41716
  • Sir Quno Jedi
    #29994
    Ja, főleg, ahol barlangászni kell, meg egyik torony, a kapcsoló, másik torony, ajtó, stb. Hiába rohansz. Végére már én is full álcázva átrongyoltam, mert ANNYIRA uncsi volt, de így sem elég gyors.
  • haxoror
    #29993
    Nekem a legelső karakterem úgy lett a Thief Guild és a Dark Brotherhood első embere hogy még az amulettet sem adtam oda Jouffry(?)-nek, a mostani spellswordömmel meg a harcos és másus guild küldetéseit csinálom + mellékküldetések szal nem kell az Oblivion kapukat erőltetni bár többen írták hogy a lávafesztivált rövidre lehet zárni egy pár perces sprinttel, mindenkit leszarva felrohansz a kőért és ennyi :)
  • Sir Quno Jedi
    #29992
    Mutassá lécci képet erről a szkinmodról, hátha én is áttérek rája...
  • Sir Quno Jedi
    #29991
    De engem meg zavar, hogy a 6x szintű félistenem rongyos börtöntöltelék alsóban megy lefeküdni! IGEN! :D
  • haxoror
    #29990
    Az exnem féle eyecandy messze a legjobb és legigényesebben elkészített szkinmod, az összes többi elbújhat mögötte és remélem hogy ez lesz az az "alap" amihez a ruha és armormodok ezután jönni fognak

    Az eshme skineket az első pillanattól bénának tartottam és inkább a gyári szkineket használtam helyettük.

    (csak halkan jegyzem meg nehogy Sir Jedi meglincseljen hogy nekem a gyári szkinekkel sincs semmi bajom, nem zavar hogy alsónemű van rajtuk )
  • Sir Quno Jedi
    #29989
    Nemén. Mer még nincs nekem meg, de nem is izgat.

    Igazándiból végigtolnám újra a gámát a kis csapatommal, így izgisebb mint elsőre, de az Oblivion-os küldik odaát ANNYIRA szörnyen unalmasak, hosszúak és egykaptafás béndzsaságok, hogy nincsen hozzá lelkierőm. Ezért csak néha kalandozgatok a lassan már 3. szintű partimmal (csak a főkarim tartom lev1-en). Itt egy kis hent, ott egy kis küldi, Ayleid romos csonti+szellem+familiáris aprítás, bikinis napozás, erdőjárással egybekötött meztelen szökkelés az őzekkel (simán lefutjuk őket), táborozás, danolászás, fáklyás riogatás, baráti párbajozás, ilyesmi.
  • Sir Quno Jedi
    #29988
    Nem bénák! El kell menni a butikjába Skingraad mellé és ott jóakul be lehet vásárolni rucikból. Máris kész a női szuperhírócsapat!
  • PiszkosFred
    #29987
    Milyen mas alternativa van meg ezen kivul? (nem probaltam meg ezt, majd uj karakterrel, nem akarok problemat a mostanival, aki az "eshme" plasztikai klinikan jart;]) Szal irhatnal par peldat a hasznalhato body modokrol, mert gondolom ha az eshme bena, akkor mas hasznalsz helyette. Vagy az alaptestek maradtak meg?
  • SaGa Jr
    #29986
    Ha sokáig játszol egyhuzamban mindig így fog kilépni. Ha nem akarsz emiatt problémát, akkor egyszer állítsd be a neked tetsző beállításokat, aztán lépj ki a programból. Ekkor nem jön semmilyen hibaüzenet. Aztán elindítod és innentől maradni fog a korábban beállított értékeken minden. Nem lesz ilyen gondod többet.
  • haxoror
    #29985
    A shiveringet nem raktad fel?

    (az eshme bádik elég bénák szvsz)
  • Sir Quno Jedi
    #29984
    Na én már nem baszakszok. Mióta visszaraktam (x-edszerre) az Oblit, azóta csak a hivatalos alap gáma, legújabb patch és kompányionok, Esmhe's female bodies, meg Ren's beauty pack (+custom race fix, mert most mystic elffel tolom) van fent. Így a gáma gyors és stabil, 3GB RAM-mal, meg 4GB FIX swap file-lal (majd felnövelem 6-ra) suhanik a genya, néha már-már a játszhatóság határait súrolva (úgyis, hogy ott vannak mindig a kompányionok a közelben és önárnyék mindenen, stb.-stb.). Ez így nem olyan pipecen szép, mint ha az összes gigatextúrát, LOD-ot, fákat miegymást fenthagyom, viszont kurva játszható.
  • AntiHero
    #29983
    Az biztos hogy valami textura mod játszik bele a dologba. Vagy esetleg valamiek modnál minden opció bevan kapcsolva.(sok modnál van több lehetőség hogy ez legyen, az legyen, és ezek ha mind bevannak kapcsolva nem működik a mod vagy hibát észlel)

    Nekem eggyetlen dolog nem tetszik ha felrakom az OOOt(és csak azt, meg a hivatalos adonokat)akkor mér lép ki mindig hibával a játék. Így hiába mentem el a beállitásokat(optionsba) ha kilépek elvesznek és minden indításkor újra állitgathatom. Hogy lehet ezt orvosolni?
  • PiszkosFred
    #29982
    #29967 ;]

    A lenyeg, hogy nem win vagy driver hiba volt, vagyis innentol mar csak meg kell talalnod azt a texturat (es a modot ami hasznalta/ja), amely megserult, es amely allandoan keresztbe tett. Error.log most milyen jol jonne...
  • BlackShadow
    #29981
    helyzetjelentés:

    virtuális memóriát megnöveltem (alap 3giga), de nemhatott.. már kezdtem kicsit ideges lenni.. de idő volt mennem kellett tanulni majd edzésre.. mikor hazajöttem látom öcsém játszik vele, kérdezem nem lépett e ki neki, azt mondta, h nem .. nincs semmi gond.
    jóvan mondom ez nemigaz :) próbálom még1x .. uugy kilép.. átmegyek öcsém oldalára,h jóvan akkor ott kezdek új karit. elkezdem és észreveszem, h karakterkreálásnál nincsenek új haj stílusok. egyből mentem obmm nézem, nincs semmi mod berakva azon az oldalon csak a hiv. kiegek.
    jóvan gondoltam, valamelyik mod baszakszik.. kivettem az én oldalamon is az összes modot.. láss csodát most játszottam 1ó46p -et és minden oké :)
    úgyhogy most kezdhetem egyesével tesztelni melyik a szar (ezekszerint volt olyan mod amit közvetlen winreinstall elött tehettem fel? így nemtudtam tesztelni..)
    az a baj, h ezek a kilépkedések randomra történtek, így mindegyik modnak adnom kell egy két órát .. el fog tartani egy ideig :) de legalább a reménység sugara erősebb
    sry, h kicsit hosszú lett :P majd leírom ha megtaláltam mi volt a gond!
  • AC2
    #29980
    Nem nagy szám, de azért kipróbálnám/lom. ;)
  • AntiHero
    #29979
    sztem nem nagy szám lehet
  • AC2
    #29978
    Ezt próbálta már vki?

    JM's Bar Fights V.2.1
    Akik szeretik folyamatosan csinosítgatni a játékukat, azoknak igazi gyöngyszemet ajánlunk. A JM's Bar Fights V.2.1beélesítése után, akár mókás kocsmai verekedéseket is provokáhatunk, hála a töménytelen boros palacknak, kenyérnek, sörnekés evõszköznek, melyeket akár fegyverként is használhatunk majd!
    Telepítés: Másoljuk a fájlokat a játék könyvtárába!
  • koppim
    #29977
    lemaradt a ?, már autómatikusan pontot írok minden mondathoz.
  • koppim
    #29976
    Rabszolgatartók társulatát hol találni.

    Úgy tudom az OOO-ban vannak azok is.
  • haxoror
    #29975
    Nekem amikor bekattant az Oblim csak az xp újrarakása oldotta meg, azon belül is a sp2 kellett neki hogy okésan fusson pedig ha jól tudom az sp2 nem alapfeltétele a futtatásának de az én konfigomon mégis ez kellett.
  • BlackShadow
    #29974
    elvileg megvan minden.. uaz a catalyst (legújabb), hangkártya drivert most azért frissítettem (de eleinte a régivel se ment), ill k-lite codec pack van fennt (azt ajánlja pár arc elderscrolls fórumon).

    #29973: jóvan most csináltam neki 3-at :) majd meglesem lassan mit produkál.. (tegnap este megint újraraktam az oblit :P)
  • AntiHero
    #29973
    2gb virtuális memória FIXen elég lesz.
    Még 1x FIXen.
  • haxoror
    #29972
    3x raktam újra, defragmentre nincs szükség mert vasárnap lett újrarakva a rendszer.. :(

    A problémád szerintem inkább itt lesz, mindent felraktál ami korábban a gépen volt?
    pl service pakkok, driverek ilyesmi?
  • BlackShadow
    #29971
    arra értettem, h nincs szükség,h én alapértelmezetten a rendszer vinyó defragjára gondoltam nem arra amire felraktam magát a gamet
    virtuális mem nemtom perpill mennyi (suliban vagyok..) majd megnézem otthon azt max növelem (mennyi kell neki kb?)
  • SaGa Jr
    #29970
    A renszer újrarakásának a defraghoz mi köze? Bármi progit telepítesz egy meghajtóra az valamelyest szétszórva kerül fel, töredezik. Pláne ha többször felrakod és leveszed. Ha sok mindent felteszel egyszerre akkor pláne érdemes vagy telepítés előtt vagy után egy alapos defrag. Baj abból még sosem volt.

    Virtuális memória elég? Mennyi van abból. Ez is okozhat problémákat ha kevés. De ezer és egy más oka is lehet.
  • BlackShadow
    #29969
    3x raktam újra, defragmentre nincs szükség mert vasárnap lett újrarakva a rendszer.. :(

    #29967: de ha újrendszer elött ment minden amit használok az most lehet, h nem megy?
  • SaGa Jr
    #29968
    Újratelepítés vagy defragment? Utóbbi általában szokott segíteni nem is keveset.
  • MerlinW
    #29967
    vegyél vissza a modokból. Egyet felraksz kipróbálod, megy, akkor következő. Én is eljátszottam SI telepítése után.
  • BlackShadow
    #29966
    feladom.. kitöröltem a mygames mappát, teljesen új karit kezdve.. megy minden.. játszogatok játszogatok.. majd úgy másfél óra után észrevettem néhány textúrahibát.. mondom mind1 megyek tovább.. még1x elöjön.. továbbmegyek .. paff kilép a játék. azóta minden a régi, textúrák összezúzva, fast travelnél azonnal kilép.. stb..
    feladom.
  • AC2
    #29965
    Az lenne a kérdésem h mitől van az h amikor belépek a játékba és kiválasztom a legutolsó mentés betöltését, akkor kilép azstalra? Ha az utolsó előttit választom akkor müködik (már néhány napja ezt csinálja). Ha már bennt vagyok konkrétan a játék világában akkor az utolsót is rendesen betölti.
  • Sir Quno Jedi
    #29964
    Idéznék egy bizonyos Felidax nevű hardwareoc fórumozótól:
    "Nem követni kell, hanem előtte átmenni a festett kijáraton, mert ha ő megy át előbb, akkor te örökre ott maradsz, lévén csak ő tudja megfesteni a kijáratot. Szóval ha nem festette volna meg, akkor ba**ogasd, hogy kijárat, kijárat, erre megfesti és neked csak annyi a dolgod, hogy átballagsz. Úgy működik, mint az Oblivion kapuk. Egyébként a kijárat olyan, mint egy festmény a szobájáról... "
  • Balint53
    #29963
    már visszamentem egy korábbi mentésbe, ahol 3 szinttel gyengébb voltam, meg pár küldetést el se kértem akkor, de hát ez van, én nem találtam meg, majd megin megprobálom eccer, hátha akkor ott lesz, lehet most is ott volt csak én voltam vak, köszi a segitséget!
  • SaGa Jr
    #29962
    Ha nem is látszik, attól még ott van az. Menj oda ahová pingált és mozgassad a kurzort. Egy ponton tuti átvált és akkor lehet átmenni a kapun.
    Valami textúra hibával találkoztál, ezért nem látszik a kapu neked.
  • koschwarz
    #29961
    akkor tölts vissza valami korábbi mentést, mert csak azon a kijáraton tudsz visszamenni, amit a festő fest, miután visszavitted neki az ecsetet
  • Balint53
    #29960
    és hol van a festett kijárat? mer végigjártam egész helyet sehol semmi, a muki előtt volt az a zöld valami amit festett, de az már nincs ott :S
  • BlackShadow
    #29959
    újabb fejlemény a hibámmal: megnéztem másik windows felhasználónál (öcséménél) ott szó nélkül fut.. modokkal ezekszerint semmi gond nincs, mivel uazok futnak mind2-nél.. este még próbálok kisérletezgetni mi az isten lehet rossz. (lehet h a régi mentésem szar úgy ahogy van? bár nemhiszem h köze lenne a városokhoz..)
  • koschwarz
    #29958
    oda kell menni a festett kijárathoz, megjelenik az ikon, rányomsz és voilá!
  • Balint53
    #29957
    Hi all! nem tudnátok segíteni? elakadtam az oblivionba, a " A Brush with Death" cimű küldetésnél, amit asszem Chorrol-ban adtak, most éppen átkerültem a Painted World-be, és aki ott ragatt muki, annak odavittem az ecsetjét, ami egy tolvajnál volt, és akkor azt mondta, megfesti a kiútat, és kövessem, aztán valamit festett egyet a levegőbe és semmi, ha beszélni akarok vele annyit mond, nincs idő beszélgetni, menjünk haza, és nemtom most hogy mehetek el innen, aki megcsinálta ezt a küldetést az segítsen plzz!! (remélem értelmesen leírtam hogy melyik küldetésről van szó)
  • BlackShadow
    #29956
    szerintem audio codec lehet a bibi .. legalábbis természetben más zene van, ott tudok barangolni, ahogy városbamennék kilép .. hiv. fórumon olvasgattam egyet-smást egyik faszi a k-lite codec packot javallotta, feltettem.. mindjárt kipróbálom.. remélem siker :)

    szerk: semmi változás a qrva annyát.. hát ezt nemhiszem el :(
  • Fantusz
    #29955
    Nem tudom milyen következményei lesznek, de elkövettem a játékban ez első gyilkosságot (csak úgy próba képpen)
    Sajnáltam szegény félvámpír-orkot az Arénában, de, hát ő kért meg, hogy öljem meg, erre másnap ott ül velem szemben egy fekete csuhás...
    Valami bérgyikkosságra akart rávenni, erre én hirtelen felindulásból lecsaptam.
    Volt rajta néhány jó cucc, de most a házam közepén ott egy hulla (eltünik az valamikor?), a küldetést berakta a befejezettek közé - mégis csak gyilkos lettem, ott van a statisztikámban.
    Ezek után retteghetek a Sötét Testvérek bosszújától, vagy csak a belépéstől zártam ki magam? (nem volt szándékom bérgyilkoskodni ezzel a karival)