41716
  • BlackShadow
    #30034
    nálam egy szimpla alttab máris hazavágja a progit :)

    #30029: az .omod file-okat az OBMM (oblivion mod manager) kezeli. lényegében egy telepítőfájlként funkcionál, be kell tölteni a programban (load) majd aktiválni (ami kibontja, és létrehozza az .esp -t, illetve figyelmeztet, ha valamivel ütközik) utána műxik :)
  • PiszkosFred
    #30033
    Most irjuk be egyenkent, hogy "bocs, de nincs otletunk"? Hidd el, ha lenne valami tipp, mar beirtam volna. Nem tudom miert fagy le. Az alt+tab-olast nem szereti a jatek, ekkor szokott leallni az egesz kezelofelulet. Mas okot nem tudok, nalam nem volt ilyen gond, csak egy-ket alttab utan.
  • Sir Quno Jedi
    #30032
    Hát ez bizony nem a tudakozó! Olyan válaszokat vársz, hogy gőzünk sincs?!
  • Romel
    #30031
    Azért fasza, hogy senki sem tud segíteni. Itt nyöszörgök már egy ideje, de senki nem méltat válaszolni.
  • PiszkosFred
    #30030
    Az .omod fileokat ha minden igaz, az "oblivion mod manager" kezeli. En kizarolag az .esp verziokat hasznaltam a modokbol, igy ez csak tipp, ha tevednek, akkor valaki javitson ki.
  • Code92
    #30029
    kicsomagoltam a colr mapot és omod kiterjesztésben van, láma kérdés de ezt hova kell bemásolni??
  • Code92
    #30028
    köszi
    BlackShadow, MrAndre és Piszkos Fred
    igazából csak a színes mapra gondoltam de most h. így említitek kipróbálom azt a dark ui-t is.
  • Romel
    #30027
    Mi a megoldás arra, hogy ne fagyjon le a nyíl és az irányítás?
  • Romel
    #30026
    Valaki segítsen pls.
  • BlackShadow
    #30025
    ha arra gondolsz h színes a térkép akkor az egy szimpla color map mod.. nemtom melyik, de én ezt használom : http://www.tessource.net/files/file.php?id=1950

    ha az UI kinézetére akkor az meg DarkUI:
    http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=oblivionmods.Detail&id=162
    ami mellé ajánlott feltenni:
    http://www.tessource.net/files/file.php?id=4970

    szerk: mire kikerestem a linkeket már elmondta mindenki ^^
  • Romel
    #30024
    Help pls! A játékban bizonyos idő után ( 2-3per múlva) megakadt a billentyűzet és az egér. Semmire nem reagáll a játék. Az irányítással vannak gondok. Segítsen valaki pls!
  • MrAndree
    #30023
    Ugyan nem nekem címezted a kérdést de azért válaszolok: Colour Terrain Map v1.0
  • PiszkosFred
    #30022
    darkui

    katt
  • Code92
    #30021
    MerlinW ez milyen mod???
  • MerlinW
    #30020
    tánksz
  • AC2
    #30019
    Brush with Death
  • MerlinW
    #30018
    Melyik a festményes küldetés? Mikor a festményben kell tökölni?
  • MerlinW
    #30017
    No, fel is öltöztettem a lányomat az alábbi kép alapján:)

    Miért hibás? Ott van a ruha ahol írja.
  • BlackShadow
    #30016
    nekem csak miután elvégeztem a küldetést és "bekapcsolt" a vízellátás a városban :) amúgy nincs most semmi textúra pack fennt.

    #30013 ezt leszedtem énis .. ha nem a hibás mod felkutatásával szaroztam volna már rég meglátogattam volna a hölgyet és a szeretőmmé varázsoltam volna! ^^
  • AntiHero
    #30015
    Tök jól nézki
  • koschwarz
    #30014
    reméljük nem az
  • MerlinW
    #30013
    Ez azért elég meleg:)




    Amazon Armor DV
  • AntiHero
    #30012
    Jöhetne már a patch, mert addig nem kezdek új karit
    Na annyi nyugtat csak hogy legalább mire megjön a patch, addigra minden mod kompatibilis lesz a kieggel
  • koschwarz
    #30011
    ez nekem is fennvan, de nem okozott problémát. de szerintem egyébként a túl sok textúra mod azért biztos hogy összeakad.
  • AC2
    #30010
    Ha belegondolsz a legtöbb mod nem fontos, csak valamiképp javítja a játékélményt.
  • AntiHero
    #30009
    Sztem annyira nem fontos ez mod
  • BlackShadow
    #30008
    nah.. ha csak 1 mod tett nekem keresztbe akkor megvan a bűnös
    **dobpergés**
    Let the People Drink!

    kár érte tök szép dolgokat művelt a fővárossal
    elötte ment minden simán, bekapcsoltam.. kis idő után kilépett.. visszamentem később, majd idő után megint kilépett.. kikapcsoltam, és most ment eddig rendesen.

    valaki tud még hasonló modról? (imp city-be tesz szép kutakat, ill talos plazaban a sárkányos szobor vizetköp és szép szökőkút lett belőle)
  • Sir Quno Jedi
    #30007
    Én most lánypartyval nyomom! Csárlee angyalai+1!
  • BlackShadow
    #30006
    mondjuk én férfi karit használok :D a csaj test meg max annyira jó, ha nőstény nmy-ről lehúzom a cuccát akkor ott virít alsóneműben, égnek meredő mellekkel! :D
  • Sir Quno Jedi
    #30005
    DE vaze! Összvissz két armor van erre építve (ennyit leltem én), az egyik meg nem is egykönnyen beszerezhető, mert lev14-ről induló bosziról kéne leszedni! Noooormális! Nekem Eshme butikja a templom azóta, mióta használom! :D Mindenféle földi jóak rucikkal tömve! Ha hülye szőke nő lennék, egész nap ott rohadnék! :D

    Ha nem tudom tisztességgel ruházni a lányokat, akkor mi légyen?!

    Remélem jön ehhez is sok jó ruha/armor mod!
  • haxoror
    #30004
    TÉNYLEG olyan jól néz ki a játékban is mint a szkríneken!
  • Sir Quno Jedi
    #30003
    Gondótam olyat adtok, amin már a ti karijaitok vannak beöltözve stb...

    Ezek a "gyári" beállítások csalókák ám...
  • koschwarz
    #30002
  • BlackShadow
    #30001


    --

    én exnem underwearesét használom.. a nude nemigazán illik a világba sztem :D

  • haxoror
    #30000
    TÉK!
  • haxoror
    #29999
    1
  • haxoror
    #29998
    2
  • haxoror
    #29997
    3
  • haxoror
    #29996
    Biztos van olyan mod ami a követ rögtön a kapu túloldalán a lábad elé rakja
  • haxoror
    #29995
    Ott a link a #29987-ben