41716
  • Fantusz
    #31114
    A legócsóbb viskó 2000-be kerül, de én is mindíg minél hamarabb megvettem, még,ha az összes pénzem is ráment, ott nyugodtan le lehet dobálni a felesleges cuccokat, nem viszik el ...
  • Fantusz
    #31113
    A játék elején kevés a pénz, mindent el kell adni amit csak nélkülözni tudsz, a harcos céhben fizetnek a küldetésekért( nem sokat)
    A másik megoldás az alchemia - el kell adni a felesleges lütyiket, gazokat (feltéve, ha nem raktad be a major skillek közé, akkor óvatosan kell kevergetni, nehogy elhúzza a karit)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék elején az első utam mindíg az Aréna előtti kincsesláda, elég komoly rajta a zár, de az 500 arany jól jön kezdéskor...

  • Lockheed
    #31112
    Köszi a választ... Egy kezdőnek mit ajánlanál ? Házat, spellt, meg hasonlókat szeretnék venni...
  • AC2
    #31111
    5 arany vérdíjat, az 5 arany vagy annál kisebb értékű lopásokért kapsz, illetve a betörésekért, a gyilkosság 1k-nál kezdődik :)


    Nekem általában 3 főbevételi forrásom van:

    1. Alkímia (járom a farmokat, majd master szinten megcsinálom a potikat, alkalmanként 2-5k)
    2. Dark Broherhood (egyrészt a questek, majd miután véget érnek, elmegyek heti egyszer beszedni a pénzem az öreg hölgytől :)
    3. Aréna (elöször is főltornászom magam Grand Championig (2k), majd miután elfogynak az ellenfelek, elmegyek heti egyszer bestiák ellen harcolni(1-2k)
  • AC2
    #31110
    Imperial, nord, ork ha mindenképpen páncélzat alapján kell választani.
  • Lockheed
    #31109
    Sztem vkit véletlenül kinyírtam és azért volt 5 arany a vérdíj! :) Leraktam egy helyen a lopott cuccokat, és kifizettem, majd újra fölvettem...

    Más: Miből lehet itt viszonylag gyorsan némi pénzre szert tenni? ( 1-2 ezer )
  • recon12
    #31108
    na most hogy végig vittem profi tolvaj bérgyilkos könnyűpáncélos khajitommal([) kipróbálom nehézpáncéllal de tanácstalan vagyok hogy meik fajt válasszam ..szerintetek?
  • Fantusz
    #31107
    Bocs, hogy én is belevakkantok, de azt hiszem nem mindegy, hogy miért is volt az a vérdíj a fejeden...

    Guild-tagokat soha ne bánts (minden gulidra érvényes!)azért azonal kidobnak, elég keserves a visszakerülés, a mágusoknaál azt hiszem ritka növényekből kellene 20-20 darabot összegyűjteni, annál a visszatöltés sokkal egyszerűbb...
  • AC2
    #31106
    A 4.verziót kihagytad, hogy vérrel fizet.
  • Lockheed
    #31105
    Hálásan köszi a megoldást! :)
  • PiszkosFred
    #31104
    - vagy bortonbe megy, es leulod,
    - vagy keresel egy ort, es kifizeted a buntetest,
    - vagy belepsz a tolvaj cehbe, es ott intezteted el nemi penzmagert, hogy tisztara mossak a neved.

    Ha sok a verdij (tul sok zurt csinaltal es sok artatlan hullat hagytal magad utan), az orok azonnal meg akarnak majd olni, ilyenkor ertelemszeruen a harmadik megoldas ami ajanlott.
  • Lockheed
    #31103
    Üdv Srácok...

    Megláttam vmelyik nap a Mediaban a gamet, és gondoltam megveszem, mert sok jót hallottam róla és amúgy is bejönnek az RPG -k. Hát mint mondjak, nagyon jó és nagyon tetszik. Viszont lenne egy kérdésem... Be szerettem volna lépni az egyik (eddig 3) Magic Guildben, viszont állítólag ( nemtom hol lehet megnézni ) vérdíj van a fejemen, és nem vesznek be bűnözőket... Biztos valahol vami harc közben, véletlenül eltettem ( friendly fire :) ) láb alól vmi olyan személyt akit nem kellett volna, pedig erre figyeltem is és visszatöltöttem ha így alakult... Na szóval azt mondják, hogy intézzem el először ezt a dolgot, és aztán jöjjek vissza. Namost az a problémám, hogy ehhez semmilyen támpontot nem adnak, hogy mit hol kéne tennem... Jelenleg a Spies questnél tartok, addig csinálom azt tovább...

    Esetleg vkinek vmi ötlete esetleg ? Előre is köszi...
  • gyonax
    #31102
    Stratégia LOL
  • AC2
    #31101
    Vessetek erre egy pillantást, hogy milyen műfajba sorolták!
  • WNW
    #31100
    Kivarod a 24 orat, aztan megvarod mig elojon.. Gondolom ejszaka probalkozol talalkozni vele, akkor nagy esely van ra, hogy alszik..
  • AC2
    #31099
    Várj egy kicsit, amíg el nem jön.
  • Varga10
    #31098
    Elvittem a nő nek aki ki tud gyógyítani a vámpírságból most azt mondta hogy várjak 24 órát és menjek vissza az italért de lement a Basementjébe ahová pedig kellene a kulcs mert csak azzal lehet bemenni.Ilyen kor mi van???
  • koschwarz
    #31097
    még szerencse, hogy az ilyen commentekből már az elején szűröm, hogy spoiler lesz, és végig se olvasom
  • AC2
    #31096
    Ez így van, de ezt azért illett volna spoilerezni :)
  • Fantusz
    #31095
    Idegen ládákba, szekrényekbe ne pakolj, mert eltünik.
    Amikor ki kell nyírnod a többi csapattagot lootolhatod a páncélokat, de akkor meg valószinű felesleges lesz, kapol jobbat
  • Varga10
    #31094
    A nő aki ki tud gyógyítani a vámpírságból nem akaraj ideadni az ellenszert de nemtom miért pedig már minden összetevőt odaadtam neki Mit kell csinálni még?? ezt mondja amikor beszélni akarok vele: What brings you to this neck of the woods, sir??
  • Varga10
    #31093
    A Dark Brotherhood-os ruhát honnan tudnám ujra előszerezni mert elraktam egyszer Ocheeva egyik szekrényébe de amikor visszamentem akkor már nem volt ott.Azt hogyan lehetne visszaszerezni???
  • Varga10
    #31092
    Igen ott már találtam kösz!
  • AC2
    #31091
    Kocsma
  • Varga10
    #31090
    Hol lehet sok garlic-ot azaz fokhagymát??? Ki akarok gyógyulni a vámpírságból....
  • AC2
    #31089
    Nem Falcarnál, csak annál a questnél asszem, de egyik mágus céh questnél biztos :) Amúgy az a kolosszális nekem is bugos volt, mert ugye visszaloptam Hannibal barátunktól :D
  • Fantusz
    #31088
    Falcarnál?
    Az nekem bugos volt, soha többet nem tudtam kidobni az investoriból.
    Más necronál soha nem találtam fekete követ, de mindegy, majd eldönti mit csinál

    NPCk lelkére nem vadásztam, miután megszereztem az Azura Start nem cipeltem magammal feleslegesen több követ, a black soul gem egyedül a Daedrás küldihez kellett...
  • AC2
    #31087
    Én ezt azér így nem merném kijelenteni. A mágus céh egyik utolsó küldetésénél, amikor el kell menni a colossal bsg ért, csak abban a küldtetésben találtam 3 sima bsgt,szóval van bőven.
  • Fantusz
    #31086
    Necro lesz sok, de black soul gem egyiknél sem lesz...
    Az oltárhoz visszamehet bármikor, igazad van, ott tud követ csinálni, ha kivárja a megfelelő időpontot, és ismeri a "titkot".
  • AC2
    #31085
    Black soulgem csak egyetlen küldetéshez kell, nekromantákkal meg még sokat fogsz találkozni, szal ebből lesz utánpótlás. Én azt javaslom hogy most ne baszakodj ezzel, inkább menj vissza az arcane uni-ra és beszélj a quest adóddal. Ha meg BSG kell, akkor csak visszajösz ide az oltárhoz vagy barlanghoz, úgy is be van jelölve a térképeden.
  • Fantusz
    #31084
    Off: ha nem tudsz fekete lélekkövet csinálni, töldsd vissza a játékot, és várd meg a necromantát, mert grand soul gemet nem fogol találni, a Daedra küldetéseket így nem tudod teljesíteni...
  • Fantusz
    #31083
    Várakozz türelmesen (T. gomb)
    Hetente csak egyszer aktív az oltár, látod majd a halvány fényt, de előtte lesz egy automatikus mentés is, éjfél után jön a necro, úgy állítsd a várakozási időt.

    (nálam 5 nap várakozás után jelent meg a neci, én is kezdtem aggódni, hogy valamit nem jól csinálok)
  • koschwarz
    #31082
    neked kell ezt tenned...
  • bloodrayne2
    #31081
    De nem jön ki semmilyen ember(már kb ott állok 3.-ik napjajátékidőben és semmi)
  • aaasdd
    #31080
    Az oltárba beteszi az ember a lélekkövet, majd elsüt egy soultrap varázslatot. Eredményül egy fekete színű lélekkövet kap, amibe már be tudja fogni az NPC-k lelkét.
  • bloodrayne2
    #31079
    Mármint ugy csináltam meg h felszedtem 1 jegyzetet benn a barlangba a nekromantátol és kiirta a küldetés hogy menjek mondjam el Rominusnak h mit csinálnak.De Black Soul Gemet se a Nekronál nem találtam és én sem nagyon tudok csinálni, beleraktam az oltárba a Grand Soul Gemet és az oltára kell nyomni a Soul Trapet??
  • bloodrayne2
    #31078
    Köszi mind2töknek nagyon sokat segítettek mert meg is csináltam!!
  • Fantusz
    #31077
    bloodrayne2:

    A barlangászás nem feltétlenül fontos a küldihez, de érdemes megcsinálni, szép nagy barlang, jó cuccokkal, sok necroval...

    Black soul gemet a Grand-ból lehet csinálni, az oltálban soul trap varázslattal, a Vaermina-küldetéséhez is kell majd egy fekete lélekkő, ne herdáld el

  • AC2
    #31076
    Tényleg azt írja a quest amit te mondasz, de a legegyszerűbben úgy lehet túljutni a questen hogy megszerzed a nekromanta black soul gemét. Ha vártál eleget akkor kijön a f*szi és belerakja a grand soul gemet (később ugye átalakul black-ké). Ha ezt kiveszed, utánna megtámad, de ha elintézed már mehetsz is. Ha viszont még nem mászott elő a fazon, akkor menj be a barlangjába, vágd le, és voálá akkor is lesz nála egy kövecske és már pattanhatsz is meg. :)


    Ez az ital nem olcsó mulattság, szóval általában a gazdagabb emberek házaiban illetve grófoknál találni, mondhatni csak lopni lehet.
  • bloodrayne2
    #31075
    Aki járt az Arcane Universityre ezt tudja hogy mit kell csinálni a Necromancy's Moon nevű küdiben?Valami Altarnál kell várni hogy oda süssön a fény és kijön a passas valami követ csinálni de ez a fény csak 1xszer jelenik meg 1 hét??:S:SMikor?
    Egyébként hol tudok szerezni Cyrodilic Brandyt?(pia)
    Köszi előre is!!