41716
  • Fantusz
    #29794
    Alchemy-hez hol lehet Journeyman cuccokat venni?
    Novice mindenfele van, de még Appentricet se nagyon láttam, Journeymant meg sehol...
    Lehet összefüggésben a karakter szintjével, de mikortól lehet találni?
    Feleslegesen ne kersegéljek
  • haxoror
    #29793
    Lopagodj gyakorlatilag a seggükbe, nem számít hogy észrevesznek-e.
    Van mellettük egy bokor 1-2 méterre, menj oda és akkor elkezdenek beszélgetni :)

    Igen, van sok olyan alvóst kinyíró mod asszem "sleeping blade" az egyik neve.
  • BlackShadow
    #29792
    izéke.. most kezdtem újra, és azon a küldin vagyok amikor thoronir-t kell követnem (kereskedő),h kiderüljön honnan szerzi a portékát.. követem, és találkozik is a faszival de nem képesek beszélni egymással.. 2 éjszaka óta egymás elött állnak és nézik egymást :) most mivan?:D

    másik, van olyan mod, h alvó karaktereket sneakben 1 találattal lehet megölni? ugyebár alvó karakternek átvágnád a torkát az nemigen ugrik fel, h mitcsinálsz :)
  • AntiHero
    #29791
    Natural Environments v2.1.3 ezt letöltöttem. AN maost lenne 2 db kérdésem vele kapcsolatba.

    1: "Natural Environments Unsupported Extras" ez a mappa minek van bene?
    Ha jól fordítom akkor nem támogatot extra , akkor minek rakják bele?.

    2: Natural Environments Unsupported Extras\Archive (v2.1.2, for using with pre-patched versions of the game) Ebbe a mappába mik vannak? Ezeket akkor kell használni ha 1.2 patchet használok?


    U.i:Angolul nem tudok sokat, és tudom ez 4 kérdés volt
  • AntiHero
    #29790
    Ti az SIvel eggyüt használjátok a modokat?(1.2patchel?)
  • koschwarz
    #29789
    ugyan a francescot nem próbáltam, de az ooo-val én maximálisan meg vagyok elégedve.

    a francesco talán nem foglal magába annyi más modot, mint az ooo, inkább csak új textúrákat ad, iletve ami fontosabb, hasonlóan megváltoztatja a fejlődési rendszert, mint az ooo. az ooo-ban benne van sok más olyan mod is, mint pl. harvest, dangeourus traps, stb. szerintem "lustáknak" jó az ooo, de összességében szerintem jól átgondolt modgyűjtemény. a francesco ilyen szempontból puritánabb.
  • PiszkosFred
    #29788
    A vicc az, hogy az Oblivion CE valtozatabol a megjelenes napjan sikerult kettot is venni, de egy "vacak" kieget a megjelenes utan egy hettel sem lehet kapni. Szep.
  • AC2
    #29787
    Nem is rossz, sőt egész jó. Ahogy látom neked is megvan már az SI, gondolom te se bírtad kivárni h megjelenjen ;)
  • AntiHero
    #29786
    OOO használok én is amúgy csak kérdeztem mert érdekel
  • PiszkosFred
    #29785
    Egyszerre semmi esetre sem, hiszen mindkettő mélyen belenyúl a játék rendszerébe. Én az OOOt ajánlom, az egy igencsak összetett, és szerintem kiválóan balaszolt gyűjtemény és rendszer. Biztos van aki a Francescora esküszik, az sem rossz, félreértések elkerülése véget, az is kiváló balance. De az OOO valahogy nekem jobban bejött, így annál maradtam. Várd meg a többiek véleményét is, és az alapján majd az egyiket kiválasztod. De a kettő együtt ne, az katasztrófa lenne a játékra nézve.
  • AntiHero
    #29784
    Mekiet érdemes használni?
    Francesco's leveled creatures/items mod vagy a Oscuro's Oblivion Overhaul MODOT? VAgy lehet mind a kettőt egyszerre?
  • AntiHero
    #29783
    ren_beauty_pack_v1_1.7z ez van meg nekem 20mb kb most szedtem le én is:S
  • PiszkosFred
    #29782
    Ren_BeautyPack_v1_1_addrace.7z
    Ren_BeautyPack_v1_1_onlyhairs.7z

    Nekem ez a ketto van jelenleg. Ebbol nalam az elso (add race) van aktivalva a Data Filesban (tomoritve 15mb, "installalva" 65mb). TES Sourcerol szedtem le, nem is olyan regen. Asszem azert van a "race" valtzoat, mert az volt elobb a Data Files listaban, es azt Xeltem be eloszor, es mivel mukodott, (jelenlegi kedvencem) lusta voltam probalkozni ;] Meg felesleges is volt, ha egyszer mukodik, akkor ugyhagyom. Szal nekem nem volt meg vele gondom, se korabban se most. Ha esetleg nem ez lenne meg neked, akkor ajanlom figyelmedbe ezt a ket verziot, hatha bevalik.

    Custom Race Fixem nincs, anelkul is megy. Igaz, imperiallal jatszom, es nem Mystic elffel (vagy egyeb nem hivatalos fajjal), talan emiatt nincs is ra szuksegem. Az eshme fele "BetterBodies" pedig elvileg kompatibilis a Ren fele csomaggal, nem is volt meg bajom veluk.
  • AntiHero
    #29781
    Nekem a custom race fix is fent van, hiába klikkelek tovább nem jó nincs új haj.
  • Sir Quno Jedi
    #29780
    Na nekem megy más race-re is, igaz be van kapcsolva a customracefix és a teljes ren's beauty pack (nemcsak a hajak). 1xűen az új karinál el kell kezdeni továbbclickelni a hajak között és aztán bejön.
  • Sir Quno Jedi
    #29779
    CustomRaceFix is kell hozzá. AZt már meg nem mondom, hogy csak a hajakhoz kell-e. Mindjárt kipróbálom.
  • haxoror
    #29778
    Csak tippelek de szerintem van még valami mod fenn ami miatt nem megy, próbáld meg úgy hogy a Ren-en kívül kikapcsolsz mindent hátha úgy már működik
  • AC2
    #29777
    Ez volt a gond, igen.THX.
  • AntiHero
    #29776
    Ren Beauty Pack v1.1 felraktam ezt a modot. Mondom lesznek fasza hajak, de csak a buzi Mystik elfnek vannak új hajak a többi fajnak nincs. Próbáltam úgy hogy csak a hajak legyenek, meg úgy is hogy új faj legyen, de eggyik se jó. Pedig direkt új játékot kezdtem. Mi lehet a baj?
  • haxoror
    #29775
    Ha jól emlékszem az erődben van egy bezárt szoba amit az ork kulcsa nyit és ott egy kar ami a kaput végül kinyitja
  • AC2
    #29774
    A Caught in the Hunt quest végénél elakadtam. Sikerült eljutnom az erődbe, kinyírtam a három ürgét akiket ki kellett, kimentem az erődből az a büdös ork kinyírta a szegény ártatlan ember utánna én az orkot meg a csicskását. Most kéne kijutnom az erődből,de bevan zárva az ajtó, azt írja máshol kell kínyitnom. A quest szöveg az erődbe akar visszaterelni hogy ott nyissak ki vmit arkból lootolt kulcsal,(de végig jártam még egyszer semit se lehet kinyítni), a jel pedig egyenesen Bravilba vezet, gyorsutazást meg nem lehet használni. A kérdés h hogyan lehet kijutni?
  • PiszkosFred
    #29773
    Hát nem tudom, én azóta használom amióta elkészült az a mod, de még sosem volt ilyen gondom. Bár a towerbe nem raktam eddig őket, de a többi házból amikben laktam, sosem tűntek el.
  • SzalabG
    #29772
    Kipróbáltam a ReznodMannequins féle próbababa modot, de egy idő után eltűnik a baba, mint amikor a fáklyát is túl sokat használom . Másnál is volt hasonló?
    A Wizard towerben akartam öszegyűjteni az eddig megszerzett cuccokat, de így nem sok értelme van...
  • SaGa Jr
    #29771
    Egér görgővel vagy az R billentyű lenyomásával.
  • BlackShadow
    #29770
    na én felraktam ezt a qarl's texture pack 3-at .. imp cityben az oszlopok vmiért feketék :( meg vmi őrös bizbaszt is felraktam, h ha ellenállok, és levernek bizonyos életerőig beraknak a dutyiba.. nos ez nem így történik hanem elsötétül a kép és beakad a karakterem:) a többi ember meg csak elkezd beszélgetni mellettem:)
  • Sir Quno Jedi
    #29769
    A görgővel, iletve ha lenyomva tartod.
  • koschwarz
    #29768
    az nem baj, nekem is szokta csinálni, de semmi negatív következménye nincs.
  • Colton
    #29767
    Ebben Lehet Nézetet Váltani?

  • AntiHero
    #29766
    Felraktam az Oscuro's Oblivion Overhaul MODOT 1.3 +1.31fixet.
    De mikor kilépek a játékból mindig kiírja hogy az oblivion.exe hibát észlelt ezért leált.
    Ez miért van? Lehet orvosolni ezt a hibát?

    Sima Oblivion van telepítve + OFFICIAL MODS + 1.1FINA PATCH + SI(ami tartalmazza az 1.2 patchet elvileg).
  • AntiHero
    #29765
    Ez mekkora
  • MerlinW
    #29764
    Ezdemilyenjó:) ObliGPS:))
  • AC2
    #29763
    Ehhez kell az oldblivion
  • PiszkosFred
    #29762
    Hat a ti200 gondolom a GF3as ti200as sorozatara utal, amely igencsak kivalo kartya volt a maga idejeben, de sajnos oskovulet manapsag, es az Oblivionnak sem eleg. Ott tuti, hogy ez a gond. Oldblivionnal megprobalhatod, de felek hogy semmi esely sincs arra, hogy jo legyen. Radeookat nem ismerem (nvidia kartyaim voltak mindig), azt passzolom.
  • matyi009
    #29761
    A másik gép egy amd 2.5 Gh 512Mb DDr ram ati readon 9500 128Mb video kártya azon elindul de tiszta fehér minden!
  • matyi009
    #29760
    Hi! Megszereztem az obliviont, és nem megy egyik gépen sem.Az én gépem
    egy Compaq evo gép P4 2.4 Gh es 768 DDr ram a video kártya kicsit régi G force Ti200 128Mb os és kiírja hogy hibát észlel még mielőtt elindulna a bemutató fenn van a driver amit innen töltöttem leszóval nem tom miér én a videokarira tippelek!
  • AC2
    #29759
    Túl vagyok már náhány harmatgyenge és közepes karakteren, most úgy gondoltam csinálok egy táp karaktert. Egyébként nem mondtam h rohanok, még csak nem is tápolok (na jó, néha-néha megesik, de nem jellemző).
    Egyébként meg megszereztem az SI-t, szal most azt nyúzom. Nekem nagyon tetszik, enélkül az alapjáték olyan szürke. :)
  • MerlinW
    #29758
    "csak már nagyon kellenének azok a cuccok", "főleg úgy h mindig kimaxolom a szineteket."

    Hova az a nagy rohanás? Miért maxolsz? Miért rpg-zik az ilyen?:D
  • koschwarz
    #29757
    látom vágod a játékrencert...
  • PiszkosFred
    #29756
    SIben is szinthez igazodo a rendszer, vagyis ugyanugy ervenyesulhetsz lvl1kent talpig ironban, mint lvl30kent talpig deadricben.
  • AC2
    #29755
    Nem, sztem nem értesz. Most is elég táp a karaketerem csít nélkül is, közepes nehézségi szinten, csak már nagyon kellenének azok a cuccok h az SI-be már azokkal menjek, valamint a mages guildes questeket is megakarom csinálni. A 30-as szint pedig nagyon messze van, főleg úgy h mindig kimaxolom a szineteket.