41716
  • BBalee
    #30114
    Nagyon messze van a várostól!
    Chorroltól elindulsz IC felé, és Félúton találod a Fort ASH-t.
    Fort ash tól dél-délnyugatra és az IC waterfronttal egy vonalban van a Fort wooden hand, nemmessze a Molag Bal szentélyétől, ahonnan már lehet az erődöt látni.
  • Carmang
    #30113
    Pont ez a bökkenő, hogy mondja a Mages Guild-es csaj (igen, NPC), hogy foglalkozik újratöltéssel, de alul az ikonoknál csak a fejecskét (körcikkejes dumcsi), meg a bezáró X-et rakja ki.
    Szóval nem tudom vele újratöltetni a fegyóm. A "mágiával foglalkozó bolt" meg valahogy nem hemzseg minden városban. Most konkrétan csak a "Rindir's Staffs" ugrik be IC-ben.
    Na mindegy, majd figyelek és elmondom mire jutottam
  • BlackShadow
    #30112
    nincs vmi olyasmi mod ami realisztikusabbá teszi a fáradtságot? ugyértem elfogy a nemjuteszembemim(zöldcsik) akkor ne tudjak még ugrálgatni mint egy bakkecske meg futkorászni? hanem meg kelljen állni/sétáljon egy ideig a kari? mint pl stalkerben :D
  • PiszkosFred
    #30111
    Akkor valamivel osszekevertem, sorry. Majd holnap frissen es uden nekifutok ujra ennek a gondolatsornak magamban, aztan kibogozom, hogy mit es mivel csereltem fel...
  • haxoror
    #30110
    Tagság nélkül is lehet használni a szolgáltatásaikat.
  • PiszkosFred
    #30109
    Hat NPC es NPC kozott is van kulonbseg. A Magus Ceh tagjainak van egy olyan rossz szokasa, miszerint nem igazan dolgoznak minden jott-ment alaknak, aki beesik hozzajuk az utcarol. Vagyis vagy belepunk a Cehbe es akkor szoba allnak velunk, vagy maradunk kivulallok, es elhajtanak kedves szavakkal. De a varosi varazsboltok alkalmazottjai es tulajdonosai szeme elott nem lebeg semmi szakszervezeti megallapodas, sem ceh-szabalyzat, oket csak a profit erdekli. Es ebbol kifolyolag barkinek barhol barmit feltoltenek, legyen az koldus, orult isten vagy neadj'sten egy mezei kalandor...
  • AC2
    #30108
    Mér a "mágus céh egyik tagja" nem NPC?
  • Carmang
    #30107
    Hmm... az NPC-k általi újratölthetőség valahogy nagyon elkerülte a figyelmem.
    De majd most jobban körülnézek.
    Kösz a gyors választ.
  • PiszkosFred
    #30106
    Manualisan barmilyen toltott lelekkovel (soulgem), vagy Varla kovekkel (utobbi esetben fullra toltodik a targy, mig soulgem eseteben annyi toltet kerul a targyba, amekkora a ko es a lelek nagysaga). NPCk altal pedig a legtobb magiaval foglalkozo boltban van recharge opcio.
  • Carmang
    #30105
    Helló
    Lehet, hogy blődséget kérdezek, de hol/hogyan lehet a mágikus fegyvereket "újratölteni" ?
    Beszéltem a Leyawin (ha jól írom) Mages Guild egyik tagjával, és azt mondta, hogy ő foglakozik "item recharge"-val, de a párbeszédnél alul, nem rakja ki a megfelelő ikont.
    Emlékszem pedig egy régebbi karakteremmel lehetett "újratölteni". Igaz akkor Battlemage-vel nyomtam és tagja voltam a Mages Guild-nek.
    De az elég idiótán venné ki magát, ha az Ork barbárommal csak azért kellene belépnem a Guildbe, hogy tudjam tölteni a fegyómat.
  • koppim
    #30104
    58-as mind két szintem. Egyébként a dodge-ra 50-es agility-t ír.

    Bemásoltam az OBSE_LOADER v0009b -t
    SRC könyvtárát is be kell másolni valahova? Én csak a date mappába másoltam.
    patch 1.2 fent van
    DeadlyReflex 3 - Combat Moves.esp
    Deadly Reflex 3 - Timed Block no other changes.esp -ket beikszeltem.
    obse_loader.exe -vel indítottam a játékot.
    Kért billentyűket megadtam neki.
    Mást nem kell csinálni?

  • Code92
    #30103
    hy végigvittem a shivering isles fő küldi sorozatás, és a végén kaptam egy valamilyen wather-es varázslatot , nem tudja v.ki h. mire jó az??
  • BlackShadow
    #30102
    ha elolvasod a readme-t akkor látni fogod, h a "kaszabolás" 50-es blade skill felett működik csak (a beállított százalékban), valamint a dodge is csak 40-es agility felett működik (lehet 50 de sztem 40 :D)

    #30100: nekem nincsenek.. a Let The People Drink modtól volt egy pár napja azóta fut minden.. (AMD 64 3000+ 2.13GHz ; 1GB RAM; ATI Radeon 9600XT)
    1024ben medium felbontású ojjektumokkal játszom, minden kikapcsolva csak a vér van maxra rakva :D Franceso nélkül meg fut rendesen? mert ha csak hivatalos modokkal sem megy, az lehet, h vidikártya problem
  • WNW
    #30101
    Nekem olyan hiba jott elo, hogyha Anvilban a Profeta kozelebol akartam gyorsutazni, akkor az uj helyszin betoltese kozben egyfolytaban kifagyott a progi... A megoldas az volt, hogy kisetaltam a varoskapun, onnet megy....:)
  • Larvin
    #30100
    Nincsenek crashek mióta fentvan? Mi a konfigod? Nálam 2.4 Ghz, 512 MB RAM, Asus N6200 128MB (NVidia) és mostanában nagyon vacakol. A modmanager kritikus hibát nem jelez. Már szinte mindent levettem minimum beállításra, Gloomot, árnyékokat stb. kikapcs, 800x600-ban nyomom, de mégis, elindul aztán kis idő után vagy restart, vagy fagyás. Fent van a knight és az új kieg.+a beta patch, de a síma 1.2-essel és a community esp-vel is ugyanaz a helyzet. Nemtudom mi lehet a baj. Nyomja még itt rajtam kívül más is 512 MB memóriával? Tapasztalatok? (már arra gondolok, hogy az kevés neki, a többinek stimmelnie kell)
  • koppim
    #30099
    Deadly Reflex 3

    Hogyan kell ezt használni, beállítottam a 2 billentyűt ahogy kérte, az első működik is, de a második nem csinál semmit.
    A végtagokat se szabdalja.
  • BlackShadow
    #30098
    mind a kettő más :\ ooo nehezebbnek tűnt :) de most nincs kedvem kisérletezni, h h tudna egymás mellett menni a kettő stb.. örülök, h végre tudok játszani :D

    más:
    aki használja az amazon armor modot mondja már meg pls h merre van az a fránya erőd mert nem találom.. chorrol délkeleti részét már végigjártam de semmi :D
  • AntiHero
    #30097
    Az OOO az jobb
  • BlackShadow
    #30096
    én is most francesco-t használom.. nagyon bejön :D viszont felraktam a szörnyeit is.. hát majd beszartam mikor egy dino izé jött utánam a hegyekben :D
  • Larvin
    #30095
    Nekem is fent van a Francesco mod, de telepítéss után nem árt lecsekkolni a modmanagerrel, mert még saját opcióival is konfliktust jelez néha, az pedig = crash! Ami a legjobb, hogy van install, uninstall exe hozzá és a telepítéskor minden opcióra külön rákérdez, majd később még mindíg átvariálhatod, részletes readme, egyszóval profi munka. Az extra szörnyeket és tárgyakat nem telepítettem pl.
  • koppim
    #30094
    Megtaláltam egy fórumban.
  • koppim
    #30093
    OBSE_LOADER v0009b
    Ez micsoda, és honnan lehet leszedni?

    Deadly Reflex 3 -hoz kellene.
  • Vinettu
    #30092
    kösz
  • MerlinW
    #30091
    Tele vannak a dungeonok vele.
  • MerlinW
    #30090
    277MB... telepítsd újra a játékot, gyorsabb, és nem veszik el tőle semmi. Se mentés, se modok se konfig, semmi. Sima reinstall ugyanoda ahol most van.
  • Deloi
    #30089
    Amúgy készülgetnek armorok az exnem-hez már, pl ez. Bár nekem kicsit túlzás, de szer. hamarosan lesz bőven.
  • Deloi
    #30088
    Vagy találni tudsz, vagy ha Thiefs guild tag vagy, akkor ott tudsz venni a megfelelő embertől. Vagy a megbízótól, vagy attól, aki átveszi a lopott árut, most nemtudom.
  • Vinettu
    #30087
    hell !
    tudna valaki segíteni ? ha igen akkor elkéne küldeni egy oblivion.esm master file-t erre az e-mail c. re : [email protected]
    előre is köszönöm !
  • Francesco Totti
    #30086
    Hi all
    Valaki megtudja mondani hol lehet lockpicket venni? mert én a kereskedöknél nem találtam vagy lehet nem nézrem jol :D
    köszi elöre is
  • ashead
    #30085
    Azokra a helyekre sehogy. Az Oblivion Cyrodilban játszódik így csak azt járhatod be. Vannak ugyan olyan modok amelyek a határokat átjárhatóvá teszik de akkor se lesz azokon a helyeken fákon kívül más. Az előző rész a TES III :Morrowind az Morrowindban játszódott, gondolom a következő rész, ami szerintem már készül elvisz majd ezek közül valamelyik tartományba.
  • erikn
    #30084
    hello nem tudjátok hogy lehet eljutni ezekre a helyekre:Hammerfell,Skyrim,Morrowind,Black Marsh,Elsweyr,Valenwood.Ha ezekhez akrok menni akkor azt mondja hogy forduljak vissza,vagy ezekhez kieg. kell?
  • koppim
    #30083
    Köszi!
  • koppim
    #30082
    Mercenaries 2.14 ezzel a moddal lehet a gulild-eknél bérelni társakat.
  • koschwarz
    #30081
    tényleg vannak nagyon jó szörnyek, de vannak sajnos nagyon elborultak is. nekem pl. alapból nem tetszik, hogy valamiből kicsi és nagy is van, egyszerűn hülyén néz ki szerintem. vagy a repkedő világító koponyák...
  • AntiHero
    #30080
    jaja. iszonyat jó mod!
    Nagygon faja hogy minden ellenségből van többfjata(kicsi, nagy, közepes, ilyen-olyan.) és mellette kb 150 új szörny is van. Összesen 1500nál is több variáció van a összesen:)(összesen)
    v2.01 vezziónál tart éppen.
    Oblivion HQ Fórumára belinkeltem, képekkel megspékelve.

    Amit még ajánlani tudok modot az a "Deadly Reflex 3".
    Nagyon jó kis mod, kettélehet szabdalni az ellenfeleket. Kezüket, fejüket levághatod tekintélyes vérmennyiséggel megspékelve
  • Sir Quno Jedi
    #30079
    Ez készen van, próbálta már valaki?
    Martigens monster mod
  • AntiHero
    #30078
    Adok videókat róluk:
    Az első, ez annyira nem jó.
    A második, nekem ez tetszik, csak az a baj hogy ló is tud varázsolni:S

    A neveket a a videó címben megtalálod. Aztán egy ksi keresgélés és meg is van:)
  • AntiHero
    #30077
    DE
  • koppim
    #30076
    Nem tudtok olyan modot amivel lóró is lehetne harcolni?
  • s0n1c
    #30075
    köszi! kipróbálom