41716
  • butcher20
    #37556
    nagyon durvák ezek a modok:P

  • butcher20
    #37555
    LOL poén!!! megtámadtam a királyt és elteleportált tényleg egy helyre de egyszerűen nem tudom betájolni hogy hol lehet mert nem lehet semmit se csinálni többek közt nemtom megnézni a térképet:D

    de köszi a tanácsot vhogy megpróbálok oda eljutni:D
  • SaGa
    #37554
    Ha nem áttetsző a szellem, az valami vidokártya inkompatibilitási gond lehet. Kártya tipusa?

    A lila köpeny nem biztos, hogy jó volt. Amennyiben egy mod által berakott modell (ruha, fegyver, bármilyen tárgy 3D leképzése) texturája hiányzik, vagy nem jó helyen keresi a program, szép, világítóan lila színben pompázik az adott tárgy...
  • Heffi
    #37553
    Nem, ha megtámadod a királyt, ö elteleportál a levegöbe egy helyre ahol elkezdesz zuhanni, és ugyebár meghalsz ha leesel.
    Érdemes csak viccböl kipróbálni :)
    Na és ahova zuhansz olyankor, azt a helyet meglehet találni kalandozás közben, na ott van pár mátrix.
  • butcher20
    #37552
    Hmm ezt hogy érted?
    Támadjam meg a királyt és elteleportál engem vhova?
    De én nem szeretnék jó embereket támadni:)

    Én igazából az egész kontinenst felfedeztem minden helyen jártam szinte sztem mivel 2-3-szor körbejártam az egészet.

    Most meg a főküldinél elakadtam a lady of paranoiánál mert mikor ki kell hallgatni a Nerlene és Ma'zaddha-t éjszaka ott állok és nem beszélgetnek egymással hanem egész éjszaka várok ott hogy elváljanak:)

    Szal van itt gondom bőven:) de azért köszi hogy segítetek:)
  • retrogamer
    #37551
    Sziasztok. Ahogy írtam korábban, elkezdtem játszani az alapjátékkal, és egy elég masszív mod csomagot (3 giga körüli) raktam fel, a leírását elolvasva majdnem minden kompatibilitási problémát kiküszöböltek. A játék nagyon-nagyon tetszik, ezt mondanom sem kell, a grafikával kapcsolatban kérnék néhány ötletet, tippet. 1024x768-as beállítást használok, és minden maxon, dús növényzet, high textúrák, árnyékok, ill. a távolságot is maxra raktam. Mégsem vagyok teljesen elégedett a látvánnyal, ill. néhány szörny, szellem, teljesen máshogy néz ki mint azt néhány videóban láttam. Pl. a Forlorn watchman nevű küldetésben, nálam szellem nem átlátszó, hanem mintha élő ember lenne, a hajón lévő szellemek pedig átlátszó fehérek, két videóban viszont ilyen lila lepellel láttam őket. :) Remélem nem lettem túl hosszú, és tudtok adni néhány tippet, hogy milyen modokkal javíthatnám a grafikát. Köszi.
  • Heffi
    #37550
    Nekem ebböl az armorból megvan a sisak, kesztyü és a cipö is asszem. Van az a hely ahova Seogorath teleportál ha megtámadod, és ott lent van pár mátrix a hullák között. Én onnan szedtem párat :) Véletlen találtam rá a helyre :D
    De vigyázz mert általában van a közelében pár szörny is...
  • koschwarz
    #37549
    na, lásd kivel van dolgod :)
  • butcher20
    #37548
    Elképesztő!!!

    Az összes déli romot meg barlangot végigjártam de még egyetlen egy amber matrixot sem találtam.
    Mi lehet a gond? bugos vagy mi?

    Nálam nem az hogy ritkábban esik, hanem egyáltalán nem esik...
  • butcher20
    #37547
    köszi szépen!! megnézem, remélem sikerrel járok:D
  • Carmang
    #37546
    Amber matrixot a déli oldalon levő nagyobb barlangokban, romokban tudsz találni. Én is úgy vettem észre egyébként, hogy az ritkábban esik.
  • butcher20
    #37545
    aham köszi szépen :) rakás madness magic armort meg weapont tudok csináltatni Cutterrel mert van sok madness matrixom.

    Érdekes abból egy csomó esik de Amber matrixom még 1 sincs:S pedig amber meg sok van csak hozzá matrix egyszerűen nem esik.

    Honnan szerezhetek én amber matrixokat?
  • Carmang
    #37544
    http://oblivion.wikia.com/wiki/Trainer
  • steweee
    #37543
    kellene oylan lista amiben a különféle szintű trainerek vannak felsorolva találhatóság szerint. mert magasabb szinten már nehéz arra figyelni, hogy a fejleszteni kívánt attribból meglegyen szintlépés előtt a 10 skill point fejlezstés összességében a +5 szorzóhoz
  • koschwarz
    #37542
    ha valaki még akar obliviont venni
  • SaGa
    #37541
    Pl: fwDropGold
  • steweee
    #37540
    van vmi olyan mod amivel a nálunk lévő pénzt le lehet dobni_? tiszta buli lenne, amikor saját kincseskamrában turkálna pénzhalmok között az ember. ami nem tetszik, hogy a drágakő az nem drágakő ebben a játékban. és nincs is ilyen mod ami növelné kellőképpen az értéküket.
  • Carmang
    #37539
    Beszélj a kováccsal, párbeszéden keresztül mondhatod meg neki, hogy milyen cuccot csináljon.
    Csak azokat ajánlja fel, amikhez van elég alapanyag, és a mátrix is megvan.
    Most nem jut eszembe a párbeszédi menüpont neve, de mintha valami "magic" lenne :D
    A lényeg, hogy nem alap cuccokat kell csináltatnod, hanem a mágikusat.
  • zeli
    #37538
    Oks thx! Akkor nem én voltam a béna, mert nem találtam.
  • SaGa
    #37537
    Azt hiszem, sehol... Van valami mod, amiben be lehet menni az ajtó mögé, de az alapjátékban nem találkoztam még vele...
  • butcher20
    #37536
    igen néztem a két cetlit hogy mi kell hozzá de csak azt írja hány darab madness kell vagy hány darab amber.
    nekem van egy jópát matrixom is meg vagy 20-20 darab madness ore meg amber. ezért nem értem hogy mi kell még neki hozzá:)
    nem hiszem el hogy azok nem elegek:D
  • Fantusz
    #37535
    A Shivering Isles modjai között van a küldetés, amit automatikusan megkaptál.

    Kvatch és Anvil között banditatáborokból kell visszaszerezned néhány dwarwen-pajzsot, küldetés jelölve van, elrontani nem lehet, de fel kell készülni rá.

    A küldetésben igazi jutalom a loot, a banditákról elég sok értékes, enchantolt könnyűpáncél lehúzható, az ajtó mögött egy érdekes, szép látványvilág fogad, de én még ott használható jutalmat nem kaptam.
  • Fantusz
    #37534
    Rettenetesen bonyolult: mindkét kovács adott egy-egy listát, amin rajta van, hogy milyen összetevőkből tudja megcsinálni a kért páncélt, vagy fegyvert.
    Neked ezzel kapcsolatban annyi a dolgod, hogy küldetések, kalandozások közben gyűjtöd a "madness", és "amber" ásványt, valamint a "matrix" nevű, mágiával átitatott darabokat, s ha elegendő összegyűlt odaadod a kovácsnak, megmondod neki mit szeretnél csináltatni vele...
  • zeli
    #37533
    Az arcane universitynél van egy ajtó, aminek a neve: "imperial orrery"
    Azt írja, hogy kell egy kulcs hozzá. Azt a kulcsot hol találom ?

    nah most jó helyre írtam. :D
  • steweee
    #37532
    ugye 25ös szintig erősödnek a szörnyek. mi a van akkor ha a shiveringet úgy kezdem hogy vagyok vagy 40-es. akkor végigsétálok a kiegészítőn ?
  • butcher20
    #37531
    Sziasztok!!!

    vki tudna nekem segíteni Shivering isles-ban abban hogy hogy lehet pl blissben magic amber armort csináltatni azzal a kováccsal?
    mik azok a matricák amit kér?:)

    van a másik városban Cutter nevezetű mesterkovács az meg madness magic armor szetet csinálna nekem na ahhoz meg tényleg vannak pl bow of matrix, war axe of matrix stb és még rakás madness ore-m. nah szal mi kell még ahhoz hogy valamelyik a kettő mesterkovács közül csináljon nekem valamilyen magic weapont vagy armort?
    hogy kell csináltatni velük? mert csak sima amber fegyót meg páncélt tok.

    előre is köszönöm a segítséget:D
  • Risu Führer
    #37530
    fel szeretném rakni a játék rc magyarosítását és ott azt írják hogyha megvan a shevering isles akkor azt rakjam fel.de az nincs meg nekem akkor nem magyarítja le a játékot?
  • retrogamer
    #37529
    Sikerült megoldani, a "beautiful people" nevű mod volt a hibás, ill. valószínű az, hogy másik "cosmetic" mod is futott vele.
  • steweee
    #37528
    na figy, télleg iszonyat szépek a növények, de én ezzel a játékkal nem azért jáccok mert botanikát tanulok :)

    ha lenne elég erős vasam EHHEZ, akkor persze felraknám. DE egyenklőre csak úgy tudom futtatni, hogy minden mag az extrém graf hq 1.09-el, ezen kívül iniben fű renderelése duplázva. azt még nem tudom hogy ha martigenssel csorda lény jön majd rám 1xe akkor hogy fog menni, de így is kiváló már sztem a grafikai szinvonala

    kérdés, melyik az a mod amivel lóról lehet harcolni? és miért tűnik el lóháton a nyilvesszős tegez ?
  • Benevolens
    #37527
    szépek, de nekem, mintha nem lenne ennyire lapszerű a szőlőlevelem.
  • MerlinW
    #37526
    Hátőőő...:)













  • retrogamer
    #37525
    Sziasztok, kéne egy kis segítség. Nemrég kezdtem el a játékot, és felraktam egy igen masszív mod csomagot. Most kapcsoltam be őket, és az egyik egy igen vicces dolgot csinált, kancsallá tett jó néhány karaktert, köztük az enyémet. Esetleg nem tudja valaki melyik mod lehet a ludas? Köszi előre is.
  • steweee
    #37524
    bizonyára igen, de annyival nem lehet szebb hogy arra érdemes ekkora erőforrást áldozni. nekem az martigesn mod tetszik nagyon, de az fcomban demovideóbanis hogy gyengébb léynek egész hada támad magas szinten. ha végigjátszot egszer alapon utána úgy fogom nyomni
  • MerlinW
    #37523
    Improved Trees and Flora is igen szépke
  • steweee
    #37522
    jó nyilván volt amit ismertem belőle, a többségét.a parallax textures, a landscape lod, és a better cities ami jónak tűnik innen. illumination withint tartalmazza az 1.09 hg Xtreme graf patch. többi sztem csak gépgyilkos dolog
  • MerlinW
    #37521
    Vissza is olvashatsz ám pár oldalt
  • Petsokra
    #37520
    Hát igen :)
  • zoleee20
    #37519
    Ezt én is megtaláltam.
    És elárulnád, mi a fenét kezdjek egy olyan torrenttel, ahol nincs egy seeder sem??
  • jackcsabi
    #37518
    VÁNDÖRFÚL!
  • MerlinW
    #37517


    Nálam mind fent van és éppen határon fut a játék, azaz 20-40fps között:)
    Oblivion állatvilágának hangjai keverednek a VGA és CPU ventilátor sűvítésével = hardveres szélhang kiegészítő activated:)