41716
  • BlackShadow
    #30434
    OOO-nál van a readme-jében módszer, h egy adott mentést hogyan tegyen kompatibilissé a modhoz, franceso-ban meg azt írják, h minden tökéletesen működjön ahoz elölről kell kezdeni. tehát ha nem akarod, akkor ooo-t ajánlom :)
  • MerlinW
    #30433
    Nem árt, de nem muszáj. Én is lvl 8-9 voltam mikor feltettem, és játszottam tovább. Nem vettem észre anomáliát.
  • SaGa Jr
    #30432
    Mármint azon városéban, ahol éppen vagy, illetve ahol éppen utoljára voltál mikor a lovat "leparkoltad". Ha ló nélkül indultál el a városból, akkor a paci ott vár még mindig.
  • SaGa Jr
    #30431
    Lopott ló megy vissza oda, ahonnan el lett lopva. A saját lovad mindig ott lesz az adott város istállójában. Elkobozni nem szokták, mert nem lopott cucc.
  • Deer
    #30430
    Egyszer véletlenül letartóztattak (mert rossz gombot nyomtam és felszálltam egy idegen lóra) és a megvásárolt lovam eltűnt. Visszamehetett arra a helyre ahol vettem, vagy elkobozták a zsaruk?
  • matter
    #30429
    Kössz szépen a segitséget
  • Laza
    #30428
    Es ezekkel most megint ujra kell kezdenem a jatekot?

    Amugy koszi :)
  • Laza
    #30427
    Aki azt a csatornat nezi, es kepes az alapjan meg donteni is, az megerdemli :)
    Azt nem ertem, hogy mivel ezt a f..ot minden jastekkal elkovettek mar evekkel ezelott is, hh nem ultettek oda azota egy medium playert ... meg azoknak is tobb fogalma van a jatekokrol :)
  • BlackShadow
    #30426
    tutorialként elmondja de amugy inventoryban SHIFT+CLICK a tárgyra
  • matter
    #30425
  • matter
    #30424
    Casztok nem tudjátok hogyan lehet kidobálni a feleslekes cuccokat mivel eddig 5 percet játszottam és megtelet az inventory segitsetek
  • BlackShadow
    #30423
    nemtom láttátok e, de tegnap fix.tv-n a gameover-ben SI -t "mutatták be".
    azért írtam idézőjelbe, mert lehet felrakták az SI-t, de az alap obli világában mászkáltak :) az volt picit vicces, hogy a dark messiah-al hasonlítgatták össze.. sztem a kettő ég és föld! (nekem is nagyon tetszett a dark messiah, de ez tényleg más)
  • MerlinW
    #30422
    Oscuro's Oblivion Overhault vagy a Francesco modot tedd fel a lenti LVLer modok helyett.
  • GamerAdams007
    #30421
    Egyáltalán eredeti a game vagy nem? És pontosan milyen hibaüzit ír ki?
  • fradi
    #30420
    Hy

    Bármilyen Modot felrakok hibaüzenetet ír ki

    Mit csinálok rosszul?
  • Laza
    #30419
    Pf ... gondoltam felpakolok 1-2 plugint a game ala, es elkezdem elolrol, anno meg a full alappal jatszottam.
    Feltettem a monster LVL-t, meg az item LVL-t is, kapasbol a csatorna kijarattal szembeni dungeon elott mar a banditak Elven pancelokban, meg 3000-es varazsfegyverrel rohangalnak, bent pedig kapasbol Glass armorokat szedegettem le a nepekrol. Mondjuk igy most ez a dungeon joval hosszabb volt, es vegig sem tudtam menni rajta, mert durva csontik tamadtak mar ram ... ahogy kerulgettem oket bele is szaladtam vmi nevesitett humanoidba, aki levert 1 utessel :)

    Ez lesz jellemzo minden dungeonra, vagy csak veletlen, hogy kapasbol lvl1-en ramszakasztottak a csuda jo cuccok tarhazat?
    Mert igy nem olyan jo ez a plugin.
  • Fantusz
    #30418
    Brvailban a mágustól kell ellopnom egy nyilat, lent bolyongtam a Wizard's Gotto-ban, találtam egy ajtót, ami előtt egy mágus ácsorgott, de nincsen az ajtóhot kulcs...
    Egy másik ajtót a víz alatt találtam, azon meg kiúsztam a nyílt tengerre, már beúszkáltam majdnem az egész öblöt, de abban sem vagyok biztos, hogy nekem ott ki kellett egyeltalán úszni, de akkor merre keresgéljek a mágus után?
  • Deloi
    #30417
    Jaja, az már van pár, csak a nagy része üres, de így már ok lesz. Köszi!
  • koppim
    #30416
    Köszi.
  • Ioles
    #30415
    Blood of Daedra
  • koppim
    #30414
    Azura Star-t melyik küldetésben adják oda?
  • PiszkosFred
    #30413
    Kiveve, ha megvan az Azura Star.. ;]
  • MerlinW
    #30412
    Soultraphoz soulgem is kell, azsenem olcsó:)
  • Deloi
    #30411
    Oks, kösz, tudod a tolvajom nem túl járatos ezekben, csak igen drága az újratöltése a fegyvereknek :)
  • hapi
    #30410
    Lassan végzek a SI kieggel, megmondom őszintén nem jött be nekem. Túl nagy hülyeség a világ meg a párbeszédek, ezért csak végig szaladtam a fő szálon. Tud valaki jó MOD questeket amit érdemes berakni és végig tolni az eredeti világban (nem a kiegben)?
    A régi questek kicsit uncsik má így 5ötszörre, de most van hozzá gépem :)
  • BlackShadow
    #30409
    néztem róla képeket.. de nekem nemigazán tetszik így ránézésre..
  • AC2
    #30408
  • _Atti_
    #30407
    egy cimet lökhettél volna..mi ez ?:D
  • AC2
    #30406
    Soul trap nevű varázslattal (miszticizmus mágia iskola, apprentice miszticizmus szkill kell hozzá)
  • Deloi
    #30405
    Hogy lehet lelket keríteni a soul gemekbe?
  • Deloi
    #30404
    Mert nem te vagy a gazdája, és a paci van olyan intelligens, hogy haza akar menni. Vegyél egyet, vagy szerezz legálisan, és ő hű lesz hozzád:)
  • AC2
    #30403
    1. ott nem a nőnek kell a könyv hanem neked. Olvasd el, majd menj vissza hozzá és vedd meg az öt különleges fagy-sót. Utánna már egyértelmű.

    2.Nem is fog adni csak beszélt róla. De a fő-mágus szobájában lévő ládát tudod használni alkemikus alapanyag megkétszerezésére.
  • Fantusz
    #30402
    Két mágikus láma kérdésem volna...

    Julienne Fanis elküldött egy Knightfall nevű könyvért, aztán ismét beszéltem vele, de nem tudom mit is akar... (Tears of the savior)

    Miután Mannimarcoval végeztem, ismét Julienne Fanissal kellett beszélnem (Alchemy acquisitions) de miről beszélt, alchemiai tárgyakat nem kaptam, valami másról lehetett szó...

  • Deer
    #30401
    Az mitől lehet, hogy ha valahogyan szerzek lovat, és leszállok róla, elmászkál? Bosszantó.
  • AC2
    #30400
    Azért mondja h járd végig az oltárokat újra, mert valószínüleg előtte bűnbe estél. Magyarán növekedett az infamyd, ezt tudod csökkenteni ha újra végig mész rajtuk.
  • watto
    #30399
    help #30366
  • AC2
    #30398
    Kicsit nézegettem a "legújabb" konkurencia topikját. Mindenki vonja le magának a tanulságot.

    "Készítettem pár képet játék közben,nekem tetszik a game, nem egy oblivion,de nem rossz! Csak a német duma zavar egy picit!
    1024x768 minden maxon. Átlag 30-35fps."




    Az még hozzátartozik a dologhoz, h a gyerek ilyen konfiggal játszik:
    P5W DH Deluxe,E6600,X1900GT,2Giga 800Mhz Corsair
  • deicide
    #30397
    Üdv mindenkinek..

    Kis Dark Messiah után gondoltam megprobálkozom ezzel a gammával!

    Érdekelne pl. hogy javítás valami azóta megjelent már a játékhoz..??
    Reloaded változatom lesz..!

  • BlackShadow
    #30396
    én kb uez csak fordítva :) izmos bérgyilkos vagyok, de beálltam a mágus céhbe, hogy fejlesszem mágiámat, és azt az álcát keltve, hogy jóságos vagyok.. így esténként, ha néhány ember nem kel fel többé, hozzám csak azért jöhetnek, h találjam meg a gyilkost. senki nem gondolná, h a gyilkostól kérnek segítséget :P
  • Tensor2
    #30395
    Az a sárga izé pontosan magyarúl Lidérfényt jelent:)