41716
  • AC2
    #29914
    Nem mondta azt, hogy nem vette észre hogy vámpír (mint ahogy én sem). Csak azt mondta hogy már zavarja, hogy vámpír, (mint ahogy egy idő után már engem is nagyon zavart) ezért akar kigyógyulni belőle. És mivel elég régóta vámpír, csak nem lesz annyira hülye hogy 50 órával korábbi mentést töltsön vissza. :)
  • Chipii
    #29913
    Én azt nem értem, hogy lehet valaki vámpir egyáltalán úgy, hogy nem veszi észre?:) Ha harc közben megfertőznek, azt ugye látni, utána még akkor is van csomó időd a kigyógyítására, ha épp nincs nálad disease ellen valami szer. Max alvás közben fertőzhetnek meg úgy, hogy már ne tudj tenni ellene (aludni meg ugye nem illdomos olyan helyen, ami nincs rendesen kitakarítva), de ha valaki ennyire nem tudja mit csináljon, hogy kigyógyuljon, akkor miért nem tölt vissza egy korábbi állást?:)
  • AC2
    #29912
    THX
  • koppim
    #29911
    http://elderscrolls.filefront.com/file/Oscuros_Oblivion_Overhaul;70605

    Itt megtalálod, keresd az 1.3-at de a patch is kell neki azt rögtön beadja.
  • AC2
    #29910
    Nálam minden összetevő megvolt, kivéve a fokhagymát mer abból még 2 hiányzott, nah meg ugye az ürgének a pora és egy aragoniai vére.
  • GoKu x
    #29909
    azért mert nem olyan egyszerű a quest. amig én összegyüjtöm a hozzávalókat... lehet meg se találnám mindet mert nem vok egy pro játékos :)
  • AC2
    #29908
    Vki lenne olyan kedves, h belinkelné nekem azt, ahonnan letudom szedni újra az OOO-t?
  • AC2
    #29907
    Miért nem egyszerűbb megcsinálni a questet, mint csíttel vagy moddal b*szakodni?
  • GoKu x
    #29906
    hy! vámpir vok már elég régota és zavar nagyon. faqba olvastam h h lehet kigyogyulni belőle, de nincs vmi mod patch vagy cheat nem tom vmi amit ha felrakok vagy bemásolok vhova nem elszek többé vámpir??
  • koppim
    #29905
    Oscuro's Overhaul 1.3 al játszok. Láttam a videójában, hogy lehet bérelni zsoldosokat, de még nem találtam egyet sem. Hol lehet velük találkozni?
  • Lunki88
    #29904
    Erről jut eszembe hogy 23-as szintre hagytam Kvatch "ostromát", és egyből már az oblivion kapu előtt deadra spider meg még egy pár szörny nekem rontott aminek nem tom a nevét, még jó hogy a lovam is besegített különben elpatkoltam volna. :D
    Más: észrevettem hogy az npc static level mod nem működik vmiért, ugyanis már láttam jópár banditát mithril vagy glass cuccokban rohangálni, de sebaj legalább könnyebben összegyűjtöm... :)
  • PiszkosFred
    #29903
    Elven pancel a jatekos szintjetol fugg elsosorban. Vagyis kb 9-10es szint korul kezdenek el Elven Armorban es Elven fegyverekkel maszkalni a romok, erodok lakoi, es ekkor talalhatsz ladakban, hordokban ilyen fegyver/pancel darabokat. Biztos van par NPC, akik a jatek kezdete ota Elvent hordanak, igy fejbol nem tudok sajnos ilyet - oket esetleg megolheted es elveheted toluk, ha megoldhato. De a legegyszerubb, ha 10-11es szinten meglatogatsz par darab erodot, romot, bandita barlangot, es osszeszeded toluk. (ezek az ellenfelek a jatekos szintjenek megfelelo pancelt es fegyvert hordanak, vagyis eleinte iron dolgokat, kesobb megjelennek a steel, silver, elven, stb cuccok, ahogy lepkeded a szinteket)

    Imperial cuccokat pedig csak a Legiosok hullairol tudsz. (esetleg kirabolni az armoryt, de ekkor ha meglatjak rajtad, azonnal neked esnek;]) Legegyszerubb elmenni Kvatch ostromara, es hagyni meghalni a "harom musketast", akik erositeskent erkeznek a foutrol. Egybol lesz harom teljes garnitura Legios pancelzatod.
  • veterán
    #29902
    meg nem csak elven armor hanem az imperial city guardian armort hogyan tudok szerezni mert eddig sehol nem találtam?
  • veterán
    #29901
    és hol tudok elven armort találni
  • veterán
    #29900
    Az aranyat csak jelzőként használtam elven armor
  • AC2
    #29899
    LOL :)
  • PiszkosFred
    #29898
    Arany pancelnak tekintheto ebben az esetben az Elven pajzs/armor is. (leven hogy Gold/Golden Armor egyelore mint olyan, nem letezik, vagyis, ha csak mint jelzo hasznalta az "arany"-t, akkor epp lehet Elven is, az is jellemzheto e szoval - meg akkor is, ha teves ;])
  • PiszkosFred
    #29897
    Nincs.
  • veterán
    #29896
    bocs mi az az SI

  • AC2
    #29895
    Bármikor.
  • AC2
    #29894
    Arany páncél a SI-ben van csak, a golden saint-eknél.
    XBOX-ot meg asszem (ilyen módszerrel) nem lehet modolni. (Ha jól tudom.)
  • veterán
    #29893
    Bocs van még egy kérdé a knight of the nine féle módot az után tudod kezdeni miután kivitted az oblivion kapuinak bezárását vagy bármikor?
  • veterán
    #29892
    Figyu van egy nagyon jó pénzkeresési módszerem a ic market districk-ben megölök pár katonát és eladom a pajzsukat ripsz ropsz meg van 10000 aranyam.
    Meg lenne egy kérdésem hogy olyan arany páncélt hol találok.
    Meg egy olyan , nekem 360-on meg van a játék és azt a csónakos módot hogy tudom megcsinálni?
  • ricsa008
    #29891
    van hozá valami végigjáccás?
  • AC2
    #29890
    THX. Elolvastam, de túl sokat új dolgot nem mondott.
  • AC2
    #29889
    Gondlom oblivionban vagy lenn, akkor a következők valamelyikét keresd:
    1.Portálkő, a középső torony szimmetriájának a tetején.
    2.Nehezen észrevehető ajtó a fő (középső) toronyban.
    3.Felfelé menő lépcső a főtorony egyik termében, gyakran nehéz észrevenni.
    4.Felfelé vezető lépcső az egyik mellék totonyban.
    5.Felfelé menő lift az egyik melléktoronyban.
  • Fantusz
    #29888
    Bent vagyok egy főtoronyban, ahova egy másik toronyból sikerükt bejutnom...
    A gondom, hogy nem tudok tovább haladni felfele, öt melléktoronyba vezet erről a szintről átjáró, de azokról is csak lefelé vezet rámpa, igaz ott vannak kapcsolók, van, amelyik liftet mozgat, másik, a foglyokat dobja ki, ezekben a tornyokban sem sikerült előrébb jutnom, ha lesétálok.
    Hogyan kell ilyenkor továbbmenni, már ráuntam a keringőzésre...
  • MrAndree
    #29887
    Menj ki az imperial city waterfrontba, és aludj egyet az ottani fogadóban.
  • veterán
    #29886
    és melyik az a küldetés ahol kivisznek a tengerre
  • veterán
    #29885
    És hol tudok a csónakkal menni és hogyan?
  • haxoror
    #29884
    Ezt olvasd el!

    Ott le van írva minden a weakness spellekről amit egy mágusnak tudnia kell
  • AC2
    #29883
    Nem, imperial.
  • PiszkosFred
    #29882
    Ugye nem nord volt, az elso szembe jovo ember?
  • Sir Quno Jedi
    #29881
    Akkor csináljál 3-5sec weaknesst és 1sec sebzést, de kevesebb sebzéssel és ha abból bekap 3-4-et akkor az már zuppá! Ennyi.
  • AC2
    #29880
    Kipróbáltam ezt is, de ez se müködik.
  • Sir Quno Jedi
    #29879
    Mert a két hatás 1x-rre érvényesül és a weakness még nem hat amikor a sebzés már igen. Csináld 5 másodpercesre a weakness-t és 5-re a sebzést elosztva. Akkor az utolsó 4 másodpercben már duplasebzés.
  • AC2
    #29878
    Destruction-ből Master szint felé közeledve, elgondolkodtam h vajon nem kellenének új spellek, mert még mindig a journeyman szintűeket használom. Elkezdtem kísérletezni a 100-as sebzésű 1mp-ig tartó, 1ft hatótávolságú spell-el. Hamarosan észrevettem, h ismerem a weakness to frost varázslat típust. Össze párosítottam a kettőt, mindkettő ereje 100-on, a másik két tulajdonság 1-en. Kipróbáltam a legelső utamba eső ürgén a cuccokat.
    Elöször a csak 100-as sebzést próbáltam ki. Az HP-ja kb lement a 20%-ára.
    Másodszor amikor 100 weakness is használtam nem csak 100-as frostot, ugyanez történt!Mondom jó, megpróbálom külön. Csináltam külön egy 5mp-ig tartó 100-as weakness és utánna sütöttem el a frostot. Nah, így már kiváltotta a kívánt hatást, az ürge egy pillanat alatt elterült.
    Az lenne a kérdésem h mér van ez így? Külön-külön müködik, de együtt nem. Még ezt is kipróbáltam h amikor a varázslatot összeállítottam, a weakness-t raktam "előre" utánna a frostot, hogy hátha az első hatás érvényesül elöször és úgy majd müködik, de nem.
  • AntiHero
    #29877
    Extreme HQ Graphics v 1.09 <----Ettet hunnan lehetne leszödni? Hülye torrenten nem jön
  • AntiHero
    #29876
    Csónak powaaaaaaaaa
  • AC2
    #29875
    Már megbocsáss, de ez nem hajó, hanem csónak ;)