41716
  • Tensor2
    #30354
    Ja és megvan valakinek az az új mod hogy Lost Paladin of Divines?
    Nagyon durva armort ad a játékhoz csak sajna nem birok angolul forditani perfektül és nem tudom hogy szerezzem meg:(
    Ha valakinek megvan akkor pls segitsen.
  • Tensor2
    #30353
    Üdv all! Lenne egy hülye kérdésem:Térdre lehet ereszkedni valahogy a játékban?:D Csomó képet látok ahol tédel az emberke ,kardját a földbe szúrva.Ilyet lehet a game-be is vagy csak a képeken van?
  • Ioles
    #30352
    Nekem E betűre van állítva a használat, de közben már megcsináltam csak át kellett váltani arra a küldire :)
  • Alwares
    #30351
    F-et nyomj ;-) Én is most csináltam, egyébként bármikor éjszaka működik...
  • Alwares
    #30350
    Nektek is rohadt lassan jönnek le a dolgok a http://www.tessource.net-ről? Én örülök ha egy 3 MB-s cucc lejön egy óra alatt...
  • Casper007
    #30349
    Na, megyek is, megnézem. :D
  • AC2
    #30348
    A save mappa a dokumentumok/my games/oblivionban van.
  • mial
    #30347
    ha ujra kell rakni hol van a save mappa?(bocs a ketttöért)
  • mial
    #30346
    Hy van egy gondom kiakarok probálni egy két módot ma el is kezdtem volna de van egy gondm az oblivionlaunchernél kifehéredett minden pl uninstall play stb mi lehet a gond itt van egy kép:
    http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/felvetel11178548994.gif
  • AC2
    #30345
    Menj az Imperial City, Market District nevű város részébe, és ott keress meg egy bizonyos The Gilded Carafe nevű boltot, itt minenféle minőségű felszerelés van. Nagyon sok alkímista bolt van ezenkívül is, de én mindig ide járok. :) Egyébként nem csak M&P-t fogsz találni, hanem alcembicet, retort és calnicatort is (ezek mind hatás felerősítők, de egyenlőre nem szükségesek) .
  • AntiHero
    #30344
    Barlangokba, házakba, stb...
  • Casper007
    #30343
    Jó, de én onnan kijutottam. Valahol a városban?
  • AntiHero
    #30342
    A játék legelelején a barlangba is van.
  • Casper007
    #30341
    És ezt a moszarat pontosan hol lehet megszerezni?
  • Casper007
    #30340
    OK. Köszi.
  • Ioles
    #30339
    Van egy olyan küldi amikor a Shrine of Azura-nak fel kell ajánlani egy Glow Dustot pontban reggel 6 órakor. Odamegyek nyomogatom az E betűt és nem csinál semmit. Vki tudna segíteni?
  • Ioles
    #30338
    Ok, köszi de közben megoldottam, csak a DVD-ről kellett feltenni a dx9.0c-t
  • haxoror
    #30337
    Ezt töltsd le és másold be a Windows\system32\ mappába
  • Ioles
    #30336
    Sziasztok!
    Olyan problémám van hogy most tettem újra a windowst, feltettem az Obliviont és indításkor ezt a hibát írja ki: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert d3dx9_27.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát." Mi lehet a baj?
  • AC2
    #30335
    1.Kell egy Mortal & Prestil
    2.Kell két azonos hatású alapanyag (pl. alma és répa)
    3.Rákattintasz az inventorydban a M&P-re, a 4 slotból 2be belerakod az egyik-egyik alapanyagagot és CREATE!

    (Ez igaz méregre és lötyire is egyanránt, azt azonban hozzá kell teni h ez az alapszint) Elöször ezt gyyakorold be ;)
  • Casper007
    #30334
    Valaki elmondaná lépésről-lépsére, hogyan kell mérget és gyógyitalt készíteni?
  • AntiHero
    #30333
    Gyúsd fel a házad;)
  • MerlinW
    #30332
    dobálj el pár fáklyát:)
  • Carmang
    #30331
    Tudtok olyan mod-ról, hogy gyergyát lehet vásárolni kereskedőnél?
    A tessuorce-n nem találtam semmi ilyet.
    Marhára unom hogy nincsenek normálisan bevilágítva a házam szobái.
  • AC2
    #30330
    Elöször is az nem barlang, hanem elf rom. Ha az első romnál vagytok, akkor nem abban a romban van az ürge akit kerestek, de Oreyn csak akkro jön rá erre, amikor eljut egy bizonyos helyre és neki is feltünik neki h üres. Ez a "hely" , a rom egyik nagy terme, ahol van egy "planfonra fölvágós" csapda, amnak a teremnek a sarkába kell elmenni Oreyn-nel. Ezután majd a jó helyre fog elvinni.
  • Casper007
    #30329
    Amúgy pont ma vittem végig ezt a küldit. Egy fickónak kell eladni a lopott cuccokat brumában, azt hiszem Orgonnak hívják.
  • MerlinW
    #30328
    Nemtom, menj Anvilba az északi kapuhoz, ott az oszlopoknál kell lennie egy prédikátornak. Ha odaadja a shrine-ek felkutatása questet, akkor igen.
  • benőmenő
    #30327
    Valaki segítsen!a Harcosok Céhében az Azani Blackheart küldiné járok.
    Ott elvileg az a feladat, hogy meg kell keresni Azanit,de már bejártam az egész barlangot amit bejelölt Modryn, de sehol nincs!
    Előre is köszi!
    PLEASE HELP ME!!!
  • haxoror
    #30326
    Kiválasztod a küldetést, átváltasz világtérképre és követed a map markert mint egy muslinca :)
  • watto
    #30325
    öh azt nmem tudja vki hogy 3 szintesen neki lehet-e látni a Knighs of Nine-nek???vagy túl rősek a szörnyek???
  • watto
    #30324
    XD én egyszerre vok becsületes lovag, könyörtelen orvgyilkos, ügyes tolvaj és bajnok gladiátor XD
  • Alwares
    #30323
    Ööö hát pontosan nemtudom, én sose jártam a tolvajok illegális életét, mindig is becsületes és híres lovag voltam :)
  • watto
    #30322
    de csak egy embert ismerek a tolvajok közül...van
    vmi főhadiszállás?
  • Alwares
    #30321
    Elvileg a tolvaj céh-ben van egy kereskedő aki megveszi azokat a cuccokat is!
  • watto
    #30320
    hali.
    a tolvaj guild-nak van egy olyan küldetése hogy
    gyűjtsek össze 50 aranyat lopott cuccokeladásából,
    de a lopott cuccot kinek adhatnám el??
  • Alwares
    #30319
    Emberek! Lenne egy igen fontos kérdésem. Van olyan ulti vagy progi ami megjavítja az elromlott mentésemet? Mert van egy százakárhány órás save-m amit mikor elkezd betölteni egyszerűen fogja magát és kilép, most sincsen benn és akkor se volt semmilyen mod benne...
  • Casper007
    #30318
    Aha. Kösz. Majd megpróbálom.
  • haxoror
    #30317
    Ha belépsz a Dark Brotherhood-ba akkor kapsz majd tőlük egy bérgyilkos szerelést.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megölsz egy ártatlant (tehát egy olyan valakit aki NEM támadott rád) na akkor legközelebb amikor alszol majd megkeres az ügynökük és felajánlja a tagságot
  • BlackShadow
    #30316
    alapból asszem nincsenek benne ilyenek :( csak amit kapsz pl db belépéskor és hasonlók.. de ha hülyeséget mondok valaki biztos kijavít :)
  • Casper007
    #30315
    Kösz, nagyon király az oldal, de az a baj, hogy én boxon nxomom a gémet (a gépem elég gyenge), szóval alapból nincs is olyan hely, ahol vásárlohatnék. Vagy milyen a ruhaüzletek címere?