41716
  • Deloi
    #30554
    Mennyire tetted? Mert nekem is kilép, és nem találok rá gyógymódot, már mod sincs fenn.
  • daneelolivaw
    #30553
    lefuttattam a keresést, de nincsen olyanom, mindenesetre a probléma megoldódott, csak kibővítettem a virtuális memóriát, és azóta nem lépett ki egyszer sem...
  • MerlinW
    #30552
    Senki sem néz hülyének, csak egy kérdés volt... mpeg2dmx.ax file-od tuti nincs? Mert annak átnevezése segíteni szokott. Nyomj egy keresést a windows könyvtárra (egyébként a system32-ben kell lennie, ha van).

    Másik kérdés hogy nemhivatalos mod van-e fent. Ha van, akkor kapcsold ki mindegyiket, és próbáld úgy, majd egyesével kapcsolgasd vissza őket, hogy kiszűrd a beteget.
  • csafcsaf
    #30551
    Ismét megjött a kedvem Oblivionozni. Felraktam, gondoltam kipróbálom mielőtt felpatchelem 1.2-re 10perc játék után kifagyott. Felraktam rá az 1.2-t de így se javult meg kb 10 perc múltán kifagyott csak ctrl-alt-del segít, másnak nem volt ilyn problémája?
    Régen simán ment azóta pedig még a gépem is jobb lett.
  • daneelolivaw
    #30550
    :D :Dne nézz hülyének, persze, hogy olvastam, de nem találtam megoldást, letöröltem azt a ffdshow-t, nincs hp nyomtatóm, és ezek szerint nekem nincs olyan fájlom, amit leírt, mert beírtam a keresőbe és nem találtam...
  • MerlinW
    #30549
    FAQ-t olvastál már?
  • daneelolivaw
    #30548
    bocs a floodolásért, de nem tudom, hogyan lehetne összekapcsolni a hsz-eket... szal megpróbáltam feltenni az 1.2-es, majd az 1.10valahanyas atchet, de mindegyiknél kifagyott a gép! valaki segítsen és mondja meg, mit lehet az ellen tenni, hogy a program kilépjen magától
  • daneelolivaw
    #30547
    felteszem az 1.2-es patchet, hátha az orvosolja a problémámat
  • daneelolivaw
    #30546
    hát, nem találtam meg.... akkor mi az oka annak, hogy állandóan kilép? :( nioncs ffdshow-m, se hp nyomtatóm
  • Teppik Amon
    #30545
    válaszolok magamnak. Kivettem a francseszkó modokat meg a better watert és így megy szépen. Sikerült eljutnom vágre SI-re.
  • BlackShadow
    #30544
    keress rá keresőben, ha nem találja, akkor neked nincs olyan :)
  • daneelolivaw
    #30543
    na, valszeg átlpétetek a kérdéásemen, úgyhogy megismétlem :) :
    hol található a mpeg2dmx.ax fájl, amit át kell neveznem, hogy ne lépjen ki a játékból?
  • baggins
    #30542
    Nincs valakinek egy jó tippje, valami igazán jó pénzkereseti lehetőségről (tudom, menjek dolgozni, de én a játékban gondoltam)? Állandó pénzhiánnyal küzdök, és millió dolgot kellene vásárolnom.
  • koschwarz
    #30541
    döntsd el melyiket szeretnéd: egy kicsit több hp az ellenfeleknek és több realitást, vagy azt hogy egy koszos bandita is deadric armorban rohangáljon és egy sima goblinnal is epikus küzdelmet kelljen folytatni
  • Laza
    #30540
    Ez egy szep hosszu Magyar mondtat vala :D
  • ollie
    #30539
    Valszeg egy - vagy több - mod ütközik a Shivering Isles-el.
  • mial
    #30538
    Hi nemtudjátok melyik küldinénl tartok a főszálon mert éppenséggel azt kell csinálnom hogy mindenegyes városban a groftol katonát kell kérni ja és nekem az előző fő quest az amikor azura csillaga kell neki (nem atdtam oda inkább mest de sztem azura csillagval nem értem el semmitmert egy 25% carázs elnyelös irha volt)na grofokhoz odamegyek ök aszt mondják hogy zárd be a város melleti kaput és ad katonát(nem mindig anvilnál ne kellet) na ez nem tudom melyik quest de nem a bruma védelme mert még az 2-3 questel arréb van angolul a quest cime allies for bruma
  • Teppik Amon
    #30537
    Jópár hét kihagyás után feltettem a SI-t +az új hivatalos peccset. Az első meglepetés akkor ért amikor szembejött velem egy r*hadtangy sárga 4szög benne egy felkiáltójellel és megtámadott :D Mint kiderült valszeg egy útonálló lehetett mert volt társa. Neki láttam a páncélját meg a fejét :)
    Futottam tovább, erre kilépett. Elindítottam, megint arra mentem, megint ott lépett ki. Következő alkalommal nem az úton mentem hanem árkon bokron keresztül. Most máshol lépett ki. Megint arra mentem, megint "ott máshol" lépett ki. Arra tippelnék hogy valami textúrát hiányol. Találkozot valaki ilyesmivel?
    peccselés és SI előtt pörfektül ment a játék mindenféle fagyás, kilépés nélkül!
    van fent egy csomó mod. Valakinek alami 5let?
  • Laza
    #30536
    Az egy sziget, ahova egy teleport segitsegevel lehet eljutni az eredeti jatek vilagabol.
    Kicsit utanaolvasol es minden szukseges infot meg lehet tudni rola pl a hivatalos oldalon.
  • Tomy Lee
    #30535
    Hogyan(hol)indítom el a Shivering Isles kieget?
    Fennt van az alap game+1.1-es patch+mod-ok+SI kieg.
  • Laza
    #30534
    Tudom skacok ezeket a hatbaszurasra hato ertekeket, a hozzaszolasom inkabb egy kis cinizmust akart takarni az OOO altal iszonyat mennyisegu HP-val felruhazott NPC-k es mobok fele :)

    De azert mindenkinek koszi :)))

    Nem veletlenul huzgalom meg mindig kifele az ut kozeli dungeonokbol az ellenfeleket, hatha arra jar egy patrol.
    Volt mar hogy eleg sokat kellett szaladnom erte :)
  • daneelolivaw
    #30533
    köszi a választ, megtaláltam a térképet :)
    a gyikben írták, hogy nevezzem át a mpeg2dmx.ax nevű fájlt. ez hol található? mert nekem mostanában mindig kilép..
  • ollie
    #30532
    Akkor peches voltál, nekem azért nehezebb volt a dolog.
  • SaGa Jr
    #30531
    Legyen 100 a sneak skill és akkor majd meghatja a jónépet, ugyanis ekkor lényegtelen már milyen páncél van rajtuk az nem fog érvényesülni. Azaz telibe megkapják a teljes sebzést, míg alacsonyabb érték esetén a páncél védelme még bizony érvényesülni fog így csökkent sebzést szenved csupán el a célpont.
  • BlackShadow
    #30530
    stealth overhaul :)

    #30529: szintugy: stealth overhaul ^^ profi sneakes x36 os criticalt ad backstabre :)
  • haxoror
    #30529
    A 6x sebzés igazán csak akkor éri meg ha van mellé 100 erőd, 100 blade skilled, 100 sneak-ed (master sneak-el már nem számít a célpont armorja ami rengeteget segít) meg egy daedric longsword-öd

    ééééés

    hosszan lenyomva tartod a bal egér gombot mert így normál sebzés helyett 6x power attackot kap az áldozat

    ja és OOO-ban egyáltalán nem éri meg sneak attackozni mert általában mindenkinek túl sok életereje van :/
  • Sir Quno Jedi
    #30528
    Hátbaszúrás csak jópofinak van. A tőrre kell rakni minden elemre sebzést maxra, amit csak tudunk és utána difidöfi, kb. féltucatnyi max. varisebzést kap be, mielőtt megfordulna. Ezér jóak a kis és gyors fegyók, mer soxor lehet velük varázs sebzést/státusz effektet bevinni. A nagyok meg azért jók, mert ha nagy erőd van és jól nekihuzakodsz, akkor soxor egy csapásra agyon lehet vele vágni bárkit. Csak ugye ha hárítják...
  • Laza
    #30527
    OOO-val hiaba tolok hatbaszurassal 6x sebzest, legtobb esetben szinte meg sem mozdul az eletero csikja az ellennek :D
  • Laza
    #30526
    Lemaradtam :)
  • Laza
    #30525
    Terkep: nyomj TAB-ot (inventory) es ott egerrel klikkelj az iranyture, ott az elso ket ful a terkep (helyi es world map)
  • koschwarz
    #30524
    1. van: TAB gomb, alsó csíkban a jobb oldali részre kattint ("iránytű"), és ott megkeresed az egyik fülön. biztos van gyorsgomb is de azt nem tom fejből.
    2. a piros nyíl mutatja az íránytűn, merre menj, ha közel vagy, akkor zöldre vált.
  • koschwarz
    #30523
    de ooo nélkül, igaz?
  • daneelolivaw
    #30522
    hali mindenkinek!
    most tettem fel a játékot, és két kérdést szeretnék feltenni:
    1: van térkép a játékban, ami alapján tájékozódni tudok a világban?
    2: első küldetés, miután kiértem a barlangból, hogy találom meg azt a fickót, jelzi valami valahol, hogy merre kell mennem?
  • Sir Quno Jedi
    #30521
    Én 100% kaméleonban és full vértben lopakodgattam futás közben, mindenkit 'hátbadöfve' a plussz sebzésért, de kurva uncsi volt úgy.
  • koschwarz
    #30520
    csak a kaméleon és a láthatatlanság között azért van különbség: ha láthatatlan vagy, akkor egy cselekvésre (kinyitsz egy ajtót, felveszel valamit) látható leszel, míg kaméleonnál azt csinálsz amit akarsz.
  • Laza
    #30519
    Igy is lehet mondani :)
    15%-nyira tunsz el szem elol ... 100% a lathatatlansag :)
  • Deer
    #30518
    Hát azért mégsem volt jó annyira.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert csak 3 vadász volt, ebből 2 saját magát nyírta ki. Egy csapdába esett, egy meg vízbe fulladt. De legalább az ork megtette azt a szívességet, hogy eljött személyesen. :)


    Más. A cameleon 15% mit jelent? Mennyire növeli az esélyét annak, hogy ne vegyenek észre?
  • Tensor2
    #30517
    Abból már van 29 darab
  • Tensor2
    #30516
    Hát ez szomorú
  • haxoror
    #30515
    "transcendent" a legjobb