41716
  • zsilike
    #32555
    faj?---------el se indulok,csak 20körül.
  • oszitheace
    #32554
    15 ös level. hogy érted ho cast?
  • zsilike
    #32553
    hányas levelen vagy?cast?
  • oszitheace
    #32552
    ja ja, nekem se stílusom, csak az a baj ho kóterban vok egész héten, és a maradék 2 napban se kéne egész nap tolni, szal nincs túl sok időm csak arra, ho gyűjtögessek.

    egybként én es azt csináltam, ho leugrottam oblivioni nyaralómba, de sokáig tart, és nem kaszál túl sokat, arénában mindíg a legdurvább leosztást kérem, de heti 1 az nem sok. pedig az jó bevétel. meg most eladtam az összes fölös cuccom (10 varázsgyűrű, 50 potion...)
    lehet, ho meek majd lopkonni

    de azér jó vóna tunni
  • zsilike
    #32551
    aréna,kis szöke woodelf ládájában 500arany büntetlenül megszerezhető már az elején!pár barlangot kipakolsz,anvilben eladod,pikkpakk meglesz az összeg,ráadásul közben fejlödsz,tehátnecsalj.sztm
  • zsilike
    #32550
    menni lére van szükséged?
  • oszitheace
    #32549
    mivan?!
  • zsilike
    #32548
    nemkéne!!!!!!
  • Fantusz
    #32547
    http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=oblivionmods.detail&id=2317
  • sirdond
    #32546
    csak annyit kellet volna beírni google-be hogy "7z" :(

    egyébként ez egy tömörítési forma és a 7-zip kezeli :)
  • oszitheace
    #32545
    szasztok!

    lehet, ho volt nemrég kérdés, de nincs túl sok időm olvasgatni, szal nem szép dolog, de kéne pénz az enchanthoz, amit kóddal szereznék meg, de amikor beírom (player.additem 0000000f 'összeg'), vmi countert hiányol
    szal pls segítsetek
  • Nuke1988
    #32544
    Nekem winrar azt írja hogy "Az Achívum vagy ismeretlen formátum, vagy sérült." és már 3 szor leszedtem. Tudnátok esetleg adni egy linket ehez a modhoz, Vagy ahoz amit Fantusz írt?
  • zsilike
    #32543
    sziasztok!az lenne a kérdésem h milyen patcet rakhatnék fel(ha van uj),jelenlegi ügyhöz?--alap obli+1.2espatch+knights of...+shivering isles(ez van fent igy ebben a formában!magyarítás hogy áll,érdemes e feltenni,nem rontja el a gamet?köszi
  • Fantusz
    #32542
    Talán nem ugyanez a mod, de valami hasonló lehet:
    Lycanthropy V2

    Data.7z a csomagolt fájl neve, WinRaR-ral kicsomagolva,a meshes és textures mappákat, illetve a Lycanthropy V.2 esp fájlt kell bemásolni a játék Data könyvtárába.
  • Carmang
    #32541
    A 7z egy tömörített fájl, a WinRar tudja kezelni.
  • Nuke1988
    #32540
    Hali! Minap leszettem egy modot amivel farkasemberré illetve liché lehet válni. de nem tudok mit kezdeni vele, mert a kiterjesztése valami .7z . Egyébként a modot ezen a néven szedtem le. MOE_Lycanthropy_and_Lichcraft-7902 ha esetleg valaki ismeri vagy tudja mit kell vele csinálni az írja meg plz. Előre is köszi.
  • koschwarz
    #32539
    na igen, de nekem az autosave-nél volt hajlamos kifagyni sokáig, a streamline-ban van quicksave, arra szoktam rá.

    aztán később rájöttem mi volt a gond.
  • haxoror
    #32538
    Néha nekem is kifagy és ilyenkor áldom az autosavet mert mindig elfelejtek quicksavet nyomni.
  • koschwarz
    #32537
    na látod!
  • Callisto
    #32536
    Na én kinyomoztam az asztalra vissza baby rejtélyét. Kb. 60 modot használok és eltartott egy ideig. Az AliveWater csinálta a bibit. Az új verzióval már nincs kilépési gondom! Hurrá!!! Ja igen: Oblivion Mod Manager nélkülözhetetlen.
  • koschwarz
    #32535
    nagyon ritkán nekem is egyszerűen csak kilép. de nem rendszeres. érdemes nagyon átgondolni a modok betöltési sorrendjét is, az nagyon befolyásolja a stabilitást, hát még azt, hogy egyáltalán hajlandó-e betölteni a játékot. minimum egy oblivion mod manager kell.

    olyan hibák fordulhatnak elő, mint pl. nekem egyszer kifejezetten aylaid érmék eladása után, mikor kilépek a kereskedő üzletéből, az autosave-nél dob ki. egyébkétn általában is, több mod használatánál már érdemes az autosave-et kikapcsolni.
  • Fantusz
    #32534
    A Patch nem befolyásolja a mentéseidet, de ez a bug-dolog érdekes.


    Bizonyos modok csak akkor működnek, ha új játékot kezdesz, más modok megkezdett játéknál is aktívak, de azoknak sem szabadna a mentéseidet befolyásolni.

    (a mentéseid a dokomentomok között találhatók a My Games mappában)
  • BBird
    #32533
    Ha legújabb patch felkerül, vajon ugrik a mentésem? Vagy általában csak a modok egy részénél fordul csak ez elő?

    Egyébként most néztem, most is elveszett az egyetlen íjam. Karddal kellett szaladgálni, amíg nem szereztem egy új íjat. Így kicsit idegesítő és most már nyíltan merem mondani, hogy ez bug.
    Obli, Shiv és ez a múltkori Free bethesda castle van fenn. Se több, se kevesebb.

    Néha amúgy nekem is szó nélkül kiugrik a játék. :-(
  • Fantusz
    #32532
    Sehova...
    Aludj egyet.
    Methredel (Amusej is) a legváratlanabb pillanatokban jelenik meg, ha eljön az ideje, addig csinálj céhen kívüli küldetést, vagy egyszerűen csak lófrálj I.C.-ben.
  • rayP
    #32531
    ...S'kriiva teljesen oda volt 1000gp jutalmat kaptam plussz még azt az 500gp-t amit a hamisítónak fizettem valamint előléptetett Shadowfoot-nak. Azt is közölte, hogy nincs több munkája számomra, valamint átadott egy üzenetet miszerint Gray Fox akar velem találkozni.
    Elértem a 600gp értéket az ellopott cuccok eladásából, Methredhel üzenetet hozott, hogy Gray Fox találkozni akar velem Bruma-ban Helvius Cecia házában. Feladatom, hogy a Temple of the Ancestor Moths-ból lopjam el a Savilla's Stone-t...


    Na ez lenne a küldetés, csakhogy Methredhel nem hozza azt a nyavajás üzenetet. Mégis hova kéne mennem, hogy átadja?
  • Fantusz
    #32530
    Nem tudom melyik küldetés következik, de szerintem Orrin csak azért van kijelölve, mert ő az orgazda, nála tudod eladni a szajrét, a küldetéseket egy másik jegyzet jelöli.
  • rayP
    #32529
    A tolvajok céhében Orrinnak eladtam a lopott tárgyaimat, elértem a 600 GP értéket. A küldetés frissült, de nem tudom mit kéne csinálnom? Még mindig Orrin van jelölve a küldetésben, de vle meg nem tudok mit csinálni.
  • Callisto
    #32528
    igen. peccselve is és fent van a legújabb patch.
  • Callisto
    #32527
    asztalra vissza baby memória nem elérhető xxxx címen. Minden más simán megy probléma nélkül (Crysis fullon, gears of war fullon stb.) tehát nem memória gond.
  • Carmang
    #32526
    Videóra kell kapcsolni a vidkarit, a videót meg a tv-re, így lehet biztonságosan használni. Amúgy tényleg gáz, hogy a boltban nem mondják ezt...
  • Fantusz
    #32525
    Nem igazán értem miért raknak a videokártyákra TV-kimenetet, vagy legalább a veszélyre felhívnák a figyelmet - annak idején felvilágosítottak a számtech boltban, hogy veszélyes a kártyára nézve a TV, inkább ne is használjam...
  • haxoror
    #32524
    Ha a shivering is fennt van akkor mindenképpen rakd fel a legújabb patchet is.
  • PiszkosFred
    #32523
    Peccselve is?
  • sirdond
    #32522
    és mit szokott kiírni? vagy hibaüzenet nélkül ?
  • Callisto
    #32521
    Nekem állandóan kilép a játék. Tudtok valami megoldást? Vagy fogadjuk el hogy ennyire bugos. Tele van modokkal, de 40-50 óra játékik semmi gond, aztrán meg elkezdi és egyre sűrűbben, majd annyi.
  • Csacsi
    #32520
    Köszönöm a sok hasznos tanácsot. Azthiszem, kicsit powertápolós karakterem lesz először (inkább ilyen battlemage szerű, de majd meglátom), a lényeg, hogy sok hasznos tanácsot kaptam tőletek, amiket remélem felhasználva egy erős karakterrel vágok neki a nagy kalandnak.

  • Fantusz
    #32519
    Visszatérve a varázslós karakteredere, az alchemy-t ne rakd major skillek közé, szerintem minorból sokkal hasznosabb.
    Majdnem korlátozás nélkül tudod gyártani a potionokat, s minden szintlépéskor meglesz az intelligenciára a 10 pont.

    Az Altronach csillagjegytől sokan tartanak a zéro mannavisszatöltődés miatt, picit más a játék az első szinteken (ez is lehet szórakoztató), ahogy fejlődik az alchemy skilled egyre kevesebb kék-kőre lesz szükséged, nem kell az oltárakhoz rohangálnod...

    A Flax az egyik legközönségesebb növény a játékban, több százat be lehet gyűjteni belőle viszonylag rövid idő alatt - RESTORE MAGICKA - Master alchemy skillel több mannát visszatölt, mint amennyi egy High Elfnek van 100-as intelligenciával, s mindössze 10 deka, egy hosszú küldetésre 20 lütyi mindössze 2 kiló plusz teher.
  • koschwarz
    #32518
    nem számít a sorrend, te döntöd el a hova raksz pontot
  • Csacsi
    #32517
    Ígérem utsó. Fontos a sorrend a minornál, vagy a lényeg, hogy meglegyen a 10 pont, és én választom majd ki szintlépésnél melyiket növelem 5-el.
  • koschwarz
    #32516
    igen