41716
  • Ombika
    #31074
    HAt pedig most ernek ra rendesen csak hat tolodik a magyarositas,mondjuk ertheto,de hittem benne,hogy elkeszul! :(
  • Fantusz
    #31073
    Rengeteg a szöveg a játékban, elég csak a könyvekre gondolni a párbeszédek mellett.
    A magyarositás is egy mod, amikor még nincsen tisztában az ember a fajok, csillagjegyek tulajdonságaival, jellemzőivel érdemes lehet bekapcsolni.
    A játék közbeni haszálatát én zavarónak találtam a kettősség miatt: a párbeszédben angolul kértek valamit, ami az investoriban magyarul jelent meg, olykor azt sem tudtam mit keresek.

    Várom én is a teljes magyarosítást, de az nem ezen a nyáron készül el valószinűleg.
  • recon12
    #31072
    1000 köszönet és hála
  • Ombika
    #31071
    1 baj van ezzel,szerettem volna erteni az egeszet,azt hittem tobb levan forditva belole!! :(
  • bloodrayne2
    #31070
    ezer köszi AC2!!
  • AC2
    #31069
    Soul trap varázslatot (mysticism mágia iskola) használsz és a hatása alatt megölöd.
  • bloodrayne2
    #31068
    Végre sikerült megtalálnom mind az 5 kis kristályt:)
    +ba azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet feltölteni mágikus tárgyakat(charge)tudom h varázslóknál lehet de vhogy én is feltudom ilyen gemekkel de azokat meg hogy kell feltötteni lélekkel?
  • gyonax
    #31067
    Ha valakinek negyon jó gépe van vid.kártya driver-éből eröltetheti az élsimítást... Sajna nVidia-ban nem vagyok otthon, de ATI-knál a Catalyst Control Centerben simán meg lehet csinálni.
  • obe
    #31066
    sehogy..sajna
  • AC2
    #31065
    Néhány nap múlva remélhetőleg lesz egy új kártyám, akkor majd megtudom mondani :D
  • rémrendescrysis
    #31064
    Hello, vki meg tudná mondani, hogy hogy kell az Oblivion-ban bekapcsolni a HDR-t és az élsimitást egyszerre. 8800GTS-em van 158.22-es driverrel, az Oblivion pedig peccselve van 1.02416 peccsel, de sehogy sem sikerül.

    Előre is thx.
  • AC2
    #31063
    Menj a vér után.
  • recon12
    #31062
    akkor valaki nem tudna segítséget nyújtani abban ,hogy mit kell csinálni a tolvajcéhnél skingradban amikor kikell szabadítani a mukit?
  • Carmang
    #31061
    Ja és ajánlott Night-Eye-t használni, mert az kontrasztosabbá teszi a látásod, így könnyebben megtalálod.
  • Carmang
    #31060
    Az ötödik közvetlen a jégbefagyott ember mellett van, tehát fel kell jutnod előbb oda.
  • AC2
    #31059
    Erről van szó, belebotlik és odébbrúgja a követ, úgy hogy észre sem vette.



    bloodrayne2-nek

    Én azt ajánlom, ha nem találtad meg mind az ötöt (3 lenn,1 középmagasan, 1 a csúcsnál) akkor töltsd be újra és kezd előről. (Nekem így sikerült.)
  • Fantusz
    #31058
    Ott van mindegyik a jégmezőn.
    Ha nagyon sebzi a karidat a jég (kevés a restoration skilled, nincsen gyógyítás képességed) állj ki a jégmező mellé, gyógyítsd meg magad, aztán szaladj egy kört.
    Nem könnyű megtalálni, szinte csak akkor veszed észre, ha belebotlasz.
  • bloodrayne2
    #31057
    Valaki mondja meg holvan az ötödik mert megőrülök!!!Létszives!!
  • Fantusz
    #31056
    A magyarosítással nem biztos, hogy jól jársz...
    A játék szövegéből alig van még valami lefordítva, a menü magyar, illetve a tárgyak, helységek nevei - s ez lehet a buktató...
    Ha valahol elakadsz, nem boldogulsz, megnézel esetleg egy végigjátszást, ott minden név angolul lesz.
    A játék elég jól játszható angolul is, a térképen a nyilat kell követni, ott lesz valami teendő.
    Vannak esetek, amikor eltünik a nyíl, olyankor kell egy kis kreativitás (többnyire beszélni kell valakivel, információt kell szerezni)

    Semmi angol nyelvismeretem nincsen, elég jól elboldogultam ...vagy mégsem?

    Két küldetést nem tudtam megcsinálni:
    Skingradban a Paranoia küldetéssel nem boldogultam, illetve Anvilban volt, hogy a dokk negyedben kellett volna kideríteni valamit a kocsmában, de a két csaj eltünt...
  • Fantusz
    #31055
    Nem vagy megelégedve a Francesco-val?

    Az OOO-val észnél kell lenni annak aki "rutinból" Oblivionozik:
    A Chorror-i harcoscéhben van egy ezüst rövidkard, mindíg az volt az első normális fegyver, amit megszereztem...
    Felraktam az OOO-t, irány a cég - csatlakozás, felkaptam a kardot, s már ki is dobtak
    Következő rutinmunka: első szinten futok Kvatcból Skingrád felé, nyomomban 7(!) bandita... reménykedtem, hogy azért a kapuban ott állnak majd az őrök

    Tetszik az OOO, csak meg kellett szokni
  • Ombika
    #31054
    Nagyon megtetszett ez a video,ugyhogy eredeti game fel OOO fel es magyarositas,mivel nemvagyok jo angolbol!! Thx otleteket,most mar csak rakell kattannom nyaron! :)
  • bloodrayne2
    #31053
    Igen arra már rájöttem hogy ilyen kis kristyályokat kell keresni csak nem találom a ötödiket és fogalmam sincs hol van már mindenhova mentem:)És igen köszi a segítséget recon 12
  • BlackShadow
    #31052
    na igen én meg bánhatom h francesco-val kezdtem.. nincs az az isten h elölről kezdjem a játékot
  • Fantusz
    #31051
    Az OOO sokkal jobban belenyúl a játékba, mint a Francesco...

    Az Oscuro belenyúl a fajok, csillagjegyek tulajdonságaiba, sokkal lassabban fejlődik a kari, guildeket, ládákat nem engedi rögtön kirámolni, stb. - ugyanakkor éppen ezért életszerűbb a játék.
  • recon12
    #31050
    hali!pont most csináltam meg szal tudok segíteni;)először nyírd ki azt a szörnyet(gondolom már megtetted) utána ilyen feket bogyó féle cuccokat keress a jégen.de ne maradj túl sokáig rajta mert (mint már az előbbiekben leírtad)elég keményen sebez.legegyszerűbb ha felmész a fagyott muki mellé és onnan keresgélj ilyen fekete pöttyöket.szerintem fuss ki-be a jég és a fű között.remélem tudtam segíteni.
  • AC2
    #31049
    Ide kell a resist frost (vagy resist magic). Tanulj restorattion mágia iskolából ilyen varázslatokat, vagy vegyél ilyen potion-öket (esetleg csinálj) vagy szerezz olyan cuccokat, amin ilyen enchant(ok) van(nak) (esetleg enchantolj egy tárgyat).


    DE a legegyszerszerűbb modja a dolognak ha végig rohansz és gyorsan felveszed az öt könnycsepp-kristályt. :)
  • Spalli
    #31048
    Itt is van creeper, akinek mindent el lehet adni?
  • bloodrayne2
    #31047
    Valaki nem tud segíteni?
  • AntiHero
    #31046
    ITT VAN
  • Ombika
    #31045
    Esetleg ezt a videot megtekinthetem vhol?
  • bloodrayne2
    #31044
    Amikor a Leyawini Mágus céhnél az a oroszlán fejű ember megkéri hogy gyűjtsél neki ilyen kristályokat ilyen jeges helyen ahol olyan jeges gólemek vannak és középen 1 gólem és 1 ember szobra van (megfagyva)..ott mit kell csinálni mert jégre lépek és folmyaosan veszi az életem aki tud az létszi segítsen mert sűrgős!!Köszi előre!
  • AntiHero
    #31043
    Olvas vissza. Meg amúgy kinek meik jön be.. Én láttam az OOOról egy videót az annyira megtetszett hogy ezt választottam:)
  • Ombika
    #31042
    MEgkedezzem ,hogy miert jobb,mint amit nekem ajanlottak vagy olvassak vissza,mert mar kivolt vesezve? :)
  • AntiHero
    #31041
    nem tudom, én OOO híve vagyok:)
  • BlackShadow
    #31040
    damage magicka, és fortify magicka
    mindkettő található a csávó melletti ládában
  • AC2
    #31039
    A tűz-fagy-damage-fortify mind-mind külön van. Tehát elöször egy tűzalapút nyomjál rá (pl. Flare), aztán egy frostot (mondjuk a tekercsekből), aztán egy damage "akármit" (pl. health, strenght ezt is lehet tekercsből) és vmilyen fortifyt (pl. health, strenght ezt is lehet tekercsből)

    A sorrend elvileg lényegtelen.
  • Varga10
    #31038
    Igen azt tudom, de milyen fajta Damage varázslatot nyomjak rá??? Mert se villám se semmi nem működött eddig semmi drain health vagy damage health. Akkor mi legyen??
  • Fantusz
    #31037
    Tűz-Fagy-Demage-Fortify
  • Ombika
    #31036
    francesco modMind2 fajlt szedjem le ami itt talalhato?
  • AntiHero
    #31035
    IGEN