41716
  • GamerAdams007
    #30634
    Wohooo végre megjött az Oblivion Prima Guide-om amerikábó'!!!



    Még néhány kép:
    1 - 2 - 3 - 4 - 5
  • koschwarz
    #30633
    mod managerrel tudzs variálni a modok betöltési sorrendjén, ez sokat segíthet, én is néha kínlódok a modkkal, de vannak olyanok, amik musthave kategóriába tartoznak.

    ez szerintem eléggé feldobhatja a játékot, bár még én sem próbáltam.
  • Kly9
    #30632
    Hááát,nem tudom. Én nem kockáztatom meg az oblivion épségét, csak azért hogy kicsit izgalmasabb legyen a párbeszéd. (Mert nekem egyes modokkal kilép a játék a szokásos hibaüzenettel)
  • koschwarz
    #30631
    ezt a modot néztétek már? nagyon jónak tűnik.

    innen tölthető is
  • ollie
    #30630
    Nekem ezek nem működtek.
  • GamerAdams007
    #30629
    Az OblivionMobile-t milyen telefonokra és honnan lehet letölteni? Nokia 7650-re kéne ha van valakinek...
  • Fantusz
    #30628
    A Cure Disease italok gyógyítanak különböző nyavalyákat, de a templom a biztos (ott sem mindíg mindegy melyikben próbálkozol).
    A patkányok, rákok, farkasok, zombik, és hasonló lények okozta fertőzéssel el lehet játszadozni, bár természetesen megérzi a karaktered, a vámpírharapással viszont ajánlott rohanni a templomba, hacsak nem vágysz vámpír létre - aludni nem aludhatsz, a harapástól számítva 3 napig gyógyítható a vámpírharapás (Skingrad)
  • Ombika
    #30627
    2 Jim Beam utan orommel olvasom,hajraaaaa! :))
  • Raptor 2
    #30626
    Há most az Oblihnu csapat catlakozott a Pcgameshuns-hoz, szal a híreket ott keresd! www.pcgameshuns.hu

    Amugy haladunk :)
  • Jahooo
    #30625
    És ezt: mart's monster mod.esp (a sima oblivionhoz) betöltötted? :)
  • Ombika
    #30624
    Szia!!

    Hogy halad a honositas?
  • Raptor 2
    #30623
    www.oblihun.extra.hu --> Letöltéseknél keresd
  • PiszkosFred
    #30622
    Teljesen lemaradtam. Az elso reszt meg olvastam, neztem es lattam, aztan valahogy kimaradt a mobil temakor. Thx a felvilagositast ;]
  • daneelolivaw
    #30621
    valaki meg tudja mondani, honnan lehet beszerezni ezt?>>tes costruction set. mert nem akarok vámpír lenni, ehhez viszont össze kell gyűjtenem öt ritka micsodát... ehhez nekem nincs türelmem és időm...
  • Sir Quno Jedi
    #30620
    Há van vagy 4, mind az Oblivionra épül: Oblivionmobile overview
  • PiszkosFred
    #30619
    Miert, mennyi van?
  • koschwarz
    #30618
    minek ha van jobb?
  • Sir Quno Jedi
    #30617
    Valaki tolja valamék mobilos Oblivion gammát?!!
  • haxoror
    #30616
    Ja és minden attributumhoz külön spell/pia van szal Restore Willpower, Restore Speed stb
  • haxoror
    #30615
    Van restore attribute hatású pia, találni és venni is lehet egy csomó helyen és van ilyen spell is azt meg a templomokban árulják (a spellhez 50+ restoration szkill kell)
  • Deloi
    #30614
    Ezt a damage attributetot amúgy lehet valahogy máshogy gyógyítani? Tehát nem imával, hanem vmi löttyel? Én megittam vagy 10 félét, de nem jött össze, és rossz mindig elmászni egy templomig.
  • AntiHero
    #30613
    Ja nekem működik:)
  • Jahooo
    #30612
    Ugy értem hogy neked müködik e? ;DD
    Nagyon köszi a segítséget akkor holnap madj megcsinalom így :)
  • retek683
    #30611
    naon köszi a helpet bár előtte épp megoldottam mikor kiírta a töltőképernyőn ezt az elméletet is működik szal ennyi de azé köszi szépen Nektek!! ui: Imádom ezt a játékot:D:D:D is pont most van vizsgaidőszak lol sose növök fel :D:D:D
  • AntiHero
    #30610
    jah.. elvileg:)
  • Jahooo
    #30609
    Ooo....Köszi ;D. És így is müködik?
  • AntiHero
    #30608
    Én nem ixeltem be az OOOval kompatibilis filét se mert úgy nem indult!
    Szóval te se X-eld be:)
  • Carmang
    #30607
    Na tessék...
    Megírom az epikus méretű válaszom, erre másvalaki 3 mondatból rendbe teszi a témát
  • Carmang
    #30606
    Néhány mob képes megfertőzni téged. Ezek konstans hatások, ettől piros az attribútum (és nem pedig a jobb felső sarokban jelzi, mert ott csak az "időbe kerülő" effektek vannak).
    Az aktív effektek lapon pedig jeleznie kell.
    Amúgy meg menj templompa, imádkozz a fő oltáránál és már el is múlt a csúnya rossz hatás...
  • haxoror
    #30605
    Ez damage attribute lesz, ilyenkor nem ír aktív hatást.
    Az oltár rendbeteszi.

    Ha az int és a willpower ment le az 100% hogy egy will-o-the-whisp volt, utálom őket...
  • warphan
    #30604
    oh,oké!Köszi:)
  • Jahooo
    #30603
    Az gáz hogy nekem tényleg nincs oscuro's oblivion master file-om (.esm) annak ellenére,hogy használom az OOO 1.3at?Nekem csak ooo.esp (player file) van.
  • Ioles
    #30602
    Valaki?
  • retek683
    #30601
    sziasztok lenne egy problemám!!
    még pedig a következő: 13 szintű vagyok is nem rég vettem észre hogy a tuljdonságaim melett a számok vagyis csak az intelegencia is az aakraaterő melet a számok piros avagy csökkent vmi miatt. de miért? semmi aktív hatás nincs se méreg semmi vagyis az aktív hatások ablaknál nem látok ien jelegüt ez miért van? is mit tehetek elene?
  • Jahooo
    #30600
    Sajna nem, nem Xszeltem be a francecsosat. Direkt figyeltem. Még azért próbálkozok ;)
  • koschwarz
    #30599
    esp fileokat nem kell megnyitnod. ha bemásoltad az esp-t a DATA könyvtárba, akkor ha elindítod a játékot, kijön az indítóképernyő, kattints a data files opcióra, és ott pipáld ki a szükséges esp-t.

    VAGY az is lehet hogy rossz helyre tetted a fileokat. ha lehet (a legtöbb mod olyan) mindent általában alapból a bethesda/oblivion/data könyvtárba kel kicsomagolni, vagy oda betenni. vannak modok, amik exe fileosak, azokat csak el kell indítani legtöbbször.

    de ekkor is természetesen pipálni kell...
  • warphan
    #30598
    Sziasztok!
    Légyszi valaki segítsen, fel akarok tenni egy pár modot az Oblivionhoz, és tudom is hogy hogy kell, de miután bemásolom a modokat, és aktivizálni akarom, nem nyitja meg a .esp fájlokat, egyszerűen nem ismeri fel őket. Próbáltam egy csomó helyen nézni olyan programot amit le tudok tölteni és tudom vele megnyitni a .esp fájlokat, de nem találtam. Segítsetek légyszi!!!!!:)KÖSZÖNÖM
  • WNW
    #30597
    Ha mar MMM 3.0... Az extra modok kozul mit erdemes felrakni hozza..?
  • AntiHero
    #30596
    Mert beixelted a OOO és Francescoval működő filét is Van ilyen 3db is.(oldalt írja miket változtat ha be X-eled. oda kell figyelni)
  • Jahooo
    #30595
    Nem tudjátok, hogy miért van az, hogy letöltöttem az MMM v.3-at, amikor a Data Fileban kijelölöm, hogy az OOO mellett ezt is nyissa meg akkor a játékban kiírja hogy: Unable to load masterfile: Oscuro's oblivion overhaul.esm(ilyen fileom nincs is, és az OOO-hoz nem is volt nekem)... MMM-nélkül pedig betölti. Az számit,hogy a játék nincs patchelve? Légyszi aki tud segíteni az írjon.