41716
  • BlackShadow
    #29954
    directx 9.0c , nememléxem milyen verzió ezenbelül, de most letöltöm a legfrissebbet.
    codecből ac3filter, divx, xvid van fennt
  • PiszkosFred
    #29953
    directx? codecek?
  • BlackShadow
    #29952
    nem értem :( újraraktam és megint kilépked azzal, h hiba történt.. néztem faq-ban, leállítottam minden hp-t .. úgyis kilép.. megnéztem a másik 2 lehetőséget, de nekem olyanok nincsenek. Nem raktam most fel semmi egyéb textúra cserélő modot, összvissz DarkUI + a lennti képen látható cuccok.
    Segítsen aki tud légyszi, mert idegösszeroppanást kapok.
    (hétvégén tettem újra a gépet, azelött ment minden simán, és sztem nemigen változtattam semmin :()

  • Bil Ur Sag
    #29951
    köszönöm a válaszod.
  • PiszkosFred
    #29950
    Ez nem problema, ez default ilyen. A kereskedoknel nem az a lenyeg az "uj felfogas" szerint, hogy mennyi a max penzuk, hanem hogy egy-egy tranzakcional mennyit tudnak maximalisan kifizetni egy-egy targyert. Vagyis eleinte egy-egy dragabb cuccert maximum 1200at fognak adni. Nagyobb Mercantile skillel mar tobbet is, az uj - hivatalos addonok altal berakott - NPCk tudnak adni tobbet is, 1500-2000 aranyat.

    Persze van mod ra, amely ezt a kisse szokatlan rendszert helyreteszi.
  • Bil Ur Sag
    #29949
    Tiszteletem mindenkinek

    Egy kérdésem lenne. Most kezdtem a játékot, és amikor a kereskedőknél adok ill, veszek csak az én pénzem értéke változik a kereskedőé meg sem moccan. Azaz ha látom hogy van 1200 aranya mindegy hogy milyen tranzakciót hajtok nála végre nem mozdul el az 1200 aranyról. Gondolom ez így nem okés. Esetleg találkozott más is ezzel a problémával?
    köszönöm.
  • BlackShadow
    #29948
    faxom.. v lefagy az obli loading elött, v kilép hibával alvásnál ill bennt a városban.. nemvágom mi okozhatja a bakit :( most próbálom megint újrarakni.. qarl's texture pack + natural environments + improved trees n flora + realistic flora volt fennt ami a textúrákat változtatta.. ezekre gyanaxom h vhol ott lapul a bűnös.
  • BlackShadow
    #29947
    én csak azt nem értem h infó oldalon 1.1 vna írva, tessourcen meg 1.0 (azt meg már letöltöttem :))
  • sevendoor
    #29946
    köszönöm
  • koschwarz
    #29945
    ha haxoror linkjére gondolsz: a thief című játékhoz hasonlóan lehet lopakodni, tolvajkodni: le lehet embereket ütni, különféle nyílvesszők vannak, mint víz (elolthatod a fáklyát), zajkeltő, kábítógázas nyílvessző ...megváltoztatták az npc-k viselkedését is, elkezdenek kutatni utánad, ha pl. leütöd őket és felébrednek. stb.
  • AntiHero
    #29944
    mit?
  • sevendoor
    #29943
    Esetleg vki nagy vonalakban magyarul összegezné nekem, köszi
  • haxoror
    #29942
    Nem tudom volt-e már de végre kijött a Thieves Arsenal!

    info

    letöltés
  • AntiHero
    #29941
    Biztos ami biztos
  • Lunki88
    #29940
    Nekem fent van a béta patch + az esp fájl is. :D
  • koschwarz
    #29939
    izé, mármint a béta peccsről.
  • koschwarz
    #29938
    ja, csak annyit még hogy MINDENKÉPPEN előjön a hiba. előbb vagy utóbb, de biztos hogy előjön.
  • koschwarz
    #29937
    18 óra az semmi, 50-150 órát mondanak pc-n, xboxon állítólag hamarabb is. RENDSZERTŐL FÜGGŐEN!-minnél jobb a konfig, annál hamarabb lehet észrevenni a negatív változást!!!! eltűnnek tárgyak, elrontja a mentést, és az akadozó scriptek miatt állítólag egyre jobban lassítja a játékot.

    a hiba lényege egyébként az, hogy a tárgyaknak adható FORM ID-ket az SI "felzabálja". a tárgyak FORM ID-jét a script ugyanis nem recirkulálja, hanem van egy tartomány vagy mennyiség, amit ha elhasznál, akkor kész, egyes tárgyak eltűnnek, mert nem kapnak újabb ID-ket. ez a hiba állítólag már az eredetiben is megvolt, csak az még elvileg kibírta volna a több1000 órás játékidőt is. az SI azonban valamiért extrém módon felgyorsítja ezt a folyamatot, ezért van ez a hiba, ami sak egy bizonyos játékidő után keletkezik. a modok egyébként rosszabíthatnak a helyzeten, hiszen nagyon sok mod ad a játékhoz még egy csomó új objektumot.

    ezt az esp-t minnél hamarabb érdemes betenni a data-ba

    a peccsről én is elég rosszakat olvastam.
  • MrAndree
    #29936
    Hát én nem tudom, eddig kb 18 órát nyomtam az SI-t és nem jött elő ez a hiba. Remélem nem is fog.
  • PiszkosFred
    #29935
    Nomeg a beta peccselt mentesek nem biztos, hogy mukodni fognak a vegleges peccsel. Erre a telepito is felhivja a figyelmet, es mar a korabbi Oblivion beta peccsek (1.1beta) is igy volt, egy teljes reinstall kellett utana, es a menteseket is elszalltak.

    Speciel en lealltam a jatekkal per pillanat, megvarom a vegleges peccset, es folytatom. Nem akarok a karakteremmel ugy jatszani, hogy tudom, 2 het mulva vissza kell ternem egy 2-3 hettel ezelotti allapothoz, es ujra kell az egeszet csinalnom a meg biztonsagos es mukodo mentestol. Szal addig iszogat a draga egy kocsmaban, hogy aztan ujult erovel folytassa a kalandozast ;]
  • haxoror
    #29934
    Azóta az állítólag bizonyossággá vált :(
  • haxoror
    #29933
    Elderscrolls fórumon ajánlják a különálló patchet mert az újabb mint az az 1.2 ami a SI-vel jött.

    Ha nem használod a béta patchet vagy a javító esp-t akkor 100% hogy egy idő után el fog szaródni a mentésed mert a SI-ben gyárilag van egy bug amivel nem nagyon lehet mit kezdeni és MINDENKINÉL előjön egy idő után, a bétapatch lenne a megoldás de arről meg olyan rémtörténeteket hallottam hogy inkább az esp-t használom, a bétával több embernél! egyszerűen lenullázódot a karakter összes szkillje meg ilyen rémségek
  • MerlinW
    #29932
    - Ha SI-t felrakod, nem kell az 1.2-es patch
    - Nekem is újra kellett legóznom az egészet. Obli reinstall, rá SIm majd modok újrapakolása, amíg el nem indultak a mentéseim (fél napot vett igénybe, és vesztettem 3 óra játékidőt (gyak 3 órával régebbi mentésemet sikerült csak elindítani.)) Modoktól és azok tipusától függ mennyi időbe tellik. Ez ilyen sajna.

    Mentésekről mindig csinálj mentést, ill ha egyszer jól összeraktad érdemes kiírni a működő "rendszert", így legközelebb nem kell vele tökölni. Én legalábbis így csináltam.
  • koschwarz
    #29931
    az SI állítólag elbaxxa a mentéseket is. egy idő után. állítólag.
  • haxoror
    #29930
    Én is ott tartok, Obli + gyári 1.2 patch + SI + esp és így is kilép :(

    Arra gondolok hogy a mentésem baszódott el szal indítok egy új karaktet, ha az se használ akkor Obli + 1.1 patch addig amíg a Shiveringhez végre ki nem jön egy normális patch
  • koschwarz
    #29929
    direkt nem tettem fel 1. béta 2. az official release-ben is írják mennyi probléma lehet vele.

    viszont van egy modder által 2 hete készített esp file, ami javítja azt a problémát, amiért a peccsen szarakodik a bethesda azóta is...
  • AntiHero
    #29928
    Naná Bár én a karakterednek valami faintosabb hajat adnék
  • MrAndree
    #29927
    Na igen. De szerintem azért az én karakteremnek jobban áll. :)
  • AntiHero
    #29926
    Nincsmit. Amúgy GOOGLE a barátod.(nem szekálásból mondom)
    Beírod a keresett mod címét majd utána írod hogy OBLIVION és tadámm, meg is találta
  • koppim
    #29925
    Köszi!
  • AntiHero
    #29924
    Nagyon vadító lehet
  • MrAndree
    #29923
    Hát férfi DS karaktert én se láttam eddig. De el tudom képzelni. :)
  • PiszkosFred
    #29922
    Ha jol tudom, akkor igen. Bar jatekban eddig csak GS armort lattam male karakteren/NPC-n, DSt nem. Viszont irni mar irta(k) valahol valaki(k), hogy kisse meleg a helyzet a DS armor kapcsan ferfi karakterek eseteben :D
  • AntiHero
    #29921
    Pl innen:[URL=http://korana.elricm.com/eshme_bodies.htm]Egész pofás kis oldalacska.[/URL]
  • koppim
    #29920

    Eshme's Body v3 modot honnan lehet letölteni?
  • MrAndree
    #29919
    Kép
  • MrAndree
    #29918
    Ez ám a dizájnos páncél. Kíváncsi vagyok férfi karaktere is megkapják-e. :)
  • haxoror
    #29917
    Nektek a béta patch működik rendesen?
    Nálam újabban rendszeresen kifagy és előjött pár idegesítő bug is pl a gyűrűs kútban a srác életben van, köszönget és lehet vele beszélgetni
  • PiszkosFred
    #29916
    Igazad van. Viszont megis csak elkovette azt a hibat, hogy mielott hosszu fogakat novesztett, nem nezett utana az ellenszerumnak, es annak elkeszitesenek. Mert akkor lehet, hogy rakeszult volna mar korabban erre a vampiros mokara, es most nem lenne gond a gyogyulassal.
  • PiszkosFred
    #29915
    Nagyon nem is kell sokkal korabbi, minden alvas elott ment egy autosave-t a game, sz'al ilyenkor eleg azt visszatolteni, es elhuzni egy oltarhoz. Ha a rovott multunk miatt az Istenek nem hallgatjak meg imainkat - megesik -, akkor meg mindig lehet gyorsan venni egy cure disease potiont vagy scrollt valamelyik vegyesboltban. Es tadaaam.

    Egyebkent tenyleg hamar eltunik a vampirkorsag felirata egy-egy nagyobb harcban, es ha nem nezi az ember az aktiv hatasokat, vagy a negativ modositokat a karakterlapon, akkor siman atsiklik felette az esetek nagy reszeben. Egy-egy, az inventoryban megbujo "cure disease" potion/scroll sok setalastol megmentheti az embert, foleg ha epp egy rom sokadik szintjen tart, es mindenkeppen aludnia kell... ;]