41716
  • BlackShadow
    #30314
    ez a mod sztem jó lehet tudsz venni csuklyákat + hozzá illő cuccokat.. nekem nem ez van de sztem letöltöm ezt is :)

    szerk: most olvasom h amit használtam az bele van építve ebbe :)
  • Casper007
    #30313
    Bocs, de még kezdő vagyok. Mire gondolsz?
  • AC2
    #30312
    A DB-s cucc nem teszi meg, amit akkor kapsz meg amikor speaker leszel?
  • Casper007
    #30311
    Van egy tolvaj-orvgyilkos beállítottságú karakterem, de nem tudom, honnan szerezhetnék hozzá illő ruhát. Most konkrétan valami csuklyára és köpenyre vagy valami hasonlóra gondoltam. Honnan tudnék ilyet szerezni?
  • koschwarz
    #30310
    ja
  • Tatyla
    #30309
    a kiegészitöhöz kell az alap játék?
    [egy ideje nem tolta]
  • AntiHero
    #30308
    Diablo 2
  • Carmang
    #30307
    Nini,
    Horadric Cube mod!
  • koschwarz
    #30306
    igen, a natural env.-ben engem is zavart, hogy sokszor "napokig" esett, meg a legváratlanabb alkalmakkor esett a hó...viszont az fantasztikus, amikor olyan vihar van, hogy az orromig sem látok
  • ashead
    #30305
    Egyszerű, Martinnak bármely daedra artifact jó, tehát bármely a daedra küldetések végrehajtásáért kapott tárgyat odaadhatod neki. Én a Volendrungot adtam neki.
  • Ch_Slater
    #30304
    köszi mindkettőtöknek, utánanézek a NE javításnak. :)
  • PiszkosFred
    #30303
    Egyszer ez lehet az evszakok miatt is, amit mar emlitettek. De ha hasznalod a Natural Enviroment modot, az is okozhatja. Elvileg van mar hozza javitas, ami csokkenti az esok gyakorisagat.
  • Gnome
    #30302
    vanmegoldás rá h más artifactot adj át neki az azurastar helyett...majd mindjárt jönegy nagyokos és kisegít
  • Nuke1988
    #30301
    Sziasztok! Van egy fontos kérdésem. A fő küldiknél Martin le akarja nyúlni az azura's star-omat és azt mondja csak évszázadok múlva fog visszatérni. De én nem akarom neki odaadni mert kell. Mit csináljak?
  • mial
    #30300
    na megvan a küldets most a kémek nem megy a captain budtol kell megkérdeni a kémekröl mivan amugy valami jealrs olders document van a küldetésbe irva ugyhogy lehet hogy nem oda kell menni
  • Sir Quno Jedi
    #30299
    Mert a világ lapos mint egy tányér és a szélein leesel. :D
  • mial
    #30298
    bocs nem kémek a megvilágosodás utja
  • MerlinW
    #30297
    Évszakok vannak a játékban, ki van írva az idő mellé.
  • AntiHero
    #30296
    Jaja nálam volt hogy hetekig szar idő volt:(
  • Ch_Slater
    #30295
    helo. volt már valakinek olyan hogy folyamatosan esett az eső? még ha fw-vel átállítom clear-re, akkor is megered pár perc mulva.
  • mial
    #30294
    akkor nem megyek át de akkor is a kémek küldetésnél mit kell csinálni amikor megvan mind a négy föleg hogy tar meenat nem találom sehol akihez vissza kell menni mert a térkép nem jelöli hol van
  • do2
    #30293
    vagyis nem gyalogoltam, lovagoltam:)
  • do2
    #30292
    én is átmentem a határon kb 8 percig gyalogoltam már nem volt semmi se
    mintha 1 sivatagba lettem volna, aztán 1x csak leestem a földszélén a semmibe:)
  • koschwarz
    #30291
    egyszer láttam egy videót, amin valaki úgymond átment a határon, de ennyi, igazából semmi nem volt csak ismétlődő erdők, meg dombok, semmi értelme átmenni
  • do2
    #30290
    HQ-ba nem minden van azért leirva! amit lehet azt onnan kinéztem
  • MerlinW
    #30289
    ott van a HQ-n végigjátszás...
  • do2
    #30288
    Na ennél a küldetésnél nemtalálok kulcsot a környéken mindenhol néztem:(
    itt van 3 kép róla, de csak simán beirom mert nem akarom hogy csak békát mutasson
    http://kepfeltolto.hu/2007/5/4/puf.jpg
    http://kepfeltolto.hu/2007/5/4/pui.jpg
    http://kepfeltolto.hu/2007/5/4/pun.jpg
    SZóval aki tudja hol van hozzá a kulcs az légyszi mondja meg
  • do2
    #30287
    Ja és végre 2 giga van a gépembe dualba megy:) igy már 1 kcisivel gyorsabb:)
  • do2
    #30286
    Saga segitesz pár küldetés megoldásában ?:D régebben is segitettél:D kéne a helped, még a simával nyomulok:D
    1 csomó küldetésnek az uccsó felét nemtom megcsinálni, mert nem tom mit kell:)
  • SaGa Jr
    #30285
    Az Tears of the Savior. A földön heverő könyneket kell begyűjtened, ahogyan a feladat leírásában is megleled. Keresgess szorgosan, mert kijelezve nem lesznek.
  • SaGa Jr
    #30284
    Felejtsd el. Semmi módon és abszolúte semmikor nem fogsz átkelni a határon. Nincs is leprogramozva, mert nem része a játéknak, hogy mi van a határon túl.
  • mial
    #30283
    bocs a 2ért megakadta gép egy kicsit:D
  • mial
    #30282
    ja és képet nemtudok csinálni hiába a print screen mega hypersnap 6 nem csinál semmit
  • mial
    #30281
    ja és képet nemtudok csinálni hiába a print screen mega hypersnap 6 nem csinál semmit
  • mial
    #30280
    ja és még 1 küldi amit nemértettem a tears of shavior amikor egy barlangba pár farkas aztán egy fagyos ajto benyitok középen egy jégtömb és nemtok mit csinálni ütöm vágom fagygömb tüzgömb stb és semmi és az a sz*r jég nagyon sebez is tehát lécci segitség
  • mial
    #30279
    ja és a föküldetésnél van egy gondom ugye a 4 könyvet meg kell keresni a mithic ügynökös küldetés ahol be kell menni a csatornába stb na megvan az összes köny visszamentem a csajhoz(ha az volt nem tudtam eldönteni)és azt mondta várjak egy kicsit vártam is egy évet :d börtönben és utána visszamentem az egyetemre mivel elöször ott találkoztam vele és nem találtam tudtok segiteni mert nem találom képet is rakok fel ha kell
  • mial
    #30278
    de valami mod vagy valami script piszkálással sem lehet átmenni?mert nekem a határon azt irja még nem mehetsz át tehát késöbb igen ezt szedtem ki a szövegböl
  • PiszkosFred
    #30277
    Marpedig nem lehet ;] Illetoleg ebben a reszben - a IV-ben - nem. Most csak a kozponti tartomanyban, Cyrodiilban maszkalhatsz, beleertve az Oblivion es a Shivering Isles letsikokat is. De a kornyezo tartomanyokba nem mehetsz at.
  • koschwarz
    #30276
    az biztos mindenestre, hogy ha valaki nem használ erre modot, akkor legalább 25-30-as szintet illik mindenkinek elérnie, függetlenül attól hogy mennyi skillpontja van, mert egy csomó küldetést csak ezeken a szinteken adják meg, illetve a szintfüggő jutalmak is ezeken a szinteken a legértékesebbek.
  • Sir Quno Jedi
    #30275
    Nos én lementem a főváros alatt a cstornákba legutóbb is és a bloodworks alatt van egy rakat vámpír. Első szinten kicsit problémásak voltak, főleg, mert egyedül mentem, de letaroltam őket, viszont egyik megharapott. Ojvé! Első végigjátszásomkor még a magasszintű vámpírcsodáknak senem sikerült ez, végre!