41716
  • AC2
    #29594
    Ezt hogy sikerült lekapnod?
  • Sir Quno Jedi
    #29593
    Ke hozzá valami colormap (régvótmá).
  • Lunki88
    #29592
    Hmm, érdekes én is azt használok de nálam nem ilyen. Akkor gondolom ez újabb verzió.
  • koschwarz
    #29591
    DARK UI

  • Lunki88
    #29590
    Ez melyik mod hogy ilyen szép zöld lesz a térkép?
  • koschwarz
    #29589
    bjutiful.

    egy ideje nem tudtam játszani, és sajnos nem is fogok tudni még vagy egy hónapig, de hétvégén feltettem az SI-t és betöltöttem megnézni...már a játék bevezető zenéjének is igencsak örültem.
  • MerlinW
    #29588
    Gyengébbek kedvéért lőttem pár shotot Shivering Island bejáratáról:



  • MerlinW
    #29587
    Nájsz:

  • tibor16
    #29586
    jaa :) - nekem is, és ráadásul alighanem újra fogom nyomni az Obliviont
  • koschwarz
    #29585
  • MrAndree
    #29584
    Ahogy Gothic topicba se megy senki Obliviont népszerűsíteni. :) Megjegyzem nekem egymás mellett van a két játék ikonja a gépen és még nem ugrottak egymás torkának. :)
  • PiszkosFred
    #29583
    1. Nezd meg, hogy a DLCShiveringIsles be van e "X"-elve a Data Files-ban (vegtere is ez, is csak egy nagy mod)
    2. Menj el egy varosba, mondjuk IC ;], es allj meg az emberek kozott. Esetleg varj par orat. Elobb utobb a program jelzi majd, hogy a nepek pletykalnak egy misztikus uj kapurol Bravil mellett.
    3. Olvass vissza, volt egy mod, amely valakinel mar gubancot okozott. Nem tudom mar melyik mod volt az, de ahogy deaktivalta, beadta a kvesztet neki is.

    Nem kell sem uj karaktert, sem uj jatekot, nem kell csinalni semmit a kieggel. Ugyanugy mukodik mint barmelyik eddigi mod, barmikor kikapcsolhato vagy reaktivalhato.
  • AntiHero
    #29582
    SI GAMEPLAY
  • rage
    #29581
    Leyawintől jobbra, az öböl közepén
  • ThugEdge
    #29580
    ne izgulj nekem is csak egy emberke válaszolt
    szal továbbra is keresem a manual-t magyar verzióját:)
  • adammmmmmm
    #29579
    ÁÁÁ!
    Kezdek megőrülni. Senki se mond semmit arról a nyavajás kapurúl és még ma este meg akarom nézni. Bár az is előfordulhat, hogy ennél a játéknál sem rakja fel a kieget csak sok munka után. Valaki tudna képet küldeni arról hogy hol van a kapu vagy hogy melyik várostól melyik irányba,pl: az úthoz vagy valamihez közel?
  • tibor16
    #29578
    ehem - tényleg én vagyok a hülye, hogy bemegyek az oroszlán barlangjába, aztán meg csodálkozok - tényleg - visszaolvastam - nem köllött volna megszólalnom (mégha úgy gondolom ahogy gondolom is) - úgyhogy meg se szólaltam.. bocsi :)
  • tibor16
    #29577
    Köszönöm mindenkinek a segítséget az SI-ről, már szedem is :)
  • tibor16
    #29576
    a magyarítást köszönjük, én is használtam, de akkor is csak részben van igazad. Attól még, hogy ez az Oblivion topik, talán elmondhatom, ha nem értek valamivel egyet, amit egy másik játékról kijelentettél. Lévén, hogy én is játszottam mindkettővel. De az egész nem ér annyit, hogy vita legyen belőle. Attól, hogy ki mit mond, a játék nem változik, marad az, ami.
    Mellesleg a kérdésem és a feltevésem se volt ennyire véresen komoly, mint ahogy megválaszoltad. Ha neked úgy jó, akkor legyen neked úgy - és legyen felejtős..
    :)
  • adammmmmmm
    #29575
    Jó.
    kösz
  • AntiHero
    #29574
    "Viszont elobb "hallani" kell a dologrol, vagyis eleg barmelyik nagyobb faluban, varosban maszkalni, es akkor beadja a kvesztet, miszerint egy furcsa kapu nyilt Bravil kozeleben. Aztan mar csak lovagolni kell, es lehet menni duhajkodni az uj teruleten."
    Kicsit vissza olvasnál
  • adammmmmmm
    #29573
    Vajon mi lehet akkor a baj?
  • adammmmmmm
    #29572
    hát nem kaptam semmit!
  • AntiHero
    #29571
    Kapsz egy levelet hogy nyilt egy fura kapu. Meny oda sozt csű
  • adammmmmmm
    #29570
    Hy valaki meng tudná mondani hogy a kiegészítőt hogyan lehet használni!
    Elindítom a elindítom az instalt,felrakja de amikor folytatom az előző játékomat nem történik semmi! Most újjat kell kezdeni? Most nincsen időm próbálkozni ezért kérdezem.
  • AC2
    #29569
    És hogy tetszene neki egy 8950 GTX ? :)
  • ThugEdge
    #29568
    köszi,legalább válaszoltál:)
  • SaGa Jr
    #29567
    Azért a RAM is igen hangsúlyos. :) Abból is jó ha sok van. Nem fél meg 1 giga, hanem másfél meg 2. Na akkor aztán tényleg simábban működik. De egy jó erős és a 9600-asnál sokkal frisebb videokártya az kéne neki csak igazán.
    Egy GF 7950-es mondjuk már nagyon szép, de egy sima 7600 GT is sokat dobna a megjelenítésen.
  • AntiHero
    #29566
    Nekem meg van csak szer a feltöltésem
  • tobias88
    #29565
    vagy vegyél egy xoboxot(én is azt fogom tenni), vagy vegyél 40ezerért egy videókarit, + 1 évenként vehetsz bele 512 ddr2 és egy új vkarit, és két évenként alaplap+procicsere
  • The Protector
    #29564
    Azaz.Csak a töltésben lessz más.Ennek a gamenak kártya kell.
  • tobias88
    #29563
    kevesebbet fog tölteni ennyi, más nem
  • ThugEdge
    #29562
    nem akarok követelözőnek tűnni,de vki,akinek meg van,legyen már oly szíves és a manual magyar verzióját hajintsa má fel vhova
    régi rapidos linkek nem működnek
    köszönet
  • watto
    #29561
    hali!
    eddig ilyen gépen nyomtam:
    Intel Celeron 2.6GHz
    Radeon 9600XT 256mb
    512mb ram memó

    és most lessz egy ilyenem:
    Pentium 3.0GHZ
    1gb ram memó
    radeon 9600XT videókártya

    észlelhető lessz a változás???
  • MerlinW
    #29560
    1. Elmondtam a saját véleményem.
    2. Ez itt az Obliviopn topik, senki sem kíváncsi a Gothic toborzásra.
    3. Igen, játszottam vele, végigjátszottam, sőt aki nem vette meg boltban, az a magyarítást is nekem köszönheti.

    Van még kérdés?:)
  • AC2
    #29559
    Akinek megvan a SI és nagyon segítőkész, adja meg az msn-jét ;)
  • PiszkosFred
    #29558
    Viszont elobb "hallani" kell a dologrol, vagyis eleg barmelyik nagyobb faluban, varosban maszkalni, es akkor beadja a kvesztet, miszerint egy furcsa kapu nyilt Bravil kozeleben. Aztan mar csak lovagolni kell, es lehet menni duhajkodni az uj teruleten.
  • sebtib
    #29557
    az a lényeg
  • Sunrise19
    #29556
    Megvan, köszönöm a segítséget mindenkinek!
  • sebtib
    #29555
    egész pontosan Braviltól keletre a tó középe körül.