41716
  • haxoror
    #29474
    Ja, a füvet én is inkább kikapcsoltam :(

    Viszont pozitívum hogy mióta nincs fű már nem kell percekig keresgélnem csata után a hullákat a susnyásban!
  • MerlinW
    #29473
    Légyszíves áruld el melyik az a mod. Csak hogy tudjuk...
  • MerlinW
    #29472
    Prescott 3Ghz, 4x512DDR Dual, InnoGF6600/256DDR

    Nem mai vas, Medium beálítások, -distant trees +minden water effekt 800x600.
    Erdőben kicsit lassú, de abszolut játszható.
  • koschwarz
    #29471
    mikor az obliviont először elindítottam, azt hittem gépigényes (az is), de végülis sikerült úgy belőnöm, hogy fusson is, és szép is legyen. egyedül a füvet sajnálom, hogy nem kapcsolhatom be (vagy full, vagy semmi, mert a 10 méterre előttem kinövő fű nem tetszik)

    aztán feltettem a gothic3 demót, és rájöttem, hogy na az gépigényes, és akármit csinálok, még ronda is maradt (nálam)
  • koschwarz
    #29470
  • rage at work
    #29469
    Nem tudom, nekem az is nagyon tetszett, de ezzel a texture pack-kal szerintem az Oblivion szebb.
    De ez ízlés kérdése is :)
  • Kly9
    #29468
    Ahogy elnézem új arcok jelentek meg most h a kieg is megérkezett.
  • LegionarR
    #29467
    Nos már megoldódott... Egy mod zavart be, és emiatt nem indult el a küldetéshez szükséges script... Miután kihámoztam az 50 mod közül azt az egyet, ami zavarta a játékot, rögtön folytatódott a küldi (ráadásul a Knights of The Nine küldi is abbamaradt, régebben azt hittem ogy amiatt mert valamit nem jól csináltam, de most az a küldi is folytatódott, amint a zavaró tényező megszűnt... Visszagondolva sok fura dolgot okozhatott még, pl. hiányzó questablakok sstb.) Fura hogy egy olyan mod miatt volt a galiba, ami elvileg abszolút nem turkál bele a küldetésekbe, sem a játékmenetbe, csak szimplán hozzáad a játékhoz egy épületet...
  • AntiHero
    #29466
    Szerintem a Gothic 3 szeb!
  • rage
    #29465
    Kipróbáltam ezt a textúra mod-ot amit írtatok, hát nem semmi.
    Nem sok játék tudja vele felvenni a versenyt kinézetben :)
  • Ch_Slater
    #29464
    helo.

    ezt már ott is kérdezni akartam: milyen géped van ehhez (főleg a gigászi textura pack miatt kérdem) és milyen beállításoknál hogy fut ezekkel a modokkal?

    ui.: mostanában nem olvastam azt a forumot, de megnézem, hátha ott is leírtad a kérdésemre a választ. ha igen, akkor storno...
  • tep
    #29463
    jah , nagyon jól néz ki
  • LegionarR
    #29462
    Franc, nagyon rendesen elakadtam... Ha valaki rájön hogy kell megoldani a "Symbols Of Office" küldit a Shivering Islesben akkor írja meg a megoldást plz.
  • csgj
    #29461
    Na, most mi van???
    Utazóna.hu Szabó Péter 2007. 02. 06.

    Mert hogy tél nincs, az biztos, hó sem nagyon, hideg sem igazán, és közben még riasztgatnak minket ezzel a hat év alatt összehozott értékeléssel, melynek értelmében legalább 100 évig nyögjük majd, amit az elmúlt két-három században elkövettünk a természet ellen.

    (a "most mi van?"-ra ezt hozta ki először a google... mert ő a barátod :D)
  • koschwarz
    #29460

    most mi van?
  • csgj
    #29459
    igen, egy ideig nem is lehet belépni...pont amikor azt mondja, hogy "I need a champion", akkor a főhőssel szépen úgy döntesz, hogy te vagy a champion, és akkor be lehet lépni :D
  • LegionarR
    #29458
    Nem tom nekem kiírta hogy "This door not open for you" és hallottam Shegorath hangját is hogy valamit motyogott, többek közt valami olyasmit is hogy "I need a champion"... Kétlem hogy szó szerint idéztem, de valami ilyesmi volt... Aztán amint végeztem a főküldivel simán átmehettem...

    Hmmm... Asszem vissza kellene vegyek a hozzászólásaim számából :D
  • LegionarR
    #29457
    Aki nagyon nem találja a szigetekre vezető portált, annak itt egy kis help: Segítség


    Csak azt tudnám ezt a videót miért pont este kellett felvenni?
  • csgj
    #29456
    hát engem az új karimmal is átengedtek, ami nem champion-os :D
  • LegionarR
    #29455
    Jah és engem csak akkor engedtek át a kapun ha teljesítettem az eredeti oblivioni főküldit (vagyis champion lettem)...
  • LegionarR
    #29454
    Nagyon egyedi... Sztem tökéletesen megérte a kiegre várni...
  • LegionarR
    #29453
    Nekem egy ablakot sem dobott be... Ha nem olvasok el egy előzetest a kiegészítőről (amiben benne van a kapu helye), akkor az életben nem találok oda... De már ott vagyok, és marha hangulatos....
  • csgj
    #29452
    nem kellett semmit törölnöm, ugyanazt csináltam, amit GoKu x :) Ja, és nagyon morbid a világ :D. Bementem egy fogadóba, ahol a tányérokon hatalmas békacombok hevertek, a nő fogadós pedig görnyedt háttal, állva félig aludt.... xD Meg hát ott vannak a furcsa növények, marha torz lények, érdekes ruhák, és épületek. Olyan, mint egy Tim Burton film :P
  • PTW
    #29451
    a patch a Kiegészítő verziószáma úgyhoyg nem kell, nekem is volt ilyen, Uninstall-reinstall minden (data foldert is töröld)
  • GoKu x
    #29450
    nah én egyből gyorsan Leyawinbe utaztam és be is dobott 1 questet ahogy adoértem. hogy nyilt egy különös kapu. be is mentem és most épp ott vagyok. fogalmam sincs mi sül ki belőle de remélem az lessz.
  • csgj
    #29449
    nekem nem dobja be az új questet... akkor mi a fene van? kell hozzá az új peccs, vagy mi?
  • rage at work
    #29448
    Amúgy Leyawin megyétől jobbra van az öböl közepén.
    Kis sziget nyílt ott, könnyű megtalálni ha elsétálsz az öböl partjára
  • rage at work
    #29447
    Szinte egyből bedobja az ablakot, hogy új quest van, de ha beszélgetsz a városiakkal bárhol, ők is gyakran erről beszélnek egymás között, s máris megkapod.
  • GoKu x
    #29446
    elég nagy a terület h megtaláljon bárki is egy kaput de azé köszi az infot!
  • xido
    #29445
    nem mondom meg hirtelen,mert jócskán nem tartok sehol...de van egy kapu "ledobva" valahol,amin átlépve kerülsz az új helyre...
  • GoKu x
    #29444
    tényleg jó lenne ha vki elmondaá aki tudja, mert ugyan így vok én is.
  • kill3r21
    #29443
    gyerekek én felraktam a kieget az ujat és semmi extra nincs a sátékban uj sziget meg végképp nincs new gamet kezdtem de semmi..mit tegyek?
  • Gnome
    #29442
    hmm hát ha ezt megcsinálnám lenne kb vagy 2-3 óra:P..ennyit nemérmeg..az én oblivionom szoszerint agyonvan moddolva kiegészítő után találtam is egy texturahibát valszeg a parallex citiesből kifolyolag a városok "járóköve" kicsit összefolyt,de elviselhető várok javításra pár hét alatt úgyis gyártanak hozzá a modderek.
  • ikszor
    #29441
    Köszi az ötletet, de ez sem segített rajta sajnos. :(
  • GoKu x
    #29440
    futtatásba írd be hogy dxdiag és a sound fülnél a hanggyorsitást vagy mit vedd "basic"-ra. hátha jó lessz.
  • ikszor
    #29439
    Köszi az ötletet, amúgy is ráfért már a vinyómra. De sajnos ez sem használt, pedig végigmentem rajta a Windows saját töredezettségmentesítőjével, meg a Diskeeperrel is. Egyedül az használ, ha kikapcsolom a zenét, de úgy meg oda a hangulat egy fontos része. Elképzelni sem tudom már, hogy mi okozhatja ezt a hibát.
  • koschwarz
    #29438


    és milyen segorat (bocs) világa?
  • LegionarR
    #29437
    Nekem csak az új Patchel volt gondom, a kiegészítő semmi gondodt nem okozott (leszámítva az álmatlanságot persze :D)
  • MerlinW
    #29436
    Egy torrentoldalon írtam a friss és nem annyira friss oblisoknak, gondoltam ide is bevágom, hátha megelőzünk pár kérdést:)

    - elméletileg a kegészítő tartalmazza az 1.2-es patch-et.

    - a modok közül 1-2 lehet hogy nem fog menni a kiegészítővel rendesen (pl a Natural faces).

    Tehát a lényeg. Ajánlom a következő lépéseket:

    1 - A mentésekből csináljatok biztonsági másolatot (documents and settings/user/my documents/my games/oblivion)

    2 - telepítsétek újra az obliviont

    4 - pakoljátok be a hivatalos addonokat (opcionális)
    01 Oblivion - Horse Armor Pack
    02 Oblivion - Orrery
    03 Oblivion - Wizard's Tower
    04 Oblivion - Thieves Den
    05 Oblivion - Mehrunes Razor
    06 Oblivion - Vile Lair
    07 Oblivion - Spell Tomes
    08 Oblivion - Knights of the Nine

    5 - telepítsétek a kiegészítőt

    6 - indítsátok el a játékot, nézzétek meg minden okés-e.

    7 - Ezután egyesével pakoljátok bele a modokat, mindegyik után megnézve minden rendben van-e. Így könnyebb lesz kigyomlálni a nem kompatibilis modokat.

    Ajánlom mindenkinek, hogy a modok közül először az Oscuro's OO -t tegyétek fel (~500 MB), mert ezt a legnehezebb később leradírozni, majd másodikként a Qarl's Texture Pack-ot.

    A modokat mindig másik könyvtárba tömörítsétek, telepítsétek, majd nézzétek meg milyen könyvtárakba miket pakol, majd ezután másoljátok be őket a Data könyvtárba. Így esetleges baj esetén könnyen ki tudjátok gyomlálni a hibás modokat.

    Ha valamelyik mod nem lenne rendben, ne pánikolj figyeld a tessource.net-etet és a planetelderscrolls.gamespy.com-ot, mert 100% hogy jön hozzá újabb verzió.
  • MerlinW
    #29435
    Elméletileg kaptál egy új küldetést, nézd meg a listát.