1946
  • autopilot
    #1586
    kipróbáltam a drivert sajnos nem megy de azért köszönöm
    a segítséget, esetleg még valami ötlet???
  • autopilot
    #1585
    nem volt túl meleg sajnos

  • Zsoltika 007
    #1584
    De jó neked.
  • autopilot
    #1583
    bocs nyaraltam egy kicsit !!
  • lck
    #1582
    Mail ment.
  • Zsoltika 007
    #1581
    Kicsit késve..
  • autopilot
    #1580
    [email protected]
    köszönöm előre is !!!
  • lck
    #1579
    Adj mail címet elküldöm neked ( mert már nemtudom honnan szedtem le )
  • Zsoltika 007
    #1578
    Ha nincs hozzá a gyártó honlapján megoldás/driver akkor 32 bites xp felrak és kész. (Nem flegmaság de hát ez egy mostohán kezelt op rendszer.)
  • autopilot
    #1577
    tv-t néznék xp64bit alatt, pinnacle kártyám van de semmilyen progival nem megy.
    Tudja valaki a megoldást ???
  • impala
    #1576
    a blacklistek ellen meg van orvosság, mint tudjuk:)
  • Zsolo007
    #1575
    Illetve szinte minden új másolásvédelem blacklistjén rajtavan :D
  • impala
    #1574
    ahogy írtam, 31 virtuális drive-ot kezel, és tud még egy csomó dolgot. képfile-ok előállítása, kiírása, CD, DVD másolás ...
    fel van készítve a legtöbb másolásvédelem ellen is.
  • Zsoldos
    #1573
    Nem win media player lejatszoknal is?

    Probald ki, hogy olj le minden codecet (Ace mega codec pack -nek van pl egy ilyen funkcioja mikor elinditod az installert) es pakolj ujra 1-et amivel tesztelsz.
  • Col Andrew
    #1572
    lehet, hogy itt az ideje egy re-installnak.
  • Fred10
    #1571
    Hello! Az lenne a gondom a gépem egyik napról a másikra azt csinálja hogy ha elindítok valami mpeg videot, vagy dvd-t újra indul a gép!!Mit csináljak?
  • Col Andrew
    #1570
    alcohol jobb valamiben?
  • impala
    #1569
    eddig azt használtam. ha nem ment volna, szedem is le a 64-es Windowst.
    de most újra Alcohol 120, és 31 virt. drive

    az itteni compatibility list is hazudik egyébként
  • keeper2
    #1568
    Csak megjegyzem, nem kellene minden windows xp topicban feltenni ugyanazt a kérdést, ráadásul, ha jól látom mindössze 2 perc eltéréssel, pláne, hogy válasz is jött mindkettőben 5 percen belül.
  • Zsoltika 007
    #1567
    start/futtatás msconfig
  • zolo
    #1566
    Hali!
    Nem 64 bites xp-m van,de lenne egy problémám.Egyébként xp blade edition van.
    Hogyan lehet előhozni a rendszerkonfigurációs panelt,ahol be lehet állítani hogy milyen program induljon/és ne indeuljon el amikor az xp indul?Annyit tudok,hogy a futtatás menübe kell beírni vmit,de nem tom miaz.
    Kérem segítsetek!
  • rvn
    #1565
    kössz
  • Col Andrew
    #1564
    létrehoz egy másik accountot ha feltelepited valamelyik keretrendszert. menj a vez pultba és egyszerüen töröld ki a sajátodén kivül a másik user accot.
  • rvn
    #1563
    hy! Azt hogy lehet megoldani h ha bejöna windows ne kelljen felhasználót váltani ha nem automatikusan jöjjön be az asztal! Lécci válaszoljatok
  • Col Andrew
    #1562
    daemon-tools is, már pár hónapja.
  • Zsoltika 007
    #1561
    Csak 1-2 évet késtek.
  • impala
    #1560
    nem nagyon reklámozzák, de már létezik a 64-es Alcohol120%
    én nagyon megörültem neki.
  • panisz
    #1559
    A 32 és 64 bites rendszerek teljesítmény összehasonlítása elég sok problémát felvet. Másolok néhány sort:

    "Több tesztet láttam, ahol összehasonlították a 32 bites és a 64 bites rendszerek teljesítményét. Racionálisan belátható, matematikailag bebizonyítható, hogy a 64 bites rendszer az erősebb. A gyakorlat pedig ezt sokszor nem támasztja alá. Hol lehet az igazság? Ott látom a megoldást, hogy az informatika elment a mennyiségi szintű fejlődés felé, a minőség háttérbe szorulása mellett. Ez konkrétan azt jelenti ebben a vonatkozásban, hogy a szoftverek nincsenek megfelelően optimalizálva. Ennek a részletes kifejtésére itt most nem biztos, hogy van lehetőség, de sok tapasztalat szól e mellett. Tehát két alapvető helyzet van:

    1. Egy 32 bites valójában nem elég hatékonyan optimalizált szoftver mérkőzik meg egy 64 bites rendszeren futó 32 bites szintén valójában nem eléggé optimalizált szoftverrel

    2. Egy 32 bites valójában nem elég hatékonyan optimalizált szoftver mérkőzik meg egy 64 bites rendszeren futó 64 bites, valójában nem eléggé optimalizált, 32 bites alapokra épülő forráskódú, 64 bites fejlesztőrendszeren létrehozott szoftverrel

    Belátható, hogy mindkét esetben a nem optimalizáltságból adódó hátrány halmozódik a 64 bites rendszerben, ezért lemarad, vagy nem az elvi lehetőségeknek megfelelően lesz jobb eredményű."

    A teljes cikk: 64 bit. Mi az ami van és mi az ami nincs?
  • edeleny
    #1558
    Haat nem tudom,pl. a Far Cry-nal egyertelmüen irjak,hogy AMD64,ami ugye nem azt jelenti hogy nem fut Intelen,mint ahogy az Nvidia logos jatekok is mennek Ati kartyan,de visszaterve a problemahoz,a kolleganak 630-as Intel procija van,es leszedte a 64-es XP-t,mert azt mondta,hogy lassab mint a 32 bites.Termeszetesen ez csak egy nezet,az ö hozza nem ertese is lehetett a gond.
  • ent
    #1557
    Azóta mióta commodor64ről majd amigáról áttért a nép pc re, semmi nem biztos erősorrendben.
    Kamu az egész hardvervilág, driveren múlik az egész? Ez lehetne egy új topok cím is...
  • Zsoltika 007
    #1556
    Külföldi tesztoldalakon olvastam és a prohardveren. Nézz utánna! Engem nem izgat. Persze ilyen szinten nem lehet kizárni azt sem hogy csak az optimalizálás miatt volt gyorsabb.
  • ent
    #1555
    Bizonyítsd be:D
  • Zsoltika 007
    #1554
    Én úgy tudtam 64 bites alkalmazásokban az intel sokkal erősebb.
  • Zsoltika 007
    #1553
    Akinek Itanium van az nem azon a szinten van hogy ilyen kérdéseket tegyen fel.
  • Zsoldos
    #1552
    De ha 64 bitezni akarsz az intel nem tul jo valasztas, meglehetosen lassu.
  • Zsoldos
    #1551
    es ha Itanium?
  • lck
    #1550
    elfut
  • Richard90
    #1549
    Tegyük fel hogy van egy Intel 64 bited processzorom
    Ahhoz feltétlen kell ez a 64 bites xp? vagy elfut a 32 bitesen is gond nélkül?
  • lck
    #1548
    Nemtom sokakat érdekel-e, de kijött a 64 bites Cfosspeed.
  • panisz
    #1547
    Már megjelent a módosított verzió is:
    Módosított NVIDIA ForceWare 84.25 x64