1946
  • edeleny
    #1306
    Nagyon egyszerüen,nekem is A8N-e van,leszeded az Nvidia oldalarol a 6.69 es 64 bites drivert ,es a telepitesnel engedsz mindent,ha felteszed a network drivert,utana megkerdi,hogy telepited e a halozatkezelö szofware csomagot,na az a tüzfal.Nekem tökeletesen megy.
    - mivel a 64 edition jo egy evvel az SP2 utan dobtak piacra,igy abbol csak ez a verzio van,nincs SP1-es.
    -Van (angol) 64 bites Firefox Derpark Alpha a neve,es egesz szepen muzsikal.
  • bazza
    #1305
    És vki megmondaná, hogy x64-re külön SP2 készült vagy hogy van ez, mert integrálva én csak SP1-et látok...
  • bazza
    #1304
    Én most szedtem le új chipset drivert, és abban érdekes módon benne volt a tűzfal, míg a cd-n lévőben nem...
    Nah most aztán védve vagyok! :D
  • Matheus
    #1303
    hali all, nekem is fenn van ez a 64-bites xp, fenn van nod32 is, meg sok egyéb program, driverek ... de lenne egy kérdésem, lehet igen nagy hülyeség, de hogyan rakom fel az alaplapom (A8N-E) beépített tűzfalát? mer a cd-jén valahogy nem találom, meg a leírásában is benn van valamai nFirewall (nem biztos hogy ez...), és azt én hogyan küzdöm fel a gépre, plz help ... thx
  • bazza
    #1302
    ok, sikeredett megoldanom... nagyobb volt az ilyedség mint a baj. szerencsére. :)
  • bazza
    #1301
    Nah, most gázban vok...
    Még szerencse, hogy két gép van a házban. Nem teccik valszeg a alaplap cd-kén lévő driver a gépnek vagy az op-nak, mert nem ismeri fel a hálókártyát...
    Alaplapom: ASUS K8N nForce 3

    Tud vki segíteni?
  • bazza
    #1300
    Nah most kezdek bepipulni...csak ccc-s drivert találok, ami 52 mega, és 15k-val jön.
  • Zsolo007
    #1299
    Igen!
  • bazza
    #1298
    .NET Framework ? Ebből is külön x64-es kell?
  • Zsolo007
    #1297
    Van külön de azt nem lehet külön leszdeni trialba!
  • endiboy
    #1296
    jah, van külön
  • bazza
    #1295
    OKés thx.!
  • Zsoltika 007
    #1294
    Persze hogy nem az.
    Telepítésnél vagy akár utánna is a területi beállításoknál be tudod állítani.

    Igen van 64 bites nod 32 mindenképpen azt keresd. Amire figyelned kell hogy az internet monitorja (magyarul az internetről érkező vírusokat ellenőrző része) nem képes együttműködni a 64 bites explorerrel tehát nem ajánlott használni! Én sima 32 bites firefoxot használok már csak a java miatt is.
  • bazza
    #1293
    nod32-ből van külön 64bites? Mert a fenti linken lévő listán szerepel az enyém mint "Work".
  • bazza
    #1292
    Thx!!! :)

    Még sosem volt angol XP-m, de ugye angol xp nem = angol bill?!
    Mondjuk ahogy a hozzászólásokat nézem a 64bitesek is magyarul írkálnak...
  • Zsoltika 007
    #1291
    Valóban. Nekem is rontott már lemezt a Nero 7. Ami viszont fura hogy 4x írásnál semmi gond sincs csak 8x-nál csinálja.

    Torrentből én a Bitcomet-et használom. De működik az Azureus is.
  • endiboy
    #1290
    bocs..daemon-bol is kell x64 verzió
  • endiboy
    #1289
    nod32-böl kell
    a többi; office, nero, torrent, daemon megy...megy az alcohol is, csak az image drive nem müxik benne.

    csak a 7-es neroval vigyazz:...
    "gázos a nero 7 es seriája! nem jól kezeli a dvd írásnál a bufferezést az x64 miatt!!"...ent
  • bazza
    #1288
    Üdv!
    Már egy ideje foglalkozok a gondolattal, hogy át kéne térni a 64bites XP-re, legalább kipróbálni. Most szeretném feltölteni a mappámat ahol a telepítés utáni progik kellenek. Szóval... Miből kell x64-es verzsön?

    Azt tudom hogy kell az atitól leszedni 64-es drivert, az alaplapomhoz asszem alapból van.
    Tőletek szeretném megkérdezni, hogy még mik kellhetnek?
    -vírusírtó? (nod32-t csípem)
    -Office?
    -nero?
    -torrent?
    -daemon tools, alcohol
    Köcce!
  • SgtChris
    #1287
    Sziasztok! Lehet, hogy volt már, lehet, hogy láma kérdés, de remélem tudtok segíteni. Hozzájutottam a PCW***D magazin mellékletekén anno a 64bites kipróbálható verziójához, ami eddig működött is, de minduntalan feldobált egy kis ablakot, hogy még hány nap van hátra a próba-időből. Na ez az idő lejárt. Mit lehetne kezdeni, hogy immár korlát nélkül tudjam használni? Mert szériaszámot hiába írok neki, az nem hatja meg. Van valami trükkje? Vagy ezzel a verzióval ne is próbálkozzak?
    Köszi a válaszokat előre is!
  • ent
    #1286
  • Zsolo007
    #1285
    Én nem is támadtalak :)
  • ent
    #1284
    A kérdésre a korrekt választ adtam!!!!
    vagy anélkül is működne: valószínű nem tudja felteni, vagy lehet vmi gondja van!!!!

    Tehát nem kötelező feltenni!
  • Zsolo007
    #1283
    Jah csak akkor szart sem tud állítani a kariján....windows driverre ne bízz semmit! :)
  • ent
    #1282
    Egyébként nem kötelező vga drivert feltenned, ha nem akarsz! x64 felismeri a karid!
  • Zsolo007
    #1281
    64biten alapból sp van. ez felér a sima xp sp2jével

    64bites .net framework kell még neked...
  • Csogesz
    #1280
    köszi már találtam is, de még lenne 1 kérdés, lehet hogy hülyeséget kérdek. Service pack is kell, mármint 64bittes, vagy nem?
  • Zsolo007
    #1279
    talán ati.com? természetesen oprendszerválasztásnál a 64biteset választod :)
  • Csogesz
    #1278
    kérdés:64bit xphez kell 64bittes driver a videokártyámhoz, vagy a nélkül is müködne? meg ha nem árt, akkor hol találok x600pro 128pcie-hez 64bites drivert?
    help
  • endiboy
    #1277
    na, az faca..még jó, hogy csak 6.x.x.x-es verzióm van:)
  • ent
    #1276
  • Zsolo007
    #1275
    LOL én 6-ost használok és nagyon jó....a 7es fos :D
  • ent
    #1274
    gázos a nero 7 es seriája! nem jól kezeli a dvd írásnál a bufferezést az x64 miatt!!
  • endiboy
    #1273
    Mé, néró nem megy? Vagymi? nemis probáltam még...
  • Zsolo007
    #1272
    Bármit! :) Azoknak nem kell 64bitesnek lenniük..
  • ent
    #1271
    mit lehetne még használni cd íráshoz x64 alatt? Azaz ki mit próbált már elégedetség mellett??? NEROt kivéve!
  • Zsoltika 007
    #1270
    Nem. Én nem warezolok kikérem magamnak!
    Nekem angol van. De van belőle magyar is x64-re.
  • ent
    #1269
    BUJJÉK
    off
    Zsoltika007: te az a zsolti vagy aki meghívott engem a bithumenre?
    on

    Zsoltika007: honnan van neked magyar nod32 x64 verzió??
  • Stevenson
    #1268
    BUÉK
  • endiboy
    #1267
    BUÉK!