41716
  • koschwarz
    #29554
    mert az 1.2 -es benne avn a kiegben. viszont elvileg valahol leyawin közelében kell lennie a kapunak (én még fel se tettem)
  • koschwarz
    #29553
    nekem ment...
  • Sunrise19
    #29552
    Helo! Problémám lenne. feltettem a kieget, de én semmi külömbséget nem veszek észre, bár 1.2 - es patch nincs fennt, nem tudom, hogy kell e, de anélkül is feltelepedett és azt sem tudom, hogy hol tudok bemenni az új világba. Segítségetek előre is köszönöm.
    By Isti
  • AC2
    #29551
    Én is itt próbáltam, de a letöltés vezérlő csak a 00-t tudta letölteni,a többit elcseszte. Ilyen még nem volt velem...
  • koschwarz
    #29550
    itt
  • ThugEdge
    #29549
    emberek vki szánjon má meg a manual magyar verziójával
  • csgj
    #29548
    SI :)
  • herczeg
    #29547
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.torrentspy.com/torrent/1113494/The_Elder_Scrolls_IV_Oblivion_The_Shivering_Isles_English_ONLY
  • tibor16
    #29546
    ;) - pedig toborzó beszédnek szántam, de mit tegyünk, lebuktam .. ;)
    Ráadásul épp most akarok Oblivionozni.. megértem a kritikákat.. de azért -
    Az IS-t, hogy honnan lehetne leszedni (mellik warezen találhatom), azt tudja vki? - előre is köszi..
  • reménytelen
    #29545
    Na és képzeld el, hogy jártam! Kb 5 óra múlva tönkrement a videókártyám memóriája! Úgyhogy egy ideig nincs jó textúrájú Oblivion...
  • AC2
    #29544
    A lényeg h itt senki se akar gothic-ozni és ne is próbálkozz :) Mindenki marad úgyis az oblinál, főleg h most itt a kieg ;)
  • tibor16
    #29543
    húúúúhhha - nem mondod komolyan :)
    Gondolom játszottál is vele?
    A lineárist azért átgondolnám.. persze ha úgy érted, hogy törünk a végső megoldás felé - akkor igaz - de még abból, vagyis a végéből is van néhány befejezési mód.
    Abban egyet értek, hogy fejtörős, nem gyilkolászásos rész - talán nincs is benne (ez őszinte csalódás nekem is). De azért szabadnak szabad, Nincs se folyosó, se cselekedetek sorrendjének megszabása.. - akár el lehetsz a térképen böngészve jó sok játék időt és nem fogysz unatkozni.
    Meg ölheted vagy mellé állhatsz pl a király vagy az Orkok mellé - mégis ez lineáris lenne?
    :)
  • AC2
    #29542
    Napról napra közelebbb kerülök a bedilizéshez:)

    Egyébként nem cserélitek le a banner képet olyanra, amiben van egy kis SI is?:)
  • PiszkosFred
    #29541
    Meg nem sajnos. Majd a a jovo heten, ha minden jol alakul.
  • AC2
    #29540
    Skierült megszerezned már az SI-t?
  • PiszkosFred
    #29539
    Orulok hogy segithettem. Jomagam is hasonloan jartam, es tavaly nem sokkal a premier utan jottem ra arra, hogy directx9c es directx9c kozott is van am kulonbseg ;] Nekem laikusnak fel sem tunt addig ez "aprosag", amig ossze nem kavarta a texturakat, hasonloan mint nalad.
  • ThugEdge
    #29538
    hali
    akinek megvan még a hun manual nem tenné fel vhova?mert a régi linkek már sajna nem jók
  • AC2
    #29537
    Te mázlista... Mikor járok majd én ott a shiveringi tájat bámulom?!
  • reménytelen
    #29536
    Hálásan köszönöm a tanácsot! Letöltöttem a microsoft honlapjáról a legújabb Directx9-et, és láss csodát, egyből megjavult!

    Vizuális típusok számára
    Előtte


    Utána
  • PiszkosFred
    #29535
    vga driver vagy directx csere. Nalam hasonlot akkor csinalt, amikor egy korabbi verzioju dx9c volt fenn, es nem az, amit a jatekhoz mellekeltek. Lecsereltem, es azota sosem volt textura hiba.
  • Green Ghost #29534
    AMD64 3000+@3400+ , ATI X800GTO@X850XT , 2x1Gb memória...nem egy csúcsgép,
    de az oblivion csak a nagyobb csatákban akad be :)
  • Lunki88
    #29533
    Biztos lagzi volt a városban. xD
    Amúgy jó kérdés, megnéztem de nálam nincs ilyen bug.
  • reménytelen
    #29532
    Másoknak is volt már ilyen ilyen textúra hiba? (Hivatalos modok vannak fent, és 1.2 patch, eddig csak Cheydinhal keleti kijáratánál vettem észre)

  • GoKu x
    #29531
    elöször engem sem akart, de aztán annyit szarakodtam ott h végül beengedett
  • sebtib
    #29530
    bementem de bent meg az ürgével mit kell csinálni
  • sebtib
    #29529
    engem nem akarnak beengedi a Shivering Islesben a portálon.Pedig Cyrodill bajnoka vagyok,harcosoknál céhmester.mikor fogja engedni nagyon bosszant...
  • sebtib
    #29528

    szép
  • koschwarz
    #29527
    eszméletlen jól néz ki!
  • tigeroo
    #29526
    2. kép gyönyörű!:)

    apropó: milyen konfigod van?:P
  • Green Ghost #29525
    Pár tájkép a játékból



    Palace



    A kard :)
  • Toughtful
    #29524
    Nekem nem codec pack volt fent, csak pár codec (quicktime alt, real alt, ilyenek). Nem tudom, melyik volt a ludas, de mindegy is :)
  • tobias88
    #29523
    nekem nem volt vele problémám, és nekem a vlc is fent van+ a cccp-is
  • koschwarz
    #29522
    az ffdshow konkrétan összeakad az oblivionnal, problémákat okozhat, bár nem vészeseket. mellesleg nekem a vlc lejáccó és a bsplayer van fent, semmilyen kodekpakk nincs, és még nem volt olyan film vagy videó amit ezek közül legalább az egyik le ne jáccott volna. jó még a realplayer is. a kodekpakkok csak gondot okoznak.

    erre a problémára valahogy sose gondolok, amikor valaki segítséget kér, lehet hogy pont azért, mert én elvből nem használok...
  • tobias88
    #29521
    igaz, kiváló!
  • tep
    #29520
    na erre nem gondoltam......a lényeg , h sikerült megoldani

    codek-ből ajánlom az ffdshow-t........mindent lejátszik
  • Toughtful
    #29519
    Bocsánat, hogy floodolok, de hátha valakit érdekel: kínomban leuninstalláltam az összes video codeket, és láss csodát: indul! Szóval bármelyik codec is volt a hibás, most már megy a dolog. Videózni meg videózom majd a DVD-n.

    Köszönöm a lelki erőt :D
  • Toughtful
    #29518
    Leuninstalláltam, kitöröltem a registry-ből az összes Bethesda-s illetve Oblivionos bejegyzést, töredezettségmentesítettem a vinyót, aztán fogtam, kitöröltem az összes fájlt a windows temp-ből, illetve a local temp-ből, újraindítottam a gépet, majd, lépésről lépésre ugyan úgy, ahogy leírtad, telepítettem mindent. Az eredmény:

    "Nem válaszol" üzenet az exe-nél, és ledermed a kép. Lassan kezdem feladni... :(
  • PiszkosFred
    #29517
    Megkezdett karakternel erdemes csinalni 2-3 zona valtast, es utana is megnezni, hogy van e meg hiba/bug/nem kivant jelenseg. Ha igen, akkor sajnos egy totalis restart kell, a karakter (es a vilag) rekrealasatol...
  • Green Ghost #29516
    nekem nem volt bajom eddig a moddal, bár hallottam hogy elöfordulhat olyan, hogy a karaktereknél a beszélgetőablak helyett azt irja ki, hogy "I HAVE NO GREETING" (nem tudom mennyire nyugtat ez meg :))
  • Sir Quno Jedi
    #29515
    Az Oblivionban vagy HDR van, vagy élsimítás. Ámde, ha a videókártya driverrel kényszerített AA-t kérsz, akkor lesz HDR-ed és AA-d is, igaz ne várj túl szép FPS-eket azután... :D