41716
  • MerlinW
    #30154
    http://www.uesp.net/oblivion/map/obmap.shtml
  • dsdasa2
    #30153
    De melyik várostól merre?
  • AC2
    #30152
    Hircine shrine-jától D-DK-re.
  • GamerAdams007
    #30151
    az nem csak mod, alapból van benne, minjdá megnézem valahol láttam erről vmi infót
  • Carmang
    #30150
    Az egy külön mod, amit rajongók dobtak össze.
    Nézz fel a www.tessource.net-re, kattints a Search gombra, majd a "In The Mod Name" és "In The Mod Description" mezőket pipáld be és írd bele, hogy "unicorn".
    Kiad egy csomó találatot, töltsd le amelyik tetszik, aztán telepítsd.
    Én nem használok Unicorn-t szóval nem tudom melyik lenne jó neked.
  • dsdasa2
    #30149
    Na megmondjátok hogy hol van az unicornis benne?(Én is nemrég kezdtem a game-t)
  • ollie
    #30148
    Lowpoly Grass

    Na, ezt érdemes felrakni, a fűnek - alig észrevehetően, de jelentősen - csökkenti a poligonszámát, így sokkal gyorsabbá válik a megjelenítés. Ez akár 10-20 plusz fps-t is jelenthet.
  • ollie
    #30147
    Sok javítás van benne, szal tedd fel.
  • GamerAdams007
    #30146
    Okok, és akkor még azt megtudhatom, hgoy ez mennyire fontos egy patch?
  • PiszkosFred
    #30145
    Ahogy haxoror kollega is mondja, hagyd dolgozni a telepitot ;] Dolgozik az, csak a windows hiszi rola, hogy kampec, tevesen.
  • haxoror
    #30144
    Ja és " 'Nem válaszol', azaz ugyebár lefagyott."
    Nem :)
    Lehet hogy nem válaszol de attól még dolgozik.
  • haxoror
    #30143
    Hagyj a patchnak legalább negyed órát, 30mp nagyon kevés, egy csomó nagy fájlt kell kicsomagolnia szal idő kell neki.
    Ja és legyen pár giga szabad helyed a C meghajtón.
  • GamerAdams007
    #30142
    Hy!

    Pár napja kezdtem az Obliviont, és akadt egy kis gondom. Először torrentről volt meg a game, de mivel már az első benyomásaim nagyon jók voltak a game-el kapcsolatban, ezért megvettem a CDGalaxisban eredetiben az Obliviont.
    Namármost a gondom az lenne, hogy gondoltam felrakom az 1.2 patchet, de 0%-ot ír a telepítéskor, és úgy 30 mp múlva feladatkezelő szerint 'Nem válaszol', azaz ugyebár lefagyott. Szal a lényeg nemtom feltelepíteni a patchet, mert lefagy 0%nál, és ennyi. A játék mint mondtam eredeti, szal azzal nem lehet gond. Az UK pathcet szedtem le a hivatalos oldalról, elvégre azt írta az Európai playerek számára. Btw a másik angol (asszem North Americas) patch szintén nem ment ugyanezen okból.
    Ha valaki tudna esetleg megoldást mondani nekem erre, azt megköszönném! Jah és mégvalami: mennyire fontos a patch felrakása? Úgyértem nagyon súlyos hibák/bugok vannak benne amiket javít, vagy csak 1-1 kisebb hiba, ami nem is túl lényeges? Előre is köszi a segítséget...!
  • dsdasa2
    #30141
    Szevasztok!Hol lehet megtalálni a játékban az unicornis-t?
  • AC2
    #30140
    A 100% resist disease constant effect se?
  • SaGa Jr
    #30139
    A cure poison-nak mi köze a betegségekhez? Ha már szunya előtt akar valamit inni, akkor egy jó hosszú ideig ható betegség elleállást növelő lötyit hörpöljön fel. De lényegtelen, mert ne mfog használni ha álmában harapják meg. Az ellen ugyanis nem véd semmi.
  • Code92
    #30138
    tölts vissza egy olyan mentést ahol még nem vagy vámpír, menj el egy varázslós boltba ahol lötyiket is lehet kapni és vegyél egy cure poisont, ezt idd meg alvás előtt és nem leszel vámpír elég hosszú ideig
  • SaGa Jr
    #30137
    Ha nem akarod hogy a nap égessen (amúgy nevettséges a sebzése de mindegy), akkor éjszaka táplálkozzál alvó emberekből és akkor a következő 24 órában nem zavar a nap. Igaz minden komoly előnyödet is elveszíted ami a vámpírléttel jár.
  • Ch_Slater
    #30136
    akkor lehet félreértelek, de ott összetevők szerint le van írva hogy mit kell szerezni a Cure Vampirism potion-höz.

    szerk.: nah közben látom meglett. meg a spoileres rész alatt is van lejjebb egy másik leírás róla.
  • timantes
    #30135
    omg , most látom a spoilerezett cure vampirism rész , nem semmi , neki is ugrok , ha sikerül boldog leszek
  • timantes
    #30134
    ott csak annyi a segítség mint amit az előbb irtak :( , kipróbáltam a FAQsat de esélytelen
  • kr1szmester
    #30133
    Valaki tudna küldeni 1 olyan végigjátszást ahol rohadt jók a skillek és ugy van végigvíve??Lécci!
  • haxoror
    #30132
    A templom csak a fertőzés alatt hatásos, az átalakulás után már nem.
  • Ch_Slater
    #30131
    khm-khm. ott irta a #30128, hogy kattints a zöld feliratra a bannerban. a linken meg megnézed a 2/12. pontot...
  • sWbFII
    #30130
    dehogy is! ne aggódj(én még ugyan nem játszottam a game-el),ha elmész egy templomba (este) akkor meggyógyulsz(pontosabban nem tudom) és minden a régi lesz:D
  • timantes
    #30129
    Hát ezt nem hiszem el!!! tuti vámpírrá alakultam!! mikor előbukkan a nap egyből meghalok!
    EMIATT kezdjem újra játékot ? Ha nincs semmi gyógymód akkor lehet uninstall lesz a végéből ( amit nagyon sajnálnék igy 16 óra játék után )
  • SaGa Jr
    #30128
    Ha már piros szemű és "öregszik" akkor már vámpír a karaktered. Nézd csak meg a rajta lévő határsokat. Amíg csak betegség van rajta, addig orvosolható ha nem alszol semmit előtte. Vagy menj templomba és a központi oltárnál tedd amit tenned kell ,vagy használj gyógylötyit netán varázslatot.

    Ha aludtál a betegség megkapása után akkor mindegy mit teszel mindenképpen vápír lesz a karakteredből. Ami jó dolog. :-)

    Ha meg még csak beteg voltál és utána azt írta a progi a templomban, hogy kigyógyultál, akkor azért nézd csak meg a rajtad lévő hatásokat. Lehet hogy nem gyógyultál ki mégsem.

    Ha meg nem akarsz vámpír áldozata lenni, csak a saját otthonodban aludj, netán céhek tagjaként egy céh házában.

    Emellett nézd meg a bannerban azt a szép zöld feliratot. Ráböksz és megkapod a választ, miként gyógyulhatsz ki a vámpírlét előnyeiből, hogy ismét kis pondró halandóval ródd az utadat. ;-)
  • timantes
    #30127
    Van egy égető problémám amitől nem tuod szabadulni! Légyszi segítsetek!!

    Megharapott egy vámpír ( piros szemem van meg öregszek ) , a templomban az oltárnál megszenteltem magam ( kiirta hogy az átkok elűzve ). Megszállok egy fogadóban és alszok 3 napot és a 3. napon ÁLLANDÓAN megharap egy vámpír !!!!!! van valami megoldás ez ellen ? esetleg valami ellenszer ( ha igen mi a neve , hol lehet megvenni ) ???
  • timantes
    #30126
    köszi
  • Vinettu
    #30125
    kösz
  • haxoror
    #30124
    gamecopyworld.com és inkább miniimaget töltsél le az az összes patchel működik
  • Vinettu
    #30123
    hell nemtudnátok honnan tudnék letölteni egy cd cracket a shivering isles-höz?
  • BlackShadow
    #30122
    kösz! már töltöm is, te voltál aki obli hq-n is ajánlotta uezt? :D
  • koppim
    #30121
    "nincs vmi olyasmi mod ami realisztikusabbá teszi a fáradtságo?"
    Ilyenről nem tudok de olyan van, hogy éhes, szomjas és fáradt leszel.
    Ha nem alszol halucinálni kezdessz, stb.

    Itt találod ha kell.

    SURVIVAL SUITE HUNGER THIRST SLEEP
    http://www.tessource.net/files/download.php?id=1871
  • BlackShadow
    #30120
    kösszencs! meglátogattam, hát még elég erős.. szétzúzott gyorsan engem meg neeshka-t :D

    #30112-re nem tud senki semmit?
  • SaGa Jr
    #30119
    Rossz időpontban mentél oda. Nekik is van nyitvatartásuk amikor töltenek, kereskednek. De ez elég eltérő is lehet. Van úgy hogy egy céh épületen belül is különböző időpontokban tudsz venni varázslatokat a tagoktól. Sőt olyan figura is van aki csak mondja hogy tölt de nem tud tölteni, meg olyan is akad aki tölt ugyan de tényleg csak tagok számára elérhető a lehetőség. A többség azonban ha időben keresed fel, akkor pénzért teljes lelkesedéssel feltölti neked a varázstárgyakat. Jóóó sok pénzért.
  • SaGa Jr
    #30118
    Banditáknál mindig van. A tolvajok céhében tudsz venni vagy a fővárosnál a főkapun ne menj be, hanem indulj el az istálló felé. Menj tovább és a harmadik vagy negyedik beugróban lesz egy manus. Tőle lehet venni általában 30 db-ot.
  • timantes
    #30117
    szeva.

    kifogytam a LOCKPICK-ből , honnét tudok szerezni/venni ?????????
  • Carmang
    #30116
    Közben sikerült újratöltetni a csajjal a fegyót .

    Most, hogy mondod ezt a munkaidős dolgot eszembejutott, hogy éjszaka bóklásztam a Mages Guildben, tehát ez volt a probléma.
    Csak nem vágtam, hogy az állandóan nyitva levő házakon belül, mint amilyen a Guildek, a tagok külön munkaidőt tartanak.
    Bár így belegondolva logikus a dolog.
  • haxoror
    #30115
    Ne Rindirhez menjél hanem Calindilhez a Mystic Emporiumba, ugyan ott van a Merchant Quarterben.

    Ha a csaj nem szolgáltat akkor annak az az oka hogy munkaidőn kívül mentél, reggel 8-tól dolgozik este 8(?)-ig