41716
  • Ombika
    #31034
    Az ingyenes?
  • haxoror
    #31033
    A francesco mod nem nyúl mindenhez viszont egy-két idegesítő dolgot kijavít pl reális nyílvesszők, nem lehet ugyanolyan gyorsan hátrafelé futni mint előre, a szörnyek végre nem a te szintethez vannak igazítva stb
  • Ombika
    #31032
    Valszeg nemvarom meg vegleges fullos magyarositast vegre nekilatok,mint kezdonek erdemes vmi modot feltenni amitol elvezhetobb vagy most meg ne foglalkozzak vele? (reálisan repülő nyilvessző,stb...)
  • Varga10
    #31031
    Hello!
    Elakadtam a Vantacen’s Secret nevű küldetésben.Most már az a rész jönne hogy egy Damage varázslatot kell nyomni az oszlopra de MELYIKET??? Akármilyen damage varázslatot nyomtam rá mindig vissza ment....

    Mit kellene akkor rányomni????
  • gyonax
    #31030
    Oldblivion
  • bloodrayne2
    #31029
    Amikor a Chorroli Kastélyban ellopták a festményt kikellet hallgatni mindenkit azt megcsináltam utána vmi bizonyítékot kell keresni vagy mi?
  • ashead
    #31028
    Huszonegynéhány karakterrel kezdtem már el a játékot, több mint tízzel elmentem 30-as szint fölé (ebből többel ooo-val ahol lassabb a fejlődés) de a nirnrootok mindig ugyanott vannak , jónéhánynak a helyét már fejből tudom. Egyébként ajánlom figyelmedbe ezt a térképet : http://www.uesp.net/oblivion/map/obmap.shtml
    a nirnrootok helyét is jelzi.
  • Fantusz
    #31027
    Találtam én is több, mint 70-et (nem kerestem), ha nem is végigjátszottam többször a játékot, de próbálgattam több karaktert.
    Legszembetűnőbb nekem az volt, hogy amikor a börtönből kijövök nem volt mindíg ott a Nirnroot (a cheydinhali mágus céh kútjában mindíg ott volt).

    Küldetések közben is elég sokat lehet találni, olykor igaz lopni kell, de elvétve még víz alatt is találtam néhányat.

    Jellemzően vízparton, szikla mellett van a legtöbb, de előfordul erdőben, fa tövében, a cserepes változatokat többnyire tolvajok, bérgyilkosok szerezhetik meg.
  • ashead
    #31026
    A nirnrootok elhelyezkedése nem véletlengenerált, jónéhányszor végigjátszottam a játékot és mindig ugyanott vannak. Ha bejárod a teljes játlkteret 100-nál is többet lehet találni ( nem tudom mennyit pontosan ).A déli mocsaras részeken Leyawin környékén rengeteg van pl. Úgyhogy direktbe is lehet keresni. Ott ugyanis a küldetések alatt nem sokat kell járni elég üres a terület főleg a Leyawin és Cheydinhal közti erdőség.
  • PiszkosFred
    #31025
    Sajnos mind keves...
  • Fantusz
    #31024

    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • Fantusz
    #31023
    Srácok van itt fölöl egy szép zöld felirat: (MIELŐTT KÉRDEZNÉL IDE KATTINTS) azt mindenkinek el kellen olvasni, nagyon sok kérdésre ott van a válasz
    Nincsen semmi gond a kérdezéssel sem (kérdezek én is többet a kelleténél), de jobban nem tudom leírni, mint, ahogy ott leírták.

    A 256 Mb RAM biztos kevés, 512-t kér minimum, de inkább 1 Giga kell a normális futáshoz.
  • Spalli
    #31022
    Nekem 1,5 Ghz-es processzorom, 256Mb RAM-om van és Geforce FX 5700-as videókártyám. Már mindent teljesen levettem, a legkisebb felbontással játszok, de még így is nagyon szaggat. Ezen lehet javítani vagy ez mind kevés hozzá?
  • obe
    #31021
    köszönöm
  • gyonax
    #31020
    Ezek nem akadnak össze, OOO-ra meg Francescora meg ezt: #31003
  • Fantusz
    #31019
    Véletlenszerűen generálhatja a játék a Nirnrootokat.
    Volt, hogy 5öt is találtam alig néhány méterre egymástol, máskor napokig egyet sem - valóban nem éri meg szándékosan keresni.
    A gyökérből készült lötyit sem ittam, boldogultam nélküle, pedig biztos hasznos

  • Fantusz
    #31018
    A kastélyban is voltál?
    Egy papot kell ott megkeresni, de csak a hulláját találod, a gyűrűjéért cserébe kapol egy könnyűpáncélt.
    Ezután Martinnak elvileg nincsen kifogása ellene, hogy veled menjen.
    Meg lehet még próbálni a dispositiont javítani, de nem hiszem, hogy azért nem megyen veled, mert nem bízik benned.
  • Chipii
    #31017
    Volt egy lightos, high speedes karim, azzal pár óra alatt körbementem a vizpartokon (folyókat is beleértve), legalább 70 darabot összeszedtem:) (a pontos darabszámra már nem emlékszem, de ezzel meg is lett a hiányzó mennyiség:) A vizpartokon elszórtan folyamatosan lehetett találni.
  • obe
    #31016
    akkor azt benéztem köszi szép
  • haxoror
    #31015
    A tessource nem fizetős, regisztrálni kell a letöltésekhez de az ingyenes.
  • bloodrayne2
    #31014
    Kössz Haxoror és Obe!
  • obe
    #31013
    modokat szerettem volna letölteni, nem tudjátok a fizetős tes source-n kívül hol találok ilyen gyüjteményt..ezeket szeretném felrakni,ha nem akadnak össze:
    -colour terrain map
    -natural enviroment mod..itt melyiket?
    -more blood:)
    -Enhanced Water v2.0 HD
    -Extreme HQ Graphics v 1.09
    -horses turn faster
    -ooo vagy francesco????
    -Natural Faces
    -Illumination Within Revived
    -reálisan repülő nyilvessző
  • Savmacska
    #31012
    minden lényt kipucoltam senki sehol...
  • haxoror
    #31011
    Járdd körbe az Imperial City-t és a parton találni fogsz párat.

    Ja és ne keress célirányosan nirnroot-okat mert csak felidegesíted magad, nincsen biztos hely ahol sok ilyen gaz lenne, az egész térképen vannak szétszórva.

    Simán csak játssz és mászkálás közben ha látsz egyet akkor szedd fel.

    (külön statisztika van a karakterlapon hogy hány nirnrootot találtál, majd később rájössz hogy miért... )
  • obe
    #31010
    a fővárost körülölelő "vizesárkot" körbesétálod mindkét partján, kb 20 db -ot fogsz találni
  • bloodrayne2
    #31009
    azt tudom ott keresstem én is de nem találtam vizek mellet se sehol:S
  • obe
    #31008
    csak tavak, vizek mellett
  • bloodrayne2
    #31007
    Hello!
    Azt szeretném kérdezni hogy hol találok Nirnrootot(növény)?
    Mert ahova irta h menni kell ott találtam 5-öt de 10 kell és ot több nincs merre mennyek h találjak még?
  • Fantusz
    #31006
    Ha jól értem Kvatchnál bezártad az Oblivion kaput...
    A város tele van mindenféle Oblivion-lakókkal, azokat is meg kell ölni, Matius kapitánnyal kell beszélned.
    A kastélyban lesz egy mellékküldetés, egy gyűrűt kell visszaszerezned - cserébe kapsz egy páncélt.

    Martin csak akkor megyen veled, ha kitakarítottad a városból is az Oblivion-lényeket.
  • obe
    #31005
    ha nekem irtad akkor köszi szépen
  • Savmacska
    #31004
    Leszedtema toronybol azta golyot meghalt melettem az ör vvissza mentem a templomba mert azt irták h igy már nemlesz nehéz meggyözni a faszit és nem jön velem igy sem...mot mit csináljak ??
  • gyonax
    #31003
    Fel lehet rakni egymás mellé az OOO-t és a Francesco-t, sőt még martigen's monster mod-ot is, csak használni kell melléjük ezt a plugint: FranOOOMMM. Nekem így működik.
  • Savmacska
    #31002
    most léptem át az elsö oblivion kapund e anniyra szagattok h nem birok menni meg mdienne mert egyik pillanatba ittvagyok egyikbe ott már 640x480asba jáccom és igyis szaggatok és nicns szar gépem... valamit lehetne vele csinálni ?:S
  • obe
    #31001
    igen, és egy olyan oldal címét is szivesen venném ahonnan ezeket ellenérték nélkül is letölthetném..előre is hála
  • Savmacska
    #31000
    KÖszönöm midenki vűlaszát. Lunki88 egy kicsi megnevetettél :D:D:D:
  • obe
    #30999
    szevasztok srácok..
    a megjelenéskor játszottam egy darabig, szar grafon, hagytam is a francba..most viszont szépen fut, viszont csak az alapjáték van meg..összeállitottam egy listát milyen modokat tennék fel szivesen...átnéznétek nekem hogy ebből mi rakható fel, és mi az ami üti egymást vagy esetleg felesleges:
    -colour terrain map
    -natural enviroment mod..itt melyiket?
    -more blood:)
    -Enhanced Water v2.0 HD
    -Extreme HQ Graphics v 1.09
    -horses turn faster
    -ooo vagy francesco????
    -Natural Faces
    -Illumination Within Revived
    -reálisan repülő nyilvessző

    ..ezeket szeretném kb,..esetleg valamelyik peccs?..a mod managgert már telepitettem

    köszi
  • WNW
    #30998
    De menjunk bele, mi az az OBSE, es mit csinal..?:) Mert valamelyik MOD leirasaban emlitik, es nem akarom osszekuszalni a jatekot, ha nem muszaj...
  • koschwarz
    #30997
    a mod manager működik. ne a lounch oblivion gombbal indítsd a játékot, az akkor kell ha van oblivion script extender is telepítve (OBSE) de ebbe inkább ne menjünk bele...

    az OOO-ban alapban lassabb a fejlődés, jóval lassabb.
  • Fantusz
    #30996
    Remélem boldogultál

    Amikor a major skillek összesen 10-el nőnek, akkor léphet a karid szintet. - de ne erőltesd, a fontosabb skilleket inkább hagyd minorban...

    Kérdés a tudorokhoz: jól érzékelem, hogy az OOO mod-dal lassabban fejlődik a karakter?
    Mod nélkül 2-3 idézés elég volt a szintnövekedéshez, most jóval több kell, majorba nem raktam semmi fontosat, lehet, hogy a MOD-dal máshogy kell felépíteni a karaktert?
    Kisérletezem ám én is - ebben van a játék megunhatatlansága
    Másik kérdés (ezt már kérdeztem, csak nem volt válasz), megjelenik a hajstilus, szem, amit a modokkkal felraktam, de a képen nem ez mitől lehet?
    (a szemüreg üres fekete, a haj nem változik, pedig ott vannak a nevek a listában)
  • Lunki88
    #30995
    Hehhe, látszik hogy nagy wow kocka vagy. xD Ugyanis ez nem olyan mint a wow hogy kapod az xp-t azt lvl up. :)