1946
  • Zsolo007
    #1266
    Úgylegyen! :) BUÉK!!
  • Zsoltika 007
    #1265
    BUÉK! 2006 legyen a 64 bit éve!
  • Zsoltika 007
    #1264
    Nem hogy előfordulhat hanem biztos hogy nem fut néhány dolog. (Tapasztalat.)
    A másik meg hogy szerintem az xp 64-et a 2003-al egy időben készítették el az már más kérdés hogy mikor adták ki(Ugye az intel csúszása matt).
  • Stevenson
    #1263
    Én firefox 1.5-öt, és simán megy minden, még a banki progik is. Sokkal több problémám van a beépített explorerrel... :)
  • edeleny
    #1262
    Mind a ket Xp-n (32,64) Nod32-t hasznalok,es a hardware-s tüzfalat(A8N-E),neha felteszek egy spyware irtot,de ritkan talal valamit,akkor is neha sajat magat,utana le is szedem,32-n Firefox,64-en Firefox64-et,ami Derpark Alfa neven fut.A bitlordal voltak egyedül problemaim,de ha elöször a torrentvezerlöt teszem fel ,es csak utana a halozatkezelö szoftwaret akkor nincs gond. - A Windows2003 server,es az XP64 Edition nem ugyan az,allitolag ez utobbi az elöbbibol lett kifejlesztve.Bar mind a kettö 64-bites,a servert 2003.ban,az XP64 lenyegeben ebben az evben adtak ki,szal elöferdülhet,hogy jo par dolog ne fut 2003-on.
  • ent
    #1261
    opera 8.50 a király, szép, mindent tud, magyar, rengeteg extra...
    És nekem is bejött ez a nod32 meg a beépített tűzfal dolog. De azé bizti amibizti, adware + spybot fent figyeg és frissítem minden nap, 3 naponta meg végigfuttatom és semmi:D
  • Zsolo007
    #1260
    és milyen böngészót használsz? mert nekem nem megy a firefox hardveres tűzfallal...
  • Stevenson
    #1259
    Én is Nod32őt használok, meg alaplapi tűzfalat(a8n-e), de gondoltam hogy az még kevés lehet.
  • Zsoltika 007
    #1258
    Nekem beépített alap tűzfalam van. Nod32 mellett szerintem elég.
  • Stevenson
    #1257
    Hali! Milyen tűzfal progit ajánlanátok, mert felraktam a kerio 4.2.2-őt, de azt írja ki, hogy nem fut 2003-as szerveren (gondolom ez lenne a 64bites xp).
  • ent
    #1256
    Az óra melletti kis iconok neveit mindig kiírja egér ráhúzásnál? Főleg a felső sorban lévő ikonok. Mert nekem nem írja ki, sak a második és 3. sorban lévő ikonok neveit...
  • ent
    #1255
    akkor probír stylexp

    Más:
    2 hardware hír: colorpage vivid pro usb scanner és a sony hs95p monitorhoz nincs driver ne keressétek
  • Zsolo007
    #1254
    jah, az outlook nem viseli....sajnos nem megy rendesen a winblinds, felejtsd el :(
  • endiboy
    #1253
    én konkrétan nem használom...
  • ent
    #1252
    vki feltette a windowblinds 4.6 ot???
    ha feteszem, akkor jön az outlook exp hibasorozat! Megtelt a memória tárggyal...
  • oniel
    #1251
    igen pontosan ez az ikon van itt lent!
    köszike mindent!!!hello!
  • keeper2
    #1250
    system32/config könyvtárban van a registry tárolva, de hogy azt hogyan fogod szerkeszteni kívülről, arra nincs ötletem, még nem merült fel ilyen probléma nálam

    Tűzfalnak javaslom a kerio-t (4.xx-t), vírusölőnek pedig a nod32 vagy kasersky. Sőt, a két vírusölő együtt is jól megvan, és szerintem együtt jó, ha annyi erőforrást használnak, mint a norton magában. Ráadásul saját szememmel láttam ahogy egy vírusos fájlra a nod32 visított, ellenben a norton észre sem vette ugyanazt. Pl. a munkahelyemen tegnap letöltötte a kollégám a leveleit, ám a norton csak akkor kezdett visítani, amikor már a levelek a vinyón voltak, és meg akarta őket nyitni a kolléga.
  • endiboy
    #1249
    hát 64biten nem használom évek óta:DDD
  • Zsolo007
    #1248
    Én már lassan 4 hónapja nyomom a 64et és nem volt gondom még az outlook expressel...
  • Zsolo007
    #1247
    Valaki meg tudja mondani, hogy hogy lehet kívülről elérni a registryt?

    Tehát úgy hogy megvan a wincsi amin a 64bites rendszerem van. De nem bootolom be, hanem egy másik (32bites) rendzserből akarom módosítani a registryjét a 64itesnek..

    Egyáltalán hogy tárolja a windows a registryt? Valami fájlban? Könyvtárban?

    Pls help!
  • Zsoltika 007
    #1246
    64 biten?
  • endiboy
    #1245
    évek óta használom és még semmi gond nem volt vele
  • Zsoltika 007
    #1244
    Mivel azon nem is fut.
    Amúgy 32 biten nekem is az volt.
  • Marvin
    #1243
    Én Agnitum Outpostot használok és kiba jó.

    Igaz, hogy nem 64 biten.
  • Zsoltika 007
    #1242
    Mozilla Thunderbird powa.
    Sokkal biztonságosabb.
  • ent
    #1241
    Senkinek nem volt még outlook express-el kapcsolatos hiba jelensége??? (memória pl)
  • Zsoltika 007
    #1240
    Nem tudom hogy müxik. nod32.hu-n volt letölthető magyar verzió is. Hogy ki lehet-e belőle bányászni a language file-t azt nemtom.

    Csak beépített firewall+nod32 van.
  • ent
    #1239
    Tudnál adni egy magyar languangew fájl?
  • ent
    #1238
    igen, thx

    De te csak a beépített tűzfalat használod, mást nem?

    A frissítést elköveted a mikrofos honalpról?
  • Zsoltika 007
    #1237
    Van. (ha kérdés volt)
  • ent
    #1236
    Van már hozzá magyarosítás a nod32 64bitből
  • Zsoltika 007
    #1235
    Szerintem elegendő a beépített firewall. Nekem semmi gondom vele. Csak egy jó antivir kell mellé arra meg a nod32 a legjobb.
  • ent
    #1234
    De akkor milyen védelmet haszánljak? a nod32 és a tiny firewall vhogy nem jön be nálam. Főleg a tiny firewall, az vmi kegyetlenül nem felhaszánló barát... Milyen tűzfalat használtok???
  • Zsoltika 007
    #1233
    Amúgy sem javasolt mostanság a Symantec. Link
  • Zsoltika 007
    #1232
    Na ez már érdekes!
    Ma reggel ezt írta a Steam update:

    Available Now: 64-Bit Half-Life® 2 and Lost Coast™

    For those of you running with a 64-bit capable AMD® processor, along with the Windows® 64-bit operating system, Half-Life 2 and Lost Coast are now available in native 64-bit versions. Steam will automatically detect your OS and run the appropriate version the next time you run these games.

    We've been working with AMD to get the Source™ engine up and running in 64-bit mode to make sure we're taking advantage of these hardware configurations. This is just a first step for Valve into 64-bit. Going forward, we realize that more and more of our customers will be running with 64-bit processors and we will be set to take true advantage of them.
  • Zsoltika 007
    #1231
    Én csak Symantec Antivirus-ról tudok.
  • ent
    #1230
    Melyik az a Syimantec Client Security (antivirus+firewall), amely fut 64 bit alatt? Én nem találok, vagy csak benga vagyok?
  • endiboy
    #1229
    ...olyan jó mikor...
  • endiboy
    #1228
    jah..hát én ezt nem tudtam hogy win98 óta igy van, de azért jó tudni:)

    azaz..cellux:D nem mintha szükség lenne rá, de olyan mikor haverok elképednek, hogy nekem ilyen is van:DDD
  • keeper2
    #1227
    Ent: egyértelműen zsolo hozzászólása a válasz a kérdésedre, bár nem csak az a helyes megoldás. A lényeg, hogy minden boot-os cd-n rajta vannak a boot fájlok, hasonlóak, mint amik a vinyón is, ha felkerül rá egy op. rendszer, csak éppen a cd-n a boot fájlok nem látszanak, de pl. winisoval le lehet menteni. Mellesleg, ki lehet írni nero-val is, az cd-image fájl felírásával, avagy, ha daemonba mountoltad, akkor cd másolása pontban, pont úgy, mintha egyik lemezt másolnád a másikra, csak épp a forrás a virtuális meghajtó.

    Endi: az oem licence alapból úgy működik már régesrég óta, hogy windows esetén egy számlán kell lennie valami belső hardverrel. Lehet akár egy floppy meghajtó is, csak belső legyen, ez már a win98 idejében is így ment. A dobozos verziót pedig szabadon lehet vásárolni, más termék nélkül is. Az oem jóval olcsóbb, de helyhez kötöttebb is, mert igazából rá kellene a matricát ragasztani a gépre. Tehát, ha akár csak házat cserélsz, akkor új windowst is kellene cserélned. Persze, azt nem hangsúlyozzák ki, hogy csak a matricát kell ráragasztani. Teszem azt, ha pl. a komplett celofánt celluxozod a gépre.... :)

    Oniel: teljesen véletlenül, a kirakott ikon nem egy szürke, döntött lap, ami felett egy balra mutató zöld nyíl van? Mivel, nálam is ez van, a hot swap támogatáshoz. A lényege, hogy ugyanúgy el lehet távolítani a vinyót menet közben, mint egy pendrive-ot, illetve fel is lehet rakni. Persze, sokan már régóta használják a menet közbeni eltávolítást, egyszerű rack lehúzással, de azokról csak annyit, hogy nagy b**om állatok. Ha nem ilyen az ikonod, akkor mit ábrázol, illetőleg mit ír ki, ha ráállsz az egérrel?