41716
  • koschwarz
    #30794
    válaszd ki az inventoryból (tab) a spellt, és nyomd meg a bal egérgombot
  • Olcsy
    #30793
    Köszi!És hogy tudok varázsolni?
  • Fantusz
    #30792
    1.2 verzió patch (nem béta, az hibás) és kell hozzá ugyanolyan verziószámú crack is, ha a játék nem eredeti - ezekkel működik.
  • AC2
    #30791
    Szerezz ezüst vagy valamilyen megbűvölt fegyvert (esetleg daedricet, de azt az elején még nem talász) vagy öld meg varázslattal. ( a fire és lightning jó, a frost az nem, mert arra immunisak).

    Magyarosítás meg kb. 1 év múlva lesz.
  • Olcsy
    #30790
    Sziasztok!Én tegnap kezdtem el a játékot, és azt szeretném megkérdezni, h hogy lehet megölni a szellemeket?Ja igen, és hogy valamelyik oldalon van hozzá magyarítás?
  • PiszkosFred
    #30789
  • Nuke1988
    #30788
    Van egy kérdésem! Nem tudná vki megadni hogy honnan tudnám lerángatni a shivering isles-t mert sajna wanadoo-n nem találtam!:( Vmeik nap felyeztem be az obliviont és kiváncsi vok rá. Előre is thx!
  • ZÓÓÓcsi
    #30787
    De fel ám!
  • soo277
    #30786
    szasztok kérdésem lenne:
    megvan az oblivion! végigis vittem párszor!
    na most itt van az uj kieg de nekem nem müxik
    meyik pecsel müxik rendessen
    help!!!!köce elöre is
  • BlackShadow
    #30785
    ayleid romokban (ilyen körös izé a jelük :))
  • kékherceg
    #30784
    sziasztok

    tán hülye kérdés, de hol találok wellkynd követ?
  • AntiHero
    #30783
    Legutólsó Javítást felraktad?
  • ZÓÓÓcsi
    #30782
    Nekem is pontosan ez a problémám!!
    A varázlatok, ajtók, liftek nagyon lassan(szaggatottan működnek).
    Ez a régebbi karakteremmel van (263 óra), de tesóm karakterénél (113 óra) tökéletesen működik minden UGYANAZON a gépen!
    A Shivering-nél volt az, hogy egy idő után elkezd belassulni a játék.
    Ez is ilyesmi probléma lenne? Tehát egy bizonyos játékidő után elkezd szarakodni? De mi lehet az oka? Ötletek? Valaki?
  • Sir Quno Jedi
    #30781
    Nekem volt, hogy +5 fős lánycsapattal nyomultam (próbaképpen +7-ttel is), azok mindég egymást gyepálták, de legalább attól is fejlődtek és nem volt uncsi az utazás. Néha rám is rámmásztak, ha segbbedurrantottam őket véletlenül a csata hevében (csak kifekteted őket és ha magukhoz térnek, már lenyugodtak általában)! :D Azóta csak +3 fővel nyomulok, mert egy íjász, egy mágus és egy közelharcos elég, én meg csak freelancerkedek...
  • BlackShadow
    #30780
    jovan :p
  • Lunki88
    #30779
    Már meg is van köszi. Otthagytam szegényt az egyik Daedra szentélynél. xD
  • haxoror
    #30778
    Shadowmere halhatatlan ;)
  • AC2
    #30777
    Sztem viszont nézd meg hogy hol hagytad utoljára, mert valszeg ott lesz.
  • BlackShadow
    #30776
    sztem akkor meghalt, ha nem kapod meg fast travelnél
  • Lunki88
    #30775
    Sikerült elhagynom a lovamat, Shadowmere-t. :( Nem tom hogy tűnhetett el de egyszerűen nincs meg, hiába nyomok fast travelt egy-egy városnál akkor se lesz ott. :_(
    Korábbi mentést meg emiatt nem akarok visszatölteni, mert jópár questet letudtam már. :S
  • BlackShadow
    #30774
    kemény 5 :)
    amúgy most kipróbáltam a rhianna modot.. hát neeshka-val nemigazán illenek össze :D állandóan egymást csépelik.. ami nagyon idegesítő volt, hogy bruma-i obligate-nél felváltva verték egymást és a kapitányt :( mindkettőre kellett nyomnom egy wait here-t azt menni csak a kapitánybácsival :)
    nameg nemtom mitől, de hirtelen minden mob a lovamra izgult rá.. szegényt szétgyepálták gyorsan :D
  • koschwarz
    #30773
    vérdíj van-e fejeden?
  • BlackShadow
    #30772
    kösz ez eszembe sem jutott :) amúgy 3x annyi fame-em van mint infame
  • haxoror
    #30771
    Valszeg magasabb az infamed mint a famed, vegyél egy cure desease lötyit
  • BlackShadow
    #30770
    ejej, megfertőzött egy vámpír.. ez idáig nem is gond, sétálok be a templomba imádkozni.. noshát.. az istenek basznak rám :D aszondják bűnös lelkem nem áldják meg.. izémizé.. most akkor mivan?:D (még) nem akarok vámpír lenni :)
  • BlackShadow
    #30769
    tudtommal még a sima oblihoz sincs :D

    fahrenheit-re pedig: crack hiba / vidi kártya beállítás; driver; codec .. ezekre tippelek :)
  • haxoror
    #30768
    nincs
  • fradi
    #30767
    Hali

    Van a Shivering Isleshez magyaritás?

    ui:A Fahrenheitet feltöltöttem kéri hogy irjam be a NEVEM, beírom és ki lép.miért van ez? (bocsi hogy ide írom de abba a fórumba nem ír senki
  • Fantusz
    #30766
    Néhányszor előfordult, hogy ahhoz, hogy felfele tudjak menni egy szinttel lejjebb kellett ugranom (akrobatika skill)
    A melléktoronyból olyan szintre jutottam, ahonnan nem volt tovább út fölfele, az alattam lévő szinten volt a Rending Halls-ba nyíló ajtó...
  • BlackShadow
    #30765
    hát igazából egyre feljebb kell kerülnöd :) mindig más a megoldás.. van amikor barlangon keresztül jutsz be, majd feljutsz a toronyban, vagy át kell gázolnod melléktornyokba amiben feljebbjuthatsz majd vissza a főtoronyba :) a lényeg h olyan utat válassz ami felfele vezet :)
  • zolokaa
    #30764
    Sziasztok! Feltettem a kings of Nine kiegészítőt és ott van egy olyan feladat hogy el kell menni Fort Bulvarkba. Ezt a helyet hol találom? Előre is köszi
  • Varga10
    #30763
    Hello!!

    Lenne egy égető problémám. 2-ik Oblivion kapumat akarom bezárni, az első ugye ami a Kvatch-nál volt, nekem a 2-ikat a Shrine of Azura-nál találtam.Ezzel az a problémám hogy megvan a fő torony (amiben megy felfele a vörös sugár)meg körbe van sok melléktorony az a gond hogy nem tudok felfele jutni, csak ajtókon keresztül a melléktornyokba ahol valamilyen Gateket, kapukat tudok kinyitni de nem tudok vele semmit sem kezdeni mert nem történik semmi a főtoronyban.

    Valaki segítsen már hogyan lehetne feljutni?!?!?!

  • TomDantes
    #30762
    Én leginkább attól őrülök meg hogy régebben gond nélkül futott, vagy két hónapon keresztül folyamatosan nyúztam és semmi baja sem volt.
    Most meg nem hajlanó működni.
    Még majd azt próbálom ki talán, hogy újból megszerezni a játékot, háta úgy jó lesz.
    A windowst meg egyelőre nem akarom újra telepíteni egy játék miatt. Bár ha nem fog megjavulni, akkor biztos rá szánom magam.
    De akkkor sem fogom fel, mitől mehet tönrke csak úgy egy játék?
  • Fantusz
    #30761
    Éedekes (és elkeserítő), hogy nekem is hasonló dolog kezd kialakulni...
    simán ment a játék, aztán arra lettem figyelmes, hogy, ahol mozgó építmények vannak (ajtó, lift) megakad, de nagyon, egy ajtó kinyitása akár 1 percig is eltart...

    Volt, hogy betöltés közben semmi nem történt, csak rágta a memóriát - újra telepítetem a windowst, és a játékot, de változás csak annyi, hogy a betöltéseknél nem áll meg, de mostmár a varázslat effecteknél is eléggé beszaggat...

    Lehet, hogy a játékban van valami bug, de nem tudok rájönni az okra, remélem megjavul, nem romlik tovább - érdekes, hogy harc, mozgás közben simán megyen, csak azok az ajtók, liftek ne lennének...
  • ashead
    #30760
    A figura nem menthető meg semmiképpen sem. Mikor kijöszz a dungeonból, csak nézheted ahogy a vezér megöli tenni semmit nem tudsz ( az irányítást is elveszi a gép, csak állni tudsz és nézni ). Így van megírva a történet. Csak a halálát tudod megbosszulni.
  • TomDantes
    #30759
    Üdv .Könyörgöm, mondjon valaki egy javaslatot.
    Nem és nem hajlandó működni a játék. Akár újat kezdek akár egy emntést töltök be : vagy 10-15 percen keresztül lassan megy a loading töltő csík és aztán kész! A végére ér de nem tölt be a játék!
    Hihetetlen. Régebben normálsan gond nélkül futtot. Ezen kívül minden más játék szabályosan normálisan működik.
    Már mindent próbáltam: megtisztogatam a windoswt,a leg újabb video kártya driver van fönt, megnöveltem a virtuális memórát,...meg még vagy kismillió dolgot próbálrtam de semmi! Már töbször újra telepítem a játékot, ilyenkor hajlanó működni, de amint kilépek és újból be....ismét nem működik.
    Egyszerűen nem fogom fel hogy mi baja lehet. Ha valakinek van valami ötlete...
  • AC2
    #30758
    Nem, nem menthető meg. Amikor kijöttem a dungeonból a fazon még élt beszéltem is vele, aztán ha jól emléxem befagyott a kép és levágták, aztán nekem jött az a büdös ork.
  • Fantusz
    #30757
    Nem emlékszem már kivel beszéltem Bravilban, aki elküldött Ursanne Loche-hoz, szerintem ő a kulcsfigura a küldetésben, elég,ha őt megkeresed.

    Nekem nem sikerült a küldi, bementem a dungeonba, kirtottam a banditákat, de amikor kijöttem a nő férje (gondolom ő bóklászik ott) nem élte túl a badavezérrel folytatott csatáját, hiába öltem meg a vezért is, nő nem örült nekem...

    Valószinű megmenthető a figura, de nem volt kedvem visszatölteni az egész küldetés elejére.
  • adammmmmmm
    #30756
    Caught in the Hunt
    Küldit hol lehet megkapni?
  • Fantusz
    #30755
    Lucient az alapjátékban (modok nélkül) meg lehet ölni, amikor először találkozol vele, később már evidens, hogy nem tudod megölni, mert vagy nem látod többet, vagy csak akkor találkoztok ismét, amikor már a Sötét Testvériség tagja vagy, megfeltél a próbán...