41716
  • SaGa
    #37516
    Qarl' Texture Pack 3 : a játék gyári texturáinak méretét és részletességét négyszerezi. Minimum 512 MB Video RAM kell hozzá.

    Better cities : a városok részletességét növeli. Nem csak texturákat javít, hanem lehelyez sik kis apróságot az utcákon, házakon, amelyek redetileg nicnsenek ott.

    Parallax Cities : A "normalmap"-okkal operál. "Térbelibbé" teszi a texturákat.

    4096 Landscape LOD : a távoli nézetek részletességét javítja

    Illumination Within: Az ablakok fénylenek éjszakánként. Nem mind és nem egyszerre, hanem nagyjából úgy, ahogy egy élő városban szokásuk...

    Diverse Grasses: Részletesebb, változatosabb fű...

    Get Wet: Ha esik az eső, nedves lesz a ruhád. Meg mindenkié. Nekem annyira nem jött be, mert inkább műanyaghatást csinál, mint vizesen csillanót...

    Improved Trees and Flora: Fák, virágok, fény... Izé, ez egy Zalatnai szám... A fák és virágok részletességét és változatosságát növeli.

    Ha mindezt felrakod, kell egy minima 4 GHz-s, dualmagos proci, és egy (két) vaddisznó videokártya, legalább 1 GB VRAM-mal...
  • Vlala #37515
    Shivering Isles királyság, Sheogorath rulez.
    Nagyon eltalálták a karaktert, a beszólásait a mai napig idézgetem :)
  • steweee
    #37514
    lécci írd már le melyik mod mit csinál?
  • steweee
    #37513
    itt vannak olyanok fegyvereknél is hogy resistant vagy vulnerable-? gondolok olyanra hogy pl egy undead zombienak többet sebez egy tűzkard vagy éppen egy zúzófegyver egy csontinak...

    olyan mod kellene még, amivel dupla kattintással lehet a több ugyanolyat cikket is felvenni/eladni...

    már kérdeztem korábban de nem jött rá válasz

    am úgy be lehet állítani a grafikát hogy dungeonokban legyen HDR, a kinti világban pedig nem?

    sztem zárt térben nagyon jó az effekt, kinnt inkább zavaró, elég lenne a lens flares, mint a gothicban. úgy tökéletes lenne a grafika sztem
  • steweee
    #37512
    http://fenopy.com/torrent/ES_IV_Oblivion_Extreme_HQ_Graphics___Game_Fixes_1_09/NDQwNTUx/

    rohadt nehéz guglival mceresni a linket 4.találat
  • Petsokra
    #37511
    Sziasztok!
    Van egy szinte új Oblivion kieg lemezem. (XBOX 360-ra)
    Shivering Isles a címe. Eladó vagy cserélhető.
    érd.: [email protected]
  • steweee
    #37510
    Fighters Guild Contracts modot

    ehhez tud vki letöltőhelyet? nem találok torrenten sem :(
  • steweee
    #37509
    töredezettségmentesítés....
    akkor érzékeny rá, ha be van kapcsolva az optionsban az autosave on travel, autosave on wait. én csak quicksavét használok meg save on restet, vagyis ha te akarod és alvásnál

    nem si függő a problémád sztem. milyen géped van ? milyen oprendszered? ne kéne ilyeneket csinálnia
  • zoleee20
    #37508
    Az oblivion launcher.exe-re gondolsz? Azon belül rámentem a technical supportra, majd ott a directx dyagnostic-ra, teszteltem a hangot, a képernyőt, mindent, és minden rendben volt, kiírta mindenhol, hogy nincs probléma. Nem értem, már 2x is újratelepítettem. Ráadásul legelőször csak az alapjátékot tettem fel, sztem kiegészítő és peccs nélkül, és már ennél eljutottam a fedélig, és kilépegetett. Csak ezután kérdeztem meg haveromat, aki javasolta a shivering islest, és ezt követően telepítettem fel olyan sorrendben, ahogy Steweee tanácsolta.
  • Morlan
    #37507
    Szia! Ha még mindig ki-ki lépeget, kövesd Fantusz tanácsát, törölj le mindent a gépedről, amit az Oblivion telepített, ill. létrehozott - azt a oblivion.ini-s fájlt is a dokumentumokból - ált. oda teszi... Utána csinálj egy töredezettség mentesítést, sokan mondják, hogy a játék erre érzékeny, és utána próbáld csak az alapjátékot feltenni, minden kieg. NÉLKÜL ! Ha a progival van vmi, így se indul el, és akkor legalább szűkül a kör...
    Egyébként, mielőtt a játékba belépsz, kiad egy indító képernyőt - bocsi, más nem jut eszembe - és azon lehet beállítani options menü alatt mindent - u.a. mint a játékban - és van egy directx-es ellenőrző menüpont is... de szerintem, mindenképp csak az alapjátékot tedd fel először...
  • zoleee20
    #37506
    Erre a 1.09 extreme graphics-ra én nem találtam semmit, el tudnád küldeni?
    És pontosan melyik terület modokat ill kieg modokat kell keresnem?
  • steweee
    #37505
    basszus, így sem enged. nem értem miért, regisztrált tag vagyok, nézegetem az adatlapomat, de nem ír olyat hogy életkor hitelesítése vagy ilyenek. pedig azért nem enged be....nem értem
  • steweee
    #37504
    passz, sok hibája van volt az oblinak, de iylennel talán te találkoztál először

    telepítési sorrend:

    olbi
    shivering
    shivering patch
    1.09 extreme graphics hq mod (tartalmaz egy korábbi verziójú unofficial patcht)
    unofficial paccsek legújabb
    knotn és egyéb terület modok
    unofficial kieg modok
  • zoleee20
    #37503
    Mindent uninstalláltam, utána kezdtem el újratelepíteni.
    De ha hibás a directx, akkor egyáltalán nem indulna el, nem?
    Meg miért van az, hogy csak a videóbeállításokból lép ki, az audiobeállításokból pl nem? És akkor is kilép, ha semmit sem változtatok... Én ezt nem értem. Mert a másikra még talán van magyarázat. Miután felemelem a fedelet, lehet, h kijutok egy olyan környezetbe, ami jobban ki van dolgozva grafikailag, és a gép nagyobb teljesítménye szükséges hozzá, és emiatt lép ki, nem?
  • Fantusz
    #37502
    Próbálj meg letakarítani minden Oblivionhoz tartozó fájlt a gépről (regedit) és úgy újra telepíteni.

    Írtad, hogy a játékot crackelted is, nem tudom onnan jöhet-e a hiba elvileg rossz crackel el sem indulna, amit még érdemes lehet megnézni szerintem, hogy nem hibás-e a gépeden a directX.
  • zoleee20
    #37501
    Köszi!

    Mindent úgy csináltam, ahogy mondtad, de ugyanúgy kilép a videóbeállításoknál, meg mikor a játékban felemelem a fedelet. Nem értem, mi lehet a baj.... :(((
  • Fantusz
    #37500
    Az Oblivionhoz 1.2es a hivatalos patch (ami meglehetősen régi).

    Telepítés:
    - Oblivion
    - Shivering isles
    - Shivering Isles patch v. 1.2.0416

    A játék érzékeny a patchekre (ezt hibának is fel lehet fogni), patchelt alapjátékra nem szeret felmenni a Shivering Isles, illetve exe hibákat okozhat, ezért érdemes a fenti sorrendben telepíteni.

    Unofficional Oblivion patch-et nem használtam, de szerintem azt a végére kell hagyni.


  • zoleee20
    #37499
    3.2.0-ás patchet, bocs...
  • zoleee20
    #37498
    Sziasztok!

    A következő a problémám: mikor a játékon belül az opciókat megnyitom, azon belül a video-beállításokat, akkor ha állítok valami ott, ha nem, mikor a visszá-ra megyek, kilép a játék azzal az üzenettel, hogy az oblivion.exe hibát észlelt, ezért leáll...
    A játékban is elakadtam ugyanez miatt. Mikor még a játék elején megölik a császárt, és a katonával beszélek, megyek tovább, bemegyek egy terembe, ahol vmi fedelet kell felemelni, akkor ott ugyanez a hibaüzenet mellett kilép a windowsba, miután felemelem. Mi lehet a hiba????
    Feltelepítettem az alapjátékot, rá a 3.2.0.-s verziót, majd a shivering isles-t, az indítófájlt crackeltem, és ennek ellenére kilép. Valamit rosszul csináltam? A gépem megfelel a rendszerkövetelményeknek...
  • Lunki88
    #37497
    Growlfs Animated Hair

    Engem pedig oda adott be az oldal belépés után.
  • steweee
    #37496
    mi a neve? nem tudok belépni, mert adult content a linkből lépve. természetesen regelve vagyok és be tudok lépni, de úgy már nem lehet visz a linkre, kéne a mod neve
  • wolverine375
    #37495
    Wow, hát mágusomnak nincsenek ekkora dudái, de a fonott haj biztos jól állna nekiXD
  • Madi92
    #37494
    Hali!
    Olyan próblematikám lenne, hogy felraktam az obse(Oblivion Script Extender) nevű programot és mikor indítanám az obse_loader exe.-et akkor azt írja, hogy ismeretlen a verzióm... stb. Ez mért lehet? Ugyanis a legfrissebb patch van fent.
  • eightmiles
    #37493
    Ez a hairstyle mod "animált" sérókat tartalmaz, nem fújja a szél ezt se, de igazodik a karakter testéhez (többnyire).
  • eightmiles
    #37492
    XD
  • Benevolens
    #37491
    az én karimnak van, csak belilult
  • wolverine375
    #37490
    Igazából valami Sauronos kéne mágusomnak, de közben találtam egy ilyen szakáll módot, meg tárgyként lehet fel meg le venni, de nincs olyan amilyen kellene sajna:/
  • AC2
    #37489
    akarsz körszakállt?
  • wolverine375
    #37488
    Ez eddig ez eszembe sem jutott, de nincs valami szakál mód a játékhoz? :P
  • Maxtreme
    #37487
    0-s gép powa:)
  • Solid Snake
    #37486
    Csak egy fodrász segíthet
  • Maxtreme
    #37485
    na ezt csodálatosan megfogalmaztam, grat magamnak:) De a lényeg kivehető :D
  • Maxtreme
    #37484
    oks thx, nem ragaszkodok természetesen. Csak próbálgattam a neten fellelhető modokat, aztán mondom megkérdem hogy erre van é megoldás.
    Az alap "ősember" karakterek helyett mindenképp szerettem volna valami kulturáltabban kinézőt karaktert alkotni :)
  • Fantusz
    #37483
    Megoldás, hogy válassz rövid hajviseletet a karakternek, vagy, ha ragaszkodsz a hosszú hajhoz ne problémázz ilyen részleteken, lesz ott még más hiba is: a haj úgy áll a karakter fején, mint, ha ráöntötték volna, meg sem lebben, nem borzolja a szél...

    Mellesleg, ha majd felöltözteted páncélba a karit, lehet bármilyen csini sérója a sisak eltakarja.
    Unarmored mágus fejére is általában valamilyen csuklya, kámzsa kerül, ha nem másért az enchant miatt.
  • Maxtreme
    #37482
    Oblivion gurukhoz lenne 1 kérdésem :)

    Erre a "kis" hibára van megoldás? :)





    (belelóg a haj a többi textúrába)
    Természetesen ez 1 hozzáadott mod, nem alapból gázos a dolog.
  • Vlala #37481
    Köszi mindannyiunk nevében!
  • The Protector
    #37480
    Vágom akkor köszi.
    Mellesleg én fallout 3-azok.Az nagyon bejövős.Csak a vége ratyi mert feláldoztam magam:(
  • steweee
    #37479
    olyan problémám van,hogy töltés közben megfagy, de úgy hogy resetelni kell a gépet... meg van olyan hogy egyes tárgyakat csak ilyen zöld lila pöttyökkel jelenít meg az inventoryban, nem a rendes képe. de nem minden esetben... sztem töltési hiba, elég töredezett a vincsim és sok minden van rajta. én erre gyanaxom, de várok a megoldásokat
  • steweee
    #37478
    kellene annak a modnak is a neve, ami úgy növeli a skilleket, hgoy nincs szintlépés, hanem használattól függően nőnek maguktól. sztem az sokkal jobb mint arra vigyázni hogy épp mennyi pontot gyűjtöttem össze hogy meglegyen a szintenként 3*58, mert nehezítésekkel úgy is húzós már a játék
  • steweee
    #37477
    mi annak a modnak a neve amivel lóról is lehet harcolni? mert már letöltöttem, de nagyon sok új van egy könyvtárba és nehéz lenne megtalálni. a csomizott rarnak kellene a neve....de azért a teljes is a bizti kedvéért...