41716
  • Lunki88
    #30874
    Nekem már Kvatch ostroma is qrva nehéz volt, 31-es szinten. xD Igaz nekem nincs fent a Francesco nevű mod.
  • Barty007
    #30873
    Probáld ki hogy ijjat felhuzod és még mielott kilonéd a nyilvesszőt előhozod az invectory t rákattintasz 1 szer a nyilvesszőre utánna 1 tetszöleges itemet dobjál el és meglátod aztán bezárod az ivectory t és látod is az eredményt :P
  • BlackShadow
    #30872
    na fő szál kinyomva.. hát az utolsó részeken a hajamat téptem már.. jó h nem vertem be a monitort annyira ideges voltam :) olyan g*ci nehéz volt megölni a paradicsomban a faszit,hogy 6 próba után levettem a difficulty-t minimumra és úgy nyírtam ki.. gondoltam fellélegeztem.. de nem baeg mert a végén is van egy kisebb csata.. erre sorra ölnek azok a daedrothok :D
    következtetés: ne akarj végezni a főszállal lvl15 ön Francesco-val :)
  • koschwarz
    #30871
    mirőlbeszélsz?
  • Barty007
    #30870
    A dupolást ti tudjátok hogy kell ?
  • BlackShadow
    #30869
    én végignyomom a főszálat, és utána nyomom ki a DB -s karimat vámpírral.. szedtem már le vámpír modot (ami ahogy olvasgattam eléggé szükséges, hisz az alap vámpírrendszer egy rakás ..) .. ami ad egy vámpír "tanácsot" (WoD style vámpír mod) több quest-el stb
  • Fantusz
    #30868
    Alapból tűz elleni sebezhetőséggel kezded a vámpírkodást, ami később annyira elhatalmasodik, hogy a napfény is sebez, csak éjjel tudsz mozogni, illetve vért kell innod, akkor 24órán keresztül mozoghatsz nappal is.
    Rosszlelkűeket a kilencek nem áldanak meg, így nem csak az oltárnál gyógyulás, de pl. az egész Knight of the Nine küldetéssorozat elérhetetlen, amíg vámpír a karakter (előbb vissza kell válltozni).

    Az előnyöket akkor tudod élvezni, ha negatív a karid, mindenféle "szentjóságról" lemondasz ezt majd elmondják a vámpír-pártiak, mert azért vannak olyanok is ..
  • Olcsy
    #30867
    Köszi!Mi az előnye és mi a hátránya ha vámpír vok?És hallottam vm olyasmit is, h lehet csapatot alakítani.Ez igaz?
  • Fantusz
    #30866
    Voltam lent én is, akkor még nem találtam vámpírokat, csak patkányokat, rákokat, goblinokat, de nem tudtam minden ajtót kinyitni - ott mentem le, ahol később Baurussal, elképzelhető, hogy van másik bejárat is...
  • Sir Quno Jedi
    #30865
    Már az elején be lehet csámbizni a vámpírokhoz level1-en is, csak a városon kívülről kell bejutni a csatiba, meg nem mondom hol.
  • Fantusz
    #30864
    Ha jól emlékszem a csatornában csak azt követően tudtam szabadon bolyongani, miután Baurussal lementem (főküldi), addig zárt ajtókba botlottam, a vámpírok pedig a Tolvajcéh utolsó küldijénél voltak, amikor az Elder Scrolls-t kellett ellopnom...
    Elég sok mellék-küldetésben is találkozhatunk vámpírral, legtöbb talán akkor volt, amikor valami kardot kellett megtalálnom (szép hosszú lopakodós-harcolós küldi volt, a nevére már nem emlékszem)
  • Fantusz
    #30863
    Vannak fajok, amelyek immunisak a vámpírharapásra, azokkal tudtommal csak a Dark Brotherhood küldetéssorozatban lehet békésen vámírrá változni...
    Vicente Valtieri felajánlja, hogy vámpírrá változtat.
    Nem voltam vámpír, szerintem több hátránya van, mint előnye.
    Egy negatív karakterrel ki lehet próbálni, csak nehogy sírás legyen, hogy nem tudsz visszaválltozni
  • Sir Quno Jedi
    #30862
    Hát én most Two Worlds-özök orrvérzésig, úgyhogy nincs időm ilyesmire... :DDD
  • haxoror
    #30861
    Most hogy így említetted már egy ideje tervezem hogy lenézek oda is csak mindig elfelejtem
  • Sir Quno Jedi
    #30860
    Lent a főváros alatti csatornarendszerben is vannak szép számmal vámpírok ám! Engem ott haraptak meg, pedig legyaktam mindet.
  • haxoror
    #30859
    Keresel egy vámpírt és hagyod hogy üssön amíg meg nem jelenik a porphyric hemophylia" üzenet, romokban szoktak tanyázni.
  • Lunki88
    #30858
    Ha jót akarsz magadnak inkább ne akarj átváltozni. :D
  • Olcsy
    #30857
    Sziasztok!Hogy lehet vámpírrá változni?
  • Fantusz
    #30856
    Kösz, megtaláltam
    Fogadókban, boltokban nem volt (legalábbis amelyikben kerestem) de az anvili harcosok kedvenc eledele lehet, elég sok volt az asztalon
  • Nuke1988
    #30855
    Hi all!
    Nem tudja valaki mitől lehet az hogy hiába viszem el a banyának a bloodgrass-t nem veszi el tőlem és nem változtat vissza vámpírból emberré(dunmerré)? Hiába vittem neki többet azt se veszi el. Minden mást elfogadott! Plz Help!
  • BlackShadow
    #30854
    ejej.. betöltöttem, egy lépést sem teszek máris crash :( próbálgattam mivel akadhat össze, de nem jöttem rá, így félreraktam. pedig jó lehet
  • koppim
    #30853
    A natural environment mod-ban is van ilyen, hogy sötétebb lesz az éjszaka, alig látni valamit éjjel az erdőben.
  • Ron Ragm
    #30852
    Egy péksütemény, legtöbb alkímista boltban és fogadóban lehet kapni.
  • Fantusz
    #30851
    The Coming Storm küldetéssel szenvedek továbbra is, sikerült felvennem a fáklyát, megtaláltam az amulettet, most azt nem értem a koldusnak mi kellene: hungry=szegény, éhes, szomjas, Sweetroll-t kérne ha jól értelmezem, de az mi?
  • BlackShadow
    #30850
    kipróbálom :) remélem műxik azzal a moddal (nemtom most mi a neve) ami éjszakai "életet" visz a városokba, hogy néhol fény szűrődik ki az ablakokon
  • Carmang
    #30849
    A Real Lights modot ajánlanám. Nem kifejezetten "éjszaka sötétítő", viszont megszünteti az összes beépített fényt a a játékban, és csak a valódi fényforrások (fáklya, utcai lámpák, stb. a házakban pedig az ablakok nappal, tűz a kandallóban, gyertyák, Ayleid romokban pedig azok a "kövek") produkálnak fényt. Minden helyen amit nem ér ilyen természetes fény, sötét van.
    Már csak a nappali templombelsők miatt is ajánlom a modot. Egyszerűen gyönyörűek a hatalmas színes templom ablakok.
    Az épület belsők egyébként sokkal világosabbak lesznek így és normális "belső világítás érzés"-t kelt (hm. máshogy nem tudtam kifejezni ) Éjszaka persze nem, éjszaka tök sötétek az ablakok, és a szoba is sötétebb (mint a valóságban).
  • Tensor2
    #30848
    A minimum 10 lvl-röl meg még nem is tudtam..
  • Tensor2
    #30847
    Sztem tökmind1 hogy mennyi a skilled.Nekem 60-70 is bőven elég
  • Fantusz
    #30846
    A küldetés feltétele a minimum 10-es szint...
    A Skeleton Key +40-et ad a Security képességhez (ráadásul törhetetlen).
    Addig érdemes használni, amig elnem éri a kari vele a 100-as Security skillt, ami ugye igazából 60-as.Addigra már jóval 100 fölötti álkulcskészlet van a zsebben (nem szabad eladni az álkulcsokat) - a Skeleton Key mehet a vitrinbe, A Securityt lehet tovább fejleszteni...
  • AC2
    #30845
    A fáklyának meg a night-eye nak nem is a szabadban éjszaka veszed nagy hasznát, hanem dungeonokban.
  • haxoror
    #30844
    Van ilyen mod csak nem ugrik be a neve, darker oblivion vagy valami ilyesmi )
  • Tensor2
    #30843
    Sztem azzal járnál a legjobban ha gyorsan lezavarnád Nocturnal questjét és azzal gyakorolhatsz amig jólesik
  • Tensor2
    #30842
    Valakinek nincs véletlen meg egy olyan mod, hogy sötétebbek legyenek az éjszakák? Ha igen akkor pls irja le a mod pontos nevét mert már vagy 10 modot leszedtem de eggyik se jó
    Engem idegesit hogy este ugyanannira jol látok mint nappal.Nincs értelme a hülye Night-Eyenek meg a torchnak se.
  • haxoror
    #30841
    Ezt csak annyival egészíteném ki hogy meg kell várni amíg a pöcök a legnagyobb sebességel esik vissza mert ezt követően MINDIG egy lassú esés következi :)
  • Carmang
    #30840
    Imperiam City-től délre/dél-keletre van egy Daedra Szentély, asszem a Nocturnal-é. Ha teljesíted a küldijét, kapsz egy törhetetlen álkulcsot.
    (ha rosszul írtam valamit javítsatok ki)
  • BlackShadow
    #30839
    -nyitni-
    legelején úgy tudod, hogy (egérrel) addig pöcögteted felfelé az egyik bigyót, míg az a leg lassabban megy fel a helyére.. akkor kell rányomni balclicket. Ezt kell eljátszani mindegyik pöcökkel, s kinyílik. Ha már rászoktál, és a skill is fejlődik, akkor lehet egy kicsit gyorsabbaknál is nyomni. Türelem kell hozzá, mert van amikor egy ideig nem akarja behozni a lassút.
    lehet van más megoldás is, de én így "tanultam".
    -szerezni-
    általában banditáknál, meg ládákból lehet szerezni, de van egy két árus is akitől beszerezhető. Pl. van egy IC főbejáratától elindulsz balra (ha szembeállsz a kapuval) és a fal oldalában lesz majd egy pasas aki árul. Ha csatlakozol a tolvaj céh-hez, akkor az ott kapott kereskedőktől is betudod szerezni.
    Vannak még egyéb mod-ok, amik adnak még új lehetőségeket, pl Thievery in the imperial city (kegyetlen jó :)), meg thieves arsenal

    remélem segítettem :)
  • daneelolivaw
    #30838
    hali!
    az lenne a kérésem, hogy valaki magyarázza el nekem, hogyan is működik ez az egész lockpick dolog, mármint, hogy hogyan kell kinyitni lockpickkal a zárt ajtókat, meg hol lehet venni locpicket. előre is köszi a választ!
  • Fantusz
    #30837
    Valaki világosítson már fel, a The Coming Storm küldetésben mi a teendőm?
    Ha jól értelmeztem egy gyűrűt, egy amulettet, és egy nadrágot kell kerenem...
    A gyűrűt megtaláltam (nem volt nehéz), elvitte a macska...
    Most egy romos területen bolyongok, lent találtam egy oltárt, vagy urnát, nem messze onnan egy fáklyát... A fáklyát nem tudom felvenni, az urna pedig nem nyílik ki (számora érthetetlen üziket kapok, ha megpróbálok hozzájuk érni).
    Bejártam szinte az egész területet, semmit nem találtam, a városban a koldus ist csak annyit mond (ha jól értem) az amulet valaki másnál, a nadrág nála van ( gyűrűt ugye elvitte a macskanő)
  • Tensor2
    #30836
    Azér kell mod hogy legyen
  • WNW
    #30835
    Nem kell semmit se buveszkedni a gepen, es mod se kell, csak csukd be a szemed mikozben jatszol.. Kesz is... Amugy ejszaka sosincs teljesen vaksotet...