1946
  • ent
    #1346
    Bannerben van pár oldal ahol szétnézhetsz, mi fut és mi nem!!!!! a planet64amd.com on rengeteg hasznos free és shar progi van, köztük mintha lenne ez is!!!!!
  • Jockey Ewing
    #1345
    Valami linket, ha adnál azt nagyon megköszönném!
  • Zsolo007
    #1344
    Partition magic
  • bazza
    #1343
    Tudtok vmi jó kis progit ami fut x64-en, és lehet vele átszabni partíciókat adatvesztés nélkül? Szeretném átcsoportosítani a gigáimat, ez a win kicsit több helyet foglal mint a régi...
  • gTWELVE
    #1342
    Egyszer a nemhivatalos razer oldal, fimwaret innét frissítettem a copperheadhez., tök jó. Jah meg, én leszoktam tölteni az összes updatet winupdateről.
  • gTWELVE
    #1341
    lehet,aktiválni. :D van crack in the munkahely. majd valahova felrakom. nekem eredetibe van fönt.. :P
  • Jockey Ewing
    #1340
    Ha olyan x64-em van, ami kéri az aktiválást 30 napon belül, akkor azzal lehet valamit kezdeni?
    Vagy töltsem le a Windows XP X64 Corporate-et?

    A választ előre is köszi!
  • chazz
    #1339
    Muxik... el nem tom kepzelni hogyan...:)))
    ez tortent:
    Gondoltam, ha nem megy a driver akkor uninstall neki!!! Ahogy vegzett az uninstall, egybol visszadobta az install-t es ujra felrakta a drivert... na mondom mi van? ujra unistall ujra visszarakta... hmmmm akkor restart computer... aztan jo lett :)))
  • Zsoltika 007
    #1338
    Illene. Nem viccből van az kitalálva.
  • bazza
    #1337
    Megéri a windows update-ről leszedni az x64-re a frissítéseket? Ti szoktátok?
  • bazza
    #1336
    Én mondtam...
  • chazz
    #1335
    thx ugyanezt raktam en is fel. latszolag minden oke, felmegy... csak erzekenyseget nem lehet allitani. (Se on-the-fly, se a razerconfig-ben).
    a nem hivatalos razer oldalt majd lecci dobjad fel!! THX!!
  • Zsolo007
    #1334
    Az tényleg belépőszint..
  • Zsoltika 007
    #1333
    Hú köcce! Nem is tudom nélküled mennyi idő múlva vettem volna észre hogy kijött X64-re is.
  • gTWELVE
    #1332
    Diamondblack driver razerzone.com-on. mi a copperheadet robáltuk ki, az megy simán. van valami nem hivatalos razer oldal is beta driverek vannak fönt, meg firmwarek. ez melóhelyen van kdvencek között, hátha ott is van.
  • chazz
    #1331
    hali! van valakinek razer diamondback egere? Leszedtem hozza a 64bites drivert, de nem akarja az igazsagot... thx ha tud valaki infot.
  • gTWELVE
    #1330
    nekem mind1 mit csinálsz.. nekem a delphi-hez kellett, a net 1.1 mondtam x64es 2es , azt kurvára nem ment, aztán fölraktam az 1.1et és ment. lényeg ha van olyan alkalmazásod, amihez kell az 1.1 net, akkor hagyd fent, pl az új ati control centerhez is.
  • bazza
    #1329
    akkor szedjem le az x86-os 1.1-est? :D
  • bazza
    #1328
    754-es 2800+
  • gTWELVE
    #1327
    jah, nem váltja ki a 2.0ás az 1.1et.. tök poén, nekem is fel kelett rakni mind a 2őt.
  • Zsolo007
    #1326
    Mit is jelent pontosan a belépő szint nálad?
  • bazza
    #1325
    Hát nemtom, én ha akarom sem nagyon látok különbséget... Igaz nekem csak belépő szintű 64-esem van.
  • Zsoltika 007
    #1324
    Ha használni akarod a Cool 'n' Quiet-et akkor igen.
  • bazza
    #1323
    Lehet kéne még vmi amit nem tettem föl? Olyat olvastam vhol itt asszem hogy jkéne vmi amd driver...
  • Zsolo007
    #1322
    Nekem is! :)
  • Zsoltika 007
    #1321
    Nekem ég és föld a kettő. Pl a Half Life 2 és a Cs:Source is megtáltosodott 64 biten. Ezenkívül a 64 bites virtualdub is igen szépen muzsikál. De maga a rendszer is alapból gyorsabb.
  • bazza
    #1320
    Egyébként én még annyira nem tapasztaltam gyorsabbnak a x64-et mint a korábbi Xp-met.
  • bazza
    #1319
    De van Beta 2 is...
  • bazza
    #1318
    .NET Framework Version 2.0 Redistributable Package Beta 1 (x64)
    Ezt teszem fel...meglássuk mi lesz.
  • Zsoltika 007
    #1317
    Én is feltettem mert a Sony Vegas igényelte az 1.1-es .net framework meglétét. Feltettem a 2.0 X64-est és ugyanúgy nem ment. Aztán feltettem a sima 1.1 32 bitest és müxik. Lehet a 2-es framework nem kompatibilis lefelé?
  • bazza
    #1316
    felraktam még a rájver telepítése előtt...
    .Net Framework 2.0 (x64)

    Megpróbálhatom újrarakni...
  • Zsolo007
    #1315
    :D
    :net framework nem ártana :). Ha már van akkor valamit rosszul csináltál, ugyanis csak akkor csinálja ezt ha neincs vagy valami szar a frameworköddel..
  • bazza
    #1314
    Nekem az ATI driver szarakodik...
    "CLI Application (Command Line Interface) has encountered a problem and needs to close. " We are sorry for the inconvenience.
  • ent
    #1313
    uA. 8X FASZÁN DOBÁLJA A ROSSZ DVDKET. vISZONT 4X EN OK!
  • Matheus
    #1312
    köszz a helpet, sikerült leszednem és felraknom is, remélem azért véd valamit ... igaz olvasgattam a szoftver-kompatibilitás listát, abban ott volt az AVG Plus Firewall 7.1, abban azt írták működik, leszedem, aztán majd kipróbálom ... mertha működik, akkor egy nagyon jó tűzfal ...
  • Zsoltika 007
    #1311
    Nem valószínű hogy lesz. Már felesleges. Nemsokára itt a 64 bites Vista. Inkább azzal törődnek.
  • bazza
    #1310
    Azt lehet tudni kb mikorra lesz magyar x64?
  • Zsoltika 007
    #1309
    De azért én nem használok 64 bites browsert mert a nod32 nem tud védekezni az azon át támadó vírusok ellen, ráadásul a java sem működik alatta.
  • edeleny
    #1308
    Lehet,hogy rosszul fogalmaztam,nincs hozza se SP1, mas ilyen javitocsomag,ezeket mar tartalmazza,igaz ezen kivül is magara vesz meg a netröl jopar frissitest.
  • Zsoltika 007
    #1307
    Mivel a 64 bites XP a Windows 2003-ra épül így csak sp1-es javítócsomagot tartalmaz. Sp2 még nincs rá. (Ez egyenértékű a sima Windows XP sp2-vel)