41716
  • recon12
    #31194
    http://www.youtube.com/watch?v=KTmLCXignBc&NR=1 <- na erre mondom azt hogy azta qrv.....
  • Stalin
    #31193
    Multi
    Hogy ne fáradj :D
  • Stalin
    #31192
    Google a barátod, de http://csusap.csu.edu.au/~mloxto01/
    Ahogy olvastam elég kezdetleges (alpha)
  • SD456
    #31191
    Hy all!

    van ehez a játékhoz Multiplayer mod? Ha van akkor egy linked mondjatok már.

    Előre is kösszönöm!!!
  • Ioles
    #31190
    Ja most már leesett, Shivering Isles :), és köszi a helpet
  • Ioles
    #31189
    Akkor megnyugodtam mert a light armor skillem 100-as :), a heavyt meg nemtom mert sosem használtam. Amúgy mi az a SI? :), bocs de tényleg nemtom
  • AC2
    #31188
    Attól függ hogy melyiket kapod, hogy melyik skilled volt magasabb amikor belekezdtél a questbe.

    Amber meg az SI-ben van.
  • Ioles
    #31187
    Egyik haverom mondta hogy heavy csak, amikor végigviszem a játékot mondja az egyik faszi(most nemtom a nevét)hogy 2 hetet várjak és elkészíti nekem. Akkor lehet választani hogy light vagy heavy legyen, vagy a light az teljesen máshol van? Ja és ez az amber armor ez hol található?
  • AC2
    #31186
    A glass a legjobb "leggyakoribb" könnyű páncél, ennél például magas szinten jobb az amber (borostyán) páncél.

    Egyébként nem tudom hogy kimondta, de elárulom van az imperial dragon lightban is :)
  • Ioles
    #31185
    Sziasztok!

    A Glass vért a legerősebb light armor a játékban vagy van vmi szebb/erősebb kinézetű is? A védekezés annyira nem lenne fontos mert 85-ös, inkább a kinézete. Nem Elvenre gondolok, hanem vmi rejtett-re, ha egyáltalán van ilyen, mert most toltam végig másodjára a játékot és várnám az imperial dragon armort, de azt mondtha haver hogy az heavy armor, szal nekem az felejtős, pedig az olyan jól néz ki :)
  • koschwarz
    #31184
    csak használtan tudnál venni az alaplapodba procit, mert üzletben már biztos nem kapsz olyat ami a lapodba jó. igazából egy teljes csere lenne már a leghasznosabb.
  • Fantusz
    #31183
    Természetesen a tiéd a döntés joga-felelőssége, de amit kiderült, nem csak egy videokártya kell a gépedbe, kicsi a processor, (az Oblivionnak RAM-ból is alap az 512), ezért vetettem föl azt, hogy akkor már egy alaplapcsere is megfontolandó, és nem AGP-s kártyád lesz,igaz nem is AM2-es processorod...

    Egy példa az alaplapra (biztos van jobb is - rosszabb is)

    http://hardwareoc.hu/shop-k/index.php?page=shop.product_details&category_id=53&flypage=shop.flypage&product_id=963&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1
  • Nuxa
    #31182
    Hát ha az alaplap is ilyen olcsó akkor már lassan összehozhatnék egy új gépet :D lesz rá 100E forintom... monitor és hangfal már van és ha a mostani gépből kiveszek egy 512-es memóriakártyát akkor memóriám is lesz, vagy még lehet, hogy veszek hozzá egy másikat 512-est :D Kösz a segítséget mindenkinek!
  • Fantusz
    #31181
    Bocs, az előző természetesen Nuxa-nak ment...
  • Fantusz
    #31180
    Nehéz ilyenkor okosnak lenni, alaposan végig kell gondolni, mit-hogyan...

    Létezik olyan alaplap, amelyikbe még jó a 400MHz-es memória (nekem is olyan van), de már 64bites, 939 tűs processor megyen bele (AMD), a 3800-as proci ára szerintem 20ezer körül (alatt?) lehet...
    No most azt kellene végiggondolnod, ki tudol-e gazdálkodni egy ilyet?
    Az alaplap ára kb. 12000, PCE videokártya, egy viszonylag jó processor, a RAM maradhatna a régi...

    A mostani lapodat, processorodat el lehet adni (sokat ne várj érte, a számítógép rossz befektetés)

    Az Oblivion minimum processorigénye 2000 MHz...
    32 bites procit használtan tudol már csak venni, ráadásul az alaplap is lehet korlátozó tényező, nehéz ilyenkor a döntés...
  • Nuxa
    #31179
    Kösz mindenkinek :D lenne nekem sok pénzem, de nem akrom mind a gépre költeni :D Akkor lehet hogy 7600gt-t veszek és a jó kis 1.8MHz-es proct is lecserélem egy jobbra de így már nem sok pénzem marad, de az Oblívionért bármit
  • koschwarz
    #31178
    gondolom kb. egy 3000mhz-s pentium 4-ed vagy hasonló amd-d van. akkor szerintem max 7600gt-t vegyél 30-35000-ért, ezzel az obli is szépen fut.

    egy x1950 pro már túl sok lenne a procidnak, nem használnád ki.
  • Stalin
    #31177
    35 ér vettem AGP-s Ati x1650 et és csak ajánlani tudom.
  • Fantusz
    #31176
    Csatlakozva az előttem szólóhoz, én is azt javasolnám, úgy közelítsd meg a kérdést, mennyit szánsz most egy videokártyára, de azt is gondold végig, meddig szándékozol még a jelenlegi gépedet nyúzni...

    Felesleges nagyon drága kártyát belerakni a régi alaplapba, ha mondjuk már cserén gondolkozol, ha még legalább 1évig ez a lapod lesz, akkor esetleg el lehet gondolkozni egy nívósabb kártyán, bár szerintem abba a gépbe max. egy 6600GT, 7600GT környékén kellene gondolkozni, egyre nehezebb jó AGP-s kártyákat találni, de hát a PCE-s kártyák ugye már egy komplett gépcserét kívánnának.
  • gyonax
    #31175
    Mennyi pénzt szánsz rá? 60k-ért van ati x1950pro, ugyancsak ennyiér GeForce 7800Gs, 25-30k-ért ati x800, vagy geforce 7600gs. Persze lehet őket olcsóbban is kapni, ezt most egy Februári GameStar-ból puskáztam;)
  • Nuxa
    #31174
    Császtok!

    Mivel egy értelmes haverom se tudta megmondani, hogy milyen videókarit vegyek, hozzátok fordulnék Egy régi szar alaplapom van, amiben nincs PCIexpressz dugalj :D úgyhogy olyat tudnátok-e mondani, ami AGP-s és támogatja az Oblivionhoz a HDR effektet meg az ilyen hülyeségeket? Én már kinéztem magamnak a Geforce 6800-at de lehet, hogy van még ennél jobb is...
  • sevendoor
    #31173
    nem fizetős, csak regelni kell.
  • ashead
    #31172
    http://mythslegendsandsecrets.blogspot.com/
    Itt mindent megtalálsz.
  • balint08
    #31171
    Hali skaccok!

    Nem tudom, volt e valaki aki letöltötte a myth and legends nevű pakkot a játékhoz...A kérdésem/kérésem, hogy valaki le tudná e írni, hogy helyileg merre vannak a tárgyak ? előre is kösz mindenkinek :)
  • Carmang
    #31170
    Először beszélj az őrrel, tornázd fel maxra a szimpátiád a beszélgetős minigame-ban. Csak ezután ad infót (előtte elzavar), és akkor mondja, hogy kérdezd meg az özvegyet. Utána már sima ügy (bár szerintem van benne még egy csel később, de azt most nem lövöm le).
  • AC2
    #31169
    Jah már emléxem, már csak arra kéne hogy mi lehet a megoldás :)
  • Fantusz
    #31168
    Egyszerű városi küldetés, nem guildos.
    Brumában a a vámpírvadász (Raynil Dralas) megöli a figurát, azt kell kinyomozni, mi volt az ok
  • AC2
    #31167
    Az a helyzet hogy nem tom melyik küldetésről van szó :)
  • retek683
    #31166
    ok majd holnap megpróbálom is köszi szépen a helpet!!! más vki?
  • Fantusz
    #31165
    Akkor nem tudom...
    Esetleg nyomjál ra a nőre valami charm varázslatot mielőtt szólnál hozzá
  • retek683
    #31164
    aha elbeszélgettem egybvől odajön hozzám
  • Fantusz
    #31163
    Az örrel beszéltél előtte?
    Ha jól emlékszem a nő csak azután áll veled szóba, hogy az örrel elbeszélgettél...
  • retek683
    #31162
    de nem tok beszélni Vele nem jelenik meg aza kisfej
  • Fantusz
    #31161
    Vigyél neki virágot, most, hogy már özvegy lett kérdezd meg nem akarja-e veled tölteni az éjszakát, szóval próbáld meg a népszerűségedet növelni nála, beszélgess vele, bájold el...
  • Ben96
    #31160
    Közönöm=Köszönöm
  • Ben96
    #31159
    Közönöm, megpróbálkozom vele. Előtte persze backup. Azért aggódom mert a hivatalos minimodokkal 1 kivételével akadt, az obmm szerint.
  • retek683
    #31158
    sziasztok lenne egy kérdésem a Brotherhood Betrayed küldetést viszem is mikor beszélnék a nővel akinek a férjét megölték , eccerűen nem áll Velem szóba (I'm sorry... i can't right now) ennyit ír szóval elvileg baszélnie kéne vmit a férjéről, mi lehet a baj?
  • Fantusz
    #31157
    Ajánlatos mod-managert használni, úgy elméletileg nem ütközik.
    Inkább olyankor vannak gondok, ha az OOO mellé még más modokat is felraknak.
    Valaki írta, hogy megoldható az OOO, a Francesco, és a Martigen's Monster mod együttes használata is a FrancOOOMMM nevű pluginnal, hát nekem nem sikerült sem kettőt, sem hármat egyszerre elindítani.
    AZ OOO mod talán a leglátványosabb, ugyanakkor jelentősen megnehezíti a játékot, a szintednél jóval erősebb ellenfelekkel is szembe találhatod magad a játék elején.

    A lényeg: én nem vettem észre, hogy ütközne a Shivering Islessel.
  • PiszkosFred
    #31156
    Attol fugg elvileg, hogy a kvesztsorozat megkezdesekor melyik armor skilled a magasabb, light vagy heavy. Amelyik nagyobb erteku, olyan armort kapsz.
  • Ben96
    #31155
    Oblivion Oscuro Overhaul 1.31 hogyan viszonyul a Shivering Isles-hoz, próbálta valaki? Gondolom ütköznek ezerrel. Ha így van akkor nem tud valaki arról valamit, hogy aki az OOO-t csinálta, próbálja-e a kettőt összehozni?