41716
  • PiszkosFred
    #29754
    Akkor fejlődj, és érd el a 30as szintet. Mi értelme lenne csalni, és tápos cuccokkal írtani a lowlvl mobokat? Ha nehéz, és nem bírsz velük, akkor vedd vissza a nehézséget a Gameplay menüben levő csúszka segítségével. Ha Istent akarsz játszani, akkor keress egy FPS-t, és játsz godmode-ban, az sem lesz sokkal nagyobb élmény, mint 11esként 30as cuccokkal járni Tamrielen.
  • AC2
    #29753
    Ez se rossz, de nekem mindenből a legjobb kéne. Főként a spelldriner amulett lvl 30-on, ott azért már elég ütős. Most meg még csak lvl 11 vok, aztán túl akarok jutni már a mages guild-es questeken.
  • haxoror
    #29752
    Azt nem ismerem viszont van egy olyan hogy "Quest Award Leveling" az a küldetéseknél szerzett cuccokat minden szintlépésnél a te szintedhez alakítja szal végül az összes cuccból megkapod a legjobbat.
  • AC2
    #29751
    Megtudnátok mondani h mi annak a mod-nak a neve ami a questjutalmakból a legjobbat adja?
  • gyonax
    #29750
    Nekem így marad, maximum annyi történik hogy bele kerülök egy még lilább foltba, ahol meg minden lilának lástszik.
  • AC2
    #29749
    Nekem is volt már ilyen, pont ilyen színű volt, a különbség annyi h a város nekem messze volt. Egyik helyről lila, egylépéssel előrébb pedig már normális színű
  • Sir Quno Jedi
    #29748
    Kevered a fazont a szezonnal. Nem baj, csak...
  • Sir Quno Jedi
    #29747
    Pl. a Stalker-be rossz a vsync, szar a program, mert hiába kapcoslod be, még a videók is hullámzanak. DE ha kényszerített vsync-et raksz rá a kari videodriveréből, voilá és csoda tétetik, minden fáin és gördülékeny! Mert nem tudnak rpogramozni, ez csak azért van...
  • Sir Quno Jedi
    #29746
    Akkor nálad valami nem stimmel.
  • koschwarz
    #29745
    na ez az. akár bekapcsolom, akár nem, ugyanúgy van ez a hullámzásos dolog a tft-men, úgyhogy...de mivel nálam okosabbak azt mondják, hogy ha be van kapcsolva, akkor viszont megvan az esély rá, hogy adott esetben visszavegyen a teljesítményből, ezért én mindig kikapcsolom.
  • el Boogie
    #29744
    Milyen beállítások mellett, és /ha nem túl indiszkrét a kérdés/ RAM-od-, vid.karid mennyi/milyen?
  • grayfox
    #29743
    Ez nem igaz :)
    Ha vsync off, ugynúgy ott a hullámzás effektus fordulásnál, mint crt-n.
  • gyonax
    #29742
    Textúrás mod nincs fenn. 1.2-es patch csak az egyiken, de a 2 backup se jó, pedig azokon nincs.
  • koschwarz
    #29741
    izé, van texzúrát izélő mod fenn? 1.2-es peccs?
  • gyonax
    #29740
    Valaki nem tudná megmondani, hogy mér lett az Obli-m egyik pillanatról a másikra ilyen:
    van róla 2 backup-om is de mindegyiknél ilyen.
  • MerlinW
    #29739
    TFT-nél semmit sem ér a vsynch hiszen nincs refresh rate... Ott a monitor milisec paramétere határozza meg a képfrissítést.
  • koschwarz
    #29738
    ki fogom próbálni mindenesetre amit írtál.
  • Sir Quno Jedi
    #29737
    Vsync miatt 60 fölé nem is mehet nálam, mert az a moncsi frissítése. Hiába is tudn 190FPS-t, vagy kitérdekel, megjeleníteni úgysem tudná. 30FPS meg bőven elég, ha stabil (pláne a 60, az már egy reflexpróbáló autóversenyhez is az).
  • koschwarz
    #29736
    na igen, dungeonokban nálam olyan 80-90 fps, erdőben olyan 20-24.
  • Sir Quno Jedi
    #29735
    All map locations shown - togglemapmarkers
  • Sir Quno Jedi
    #29734
    Teleport = COC (location)
  • Gnome
    #29733
    Ha olvastál Lovecraft novllákat, akár még ismerős is lehet a helyszín;)
  • koppim
    #29732
    Sikerült, rossz damage varázslatot használtam. A Sever Magicka a jó,
    utána kell a fortify.
  • koppim
    #29731
    damage, fortify vel a végén is próbáltam, de nem jó.
  • koppim
    #29730
    Egyetemi küldetésnél mikor egy nagy oszlopra kell lőni 4 varázslatot, nem akar kinyilni az oszlop, pedig szerintem jó sorrendben csinálom.
    fire, frost, fortify, damage

    Másnál is volt ilyen hiba?
  • PiszkosFred
    #29729
    Hm... Helyszinekbe? Az egesz jatek EGY NAGY helyszin ;] Szabadon jarhato minden, semmi megkotes nincs. Barmely varosba elindulhatsz, es ket kattintas utan ott is vagy. Barmely dungeonba bemehetsz (van par szaz), csak indulj el egy iranyba, es elobb-utobb talalni fogsz minden fajtabol egyet. Es igy tovabb. Nincs olyan, hogy helyszin, ez nem az a jatek.
  • Sgtfathi
    #29728
    Igazad van! Igazábol csak bele akarok nézni a helyszinekbe,és ugy tudom van ilyen jellegü cheat lehetöség?!
  • AC2
    #29727
    Ezt a kérdést nem igazán vágom. A setlevel a szintedet állítja be, nem a "pályát". Nem azért mondom, de szerintem nincs is olyan h pálya.
  • Sgtfathi
    #29726
    Srácok hogy lehet "pályát" ugrani??
    Ez a setlevel-parancs nem jo nálam!
  • Sir Quno Jedi
    #29725
    Így van. Viszont mivel az FSP általában 30 és 60 között ingadozik nálam, mikor nem stabil 60, nagyon közel a 60-hoz és így 30-nál nem fog beszaggatni. Sőt, ez úgy műxik, hogy ha nem tudná tartani a 30FPS-t sem, akkor inkább belassul ajáték (amit ugye alig-alig lehet észlelni, mivel minimális ideig és ritkán fordul elő), ahelyett hogy beszaggatna. Ez sokkal kellemesebb. Mondjuk dungeonokban nekem így már kicsit túl gyors is a játék, tiszta FPS shooter :DDD.
  • sebtib
    #29724
    Eszembe jutott, hogy én varázsló tag vagyok ezért lehet csinálnom varázslatot.Már kész a varázslat de most nincs időm kipróbálni majd holnap.
  • grayfox
    #29723
    a missing daughternél előbb a városba kell elmenned az anyjához, aki adja majd az instrukciókat (kereskedő az anyja)
  • koschwarz
    #29722
    itt kell egy eltűnt argóniai csajszit (gyíkpofát) kimentened...
  • AC2
    #29721
    1szerűbb ha a ládában lévő scrollok közül használsz el egyet.
  • AC2
    #29720
    Van az a Hackdirt nevű falu chorroltól délre, ott mindenki megőrült? Sokkot kaptak valami támadástól és kicsit tartanak tőlem. Ha túl sokat vagyok velük "összezárva" akkor nekem esnek. Mind az 5-en a káőolnában voltak, az 5 ből 2 nekem rontott (ott is maradt), majd jó 2 perc után egy 10 főből álló "klónsereg" rontott rám, ezeket is pillanatok alatt elintéztem. Utánna elkezdtem kutatni és rábukkantam egy titkos barlangrendszerre a falu alatt. A megmaradt három ember oda menekült és ott is állandóan beszólnak h esetleg elkéne húznom már a belem. Ehhez egyébként tartózik quest? És van az a missing daugther nevű téma az embereknél, az is valahova ideküld,de nem láttam a gyíkcsajt sehol. Ezenkívül a journal-ba se került bele. Van elvileg néhány ilyen quest, ami nem kerül bele, de sztem ez nem olyan vagy eleve nem quest. Mit kéne csinálnom?
  • PiszkosFred
    #29719
    Anvil-i Mágus Céhben kérdezz rá, azok szakosodtak erre a mágia osztályra.
  • grayfox
    #29718
    de ha kikapcsolod a vsyncet és 30-ra limitálod az fps-t, akkor még mindig ott az esély a csuszasra, csak kevesebb, nem?
  • grayfox
    #29717
    Restoration kategória, legtöbbször templomokban tanítják a papok. De néhol mages guild-ban is. oblivionwiki ftw :)
  • koschwarz
    #29716
  • Sir Quno Jedi
    #29715
    Mert ha nem használod a vsync-et, akkor szétesik a kép, ugyanis nem csak függőleges visszafutás alatt frissít és egész képet, hanem amikor tud.