41716
  • MerlinW
    #30394
    kényszermunka, fizetéskiegészítés, így megy ez manapság:)
  • Deer
    #30393
    Sőt, ómagyarul lúdvérc.
    Amúgy az a jó ebben a játékban ill. a Morrowindben hogy nagyon szerepjátékos hangulata van, kitalálsz egy karaktert és megpróbálod kijátszani. Én pl. indítottam egy abszolút mágust, aki a mágus céhbe lépett be. Csak hogy előtte a Dark Brotherhood is felkereste és a karim úgy érezte nincs ahhoz alkupozícióban, hogy nemet mondjon. :) Így közben tagja lett annak a céhnek is, amit amúgy messzire el akart kerülni...
  • Carmang
    #30392
    Magyarul: lidérc
  • BlackShadow
    #30391
    remélem erre gondoltál
  • watto
    #30390
    nincs olyan mod ami lándzsát rak a játékba????
  • koschwarz
    #30389
    majd ha találkozol velük, rájössz, hogy milyen igazunk is van
  • watto
    #30388
    lol
    már világos XD
    egy lebegő sárga fényő izé...XD
  • haxoror
    #30387
    sárga!
    keress SÁRGÁT!!!
  • koschwarz
    #30386
    ez egy ilyen...izé...egy lebegő fény...izé
  • watto
    #30385
    én is így jártam és én se tom mi a gond:P
    de én eddig csak a a vértet meg a sisakot szereztem meg....
  • watto
    #30384
    mik azok a Will-o-the-wisp ek????
  • MerlinW
    #30383
    oblivion mod manager(OBMM)-rel köll. Guglival megtalálod. Vagy tessources.net, vagy planetelderscrolls.gamespy.com
  • mial
    #30382
    hy hoyg lehet omodos dolgokat felrakni én csak a behuzom az esp fájlt meg a datába a képeket azt beixülöm a kockát azt kész félét ismerem
  • AC2
    #30381
    Ez a jó hozzáállás. Egyébként mezei fps-ként is király lenne.. Gondoljunk csak bele, futunk lenn a sikátorban az zombik kozott egy tűz enchantolt daedric íjjal, amihez mellesleg 100-as a szakértlemünk. Persze ez nem azt jelenti h végigcsinálnám így a játékot, csak néha-néha kell egy kis akció.
  • ollie
    #30380
    "Ez egy szerepjáték kéremszépen nem akciójáték."

    Na ja, ez csak a játékos játékstílusán múlik. Lehet akár hagyományos FPS-ként is hozzáállni, de akkor nincs sok élvezet benne.
  • MerlinW
    #30379
    Pedig jó kis küldetés az. Nekem nagyon bejött hogy nem csak kalandozós küldetés, hanem olyan amin érzed, hogy valóban a saját életed múlik:)

    Élveztem nagyon, nappal kerestem egy kuckót, éjszaka nekivágtam a gyűjtögetésnek, táplálkozásnak:), majd jóvámpír módjára pirkadatkor újból beburkoloztam a sötétbe.

    Ez egy szerepjáték kéremszépen nem akciójáték.
  • ollie
    #30378
    Én 11. szinten is találkoztam velük.
  • Ioles
    #30377
    Azt nemtom
  • watto
    #30376
    mi a kódja? XD
    az a szar hogy pont a kinghts
    pf nine közepén vok és nincs türelmem
    küldetéseket csinálni hogy ne lgye vámír...
    :P:P:P
  • Ioles
    #30375
    Ok, kösz!

    Watto: Ha még nem vagy 3 napja vámpír akkor elmész bármelyik templomba, katt az oltárra és megtisztulsz, ha viszont több mint 3 napja vagy vámpír akkor arra van egy küldi, amikor egy öregasszonynak meg kell csinélni egy küldit és odaadja az ellenszert, vagy kóddal beírod
  • Casper007
    #30374
    Menj el egy templomba, ahol megáldanak.
  • watto
    #30373
    a picsba!!!!!!!
    vámpír lettem :@
    hogy dögölnének meg azok a
    rettkes vérszívók!!!!!:P
    nincs vmi mod ami visszaváltoztat
    emberré???
  • wedge31
    #30372
    Rákantintasz a Oblivion HQ bannere és ott a daedra szentélyek leírásnál mindent megtalálsz.
  • Ioles
    #30371
    Azt tudom de hol lehet a többit megszerezni?
  • wedge31
    #30370
    Bármelyiket elfogadja.
  • Ioles
    #30369
    Sziasztok!
    Az Azura's Star helyett milyen ereklyét fogad el Martin, és honnan lehet szerezni?
  • Carmang
    #30368
    Nem közvetlenül az oltárnál jelenik meg, hanem csatangolj el a környéken és majd találsz.
    Én kb. 50 méterre az oltártól találtam egyet. De hogy az direkt ezért volt-e odarakva azt nem tudom. Mert kell is egy bizonyos szint (emlékeim szerint kb 15), hogy egyáltalán wisp-el találkozz (mint szintedhez igazított ellenfél).
  • dav1a
    #30367
    Nekem sehogyse akarnak előjönni azok a Will-o-the-wisp ek. 1 órákat várok a szobornál, de nem jönnek (este is néztem). Ha valaki tudja, hogy pontosan mikor jönnek elő és hogy pontosan hol azok írják le pls!
  • Cloud86
    #30366
    A Knights of The Nine küldetéssorozatban megszereztem a pajzsot, páncélt, sapit, kesztyűt, cipőt és mennék a buzogyányért. odakerülök a csillagos részhez ahol a másik oldalon ott a buzogány. a cípőt kéne felvenni ugye, hogy átmehessek érte, de nem engedi, hogy felvegyem. Vmi olyasmit ír hogy járjam végig megint a pilgrim"s way t az istenek kegyéért. voltam megint mind a 9 oltárnál, de nem találtam és nem is kaptam semmit. Mit tegyek hogy viselhesem a dolhokat?
  • Marcinko
    #30365
    Köszönöm.

    Disease of Vapor vagy mi a szösz.

    Probléma megoldva. Még 1x kösz.
  • Tensor2
    #30364
    Háát....Ma nem tul aktív az oldal
  • Tensor2
    #30363
    innen kell leszedni
  • Tensor2
    #30362
    kell a modhoz még 1.2.02xx patch is
  • Tensor2
    #30361
    innen:)de kell hozzá regisztrálni asszem
  • Tensor2
    #30360
    http://www.obliviet.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=18
  • AC2
    #30359
    Ha belinkeled h honnan szedted le, én megnézem.
  • Tensor2
    #30358
    Szerintem bekaptál egy olyan csúnya átkot amitől megáll a mana regenerálódás.Templomban lejön rólad:)
  • Tensor2
    #30357
    én tudom
  • Marcinko
    #30356
    ? és
    Előre is köszi.

    Ez lemaradt :)
  • Marcinko
    #30355
    SZEVASZTOK !

    SEGÍTSETEK ! Megcsináltam a "Megszabadítás vagy megsemmisítés? (Liberation or Apprehension?) " küldit és amióta kijöttem nem tölt vissza a manám, pedig előtte töltött.

    Visszaolvastam és kerestem a fórumban de nem találtam a választ ! Valaki tudja a megfejtést.