1946
  • endiboy
    #1386
    Hát akkor, tedd rá a crack-t és ki fog derülni:)
  • bazza
    #1385
    Silent Hunter III-ról lenne szó, asszem ahhoz van crack.
  • endiboy
    #1384
    jaaa, vagy esetleg crack a gémhez
  • endiboy
    #1383
    Starforce? Mint pl racedriver 2? Na igen, azzal nem tudtam mit kezdeni. De ha szerencséd van, van már a játékhoz patch...pl.: crc

    ui.: nekem szerencsére van 2 vinyóm, igy 2 rendszerem van, ha valami gáz lenne
  • bazza
    #1382
    Olvastam a fenti linken, hogy nem műxenek a starfosos gémek 64biten. Ez igaz? Mert ha igen akkor felrakom a régit...
  • Zsolo007
    #1381
    Hát én windowsban telepítve használom, és műxik. Van olyan amit nem tud szedény megcsinálni, olyankor csökkentett módban indítom és akkor tuti megy..
  • Zsoltika 007
    #1380
    Azt hogy fel is lehet telepíteni Windows-ban. De én a Hiren's boot cd vel használom.
  • Zsolo007
    #1379
    A partition magic tudtommal bootolós. Nincs sok értelme feltelepíteni.

    Ha érteném, hogy ezzel mit is akarsz mondani...
  • Zsoltika 007
    #1378
    A partition magic tudtommal bootolós. Nincs sok értelme feltelepíteni.Úgy egy csomó dolgot nem képes végrehajtani. Lehet hogy itt is ez a gond?
  • Zsolo007
    #1377
    Próbáltad már csökkentett módban?
  • bazza
    #1376
    Nem figyeltek...épp ezaz, hogy nem történik semmi, hiába Apply-zom a parancsot!
  • Zsoltika 007
    #1375
    Ja tényleg a tör. mentessítés! A legfontosabb. Mondjuk a PMagic átrakja a fileokat ha épp útban lennének, de azért ők is ajánlják előtte a töredezettségmentesítést.
  • Zsolo007
    #1374
    nem veszélyes ez ha rendesen töredezettségmentesítve van a merevlemez! ha látod hogy a végén (mert ugye a tör.mentesítőkben mindíg van lemeztérkép) van bőven fehér, és nincsenek benne csíkok, akkor nyugodtan átrakhatsz valamennyit, persze hagyj rá... :)

    szal meg lehet ezt csinálni, nem olyan vészes
  • bazza
    #1373
    Pont azért próbálkoztam a progival, hogy ne kelljen formázni az egész lemezt.
  • bazza
    #1372
    Csak a szabad helyet mozgatnám, az adatokat nem...
  • endiboy
    #1371
    ahhhaaaa...hát ezt nem tudtam, hogy ilyet is tud. De, én se probálkoznél vele
  • Zsoltika 007
    #1370
    Elméletileg Partition Magic meg tudja csinálni. A valóságban viszont nem mindíg sikerül a dolog. De komolyan ha fontos adatok vannak nem szabad ilyenekkel játszani. Le kell törölni csutkára mindent és újrapartícionálni a diszket.
  • endiboy
    #1369
    micsoda? azt akarod hogy a d-röl "levágsz" pár gigát, hozzácsapod a c-hez, és közbe az adatok is átmenjenek?
  • Zsoltika 007
    #1368
    Én a te helyedben nem próbálkoznék vele. Könnyen mehetnek az adataid. Annyit meg gondolom neked sem ér a dolog.
  • bazza
    #1367
    Áhhh srácok...
    Az lenne a meló, hogy pár gigát átnyomnék a D-ről a C-re... Ugye ezt szépen meg is oldaná az ember Partition Magiccal. Még nem hazsnáltam, most kipróbáltam, de nem megy... Miútán "Apply"-ztam a műveleteket, írja hogy reboot és ok lesz a dolog. Erre reboot, de semmi nem történik. Próbáltam a bootmode-ban is de ott nem tudtam összehozni. Ötlet?
  • gTWELVE
    #1366
    Elméletileg ez úgy, van, hogy minden vezérlő ami az alaplapon van, az egy pci buszhon van. A hang, a hálókártya, stb.. ez a mass storage controler ez egy nagykapacitású lemez vezérlője. Szerintem ez a s-ata vezérlő lesz. ha nem használod tiltsd le a biosba. ha meg használod, akkor meg nemtom mien eszköz lehet, de biztos hogy valami háttértároló vezérlő lesz, méghozzás alaplapi integrált. nekem hp5550 nyomtatóm van. és 3200c hp scannerem, és a drivert a PlanetAMD64 oldaláról töltötem le, azt írják minden típushoz. :D jó sok mega is volt. és tényleg jó. Ez. Regisztráció szükséges.
  • chazz
    #1365
    Mass Storage is megoldva O volt a sata driver burkoltan :))) mar csak a nyomtatot kell felpofozni es kesz! :)))
  • chazz
    #1364
    bill jo lett ccc-ben nem nem volt eleg kikapcsolnom a hotkeys-t ki kellett venni a pipat a managerben az active-bol...
  • chazz
    #1363
    pontosan ez az eszkoz:
    Mass Storage Controller
    PCI Slot 9 (PCI bus 2, device 13, function 0)
    ennek kellene meg valami meghajtas.
    (majnem osszetevesztettem az USB Mass Storage Controller-el) :)
  • chazz
    #1362
    nem vagyok en olyan, kuzdok!!!! csak neha vannak melypontok :)))
    kozben en is rajottem az ati ccc a hibas a hulye billentyu problem miatt. viszont hiaba kapcsoltam ki nem akarta az igazsagot. most uninstalltam igy jo... de azert valamit meg megprobalok elkovetni, mer kene vagy cp vagy ccc.
    &&&&&&|||||| ehe-ehe-ehe!!
    gTWELVE: neked milyen tipusu a hp nyomtatod? 64bites driverrel megy??
    mi ez a Mass Storage Controller? valami (pci slot cuccnak latja) thx
  • Matheus
    #1361
    nemértem, lehet bennem van a hiba, de nem rakja fel a nFirewall-t ... leszedtem a 6.69-es drivert, felraktam az Ethernet drivert is és nem indul el a tűfal ... mit csináltam rosszul?
  • bazza
    #1360
    Ha Ati kártyád van a CC-ben kapcsold ki a gyorsbillentyűk használatát!
  • gTWELVE
    #1359
    ez a te döntésed, én pl nemszenvednék ennyit. Nekem megy hp scanner, nyomtató, simán. tűzfal routerrel. .. nemtom, szerintem is maradj 32biten.. ez van.
  • Zsoltika 007
    #1358
    Neked ahogy elnézem nem.
    Maradj még 32 biten. Majd a Vista-hoz írnak drivert (a jobb helyeken).
  • chazz
    #1357
    nincs spyware...most telepitettem fel zsir uj a rendszer...
    Webkameramhoz nincs driver, hp foto nyomtatomhoz nincs driver, Mass Storage Controller-hez nem tok drivert felrakni... (Nforce3-as chipset GA-K8NS-ultra939 Gigabyte alaplap) normalis tuzfal nem megy 64-biten.(agnitum, zonealarm) Ha a wacom intuos2 tablet drivert felrakom (64bites), kilepeskor megfagy a windows, nem kapcsol ki... Megeri ennyit kuzdeni??? :)
  • gTWELVE
    #1356
    így lehet beszívtál valami spywaret vagy valamit, ugyanis egyetlen registrybejegyzés is elég ahoz,hogy pár karaktert kiiktasa a billről. Nem hinném,hogy ezért újra kéne telepiteni az xp-t. :DNemtom, nekem tökéletesen működik, semmi bajom vele.
  • chazz
    #1355
    valami tenyleg belekontarkodik, csokkentett modban remekul megy. amugy a windowos drivert hasznalja. standard 101/102 szal nem tom... asszem az egesz xp-t ujra telepitem. aztan ha ugy sem jo, akkor visszaghostolom a regi 32bitest, mer igy csak beleoszulok sok a baromsagba...:))
  • Zsoltika 007
    #1354
    Azért mert a Total Commander 32 bites alkalmazás. Ezért a windows emulál számára megfelelő környezetet a futásra. Néhány rendszer könyvtár ezért eltér a Sajátgépben (ami a valós képet muatatja).
  • chazz
    #1353
    aztan megegy hulyeseg:)) totalcommander alol nem latszik az etc/hosts file!!
    a system32/drivers meg ott van de tok ures latszolag. A sajat geppbol meg latszik. ez mi ez? :)
  • gTWELVE
    #1352
    hát nemtom, telepítsd újra a billt. lehet belekontárkodott valami. láttam már ilyet.
  • chazz
    #1351
    mitol van, hogy nem mukodik az ALTGR+C ALTGR+W ????? megőrülök! minde mas csak az nem nem tok and jelet meg pipe-ot irni :)) help lecci! thx.
  • ent
    #1350
    Akkor valszeg kerioból nincs x64 bites verzió. Én is megnéztem és tényleg sehíre sehamva...
  • Jockey Ewing
    #1349
    Lehet, hogy figyelmetlen vagyok, de ott nem találom. Kerio-ról sehol semmi hír.
  • ent
    #1348
    #1346
  • Jockey Ewing
    #1347
    Melyik Kerio megy alatta, mert a 4.22 az nem.