41716
  • MerlinW
    #30594
    amelyik oda van linkelve mellé..
  • Airka
    #30593
    De a pixel shaderen kéne lejebb venni csak nemtom meik progi jo hozzá...
  • broman191
    #30592
    Csá! A Shivering Isles-ben valahol a Pass Wall-on kívül (a fal lábainál) találtam egy fura ládafélét, amely körül van véve azokkal a szürke kristályokkal, és az kér 1 kulcsot.... Ha ezt csak küldetésben lehet kinyitni, azt hol lehet felvenni? Viszont ha nem küldi, akkor hol a kulcs?
    Amúgy a főquestsorozat kész.
  • watto
    #30591
    www.oldblivion.com

    ...mikor radeon 9200-som volt
    én is így toltam ;)
  • Airka
    #30590
    Esetleg a teljes nevét vagy ha linkelnéd megköszönném!
  • SaGa Jr
    #30589
    Ahhoz a kártyához az oldblivion progi kell.
  • Airka
    #30588
    Help! Van nékem egy Geforce fx 5600 vidikarim és leszedtem az Oblivion tool-t, hogy hátha játszható lesz de nemtom müködésre bírni. Az embernek nincs szeme,nincs fal.. valaki segitsen már hogy kell beallitani. :D Előre is kössz a választ!
  • mial
    #30587
    tehát probáljam meg hogy kikapcslom és ott ahol már üti a Martint de mentés után van fél percemsegitenirajta tehát kikapcs kiproba az előző küldetésem pedig paradise küldetés eleje
  • haxoror
    #30586
    Nekem simán ment mindig.
  • WNW
    #30585
    En nem, nekem sikerult anno...
  • Deer
    #30584
    Hi! Most belefutottam egy bugba Aleswellben. (Legalábbis szerintem az.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyebár mindenki láthatatlan. Zero visibility küldetés. Namost elmegyek, megszerzem nekik a varázstekercset, amivel újra láthatóvátudnának válni, elsütöm a falucska közepén, erre kiírja nekem, hogy nem Aleswellben vagyok, kérjek újat. Ott állok ahová a zöld nyíl mutat, de akkor is ezt az üzenetet kapom, egyszerűen nem lehet befejezni így a küldetést. Valaki találkozott ezzela problémával?
  • WNW
    #30583
    Tanacstalanul osszeomlik.. Ez volt a vicc resze.. Probald meg torles nelkul egy olyan mentestol, ahol meg nem egymast hentelik a bosz hadvezerek.. Ha megint rafazol, csak akkor probald meg szerintem a mod torleset...
  • ollie
    #30582
    Ha kikapcsolod a modot, akkor értelemszerűen NEM LEHETnek ott a tanácstagok. Bár nem tudom, hogy játék hogy fogja ezt viselni.
  • mial
    #30581
    hy van egy kis gondom az uccso küldetésnél be kell menni a palotába utána dremorák támadnak aztán a vének tanácsa mod fel van rakva amiben teremben ülnek igazi erös varázslók hadvezérek na az egyik mágus véletlen eltalálta martint azt martin visszaütött és az egész vének tanácsa megölte matint van egy mentésem a martin halála elött fél perce és van egy paradise kapunál ha most kinyomom a modot akkor a vének tanácsa nem lessz ott?(amugy melletemis áll vay 4-5 tanács tag)
  • MerlinW
    #30580
    papír rakéták?
  • Code92
    #30579
    hűű tesó te aztán télleg rossz helyen jársz, nincs olyan h. lkegerősebb fegyver, itt ban kard,íjj,buzogány/balta és még egy csomó varázslat , az a legerősebbb amire leginkább fejleszted a karaktered, tehát ha v.milyen harcos kaszttal nyomod akkor általában a kard,balta/buzogány ha tolvaj/íjjász vagy akkor íjj/tőr ha meg varázsló akkor .......nah találd ki magad!!!:D
  • ollie
    #30578
    Eltévesztetted a topicot. Ajánlom: Doom3, HL2, UT, Serious Sam és hasonló topicok nyálazását.
  • ollie
    #30577
    Tedd auto-ra, az a legjobb.
  • koschwarz
    #30576
    működik. én inkább visszafogom az ilyen textúracserélgetős modok használatát, mert mindig van valamivel probléma.
  • AntiHero
    #30575
    Kezd elegem lenni:(
    Most meg felraktam a IlluminationWithin c. modot és szarok lettek a házak Nektek működik ez a mod rendesen?
    Ilyenek lettek a házak este:
  • AntiHero
    #30574
    A Thieves Arsenal c. modnak meik a legújabb verziója és honnan szedhetem le?
    (nem működik a kereső nekem alul:S)
  • AntiHero
    #30573
    Igen közbe én is rájöttem:) De én előtte lementettem a Shadereket:D
    Ó pedig amúgy jó kis mod lenne ez:( Remélem minél hamarab kiadlyák a javítot verziót.
  • Sir Quno Jedi
    #30572
    Nekem ezt a depth of field mod csinálta az 1.2-es patch-csel. Kéyntelen voltam újrarakni, mert nem mentettem le a rohadt shadereket (pedig írták).
  • Ioles
    #30571
    nyaklánc=amulet, így jobb :)
  • Ioles
    #30570
    Sziasztok!
    Megtudná nekem valaki mondani hogy hol találok a játékban vmi jó kis nyakláncot?
  • AntiHero
    #30569
    Jaja az lenne.Csak nem tom most ez meik textúra
    Úgy látom törölhetem le az egész Obliviont és rakhatom fel + modok + stb...
  • BlackShadow
    #30568
    hát mintha imperial city lenne ott felülnézetből nem? :D amúgy nemtom
  • AntiHero
    #30567
    Valamit nagyon elb*sztam:(
    Kérdésem:
    Melyik textürát cseréljem le vagy szedjem ki(a pontos névét és helyét)hogy nem legyen olyan a főd:D

  • LoCk
    #30566
    Hi all!

    Melyik a legerősebb fegyver a gaméban, mi a neve, hol találom? :)

    Thx!
  • Deloi
    #30565
    Ezt úgy értettem, hogy nekem pl max 3 Gb-on volt. Akkor most benyomtam 2048-2048-ra, így viszont 2 főlé nem tudja növelni, ha kell neki, bár gondolom azért ennyi elég. De cseppet sem lett jobb, sőt szaggatott, mint állat, aztán 10 perc után kilépett :S nemtudom, mi az isten baja van. Nekem 1.5-3Gb-on elég jól megy, de kb óránként akkor is kilép..
  • koschwarz
    #30564
    ja
  • Ioles
    #30563
    Ok, köszi
  • haxoror
    #30562
    igyál olcsó söröket hogy lemenjen a karizmád, asszem 20 vagy kisebb karizma kell
  • Raptor 2
    #30561
    és én 2gb rammal mennyire állítsam? :D
    Mer nemrég monták h. a fizikai memo kétszeresére, tehát akor legyen 4096?
  • Ioles
    #30560
    Sziasztok!
    Narmira Shrine-nál vagyok és azt mondja az egyik követője hogy narmira-nak akkor felelek meg ha nem vagyok szép meg stb. Na itt mit kell csinálni?
  • koschwarz
    #30559


    "Akkor nem tudja növelni, ha kell neki."

    ha a maximálist beállítottad egy értékre, akkor annál egyébként sem növeli nagyobbra, akár kell neki akár nem. az ugyanolyan értékre beállított minimumnál meg ha kisebb a virtuális memóriaszükséglet, az meg nem baj.
  • Chipii
    #30558
    Azért jó, ha ugyanannyi, mert akkor nem töredezik szét a virtuális a vinyódon, hanem fix fizikai helyet foglal el. Pl nem 1024-2048-ra állítod, hanem 2048-2048ra.
  • Deloi
    #30557
    Köszi! Legyen ugyanannyi a kettő? Az miért jó? Akkor nem tudja növelni, ha kell neki.
  • koschwarz
    #30556


    kezdeti és a maximális is legyen a fizikai memória 2x-ese, se több, se kevesebb.
  • daneelolivaw
    #30555
    1 GB memóriám van, kezdeti méret: 1532 MB, maximális méret: 2512 MB