41716
  • Ombika
    #30954
    Nemtudjatok mikorra varhato 1 kis bovites a honositashoz?
  • madafakk
    #30953
    énmeg elakadtam egy küldiben mert a társam beszorult egy hordóba :D vagyis benne van és próbál futni de nemtud...annyi AI meg nicns h kiugorjon..szal nemtom mi legyen most :D ritkán mentettem :\ ilyen bugokkal nem lehet kezdeni valamit (esetleg valami cheat hogy kiszabadítsam onnan?)
  • grebber
    #30952
    Értem. Köszönöm!
  • koschwarz
    #30951
    egyáltalán nem
  • grebber
    #30950
    Francesco mon mellett megfér az Oscuro's Oblivion Overhaul mod?
  • Fantusz
    #30949
    Kár, hogy a guildes küldik így el lettek vágva, talán lenne rá lehetőség, hogy különböző modokkal feltunningolják a játékot, magyarul valami élvezhető szerepet kapjon a gulidmester...
    Amikor már 2-3 ezer septimes tárgyakat dobálnak mindenfelé, a kutyát sem érdekli a 200 aranyas hallgatózás, de még a havi 1-2 ezerrel gazdagodó harcos gulidmester ládába se nagyon nézek bele (a mágikus tárgyak sem jobbak a találhatóknál).

    A játék ezekkel együtt is valóban élvezhezhető lenne, nekem sajnos a régebben leírt gondok, bugok miatt kezd játszhatatlanná vállni, most már ott tartok, hogy Brisbe sem tudok belépni, így a szigeten is elakadtam a küldetésekkel
  • AntiHero
    #30948
    majd megunod...
  • Tensor2
    #30947
    Én azzal szórakozok,hogy oblivion kapukat zárok:)
    Nem is rossz móka
  • madafakk
    #30946
    értelek. hát ezekszerint minden guildnek a vége egy rakás sz*r :D na nembaj, ígyis nagyon jó game, régóta tolom, meg akad elég lehetőség ígyis, inkább megpróbálom visszaszerezni az amulet of kings-t :D

    Fantusz köszi a segítséget meg az infókat!!
  • Fantusz
    #30945
    Semmi... Nem tudom, hogy lehet-e a tolvajoknál utasításokat adni, szerintem nem.
    A harcos céh vezetőjeként adhatsz utasításokat Modryn Oreynnak, de az is csak annyiból áll, hogy a következő hónapban tagfelvételre, vagy küldetések teljesítésére figyeljen jobban, neked semmi szereped nincsen.
    Ugyanígy érdektelenné válik a Dark Brotherhood küldetéssorozat, Listenerként neméri meg 200 aranyért a szoborhoz szaladgálni, a mágusoknál sincsen semmi szerepe az arc-mages rangodnak, céhvezetőként is kirugnak bárhonnan, ha megsérted a szabályokat.
    Maradnak a fő- és mellékküldetések, és a kalandorkodások, ha már a céhes küldetéseket végigjátszottad...
  • madafakk
    #30944
    Sziasztok! Nagy reménnyel fordulok hozzátok, egy nagy kérdésem lenne..végigvittem a tolvajcéhet, én lettem az új guildmaster, a gray fox...na és ilyenkor mi van? én tudok kiadni esetleg küldetéseket? vagy ez csak egy rang és kész, vége van? mert elküldött a waterfrontra hogy ott van egy guildmaster room de amugy semmi különös nicns ot..aki tud valamit erről az írjon legyenszives, köszönöm!
  • Carmang
    #30943
    Valszeg rossz peccset használsz.
    Pl. amikor én először próbáltam peccselni, akkor az "english" peccset szedtem le, de az félúton hiba miatt kiakadt. Na most ez jól elrontotta a talaj textúráit.
    Utána az "USA" verzióval hiba nélkül peccseltem, és azóta jó minden.

    Bár a te hibaüzenetedre azt gyanítanám, hogy a krekkelt exe-re akad ki. De írtad, hogy az eredetire is kiakad... több ötletem nincs.
  • BlackShadow
    #30942
    gondolom crackelted a játékot ami felülírt pár file-t ezért nem engedi patchelni.

    szerintem:
    -uninstall
    -patch
    -és ne crackeld, hanem szerezd be a FAQ -ból a mini image-t /v gamecopyworld/ és azzal használd
  • csgj
    #30941
    pls vki
  • grebber
    #30940
    Oscuro's Oblivion Overhaul 1.3-hoz tudni valaki linket adni ahonnan gyorsan lejön mert eddig kb 10 helyen probáltam 20k a max :( ?
  • Fantusz
    #30939
    Maxon van, de mennyi az érték?
    Használj charm varázslatot, esetleg megvesztegetheted előbb, aztán charm...
  • csgj
    #30938
    hali, miért nem engedi a game, hogy felrakjam az 1.2-es patchet?? (az előzőt sem engedi, pedig az régebben ment) Kiírja az Oblivion.exe fájlnál, hogy the old file was not found (vagy vmi hasonlót)... De a crackel és anélkül is kiírja :(
  • BlackShadow
    #30937
    én listámból pár:
    -days&months: hozzáírja a napok hónapok után a "földi" nevüket is
    -harvest containers: ha kinyitsz egy ládát, szekrényt, akkor az ki is nyílik :) néha mondjuk elég hülyén
    -spoon's sleeping blade: ad 3 tőrt, egyikkel az alvó ellenfeleket kitudod 1 ütéssel nyírni (van esélyük, hogy tűlélik) másik elvileg hátbaszúrásból öl (nekem nem működik) harmadik meg "kiüti" az emberünket (nem használtam)
    -bank of cyrodil: betesz egy bankot a market districtbe. napi 10%-ot kamatozik, lehet kérni ládát is amibe pakolsz
    -persuasion overhaul: lecseréli azt a bugyuta játékot, cserébe beszélgetéssel lehet kapcsolatot fejleszteni.
    -thievery in the imp. city: betesz egy boltot a market districtbe, ha eladsz neki egy lopott cuccot, akkor majd tolvaj feladatokat fog adni (NAGYON NAGYON JÓ FELADATOKAT! storylineos)
    -stealth overhaul: módosítja a lopakodást és hasonszőrű dolgokat. belehet állítani pár lehetőségből a backstab szorzókat snake szinthez kötve
    -vampire ashes: ha kinyírsz egy vámpírt az elég :)
    -natural faces: arcokat cseréli le szebbre
    -exnem body replacer+exnem armor replacer oblivion + si: szép női testek + lecseréli az alap ruházatokat, hogy jólegyen a modellre

    kb ennyi amit most kiemeltem :)
  • Varga10
    #30936
    Hello!

    Van egy kis problémám az Oblivionnal.Az a gondom hogy nem tudok bejutni a Arcane egyetemre.A Bravilicéhnél járok.Itt ugye ugye Varon Vamorivel kellne beszélni Ardalinnek a botjáról de csak annyit mondd hogy nem bántottam OKÉ??Ez mit jelentene???A végigjátszás alapján nem tudom megcsinálni mert akkor el kellene mondania hogy eladta Ardaline varázsbotját de nem mond semmi erre utalót.A viszony is Maxon van.....

    Ilyen kor mit lehet tenni?????
  • grebber
    #30935
    A Shivering Isles-nek nem zavarnak be ezek a modok ha fenntvannak : pl ez a francesco mod meg az OOO vagy milyen mod???
  • haxoror
    #30934
    "Realistic Physisc and Force Package"
    Ez nem megy a kiegészítővel, frissítened kell a fájlok létrehozási idejét hogy működjön.

    "Realistic Arrow Flight"
    A Francescoval jobban jársz.
  • grebber
    #30933
    De amiket leirtak csomo értelmetlen felesleges.
  • zsilike
    #30932
    vicces vagy!nem segitenél inkább pár szóvl?uj faj esetleg?ja és hogy bukom e a régi karakteremet?
  • Tensor2
    #30931
    Próbáld ki és meglátod
  • zsilike
    #30930
    sziasztok!most szereztem meg az uj kiegészitőt,tudnátok pár szót mondani,h miket ad hozzá az alapgamehoz?thx
  • ashead
    #30929
    Én ajánlanám az Oscuro's Oblivion Overhault, a hatásait nem írnám le elég sokszor le lett már írva itt a fórumon a legfontosabb talán hogy az ellenségeket nem szintezi a te szintedhez, tehát lvl1-en is összeakadhatsz magas szintű ellenekkel. De ezen kívül is rengeteget változtat , sok plusz cuccot tesz a játékba. Szerintem sokkal hangulatosabb így a játék. Ezen kívül én is kinézetet javító modokat használok ( Quarl textúrapakk, Natural Environments, Real Lights) Meg néhány olyat ami plusz cuccokat ad, ezk közül szerintem jó a Myths and legends ( 14 egyedi fegyvert tesz a játékba), Lost Paladin of the Divines( ez pedig egy két nagyon jól kinéző páncélt illetve fegyvert ad meg egy questet amin keresztül meg lehet szerezni őket ,nekem a páncél nagyon megtetszett azért használom ).
    És használom még a TCR Shadow Rangert ez ad egy petet ( választhatsz farkas medve vagy párduc közül ) egy páncél szettet ,egy kardot, és rak a játékba egy Ranger Campet ahol van egy master szintű marksman trainer.
  • Tensor2
    #30928
    1 éve még számomra is az volt:)
    De meguntam a játékot!:)És ott hibáztam,hogy nem hagytam abba,hanem sok hülye moddal telenyomtam,hogy legyen még mit nézni rajta
  • grebber
    #30927
    Hát az tény mindenkinek más az izlése de én ezekközül a két leirt modcsomag közül ezeket használnám:

    Realistic Arrow Flight - valós sebességre gyorsítja a nyílvesszőket (ezt egy íjász csóka készítette szóval én elhiszem neki).

    Realistic Physisc and Force Package - a hullák valósághűen esnek össze, a varázslatok is "normálisan" csapódnak be (nem úgy mint alapból, hogy a legnyomorultabb tűzpamacstól is métereket vetődik hátra valami), stb...

    A többi számomra jelentéktelen.
  • haxoror
    #30926
    pl játssz és próbálkozz?
  • Vinettu
    #30925
    akkor mit csináljak? (már bocs h enyit kérdezek)
  • haxoror
    #30924
    nem
  • Vinettu
    #30923
    és akor beszéd helyet kiszpoja a vérükket ?
  • haxoror
    #30922
    keress alvó embereket
  • Vinettu
    #30921
    hell ezután érdeklődnék h valahogy lehet e vértszopni vámpírockal ?
  • Tensor2
    #30920
    Ja és köszönöm az ötletet a mod editorra
    Nagyon pazar,de nem birok rájönni, hogy kell új kinézetű cuccokt csinálni
    Valaki megsúgná?Hálás volnék.
  • Tensor2
    #30919
    Én is írok párat:
    Unlimited death reload time- Addig nézegetheted a hullád amig tetszik:)

    Capes and cloak- Tudsz vásárolni sokféle köpenyt magadnak

    Frostrag- Ad egy varázsló tornyot ahol magad enchantolhatod a cuccaid soulgemekkel és kreálhatsz új skilleket is

    House mapmaker- A házaid külön icont kapnak a térképen

    Lost Paladi of the Divines- Kapsz egy menő pala settet,kardok és naggyon jó armor

    Natural Habitat/Vegetation/Water/Weather-Szebb lesz tőle a táj(nem kicsit)Realisztikusabb éghajlat és sok lesz a madár meg a rovar.

    Polearms-Kaszákat,botokat és alabárdokat ad a játékba

    Real Hunger- Kajálnod kell hogy ne pusztulj meg

    Bloody mess- véres lessz az embered ha harcol.Minél véresebb annál kisebb a personalitije.

    No more annoyning message- Többet nem ir ki idegesitö szövegeket a képernyő aljára.pl:loading area

    Advenced Companion- Mielött kijössz a csatornából kezdéskór csinálhatsz magadnak két segédet

    Get wet- Az esőben megázol,meg ha úszol egyett.

    Ezeken kivűl van még egy tonna mod amik uj fegyókat meg cuccokat adnak:)
    Kb ennyi.
    Ja és sötétségre meg OC_darker_night mod van.Nekem az is jó^^
  • Tensor2
    #30918
    Fogod és odaadod a szobornak ami kell neki.Rá clickelsz a szentélyre és odaadod neki a cuccost ha kér.
  • Carmang
    #30917
    Itt az én listám:

    Reznod Mannequins - próbababákat pakolhatsz a házadba, amiket aztán felöltöztethetsz lootolt cuccokkal.

    Less Creepy Guild Porters - Fighters Guild Porter nem követ.

    Realistic Physisc and Force Package - a hullák valósághűen esnek össze, a varázslatok is "normálisan" csapódnak be (nem úgy mint alapból, hogy a legnyomorultabb tűzpamacstól is métereket vetődik hátra valami), stb...

    Jounks Polearms - kaszákat, alabárdokat, meg hasonló fegyókat ad (boltban is, meg drop-ként is).

    Female Eyecandy-Bodyreplacer - a női karakterek "fincsi" női domborulatokkal rendelkeznek, ez főleg akkor szembetűnő, mikor levetkőzteted a hullájukat. Van "nude" és "underwear" verzió.

    Smarter Mercantile Leveling - a Mercantile szintlépést változtatja meg. Az eladott/vásárlott cucc értékétől teszi függővé a szintnövekvést.

    Realistic Arrow Flight - valós sebességre gyorsítja a nyílvesszőket (ezt egy íjász csóka készítette szóval én elhiszem neki).

    Elven Map Redux - szép színes világtérkép, szép színes ikonokkal.

    BTMod - a TAB-ra előjövő lapokon csökkenti a betűméretet, így több sor kifér, átláthatóbbak lesznek a lapok, illetve a térképből is nagyobb szeletet látsz.

    Real Lights - törli az összes alapból beépített fényforrást, és elintézi, hogy csak a valódi fényforrások (tüzek, fáklyák, utcalámpák, stb...) adjanak fényt, illetve épületben az ablakok nappal.
  • aaasdd
    #30916
    hogy tudok áldozni a szentélyeknél?
  • grebber
    #30915
    Éppen azt kértem hogy irja le, ki mit használ mert amit használ csak tudja miért használja!