...
  • koschwarz
    #29503
    mindenképpen csak egy winreinstall fog segíteni. és nem viccelek. esetleg előtte próbáld meg azt, hogy:

    1. uninstalld a játékot és töröld le minden megmaradó mappáját
    2. takarítsd ki a registryt valami jó programmalez jó
    3. töredezettségmentesíts
    4. újratelepítsd a programot

  • AC2
    #29502
    Az lenne a kérdésem h megvan már valakinek a SI eredetiben? Mer sehol nem láttam még és má megvenném...
  • haxoror
    #29501
    Francba, akkor az én helpdesk képességeim itt véget is értek, sry

    Majd valaki hozzáértőbb segít :)
  • Toughtful
    #29500
    Igen, dúrván a háromszorosa... :)
  • haxoror
    #29499
    thx örömmel hallom, már annyira megszoktam a darkot hogy nem is emlékszem milyen volt a gyári :)
  • haxoror
    #29498
    A géped felette van a minimum követelménynek?
  • Toughtful
    #29497
    Srácok, nem tudja valaki, mi lehet a para az én Oblivionommal? Feltelepítettem az alapjátékot - már ekkor is jelentkezett - majd az 1.2-es patch-et, végül a küldetéslemezt, de a dolog bármelyik fázisában is próbálkoztam, új játék indítása után a kép lemerevedik, majd, ha nagy nehezen fel tudom hozni a feladatkezelőt, kiírja, hogy a program nem válaszol... Ez mi ez?
  • Lunki88
    #29496
    Az NPC Static lvl mod hogy működjön ugye nem kell új játékot kezdenem? Mert nagy nehezen összehoztam egy kinézetre egész jó karit, és elfelejtettem bepipálni az elején ezt a modot. :S
    Remélem működik egyáltalán az 1.2-es patchel.
  • koschwarz
    #29495
    elméletileg 30-án megjelent
  • Lunki88
    #29494
    Nálam műkszik. :)
  • haxoror
    #29493
    a DarkUI kompatibilis a kieggel?
  • dante3
    #29492
    A video beállításoknál a hdr mellé miért nem engedi az élsimítást bekapcsolni? Vga: X1900GT
    Más játékoknál nem volt gond vele!
  • PiszkosFred
    #29491
    Szepek. En meg kozben kezdek idegbajt kapni, mer meg semmi info arrol hogy honnan tudnam beszerezni. Latta mar valaki bolti polcon valahol Pesten vagy videken?
  • obe
    #29490
    vizek partján találsz
  • sebtib
    #29489
    honnan tudnék a legyorsabban szerezni Nirnroot nevü növényt
  • Green Ghost #29488
    hmm...valahonnan ismerős ez a villa

  • kill3r21
    #29487
    nah hála az égek megvan a hely :D
  • haxoror
    #29486
    nájsz!
  • dante3
    #29485
    Készítettem pár képet a kiegről,még az elején vagyok,most értem át a szigetre!









  • koschwarz
    #29484
    natural environments-et már update-elték az 1.2-eshez.

    asszem most hogy kijött a stalker azzal fogok játszani, és szépen megvárom, míg a fent lévő modjaimat aktualizálják. már amelyiket kell.
  • koschwarz
    #29483
    1. mod- lelőhely

    2. mod-lelőhely

    jó böngészést!
  • KillAir
    #29482
    Köcce, bedobtam gugliba és megtaláltam... most mazsolázok, utána meg olvasom a fórumot. Van mit, végül is csak a 29000-es beírásnál tartunk :D
    A játék nagyon kira, pedig még csak a csatornát láttam, és persze az első percek amikor kijöttem onnan a friss zöld gyepre... feledhetetlen. Eddig nem mertem felrakni, mert elég sok volt a meló és féltem, hogy elmaradok - azt hiszem ez a félelmem nem volt megalapozatlan. Na essünk neki. Bocs az offért ;)
  • grayfox
    #29481
    szerintem egy két grafikai modot érdemes felrakni, nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a neve a listának de ha jól emléxem "oblivion must have mods". Quest modokból csak a hivatalosakat ajánlanám. Kon+Si
    Most melóhelyi contentfilternek "hála" nem tudom neked megkeresni :D
  • grayfox
    #29480
    hát, ha szerencsém van, megúszom egy videokari cserével. rosszabb esetben párban kell vennem a videokarit :)
  • KillAir
    #29479
    Üdv! Én most kezdtem ezt a játékot és csak az alap van fent. (Annyira most, hogy csak a csatornából jutottam ki. :D) A kérdésem az, hogy ezeket a modokat, amiről itt szó van, megtalálható valahol összegyűjtve (mármint amit éredemes feltenni), vagy ki kell gubizni a több ezerből a weben? Esetleg valakinek fent van torrenten egyben az egész? Tudom, lusta vagyok, pedig igen :D Köcce.
  • koschwarz
    #29478
    szerintem sincs. valszeg a crysis LESZ a legszebb, ha megjelenik, addig is ez ül a trónon. persz mitsemérek a crysis-szel sem, ha nem lesz hozzá meg a megfelelő vasam...
  • MerlinW
    #29477
    Szép játék a gothic de a max távolról sem közelíti meg a mod nélküli Obli maxot. Mondjuk a grafika másodlagos. Játékélményt tekintve a gothic Oblihoz képest egy lineáris hack'n slash.
  • grayfox
    #29476
    szerencsére nekem hosszas takarékoskodás után megadatott, hogy fullba játszhassam 20"ws-en natívban 40-60-fps :) bárki bármit mond, jelenleg nincs szebb játék a piacon, se konzolra se pc-re :P (persze a modok nélkülönzhetetlenek)
  • koschwarz
    #29475