1946
  • panisz
    #1546
    Most jött ki egy új NVIDIA driver, hátha segít:
    Friss NVIDIA x64 driver - 84.25
  • Zsoltika 007
    #1545
    Kipróbáltam a módosítottat de a 7800 gt-ből csinált egy 9800 pro-t, Szóval nem nyert.
  • panisz
    #1544
    64 bites Windows XP-ből alapvetően egy létezik, valószínűleg az egyik szoftveredben benne van az SP1, ezt érdemes feltenni. VGA driver ügyben nem lehet általánosságban válaszolni, ebben az ügyben csak a teszt alalpján lehet állást foglalni. Alapvetően két dolog miatt készítenek módosított drivert, az egyik a kompatibilitás kiterjesztése, a másik pedig a teljesítmény, tuningolhatóság és stabilitás növelése. Persze nem csak módosított NVIDIA x64 driver van:
    NVIDIA - Windows Vista x64 February CTP driver
  • wander01
    #1543
    Hali! most rakjuk majd össze az elsö 64 bites rendszerünket itthon, azt szeretném kérdezni, hogy melyik win-t rakjam rá (alant).
    a gép egy amd Athlon 64 X2 4200+ Dual Core.
    Asus A8N-SLI Deluxe deszka,
    vidkari: Gainward 7900GT (valamikor majd SLI rendszer)
    ezek a biztonsági másolatok vannak meg, szerintetek melyikkel probálkozzak?


    Microsoft Windows Xp 64 Bit Sp1 Integrated For 64 Bit Ext Systems
    Windows.XP.x64.Pro.REAL.WORKING.PROPER.READ.NFO-XiSO

    valamint a két nvidia driver közül amit panisz linkelt a 1541-es hsz-ben melyiket ajánljátok?

    elöre is kösz.

    (ha tul provokativ voltam elnézést de tudnom kell)
  • Zsoltika 007
    #1542
    Ez a beszéd!
  • panisz
    #1541
    Az NVIDIA is megmozgatta magát, íme a 64 bites mósosított és alternatív drájverek:

    Alternatív NVIDIA x64 driver
    Módisított NVIDIA x64 driver
  • Zsoltika 007
    #1540
    Most már az nvidia is megmozgathatná magát.
  • Zsolo007
    #1539
    Király! Thx az infót!
  • panisz
    #1538
    Megjelent egy módosított 64 bites ATI driver:

    Módosított ATI x64 driver - XTreme-G WarCat64 6.3 for ATI
  • panisz
    #1537
    Szoktam használni.
  • Anotino
    #1536
    tetszik ez az oldal. Speedcommandert x64-et hasznal valaki?
  • Zsoltika 007
    #1535
    Nem rossz. Köszi!
  • panisz
    #1534
    Még egy segítség, indult egy magyar nyelvű, 64 bites rendszerekkel foglalkozó portál:

    Start64! - a 64 bites induló



  • slylecz13
    #1533
    köszi
  • Zsoltika 007
    #1532
    Amiből létezik 64 bites abból értelem szerűen azt kell, de nincs mindenből és ekkor kell tesztelni hogy megy-e 64 bites winben is. (Többnyire mennek) A fenti linkek segítenek hogy megnézd mi megy és mi nem.
  • slylecz13
    #1531
    Sziasztok! Annyi kérdésem lenne, hogy a 64bit-es XP-hez csak a drivereknek kell 64bit-esnek lenniük vagy a programoknak is, amiket használok (pl.: winamp, office, Total Commander, Adobe Premiere Pro stb.)? Mert nekem ez nem világos. Előre is köszönet...
  • Zsoltika 007
    #1530
    Nincs.
  • Anotino
    #1529
    Tud vki 64 bites omega drivert ati vga-hoz?
  • edeleny
    #1528
    Valasz a sajat üzenetemre,szoval C-media 8 csatornast akarok venni,es most az alaplapi integralt megy.
  • Zsoltika 007
    #1527
    Soundblaster live-tól felfelé már van hozzá driver. Sőt még vistához is van. Igaz még nem a véglegeshez de ahhoz is lesz. Azért szerintem megéri.
  • Zsoltika 007
    #1526
    Én anno feltettem és semmi bajom nem volt vele.
  • edeleny
    #1525
    Skacok,hangkartyat akarok venni,valami olcsot (most az alaplapi megy),C-media 8 csatornasat hasznalok,de egyenlore pont ehez nincs driver,hasznal valaki ilyet?
  • edeleny
    #1524
    Lehet,ott van a gond,hogy feltetted a Drivert,az XP64-ben alapbol benne van az AMD driver.
  • ent
    #1523
    alaplapod biosában engedélyezve van a Q'n'q?
  • Mynet
    #1522
    bocsi nem olvastam vissza lehet már volt vkinek olyan gondja mint nekem. fölraktam az xp x64-et fölraktam a procihoz is a drivert, de amikor minimális engergiagazdálkodásra állítom, az istenért se akarja levenni a proci szorzóját 10ről 5re :(

    vmi ötlet hogy mi lehet a gond?
  • csomi
    #1521
    Szoval valakinek letezik olyan webcamja aminek van letezo x64 drivere vagy olyan aminek a 32 bites driverei jok Xp64 alatt?
  • Zsolo007
    #1520
    Hi!

    Xp64re nincs Sp2, mivel ez egy windows 2003 átirat és arra csak SP1 van, de az egyenértékű a sima xp sp2jével :). USB ügyben nem tudok segíetni. Nekem is nforce 4 van, és megy faszán az usb2.0....
  • Anotino
    #1519
    Szerk:
    eddig folfele probalgattam masolni: 5-600k/sec.

    lefele tok gyors.
  • Anotino
    #1518
    Udv!

    rajta van az xp64-en gyarilag az sp2? vagy nem kell neki? Az usb portomat keptelenseg normalis sebessegre sarkallni. Kb 200kbyte/sec-el mukodik.

    nforce 410 chipset. Fentvannak a 64 bites driverek. Bioszban engedelyezve a gyorsabbik usb szabvany..

    Nemtok mit kezdeni vele hogy rendesen mukodjon..
  • gTWELVE
    #1517
    nekem hp scannerem van 35xx seria.. ahoz van driver. és működik is. Planet64.com-on elérhető.
  • csomi
    #1516
    Par hete en is hasznalom a 64 bites XP-t es egyelore (kopp-kopp-kopp) azt kell mondanom nagyon szepen dolgozik. Nehany drivert vadaszni kell de szerencsere az itteni linkeknek is koszonhetoen, viszonylag hamar megtalalhato a lenyeg. Nekem egyetlen dologgal volna problemam (egyelore!) es most kerek elnezest ha a tema esetleg mar ki lett targyalva, de nem volt idom vegigolvasni mind az 1200 hozzaszolast. Szoval ami nekem kene az genius, most a pontos tipus nem is lenyeg, webcamhoz xp64 driver. Ahogy olvasgattam kulonbozo helyeken nemhogy geniushoz, de nagy altalanossagban semmilyen webcamhoz nincs meg driver. A helyzet, hogy a 32 bites drivere nem mukodik megfeleloen mert az eszkozt nem talalja. Szoval ha valaki esetleg talalt valami megoldast erre vagy tud esetleg folyamatban levo fejlesztesrol szoljon mar, mert igen 'nagy' csaladi nyomas alatt allok amiert nem tudjak hasznalni a webcamot.
  • ent
    #1515
    Húzós, scannerhez nem igazán találtam 64 bites drivert! Legalább is mikor kerestem milyen scannert vegyek kb 1 hónapja!
  • ILLNeo
    #1514
    Tudtok nekem valahonnan. Epson scannerhez Twain 64-et?
  • Anotino
    #1513
    5.03a light jol mukszik
  • lck
    #1512
    5.2 Beta mellett is megy nekem rendesen.
  • Zsolo007
    #1511
    5.1 sorrund editiont használok

    faszán megy
  • Jockey Ewing
    #1510
    Saját magamnak kell válaszolnom! :o)

    Úgy tűnik ezt a problémát a kedves Winamp okozta.
    Annyiszor újra kellett már telepítenem miatta a windows-t, hogy sokadszorra rájöttem, hogy a Winamp az. A verziószáma: Winamp v5.02 Full
    Amióta nincs fent tökéletesen működik minden. VÉGRE!

    Van valaki aki x64 alatt Winamp-ot használ? Van aki 5.02-est?
  • Anotino
    #1509
    Inkabb az a kerdes, mitol lassult be a rendszered egyaltalan. Ott vmi gaz volt szvsz.
  • lck
    #1508
    THX!
  • Mr Manson
    #1507
    sima regcleaner nekem ment, bár trial alatt próbáltam többször is!
    mert most egy másik op rendszert kell nyüstölnöm ...