41716
  • haxoror
    #30514
    17+ szinten adja a legjobbakat szal 18-as szinten már a legjobbakat kapod
  • Tensor2
    #30513
    Hány lvl kell ahhoz hogy az oblivion kapuk a játék legjobb sigil köveit dobják?Pl én 18 vagyok akkor halyigál olyat hogy 35 fire vagy stb. resist.
    Ha 30 lvl volnék pl,akkor esne jobb?:)
  • koschwarz
    #30512
  • ollie
    #30511
    Hehe, erre emléxem. Lesz még meglepetés a quest végén. :)
  • Laza
    #30510
    Mondjuk Morrowind ebbol a szempontbol (foszal kezdese) kicsit komplexebb volt ... ott a ficko kapasbol elkuldott, hogy csatlakozz vmelyk frakciohoz, es szerezz magadnak hirnevet. Ez egyenlo volt egy rakas kuldi megcsinalasaval.
  • AC2
    #30509
    Tervezd 22-nél magasabb szintre, és akkor lesz már xiviliai is. Úgy sztem izgalmasabb, főleg úgy h addigra nekem már a támadó skillejim rég maxon vannak.
  • koschwarz
    #30508
    hát igen de éppen ez a lényeg: az eredeti játékot akár lvl 1-esen is végignyomhatod, aminek nincs értelme. legalábbis a játékosok jelentős hányada szerint. pl. kvatch ostromát én eleve csak olyan 15-20-as szinttől terveztem.
  • Deer
    #30507
    Oblivion:Caught in the Hunt
  • Deer
    #30506
    Oblivion:Caught in the Hunt
  • Laza
    #30505
    Hat jah ... csak igy meg kiba nehez a jatek :)
    Mivel az OOO miatt ujra kellett kezdenem, most vagyok ezzel a karival lvl6-os, es a Kvatch elleni csata (miutan bezartam a kaput) olyan durva volt, hogy a veget, mikor vegulis szinte vegigfutottam az egeszen kill nelkul :)
    A kastelyban is elfutottam hatra, kiszedtem a gyurut a ficko testebol, es visszafutottam :)
  • AC2
    #30504
    Mi a quest neve?
  • Deer
    #30503
    Van poén ebben a játékban. Van egy nő, akinek a férje egy orknak tartozik és ezért az elfogta őt. Felajánlja, hogy ha elhozunk neki egy baltát, akkor elengedi a fickót.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És innen jön a Running man effektus, amikor kiderül, hogy igazából részt veszünk egy vadász játákban, ahol mi leszünk a préda, mert az egész egy átverés volt. Most már a prédából lett a vadász. :) Az tuti, ha kikerülök innen, kinyírom az orkot, vérdíj ide vagy oda.
  • koschwarz
    #30502
    ooo vagy francesco alap. eccerűen ilyennek kellett volna lennie a gyári játéknak is
  • Laza
    #30501
    Nah, vissza is tettem az OOO-t.
    Alap jatekkal bementem az elso, elvileg alacsonyszintu erodbe, es mindenki olyan minosegu cuccokban rohangalt, mint en ... not good.
  • Laza
    #30500
    Humm.. akkor folytatom a regi karakterem :(
  • MerlinW
    #30499
    Nem hiszem hogy gondmentes lesz az életed. Az OOO-s mentésekben OOO-s paraméterek maradnak.
  • baggins
    #30498
    OK, bocsesz, hülye vagyok, most olvastam a GameFAQS-on, hogy kell normálisan lockpickelni. Eddig ez valahogy kimaradt az életemből (nem is vonzott túlságosan a dolog), de most már világos.
  • baggins
    #30497
    OK, kösz, megpróbálom. Mondjuk itt Easy zár van, csak fura nekem ez a zártörés: Very Easy-n ugyebár fellököm a nyelvet és nyitom. De Easy-n már 2 pöcköt kell fellökni, ám amíg az első nem áll vissza alapra, addig nem tudok átmenni a másikhoz. Na mindegy, majd próbálkozok, a zárfeltöréssel eddig nem is nagyon törődtem. Szóval kösz minden segítséget.
  • baggins
    #30496
    Próbáltam.
  • Laza
    #30495
    Ehh... ezt az OOO-t ha kikapcsolom, az addig ezzel mentett jatekom visszaall az eredeti allapotra?
    Igazabol a jatekmenetre kihato modokat nem szeretem, es most is folyamatosan fusztral hogy fentvan az OOO, es megvaltoztathat olyan dolgokat, amelyeket a keszitok szandekosan maskeppen akartak :(

    Elobb is lent voltam egy vampir barlangban, ahol anno a nevesitett vampiron mindig jo pancel, meg varazsfegyver volt, most meg (gondolom a szint allitas miatt) mezei szar cuccokban rohangal.
  • SaGa Jr
    #30494
    Be kell menni a bedeszkázott ajtajú házba. Törd fel a zárat, akkor bejutsz. Ott meg le kell majd menni a pincébe és megleled a helyet ahol a jelszót kérik majd.

    5%-os lockpickel is lazán fel lehet törni minden ajtót, csupán türelemjáték a pöckölgetés. Persze ha sietni akarsz és rengeteg lockpick áll rendelkezésedre, nyomogathatod a megfelelő gombot is és egyszer majdcsak kinyitja neked.

    A kúton keresztül meg nem fogsz lejutni. Legalábbis míg egy bizonyos rangot el nem érsz a szervezetben, nem kapsz kulcsot hozzá.
  • Sir Quno Jedi
    #30493
    Éjjel próbáltad?
  • baggins
    #30492
    Azzal nincs gond, elégedett vagyok. Egyébként kösz a választ. Csak éppen a kezdeti határozatlanság miatt rengeteg helyzetet, questet, lehetőséget szúrtam el. Na mindegy, ez a való életben is előfordul, igaz, ott elég nehéz előről kezdeni. :)
    A Testvériségnél ez meg is volt. Ártatlant öltem, megjelent, Rufio kicsinálva, megkaptam a jelszót, elmentem a megadott helyre, és ott az a nyüves ház, amit jelez a quest, bedeszkázott ajtóval, és nem tudok bemenni (lockpickelni kéne, de egyelőre nem tudok ilyen szinten betörni). A kútba sem, ahol a főhadiszállás bejárata van (ide kulcs kell). Leírásokban csak annyi szerepel, menjek be és mondjam a jelszót. De hol? Kinek? Kész vagyok, mint a házifeladat.
  • AntiHero
    #30491
    + Új szörnyek
    + Milliónyi verzió szörnyekből:)
  • MerlinW
    #30490
    Tesók közé úgy jutsz be ha megölsz egy ártatlant. Utána alvás közben megkeresnek. Újrakezdést meg nem tudom. Én is sokmindent elszúrtam a játékban, de mégis csak egy szerepjáték. Helyre lehet hozni a hibákat. Be tudsz jutni Mágusok közé is előbbutóbb, Vámpírságból is ki tudod magad gyógyítani, stb.

    Újrakezdeni csak akkor érdemes ha az elején a karakteredet szúrtad el kasztválasztáskor.
  • watto
    #30489
    és ez mire jó??
  • AntiHero
    #30488
    Megjelent az MMM v3.0


    Martigen's Monster Mod v3.0
  • baggins
    #30487
    Szevasztok!
    Teljesen be voltam zsongva erre a játékra, végre megérkezett PS3-ra is, és most alig győzök betelni vele (ha nem baj, nem nyitnék neki külön konzolos topikot, elvégre a játék élvezete a lényeg, nem az, hogy milyen platformon futtatom). Megjelenés előtt végignyálaztam az összes oldalt, ezt a fórumot, olvasgattam, tájékozódtam, mégis teljesen belekeveredtem az O. világába. Legnagyobb bajom, hogy mindenbe belevágok, ami az utamba kerül, annyira érdekelnek a fejlemények. Jelenleg ki vagyok zárva a mágus céhből, a tolvajba épp hogy beléptem, a harcosban teljesítettem ugyan pár questet. Vámpírrá változtam, szereztem jó kis fegyvereket, meg varázslatokat, egyszóval: mindenbe belevágtam, mégsem csináltam szinte semmit. Tipikusan sokat akar a szarka eset, de szerintem ebbe a hibába beleesett több játékos is. Most dilemmában vagyok: kezdjem előről a játékot, és fejlesszem a karakterem egyetlen irányba, vagy még most sem késő (13. szintű vagyok). Egyébként a game gyönyörű és zseniális, nagyon régen varázsolt el így egy játék világa.
    Egy apróság: leírásokból nem derül ki: hogy a rákba kell bejutni a Sötét Testvériség főhadiszállására (az elhagyott házba)? Jelszó megvan, de az ajtó be van deszkázva, s a ház melleti kútba sem tudok bejutni kulcs nélkül.
    Ennyi, s kösz mindenkinek az eddigi hsz-ekért ebben a topikban: sokat segítettek.
  • Deer
    #30486
    Én meg a Barvilban működő Harcos céh épületében egy miniszoknyás sötét elf csajra bukkantam. :) Aki elvileg ott vezető. Vagy csak hiányzik róla a nadrág nem tudom. De a blúza mintáját még nem láttam senkin, ami amúgy a feneke alá lóg. Van rajta páncél is. Nem emlékszem ilyen modra a gyűjteményemben. :)
  • Drakmort
    #30485
    Hello!

    Olvastam régebben, hogy a Mehrune's Razor című küldetéssorozatban vhogy meg lehet dönteni a birodalom hatalmát. Hogy? Nekem megvan ugyan a kard de ott befejeződik a quest és kész.
  • Tensor2
    #30484
    Valójában nekem fut a Ren's Beauty pack meg a legújabb patch is fent van.
    Mondjuk a Mystic elfeknek nincs gond a szemükkel,csak a többi modos race-nek:(
  • Sir Quno Jedi
    #30483
    Hát ezt nekem is csinálta, hogy rágyógyult a cuccuk a karikra, mintha az lenne a bőrük. Nemtom mit lehet vele tenni. Én most újraraktam és nem csinálja.
  • Sir Quno Jedi
    #30482
    Szerintem a Ren's beauty pack kell hozzájuk (már amelyikben írják), mert abban vannak új szemek.
  • stern
    #30481
    Rhianna & Neeshka modokat használom, és időnként fast travelnél, vagy ha belépek egy ajtón (a lényeg hogy tölt), akkor lefagy a külső texturájuk, és felrak rá egy újat, nem túl feltűnő, de mikor beszél az egyik textura kilóg a másikból , meg sötétebb lesz a bőrük, és ha páncélt cserélek rajta, akkor az előző ott marad rajta...
    Valkinek ötlet hogy mitől lehet? Már újratelepitettem az egész obliviont, és csak a rhianna-t tettem fel meg a legújabb patcht, és akkor is csinálta...
  • Laza
    #30480
    Huzz a fejere vmi pancel sipkat :D
  • SaGa
    #30479
    Off

    Megnéztem a Two Worlds-öt. Szép, de gépgyilkos. Kb 20 perc játék után bejelzett a procim (AMD Venice, 3000+), hogy melege van. Ugyanazon a gépen a Stalker probléma nélkül fut full grafikával. Oblivion is szépen ment.

    On
  • Tensor2
    #30478
    Nekem van egy olyan gondom,hogy ha felrakok bármilyen új race modot akkor azzal tudok menni a játékban, csak éppen a szeme helyén foltok vannak:D
    Minden új race-szel ez van.Ki lehet ezt valahogy küszöbőlni?
    Nagyon idegesítő:D
  • Fantusz
    #30477
    Az Arch-mages szobában van egy varázsláda, amibe, ha valamit beteszek eltünik.
    Hogy lehet ismét elővarázsolni a tárgyakat a ládából?
    Állítólag ez lenne az a láda, ami megkétszerezi az alchimista alapanyagokat, de én bármit teszek bele azt csak eltünteti, legyen az alapanyag, vagy felszerelés.
  • koschwarz
    #30476
    figy, csak még1x: az ooo lényege, hogy minden ellenfélnek, megvan a maga level cap-je, tehát egy bandita mittmén 5-20 szintű lehet, egy lich 20-30, stb. találkozhatsz bármilyen szintűvel bármikor, de magas szintű ellenféllel leginkább a dungeonok legmélyén találkozhatsz, de oda lvl3-asként inkább ne merészkedj be, mert ha megtámad egyszerre 3 spectral warrior, az nehéz túlélni. ahogy haladsz beljebb a dungounba, annál nehezebbek az ellenfelek. persze a jutalom is ennek megfelelő (általában)

    de ez nem zárja ki, hogy pl. a szabadban is találkozhatsz nagyon erős ellenfelekkel, ilyenkor iszkiri van.
  • vodMarci
    #30475
    Elakadtam a Harcos céhek küldijében.Anvilban Azzantól megkaptam az utolsó küldit,a Brumai templomból elloptak egy követ blabla...
    A barlangban leöltem a szörnyeket eljutottam a zöld nyílhoz ami egy emelvényre mutat,de nincs ott a kő!
    Ha valaki tud segítsen.