41716
  • AC2
    #30914
    Az mindig a konkrét modoktól függ.
  • grebber
    #30913
    Gondolom sokan használtok itt modokat!
    Páran leirnátok miket használtok egyszerre és mi a hatása?
  • PiszkosFred
    #30912
    http://elderscrolls.com/downloads/updates_utilities.htm
  • Tensor2
    #30911
    Ja igen.Honnan lehet leszedni modkészítő programot?Most nyár van és asszem ráérek szorakozni vele:D
  • Tensor2
    #30910
    Mind1 nekem igy is jo hogy ki-be kapcsolgatom:D
  • ashead
    #30909
    Ha a könnyűpáncélos változatát használod a modnak akkor 10000 nyílveszőt ad a cucchoz ha jól emlékszem, csak győzd elvinni. Íjásznak egyébként is a könnyűpáncél való.
  • Tensor2
    #30908
    Hát az a helyzet,hogy bárhol tallsz ha megvan a kellö szinted hozzá.
    De talán a legtöbb Chorroltol északra van a mezőkön.Legalábbis nekem ott hemzsegnek.De ugytudom hogy medve pelt is jó neked(lehet tévedek és az más
    daedra)
  • Lunki88
    #30907
    Valaki nem tudja merre találok hegyi oroszlánt? :D Na jó tudom hogy benne van a nevében de azért mégis kb. merre fordulnak elő? :) Ugyanis az egyik daedra szentélynél lion pelt kellene. :S
  • koschwarz
    #30906
    azok az esp file-ok nyilván az általad felrakott modok esp-jei. ki kell pipálni azokat amiket használni akarsz. ezzel a programmal egyébként meg tudod határozni azt is, hogy milyen sorrendben töltse be a modokat, ami szintén nagyon fontos lehet hiszen az egyik ütheti a másikat ha mondjuk később töltődik egy másiknál. akár ezért is nem működik valamelyik modod, mert ütközik egy másikkal.
  • Tensor2
    #30905
    Itt a megoldás:)Ha enchantolom a modos cuccaim akkor már nem kell hozzá a mod és nyugodtan kikapcsolhatom,ezek után ha újra bekapcsolom még 200 arrow-ot kapok:D
  • Tensor2
    #30904
    Nekem is bejött egy darabig ez a mod hogy van 2 csicskád,de Kvachnál mindig elpusztultak:)
    Megbuktak a nagy vizsgán:)
  • BlackShadow
    #30903
    nemtom most perpill 15-öt asszem (50es blade-em van) amúgy a dreadweave armorhoz van :)

    #30901: nézd meg a mod readme-t hátha írja, hogy vmelyik npc adja őket vhol
  • Tensor2
    #30902
    Tetszik a kardod.Mennyit üt kimaxolva?:)
  • Tensor2
    #30901
    Ezzel az a gond,hogy én olyan nyilvesszőt használok amit egy mod adott.Levágott nekem 200 darabot és ez egy idő után elfogy:(
    Ilyet nem birok kovácsnál venni.Azé kénye erre a modra valami másik mod:D
  • Carmang
    #30900
    A legtöbb esetben a leölt ellenfelek hulláiból vissza tudod venni a nyílvesszőket, kivéve ha enchantos.
    Amúgy meg vásárolsz fegyverkovácsnál 50 nyílvesszőt, az bőven elég egy darabig.
  • BlackShadow
    #30899
    na végre beszereztem a csipet csapatomnak a megfelelő ruházatot :D


    én magam meg dreadweave-ben nyomulok végre :)
  • Tensor2
    #30898
    Ja és még valami.Hogy oldhatnám meg hogy ne foggyanak el a nyílvesszőim?
    (ugy hogy használom is őket:))
    Nincs valami mod amitöl sose fogynak el?vagy valahogy nem lehet
    megkétszerezni a cuccokat?Jo volna mert olyat használok amit egy mod ad és ha elfogy az gáz:(
  • Tensor2
    #30897
    Mod nélkül te mivel gyűröd mert nekem a legeröseb kard a gameben 33-at üt kimaxolva.40 lvl-en az már csak arra jó,hogy 1 óráig ütöm vele az ellent mire megdöglik.
  • 7Ryan7
    #30896
    és ha felrakom ezt a progit utána azokat az esp fájlokat kell be rakni amik a modok tartalmaznak?
  • 7Ryan7
    #30895
    Kösz a segítségett meg probálom hátha sikerül:D
  • koschwarz
    #30894
    le kellene töltened ezt programot, telepíted, elindítod, jobb oldalt utilities gomb, archive invalidation, majd a megjelenő ablakban nyomj egy update gombot.

    ez az oblivion mod manager, tulajdonképpen létszükséglet, ha textúra cserélő modokat telepítesz. vannak más programok is, de azokat nem ismerem, meg lehetne kézzel is frissíteni az archiveinvalidation szöveget (bethesda softworks/oblivion mappában van), de az meg macerás.

    ez lene az első megoldási lehetőség (HA TÉNYLEG JÓL TELEPÍTETTÉL MINDENT)
  • 7Ryan7
    #30893
    Hy all! Azt szeretném megkérdezni hogy kell modokat felrakni letöltöttem párat a www.tessource.net-ről! Ilyen pl.: ren's beauty pack is! Sztem mindent jool csináltam ugy ahogy a txt fájlban le van irva de mikor elinditom a játékot még se müködik mi lehet a hiba?
  • Sir Quno Jedi
    #30892
    Mod nélkül sem nehéz 40+levelen legyűrni a monsztákat, csak érteni kell hozzá.
  • Tensor2
    #30891
    Én még életemben nemléptem 25 szint fölé:)18 szintre kimaxolom a karit és csak a játék kedvéért megyek végül el 20-25ig.Bár nem használok lények szintjével kapcsolatos modokat.Azután már ugyse nö a sebzésem meg az életem csak a szörnyeknek.
    Melyik mod kell ahhoz hogy 50 szintesen rohangáljak és ne teljen 1 órába lezúzni egy szörnyet?
  • Ron Ragm
    #30890
    Ámen.
  • AC2
    #30889
    Kössz, ezt idáig is tudtam. :D Asszittem vmi konkrétabbat mondasz. :)
  • Panzerfaust
    #30888
    Morrowindes előismeret nem árt. Meg az jobb játék is.
  • AC2
    #30887
    Ezt már akkor sem értettem amikor a hq-t böngésztem, de most azt hittem te tudod a megoldást. Ezek szerint nem. :(
  • Fantusz
    #30886
    "Megtépázva tértem vissza saját síkomra, de így is elnyertem Boethia megbecsülését: rám testálta Goldbrand-et, a tűzsebzéssel felruházott mágikus kardot (22-es fire damage). Mikor a kezembe fogtam, és megsuhintottam, felmerült bennem egy gondolat: mi lenne, ha vámpírrá változnék és megfelelő mennyiségű arany birtokában venném fel a kardot? Aztán elhessegettem, biztos nem sikerülhet." (Oblivion végigjátszás - Boethia)

    Fogalmam sincsen különben, hogy miként lehet felturózni, nem vagyok vámpír
    A Morrovindben egy csajnak kellett vámpírként egy küldetést megcsinálni ő válltoztatta át Eltonbranddá a kardot, az Oblivionban ez nem tudom hogyan működik (lehet sehogy?)...
  • Chipii
    #30885
    Ha jól emlékszem igen, legalábbis mintha valamikor stoppereltem volna, hogy mennyi idő alatt jutok el valahova ~130as és ~180as speeddel:)
  • koschwarz
    #30884
    ha a speed-et 100 fölé növelem, azzl gyorsabb leszek?

    csak mert ha pl. a strenght-et 100 fölé viszem, az ugyan nem számít bele a fegyversebzésbe, de abba igen, hogy mennyi fatigue-om lesz és hogy mennyit tudok cipelni.
  • Sir Quno Jedi
    #30883
    Kihívásnak kihívás... :D
  • AC2
    #30882
    "de vámpír karakterek fel tudják turbóztatni némi aranyért cserébe... " Erről mesélhetnél vmit
  • Fantusz
    #30881
    Legalább 20-as szint kell Boethia küldetésének teljesítéséhez (Daedra szivet kíván a Drága), a jutalmul kapott kard az egyik legjobb a játékban, 22-es tűz sebzéssel.
    Nem változik, mint a Duskfang/Dawnfang, de vámpír karakterek fel tudják turbóztatni némi aranyért cserébe...
  • BlackShadow
    #30880
    na igen.. bele lehet mesélni, de én ha elkezdek vámpírozni (mert még nem változtam át) akkor nem fénybenjáró blade utánzatot csinálok.. éshát fő vonalban elég sokat kellett nappal ügyködni :)
  • Sir Quno Jedi
    #30879
    Nos egy bérgyilkos vámpír sem szeretné, ha a vadászterületét és az áldozatait/vacsiját felperzselnék a démonok és füstölgő pusztasággá változtatnák a világot. Ez azért neki éppúgy nem áll érdekében, mint a grállovagoknak. Arról nem beszélve, hogy a demcsik vele sem kivételeznek, ő is megy a levesbe.
  • BlackShadow
    #30878
    de én gyorsan le akartam rendezni hisz a karakteremhez (bérgyilkos vámpír :D) nem illene egy birodalom megmentése :P
  • Sir Quno Jedi
    #30877
    Én má nem emléxem, de bőven 40 felett végeztem. Kell az oda. Akkor már csak nyugis séta.
  • sevendoor
    #30876
    Tudod te :)
  • MerlinW
    #30875
    Azt a bugot már az első patch-ben javították.